Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2009., 23:20   #21
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
u suradnji s njima jednako sposoban porsche mobility- jedina banka koja ti uzme knjizicu vozila, al ne da ovjerenu kopiju da je knjizica kod njih pa zajebancija kod registracije..

u AK Siget umirali od smijeha kad sam im rekla da ne daju nego da ih zovu da faksiraju...i ofkors ne rade do 20, nego moras doci registrirat auto do 16 sati, dok oni rade...taj porsche je bas 'organiziran' NOT
A kaj ce ti u AK Siget knjizica vozila ako smijem pitati?Zbog tehnickog ili?
Mislim, knjizicu vozila dobijes kod prve registracije i nakon toga se deponira u banci kao "garancija" i ne treba ti do prodaje vozila.
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 08:02   #22
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Mislim, knjizicu vozila dobijes kod prve registracije i nakon toga se deponira u banci kao "garancija" i ne treba ti do prodaje vozila.
Meni ju nisu uzeli, knjižica je i dalje kod mene u autu... samo sam išao nekaj potvrdit na murju vezano za banku.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 16:24   #23
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
A kaj ce ti u AK Siget knjizica vozila ako smijem pitati?Zbog tehnickog ili?
Mislim, knjizicu vozila dobijes kod prve registracije i nakon toga se deponira u banci kao "garancija" i ne treba ti do prodaje vozila.
registracija.
traze prometnu, knjizicu vozila i osobnu. i nemoj me uvjeravat da nije jer sam tamo bila zadnjih dana- više puta
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:18   #24
dobar dan. zanima me vaše mišljenje u vezi cijene mjenjanja remena na motoru za cordobu 1.9sdi.
auto je 2001god ima 129000km i sad što treba mjenjat je remen na motoru, jer remen pri maloj brzini jako cvili. e sad meni su rekli u zubaku gdje se održava auto da cijena remena s ugradnjom košta 3500kn.raspitivao sam se okolo kažu mi ljudi da je to previsoka cijena da to maximalno košta 1500kn. zanima me vaše mišljenje u vezi cijene. hvala
žittra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 22:36   #25
cvili ti mikroremen a ne zupčasti...vidi prije nego odlučiš raditi kod njih pitaj da ti naprave ponudu pa onda malo sjedni na net pa cunjaj pa malo telefon pa nazovi neku drugu ovlaštenu servisnu radionicu pa njih pitaj kad nabrojiš što bi mijenjao, koliko to košta?
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 22:54   #26
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
registracija.
traze prometnu, knjizicu vozila i osobnu. i nemoj me uvjeravat da nije jer sam tamo bila zadnjih dana- više puta
Al to ti treba kod prve registracije, odnosno oni tu je i izdaju, pa se ide na MUP ovjeriti. Drugi put samo prometna i osobna.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 23:46   #27
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
registracija.
traze prometnu, knjizicu vozila i osobnu. i nemoj me uvjeravat da nije jer sam tamo bila zadnjih dana- više puta
Treba ti prometna dozvola,a ne knjižica vozila. Knjižicu vozila trebaš samo kod prve rege ili kod odjave. A ako te ovi u Sigetu opet traže knjižicu vozila(vjerujem ti da su te to tražili) reci im slobodno da ih nabiješ na k.... jer su žešći kreteni.
btw; sve leasing kuce uzimaju knjižicu vozila kao garanciju. I kaj to onda znaci? Da bi ja svaki put trebal u banku po knjižicu pa na tehnicki,a po tom opet nazad....
Ovo pišem iz vlastitog iskustva.
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 00:34   #28
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Treba ti prometna dozvola,a ne knjižica vozila. Knjižicu vozila trebaš samo kod prve rege ili kod odjave. A ako te ovi u Sigetu opet traže knjižicu vozila(vjerujem ti da su te to tražili) reci im slobodno da ih nabiješ na k.... jer su žešći kreteni.
btw; sve leasing kuce uzimaju knjižicu vozila kao garanciju. I kaj to onda znaci? Da bi ja svaki put trebal u banku po knjižicu pa na tehnicki,a po tom opet nazad....
Ovo pišem iz vlastitog iskustva.
kolko me pamcenje sluzi posalju neku potvrdu da je auto njihov s kojom ides na registraciju i ne trebas knjizicu vozila...
akcija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 15:44   #29
Quote:
akcija007 kaže: Pogledaj post
kolko me pamcenje sluzi posalju neku potvrdu da je auto njihov s kojom ides na registraciju i ne trebas knjizicu vozila...
jup, al to šalju faksom tamo gdje registriras auto. i naravno da rade samo do 16.30 pa ako ides regat auto nakon posla, ne možeš. uzmi dan godisnjeg zbog porsche mobilityja. a ne mozes ni doc ranije, tj ne zakasnit na posao jer mudraci rade tek od 8.30

