Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 16:35   #1741
@b.biba

i meni to nije uopce koscher sta pises.da sad mjesecno nesto mora da radi pokazuje mi da si vec skroz ovisna od te zene i sto je gore da mislis da ce se nesto strasno desiti ako odustanes.ako hoces napisi mi datum tvog oca,pogledacu sta mu je sad u ciklusu ako zelis,for nothing.....mozes i svoj isto,javicu ti na vikend.pozz
shopgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:47   #1742
Pozz svima,mogu li dobiti broj od tog hodže u Zagrebu,ako nije problem.
ironkid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 19:43   #1743
skidanje uroka preko telefona

o ovome bi sad mogla napisati čitav roman pa da ne duljim ukratko samo ću zamolit sve zainteresirane da mi se jave na privat da im dam broj dotičnog gospodina s kojim imam jako pozitivno iskustvo a za samo 250 kn... naspram onoga što sam dobila, to je sitnica.
uglavnom, ukratko da vam ispričam:
prije cca godinu dana najprije moja mama a zatim ja smo posumnjale da je na nas urok bacila jedna žena, što se na kraju ispostavilo nažalost točno. dešavale su mi se ne čudne, nego NENORMALNE STVARI. al na to da potražim pomoć me natjeralo nešto jako ružno što mi se događalo i što nikako nemože biti slučajnost. Naime, SVAKOG ČETVRTOG U MJESECU, ČETIRI MJESECA ZA REDOM U ČETIRI SATA UJUTRO SAM PADALA U NESVIJEST NA ISTOM MJESTU U STANU. jel to normalno? nije!
Ja se nikad nisam voljela petljat u takve stvari a mama jest, budući da joj je totalno puko film.....Nazvala je po preporuci jedne žene tog gospodina u Zagreb i tip je nevjerojataan. Rekao je mami da je stala na nečji grob i da je time pridonijela djelovanju uroka, da nam je prije par godina u obitelji umrla mlađa muška osoba i da njegova slika u jednoj ladici stoji okrenuta prema gore....trebamo tu sliku okrenuti naopako i onda će urok nestati. mama jedva da je znala za tu sliku i jedva ju je slučajno našla....nakon što ju je okrenula kako joj je ovaj rekao - kaže da je prestala sanjati tu osobu (a prije toga je znala sanjati ga barem 1 put u 15 dana). objasni ti čovjek i kad je urok bačen a tim bolje ako sami sumnjate na neku osobu, date i njezine podatke pa on to otkloni.....SUPER SUPER SUPER...zainteresirani za broj nek se jave na privat.
Naravno, što je urok stariji, objasnio mi je da se teže otklanja i da treba vremena, ali da se otkloni samo na vrijeme treba poduzeti nešto....i prema UROCIMA - nikako nemojte biti skeptični nedo moj savjet.
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:16   #1744
Dobra ti je reklama

Preko telefona se urok ne može skinuti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:58   #1745
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Dobra ti je reklama

Preko telefona se urok ne može skinuti
a ti znaš proceduru?!
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 00:26   #1746
Znam dovoljno da mogu tvrditi da se to ne može izvesti preko telefona.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 00:36   #1747
ljudi moji, ovo su sve varke, samo će vam odnijet novce i jo više vas zatrovat, a nećete biti svjesni jer zlo je lukavije od čovjeka, ako imalo vjerujete Bogu da postoji, obratite se njemu, Bog jedini ima vlast nad svim zlim događajima jer ih uništava ljubavlju kojom ljubi svakog čovjeka. jednostavno za razlučiti, ako imate nemir u sebi ( od zloga je), a ako imate mir onda je od Boga. Ne trebate istraživati nikakve uroke, samo se okrenite dobru.
bjetalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 09:22   #1748
Teško da će nam netko to zlo uzeti više od 300 milijuna kuna koje godišnje dajemo božjim poslanicima u Hrvatskoj.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:40   #1749
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
o ovome bi sad mogla napisati čitav roman pa da ne duljim ukratko samo ću zamolit sve zainteresirane da mi se jave na privat da im dam broj dotičnog gospodina s kojim imam jako pozitivno iskustvo a za samo 250 kn... naspram onoga što sam dobila, to je sitnica.
podatke pa on to otkloni.....SUPER SUPER SUPER...zainteresirani za broj nek se jave na privat.
Naravno, što je urok stariji, objasnio mi je da se teže otklanja i da treba vremena, ali da se otkloni samo na vrijeme treba poduzeti nešto....i prema UROCIMA - nikako nemojte biti skeptični nedo moj savjet.

