Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2006., 13:54   #21
Jes' ti nekakav pedofil?

Što se računice tiče, za 400kn odn. 50 litara u HR tamo dobijem 8.5 litara goriva više
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 17.01.2006., 14:00   #22
Quote:
STINGer kaže:
Jes' ti nekakav pedofil?

Što se računice tiče, za 400kn odn. 50 litara u HR tamo dobijem 8.5 litara goriva više
Ma jok, ja sam EUfob.
Meni tjedno ode 200 kn na gorivo, i to je onih 64 kn razlike. Jedino kaj buš ti džabe kavu pil kod podhaubnog.
meddo is offline  
Old 17.01.2006., 14:03   #23
Koliko znam i u Sloveniji se ubrzano grade autoceste, Koper-Maribor je skoro gotova, jedino nedostaje autocesta prema Balkanu (Zagrebu) to im vjerovatno ionako nije prioritet.

Što se tiče autoplina ima 6+1 punionica (jedna radi samo po ljeti)
http://www.avtoplin.si/sitemgr/sitemgr-site/

a razlog što plin nije popularan je još iz ex Yu gdje je bila jedinstvena cijena benzina ali je plin uvijek bio skuplji.
neno1966 is online now  
Old 17.01.2006., 14:15   #24
Quote:
stipe_mrc kaže:
Usporedba cijena goriva u HR i SLO nakon najnovijeg poskupljenja

HRVATSKA SLOVENIJA

BMB-95 7,99 kn/l BMB-95 6,83 kn/l
Super plus 98 8,24 kn/l Super 100 6,98 kn/l
ED 7,3 kn/l ED 6,89 kn/l

Glavno da mi imamo Rvacku i da smo postavili pravu ekipu koja nas vodi. Uostalom, narod ima vlas kakvu i zaslužuje!!!

p.s. da ne idem u detalje kakva su primanja u SLO, a kakva u HR
kod nas u BiH gorivo POJEFTINJUJE
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 17.01.2006., 14:53   #25
Slovencima nedam lovu iz principa, obavezno kupujem hrvatsko, pa ako i nije naše bar pdv ostaje ovdje. Razlika između prosječnih primanja u Hr. i Slo. se drastično smanjila, za desetak godina će nam slovenci gledat u leđa...ehh da nije bilo rata i hdz-a gdje bismo danas bili
Bhakti is offline  
Old 17.01.2006., 15:17   #26
Quote:
STINGer kaže:
Nije stvar uštede već principa. Neka ostanem na nuli ja zadovoljan. Premda mi janezi idu žešće na kitu, radije ću njima dati novce nego ovoj pljačkaškoj gamadi. Guzica će malo vidjeti puta, a mogu usput napraviti i nekakav šoping.


I meni je stvar principa, ali drugog.Slovencima ne mislim plaćati porez i trošarinu.Ako već moram nekome plaćati onda nek ide u RH proračun.Nije da ih ne volim, ali ne mislim da je pametno financiranje njihovih ispada po morskim zaljevima, planinskim vrhovima i onda na koncu još slušati prijetnje da moramo paziti kako se ponašamo jer su oni u EU i NATO-u, a mi ne.Nema šanse.
Brazil is offline  
Old 17.01.2006., 15:29   #27
Zato sam ja jučer bio 2 put u sloveniji, prvo s fordom i natočio supera 100 35 litri, pa s passatom i natočio za ostatak tolara (~55 litri)

Imao 20000 tolara

Čim se pređe mali prijelaz, desno, nakon par metara lijevo, dalje ravno, skrenuti desno na prilaz autoputu, onda skrenuti na autoput u smjeru Zagreba, ne silaziti s trake za ubrznje, nego ići ravno i odmah se dođe na OMV. Dalje isto ravno, ne silaziti sa trake za ubrzanje, nego ravno i desno za Zagreb (žuta tabla). Skrenuti desno, pa ljevo, pa desno i još jednom ljevo i na malom prijelazu smo