ukratko, porsche jankomir i pridružna im banka su
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 09:43   #30
Mi imamo Ibizu staru 7 godina i jedino s čim smo imali problem su električni podizači stakla (ona sajla se smotalai zablokirala prozor) i to se desilo dva puta. Prije kojih pola godine baterija je crkla bez najave, samo ga više nismo mogli upaliti. To su svi problemi s njim, a vožen je stvarno puno. Ne znam koliko točno (žensko sam pa te brojeve zaboravljam ) ali više od prosjeka u svakom slučaju.
Prezadovoljni smo s Ibizom i prije petnaestak dana smo kupili novog Leona (Ibizu ostavili).
Još mi ga je malo čudno voziti, širi je, i malo mi je nepregledno ići u rikverc, ali samo da služi kao Ibiza mi presretni.
Eto naše iskustvo iz prve ruke...
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 10:37   #31
Quote:
ZARAJANA kaže: Pogledaj post
Mi imamo Ibizu staru 7 godina i jedino s čim smo imali problem su električni podizači stakla (ona sajla se smotalai zablokirala prozor) i to se desilo dva puta. Prije kojih pola godine baterija je crkla bez najave, samo ga više nismo mogli upaliti. To su svi problemi s njim, a vožen je stvarno puno
pa, po meni, to nije kvar, preporuka je mjenjati akomulator svake 2 godine, i meni je otišao iznenada, ali je bio preko 4 godine star!!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 10:56   #32
Pa ne bih baš rekao, uvijek prvi akumulator (tzv. original) redovito izdrži 3-5 godina. Kasnije, ako se uzimaju ovi iz dućana max do 3 godine.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 19:40   #33
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
jup, al to šalju faksom tamo gdje registriras auto. i naravno da rade samo do 16.30 pa ako ides regat auto nakon posla, ne možeš. uzmi dan godisnjeg zbog porsche mobilityja. a ne mozes ni doc ranije, tj ne zakasnit na posao jer mudraci rade tek od 8.30

ukratko, porsche jankomir i pridružna im banka su
Kakvim faksom? Ja tu potvrdu dobio poštom i čuvam je s ostalim dokmentima. Na tehničkom ju samo dam na uvid i nikad me nitko ništa ne traži
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 10:28   #34
pozdrav, imam Seat Cordobu, 2003 god, zanima me dali netko zna di bo mogao kupi kvalitetan naslon za ruku?
antuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 11:42   #35
Cordoba, 2003, 1.4, 160000km, osim redovnih servisa otislo:
- lambda sonda, dva puta, od toga jednom u garanciji
- neka elektronika u vozacevim vratima (automatsko zakljucavanje) u garanciji
- alternator
- opet neka elektornika u straznjim vratima, nije radilo zakljucavanje
- sve cetiri bobine otisle, zanimljivo sve su otisle zaredom u roku od godinu i tri mjeseca
- cesto odlaze neke gumene brtve na osovini prednjih kotaca, mestar kaze da moze biti od penjanja na kornizu

automobil je onako tvrd, meni odgovara, plastika zna malo pucketati zimi ali mi ne smeta, mjenjac precizan.
slavenSLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 12:25   #36
Quote:
antuno kaže: Pogledaj post
pozdrav, imam Seat Cordobu, 2003 god, zanima me dali netko zna di bo mogao kupi kvalitetan naslon za ruku?

IBIZA 6L

jedino ovako nešto? nisam baš sa seatima na ti pa ne znam da li paše od ibize 6l.
__________________
no turbo no fun!
pikes peak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.