Super dovoljno je da platiš i urok je otklonjen.
Nema veze sa staroćšu "gospoda" ordinira na naivnim ljudima.
Pitaj tog svog sposobnjakovića koji brojevi lota će biti izvučeni...proviziju će dobiti nakon premijskog dobitka.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:25   #1750
ima njih puno sta rade besplatno
zelenajabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 11:39   #1751
Ako sumnjate na išta potražite hođu, ovo sve su šarlatani..Jednostavno ne mogu vjerovati kako ljudi gledaju na to..
Pa nijedan čovjek koji je sam sebe prozvao da skida uroke to ne moze ciniti, ali naravno u opasnosti se hvata za svaku slamku..Uroci i sve ostalo nikad nije povezano sa dobrom i ne postoji tzv. bijela magija..gluposti..to je krinka pod kojom se krije jako veliko zlo i dobra zarada.. Sve se to rješava sa svećenicima i hođama.. Eh, naivni ljudi..
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 13:58   #1752
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
Ako sumnjate na išta potražite hođu, ovo sve su šarlatani..Jednostavno ne mogu vjerovati kako ljudi gledaju na to..
Pa nijedan čovjek koji je sam sebe prozvao da skida uroke to ne moze ciniti, ali naravno u opasnosti se hvata za svaku slamku..Uroci i sve ostalo nikad nije povezano sa dobrom i ne postoji tzv. bijela magija..gluposti..to je krinka pod kojom se krije jako veliko zlo i dobra zarada.. Sve se to rješava sa svećenicima i hođama.. Eh, naivni ljudi..

Svećenici da, jer oni surađuju s Isusom, a hodže ne, jer u njihovim smotuljcima su nkletve protiv Isusa, a Isus je jedini spasitelj i vlast nad zlim
bjetalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 12:49   #1753
E ne bih rekla, najučinkovitiji jesu hođe jer su oni u svakom slučaju poučeniji i upoznatiji sa primjerima uroka.. Svećenicima ne uspije uvijek, oni tu nemaju učenja o tome, već pokušavaju to rješiti molitvama, što nerijetko ne završi očekivanim.
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:53   #1754
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
E ne bih rekla, najučinkovitiji jesu hođe jer su oni u svakom slučaju poučeniji i upoznatiji sa primjerima uroka.. Svećenicima ne uspije uvijek, oni tu nemaju učenja o tome, već pokušavaju to rješiti molitvama, što nerijetko ne završi očekivanim.
a sa hodžom doživiš još veće zlo, samo na drugi način, pa ne možeš shvatiti da je to i ostavi traga na pokoljenjima, znam puno takvih koji su hodali hodžama
bjetalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:35   #1755
Kakvo veće zlo? Kletve i uroci ee prenose sa pokoljenja na pokoljenje ukoliko je to napravio clan obitelji. Hođia ti kaže što treba uraditi sa nađenim predmetima za koje se predpostavlja da je na njih bacen urok ili općenito kako da se riješiš uroka. E tu je sad ono što se dešava kada ljudi koji su naumili baciti urok na nekog te on ne uspije. To se dorazi na njih.
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 23:30   #1756
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
Kakvo veće zlo? Kletve i uroci ee prenose sa pokoljenja na pokoljenje ukoliko je to napravio clan obitelji. Hođia ti kaže što treba uraditi sa nađenim predmetima za koje se predpostavlja da je na njih bacen urok ili općenito kako da se riješiš uroka. E tu je sad ono što se dešava kada ljudi koji su naumili baciti urok na nekog te on ne uspije. To se dorazi na njih.