Zadnje uređivanje SETRA Samoborček : 17.01.2006. at 17:37.
SETRA Samoborček is offline  
Old 17.01.2006., 15:43   #28
Boktevidio setra, ljudi bu otišli za eko selo kak si ovo napisal.
meddo is offline  
Old 17.01.2006., 16:51   #29
Quote:
Bhakti kaže:
Slovencima nedam lovu iz principa, obavezno kupujem hrvatsko, pa ako i nije naše bar pdv ostaje ovdje. Razlika između prosječnih primanja u Hr. i Slo. se drastično smanjila, za desetak godina će nam slovenci gledat u leđa...ehh da nije bilo rata i hdz-a gdje bismo danas bili
I ja sam slično razmišljao, kao što rekoh slovenci mi idu vrlo jako na qrac, ali kad sam vidio ovu razliku u cijenu definitivno sam pukao. Pošto imam sreću da mi je slovenija na pišomet iz principa ne želim više davati novce koje ne moram ovim smradovima.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 17.01.2006., 17:02   #30
Quote:
Brazil kaže:
I meni je stvar principa, ali drugog.Slovencima ne mislim plaćati porez i trošarinu.Ako već moram nekome plaćati onda nek ide u RH proračun.Nije da ih ne volim, ali ne mislim da je pametno financiranje njihovih ispada po morskim zaljevima, planinskim vrhovima i onda na koncu još slušati prijetnje da moramo paziti kako se ponašamo jer su oni u EU i NATO-u, a mi ne.Nema šanse.
Prijatelju, sve stoji što govoriš, ali ne dam više ni da me Sanader i ekipa harače kako im se prohtije.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 17.01.2006., 17:05   #31
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Čim se pređe nami prijelaz, desno, nakon par metara lijevo, dalje ravno, skrenuti desno na prilaz autoputu, onda skrenuti na autoput u smjeru Zagreba, ne silaziti s trake za ubrznje, nego ići ravno i odmah se dođe na OMV. Dalje isto ravno, ne silaziti sa trake za ubrzanje, nego ravno i desno za Zagreb (žuta tabla). Skrenuti desno, pa ljevo, pa desno i još jednom ljevo i na malom prijelazu smo
A da nađeš neku kartu pa nam to lijepo nacrtaš
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 17.01.2006., 17:38   #32
Quote:
meddo kaže:
Boktevidio setra, ljudi bu otišli za eko selo kak si ovo napisal.

Nebudu, to je sve otkad mali prijelaz pređeš. tj. u slo si...

@STINGer, za to bi mi trebao plan, sumnjam da cu nac, ali cu se potruditi
SETRA Samoborček is offline  
Old 17.01.2006., 17:49   #33
U biti, bilo bi lakše kad bi drug VTi napisao koliko ima od njega do benzinske
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 17.01.2006., 17:56   #34
3 km?

Evo, ako cete shvatit po ovoj slici i onom tekstu, ma mora se shvatit
http://img70.imageshack.us/img70/6666/slo3lt.gif
SETRA Samoborček is offline  
Old 19.01.2006., 09:03   #35
Quote:
neno1966 kaže:
Koliko znam i u Sloveniji se ubrzano grade autoceste, Koper-Maribor je skoro gotova, jedino nedostaje autocesta prema Balkanu (Zagrebu) to im vjerovatno ionako nije prioritet.

Što se tiče autoplina ima 6+1 punionica (jedna radi samo po ljeti)
http://www.avtoplin.si/sitemgr/sitemgr-site/

a razlog što plin nije popularan je još iz ex Yu gdje je bila jedinstvena cijena benzina ali je plin uvijek bio skuplji.
Pa koliko košta plin u sloveniji?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Old 19.01.2006., 09:11   #36
U Ljubljani i Ribnici-otvoreno samo po ljeti košta kao i kod nas dok je drugdje cca. 3,5 kn.

U Ljubljani su tek nedavno spustili cijenu tako da skuplja cijena plina i jeftiniji benzin razlog je zašto autoplin nije raširen kao kod nas.
neno1966 is online now  
Old 19.01.2006., 15:16   #37
Bio, ulio, 50 lit Super 100 oko 350 kn, tamo i nazad oko 60 km
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 19.01.2006., 15:55   #38
Quote:
I wonder kaže:
..u cijeloj slo ima samo dvije pumpe s plinom..
Pa obzirom na velicinu SLO i to im je previse.
leo4 is offline  
Old 20.01.2006., 07:19   #39
a nama ostalim kojima je Slovenija daleko preostaje jos uvijek da idemo u drugu susjednu drzavu. u BiH je litar 95-ice 1,70km ilitiga oko 6,60 kuna
__________________
Moje fotke
Shockwave is offline  
Old 03.03.2008., 20:17   #40
Noćas Veliko poskupljenje

noćas ina diže cijene za svih derivata
za HDZ i IDEMO DALJE :2up:
http://www.hrt.hr/teletext/?str=202-01
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.