Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2013., 13:53   #1
Autoceste u BiH

3D topografska karta Sarajevske zaobilaznice Jošanica - Tarčin (u izgradnji)
link

3D topografska karta AC dionice Počitelj-granični prelaz Bijača (u izgradnji)
link

pregled izgradnje AC po dionicama
link
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 13:55   #2
I što bi mi sada trebali s tim? Otvoriti javnu raspravu u RH oko autocesta u BiH?
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:03   #3
auto ceste su vezane za automobile, zar ne ?
automobilima se putuje po raznim državama, zar ne ?
dakle, čisto informativno ko putuje u BH da zna šta ga očekuje po pitanju AC
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:23   #4
Polako ljudi - bez te ceste kroz BH korist od naših djelova 5c koridora je ravna nuli. Dakle čim prije susjedi završe tim bolje i za nas (da ne spominjem koliko će biti lakše doći od Slavonije u Dalmaciju.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:24   #5
jednako kao što mene interesuje mreža auto-cesta u susjednoj HR, naročito one dionice koje se nadovezuju na ove iz BH

konkretno, skoro završena dionica od vrgorca čiji se jedan krak veže za granični prelaz prema BH Bijaču, čime će se moći direktno doći do Dalmatine i time do jadranskog primorja



Quote:
povezivanje granice Bijača sa auto-putem u HR

Do kraja novembra trebala bi u promet biti puštena posljednja izgrađena dionica autoceste koja spaja sjever i jug Hrvatske.
Dionica Vrgorac - Ploče jedna je od najskupljih, a istovremeno i prva koja plodnu dolinu Neretve spaja s ostatkom Hrvatske.

Krupni radovi na posljednjoj dionici autoceste koja spaja sjever i jug Hrvatske završili su. U tijeku je ušminkavanje. 'Tijekom 11. mjeseca obavimo sve tehničke preglede kako bi se moglo odlučiti o datumu otvaranja dionice', rekao je glavni inženjer projekta Anto Filipović.

Dionica je duga 17 i pol kilometara. Spaja Vrgorac i granicu s BiH te izbija na Ploče. '70 posto je u objektima, u njoj su tri tunela, tri velika vijadukta puno je još usjeka, ogromni zemljani radovi tako da sama količina radova govori o cijeni', kaže Filipović. A cijena joj je oko 1,6 milijardi kuna, kaže ministar Hajdaš Dončić.
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/n...---309597.html
zna li neko dokle je stigao sjeverni dio koridora 5c u HR prema Mađarskoj, i koji se nadovezuje na BH E 73 u Svilaju, te kako napreduje most preko Save
video animacija dionice link

Zadnje uređivanje Bošnjo 44 : 29.11.2013. at 14:41.
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:32   #6
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Polako ljudi - bez te ceste kroz BH korist od naših djelova 5c koridora je ravna nuli. Dakle čim prije susjedi završe tim bolje i za nas (da ne spominjem koliko će biti lakše doći od Slavonije u Dalmaciju.
tako je druže, evo kakva je trenutna situacija: šta je izgrađeno, šta se gradi i šta je planirano karta
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:38   #7
Smanji slike.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 15:50   #8
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post

zna li neko dokle je stigao sjeverni dio koridora 5c u HR prema Mađarskoj, i koji se nadovezuje na BH E 73 u Svilaju, te kako napreduje most preko Save
Većina koridora 5c kroz HR je napravljena, most prema Madžarskoj je u izgradnji, ali most na Savi neće biti gotov najmanje još 3 godine jer se nije ni počeo graditi.
Ipak, ovaj mjesec su polako počeli radovi na dionici Svilaj - Odžak (10 km) i ta će dionica biti gotova za 2 godine.
Nadalje, kod Odžaka prestaje Federacija i počinje RS, a RS-ovci planiraju svoju dionicu koridora 5c (do Doboja) dati u koncesiju i da se napravi u komadu svih cca 45 km. Izbor koncesionara traje već neko vrijeme pa će se vjerojatno i ta dionica početi graditi za nekih godinu dana.
terza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:07   #9
Khm ... piše 14 mjeseci a početo je 09/13