Zar netko treba ići hodži da bi mu rekao što da učini s predmetima koji su mu sumnjivi? Kako hodža može znati koji su to predmeti? Koliko sam upoznata i hodža će ti reći da moliš, da ti samo molitva može pomoći...a oni koji se bave drugačijim načinima će sve pripisati svojim "božanskim moćima" i željom da pomažu ljudima..Onaj tko baca urok kad tad ubere sjeme. Tko sa đavlom tikve sadi ima da ih i bere...Đavao uvijek dođe na naplatu usluge..ako uspije traži cijenu uspjeha, ako ne uspije traži cijenu neuspjeha..pa ti prvo razmisli s kim ćeš surađivati.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:25   #1757
trebam savjet, please.
prica ide ovako:

njih dvojica, jedan u braku, ima 2 djece, drugi u ozbiljnoj vezi, relativno ozbiljni mladi momci sjede u dnevnom boravku i igraju video igrice.

klinci spavaju u sobi od kojih ih dijele 2 hodnika u obliku slova "L".
supruga je izasla sa prijateljicama, vraca se uskoro...oko 22 sata je.

u dnevnom boravku imaju ukljucen onaj aparatic, da cuju klince ako se probude.

i odjednom cuju njih dvojica kako se ulazna vrata stana otvaraju, pali se svjetlo u garderobi (cuju prekidac!) i topot koraka prema kupaonici i djecjoj sobi.
i cuju kroz aparatic zenski glas kako kaze njezno "moje bebe!".
i nista nakon toga... pricekaju, misleci da je gdja otisla u wc, ali dugo nikakvog zvuka, pa se otac digne i krene u potragu za suprugom, ali...

NIGDJE NIKOGA!

oni su i dalje sami u stanu!
ne vjeruju jedan drugome, klinci srecom spavaju....za sat vremena dolazi i gdja i zatekne ih u soku obojicu...

ja im nisam vjerovala...ali oni inzistiraju da su sve to culi i dozivjeli...
kasnije ona kaze da su drugo jutro pronasli otvorena vrata od stana, a da su sigurni da su ih zatvorili prije spavanja....

imate li neko logicno objasnjenje?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:28   #1758
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Zar netko treba ići hodži da bi mu rekao što da učini s predmetima koji su mu sumnjivi? Kako hodža može znati koji su to predmeti? Koliko sam upoznata i hodža će ti reći da moliš, da ti samo molitva može pomoći...a oni koji se bave drugačijim načinima će sve pripisati svojim "božanskim moćima" i željom da pomažu ljudima..Onaj tko baca urok kad tad ubere sjeme. Tko sa đavlom tikve sadi ima da ih i bere...Đavao uvijek dođe na naplatu usluge..ako uspije traži cijenu uspjeha, ako ne uspije traži cijenu neuspjeha..pa ti prvo razmisli s kim ćeš surađivati.

Nisi dobro upoznata. Hođe su puno upućeniji u takve stvari od katoličkih svećenika, jer,kao što rekoh, oni se bave tim područjem, a naši svećenici, gle čuda, neki to pripisuju praznovjerju, a kako se mislis obraniti od nečeg ako ne vjerujes u to sto si se pred nosom dogada? Ne pomažu tu samo molitve, jer u vezi sa urocima, vrlo su bitni predmeti jer su oni mediji kojima se prenosi zlo (najčešće)... Ti predmeti sami po sebi nemaju moć, međutim uz izgovorene riječi, usmjerene mržnje, bjesa i bajalica u isto vrijeme poprimaju ogromnu moć. Ima puno literature o tome.
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 23:52   #1759
Quote:
bjetalica kaže: Pogledaj post
Svećenici da, jer oni surađuju s Isusom, a hodže ne, jer u njihovim smotuljcima su nkletve protiv Isusa, a Isus je jedini spasitelj i vlast nad zlim
Isus je priznat i u Islamu, to je Issa,a.s.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 18:41   #1760
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
bla bla bla
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.