Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 14:17   #2201
Gdje ima za kupit taj Wellaton?? Imam na raspolaganju DM, Bipu, Kozmu, Plodine, Konzum
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 14:51   #2202
Svagdje u DM-u imaš sigurno. Ja ju nalazim i u nekim dućanima prehrambene robe, npr. splitski Tommy. Nitko nije probao????? :/
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 00:11   #2203
Nasla sam ju u dm danas ali nije pisalo da je razina trajnosti 2 i nijanse nisu bile bas neke panisam uzela ipak.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 01:46   #2204
hm...ja nigdje na kutiji nisam našla koji je postotak hidrogena unutra. ali čine se jako dobre, ni jedne te boje u kutiji nisu hvaljene bez razloga, negdje sam naletjela na info da jedino one i subrine ispadnu autentično. daj nek se neko javi da čujemo iz prve ruke
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 11:38   #2205
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
hm...ja nigdje na kutiji nisam našla koji je postotak hidrogena unutra. ali čine se jako dobre, ni jedne te boje u kutiji nisu hvaljene bez razloga, negdje sam naletjela na info da jedino one i subrine ispadnu autentično. daj nek se neko javi da čujemo iz prve ruke
Curke, ja vam koristim tu boju vec neko vrijeme i bas tu nijansu za koju pitate, al vam nisam bas najbolja osoba za komentar jer sam skidala crnu, pa mi je kosa porozna i ima crveni pigment

Ako imate pitanja, vicite jer ne znam sto da vam komentiram
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 14:03   #2206
koju konkretnu nijansu imaš i dal ti hvata tamnije no što bi trebala?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 14:51   #2207
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
koju konkretnu nijansu imaš i dal ti hvata tamnije no što bi trebala?
Imam ti 5.0

A sad, na izrastu gdje je moja prirodna kosa hvata bas lijepo smedje, iako kod mene ima crvenkasti odsjaj (imam izrazne crveni pigment)

A gdje je skidana crna, tamo hvata nesto tamnije

Cini mi se bas ok boja, jer prije nje sve koje sam probala 5tice su hvatale puno tamnije nego sto bi trebalo
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 23:47   #2208
e, to sam htjela čuti hvala na infou. ja sam doduše sad prvo uzela subrininu peticu i također se nadam da će uhvatiti smeđe a ne crno, lijepa je nijansa http://i59.photobucket.com/albums/g2...ps14a1c76b.jpg pa ću vidjeti hoću li dalje tražiti boju ovisno o tome kako ispadne, ali eto za wellaton sam načula da je dobar. čak i plave da su im dobre navodno...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 23:55   #2209
*inače za te wellaton u dm-u postoji mali katalog, nema baš velik izbor nijansi generalno al one što imaju čine mi se lijepe, posebno prirodne nijanse.
i samo da napomenem, kod bojanja izrasta+kose cijelom dužinom, ako je već bojana, trebalo bi boju na krajeve nanijeti samo 10 minuta prije ispiranja (ili tako nešto) da stoji kraće od one na korijenu. mene inače boja rodica frizerka koja je maher, no nešto nisam mogla doći do nje i dala sam mami da ne namaže kući, i tako je postupila. odlično je ispalo, ujednačeno skorz ja sad imam neku ledenu smeđu, lijepu boju, ali htjela bih zapravo prirodnu peticu koja neće izvuči crno
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 09:40   #2210
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
*inače za te wellaton u dm-u postoji mali katalog, nema baš velik izbor nijansi generalno al one što imaju čine mi se lijepe, posebno prirodne nijanse.
i samo da napomenem, kod bojanja izrasta+kose cijelom dužinom, ako je već bojana, trebalo bi boju na krajeve nanijeti samo 10 minuta prije ispiranja (ili tako nešto) da stoji kraće od one na korijenu. mene inače boja rodica frizerka koja je maher, no nešto nisam mogla doći do nje i dala sam mami da ne namaže kući, i tako je postupila. odlično je ispalo, ujednačeno skorz ja sad imam neku ledenu smeđu, lijepu boju, ali htjela bih zapravo prirodnu peticu koja neće izvuči crno
ja bi ledeno smedju

ali mislim da u kucnoj radinosti to necu moci dobiti
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:54   #2211
Možeš! Probaj Subrina Unique 6/8 - u nju su već umiješani pigmenti za matiranje neželjenog odsjaja, dobiješ ako stavljaš na kosu dubine trice ili četvorke, lijepu hladnu smeđu u dubini 6-ice
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 15:19   #2212
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Možeš! Probaj Subrina Unique 6/8 - u nju su već umiješani pigmenti za matiranje neželjenog odsjaja, dobiješ ako stavljaš na kosu dubine trice ili četvorke, lijepu hladnu smeđu u dubini 6-ice
To je profi boja? Zna li tko gdje bi to mogla u ZGB kupiti? Koliki % hidrogena ide?
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:29   #2213
daaaa

e ne znam ti gdje kupiš, al imaš frizerland kod nas koji ju drži i može ju poslati poštom mislim, netko je par stranica unazad tako uradio.
hidrogen 6%
evo je
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:31   #2214
evo nijanse vrlo slično izađe na kosi


sorry moderatori na velikoj slici ali riječ je o nijansi boje pa da se bolje vidi
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 23:26   #2215
joooj nemoj poštom, skupo je radije nađi nekog tko će ti kupiti i ovako poslati, mene je poštarina izašla 35 kn, a boja je nekih 20 bila.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 00:03   #2216
e to je koma...ja sam zvala taj frizerland i meni su pristali dobaciti kad putuju iz kaštela u split po potrebi...inače to je sve skupa 55 kn što stvarno nije skupo za profi boju koju nanosiš sam
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 00:13   #2217
pa da, ali boja sama po sebi košta manje od poštarine, to nije baš isplativo. ako može naći nekog tko će poslati to preporučeno za 10-ak kn ili preko tiska, to je puno bolja varijanta.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:01   #2218
Boja je stvarno prekokrasna

Probat cu nekim putevima doci do nje
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:47   #2219
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
pa da, ali boja sama po sebi košta manje od poštarine, to nije baš isplativo. ako može naći nekog tko će poslati to preporučeno za 10-ak kn ili preko tiska, to je puno bolja varijanta.
ja sam tu boju plaćala 38 kuna u dućanu Ukosnica u gradu tako da baš i nije tako očito je to veleprodaja
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:48   #2220
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Boja je stvarno prekokrasna

Probat cu nekim putevima doci do nje
evo imaš i ovdje, ne znam dal šalju kod nas.. https://knok.ba/artikal/24389/Subrin...Mat_Sme%C4%91a
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.