Nego jel se zna kako će susjedi naplaćivat svoje AC? Našom glupom ili slovneskom pametnom metodom?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:14   #10
za dionicu od Sarajeva do Kaknja cca 45 km, plaća se kešom na naplatnoj kućici pri izlazu, na ulazu uzimaš "tiket"
mislim da je tako i kod vas
kažu da su mađari riješili te stvari najpametnije
valjda kupiš "kod" kao dopunu za mobilni, uneseš reg.oznaku auta i kraj priče, ne znam detalje, ako neko zna nek opširnije opiše
nema ni glupih vinjeta koje lijepiš po šoferšajbi
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:18   #11
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Khm ... piše 14 mjeseci a početo je 09/13

Nego jel se zna kako će susjedi naplaćivat svoje AC? Našom glupom ili slovneskom pametnom metodom?
Ugovor jest potpisan u 9. mjesecu ove godine pa se to računa kao početak radova od kojeg počinje teći rok izgradnje, ali nikakvih ozbiljnih radova još nema niti će ih biti dok ne prođe zima. A 14 mjeseci - možda je tipfeler, možda nije, ali to je posao od dvije godine.
terza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 18:32   #12
Quote:
terza kaže: Pogledaj post
Većina koridora 5c kroz HR je napravljena, most prema Madžarskoj je u izgradnji, ali most na Savi neće biti gotov najmanje još 3 godine jer se nije ni počeo graditi.
pa da je većina i nije, ima tu još lijepe dionice od tog mosta na Dravi koji je u izgradnji link pa do Mađarske granice, a i Mađari nisu dovršili svoj dio od Mohača do granice, nekih 30tak km, koliko je ostalo i sa hrvatske strane
inače, koliko tačno ima km od petlje Sredanci gdje se spajaju A3 i 5C
pa do petlje blizu Osijeka dokle je trenutno u upotrebi ta dionica E 73/5C
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 18:49   #13
bosnjo kad budes imao nacrt od kotorskog do matuzica tu stavi link......jer bas na toj dionici imam zemlju i ako bude isla kako je prvobitno bilo ima da brojim eurice.....

a ako se bude busio tunel...hmhm.....

sranje je sto te dionice jos nema...ima ispred i ima poslije......tu je neki zajeb sa zemljistem tj ima kao nekakva voda koja ih zeza....


kao sto rekoh ako sta saznas javi tu...hvala
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:41   #14
3D topografska karta AC dionice Odžak -granični prelaz Sava link
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:47   #15
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post
jednako kao što mene interesuje mreža auto-cesta u susjednoj HR, naročito one dionice koje se nadovezuju na ove iz BH

konkretno, skoro završena dionica od vrgorca čiji se jedan krak veže za granični prelaz prema BH Bijaču, čime će se moći direktno doći do Dalmatine i time do jadranskog primorja





zna li neko dokle je stigao sjeverni dio koridora 5c u HR prema Mađarskoj, i koji se nadovezuje na BH E 73 u Svilaju, te kako napreduje most preko Save
video animacija dionice link
imaš dobar infrastrukturni forum ako nisi čuo za njega - skyscrapercity, tamo ćeš puno kvalitetnije moći diskutirati o cestama ne samo u BIH i RH, nego u cijelom svijetu
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 18:23   #16
3D topografska karta AC dionice Billježevo-tunel Vijenac-Drivuša-Zenica sjever link
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 12:54   #17
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Khm ... piše 14 mjeseci a početo je 09/13

Nego jel se zna kako će susjedi naplaćivat svoje AC? Našom glupom ili slovneskom pametnom metodom?
Navodno slovenci nisu zadovoljni tom svojom naplatom i da bi čak odustali ?! Ovaj naš sistem je najplodonosniji za mužnju al opet nam je HAC jedan od najvećih gubitaša
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 17:14   #18
netačno, gledajući ukupni prihod po kilometru auto-ceste, Slovenci imaju mislim čak duplo veći prihod
ne znam tačno, poodavno sam čitao članak o tome upravo u HR auto-novinama, i poenta je bila upraov na tome kakoHR auto-ceste imaju tako duplo niži prihod po km AC od SLO
Bošnjo 44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 17:20   #19
nema prihod baš puno veze sa naplatom.
slovenske autoceste su nerentabilne.

ne znam da li su bile rentabilne prije, dok su naplaćivali na kućicama ali sada su itekako nerentabilne.
svake godine se iz budžeta slovenije izdvaja oko 150 milijuna eura (ak se dobro sjećam cifre) da bi autoceste opstale.
i to je posljedica isključivo prelaska na sustav vinjeta.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 10:51   #20
Kvragu Wwonder - kak su nerentabilne ako sa duplo manje kilometara uberu više love od nas? Pa di smo onda mi po rentabilnosti majkumu ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.