Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 13:59   #21
Održavanje JEST puno skuplje od dizela. To je rijedak motor, kad nešto ode trčiš u banku po kredit, samo ulja u njega ide hrpetinu, izmjena remena košta bogatstvo. S druge strane, 2.0tdi motora ima ko pljeve.

Drugo - FSI, tj. direktno ubrizgavanje i plin, nije dobra kombinacija. A i s plinom će po gradu trošiti 16-17 litara (15 mu je deklarirana gradska potrošnja), tako da dođeš do 100kn/100km. 2.0tdi je ipak puno jeftiniji za voziti.

Mislim, ako ga boli kurac za troškove, neka uzme, ne vidim problem.

EDIT: pogriješio sam za ulje, ne ide ga previše, 5,5 litara

Zadnje uređivanje frANZi50 : 13.09.2014. at 14:06.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:11   #22
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
I ovaj koji usporeduje Superba sa sedmicom i A8!? Isto
A čuj,mogu se usporedit samo po prostoru, a po tome su tu negdje, čak mislim da je superb prostraniji od A8 no long verzije unutra.

Bacio je oko na 3.6 model, postoje dobri sustavi plina za tako nešto. Ako je u nabavi jeftiniji od dizela, onda je primamljiva opcija. Razlika u potrošnji nije velika kad se preračuna na plin. A sad, ostalo ovisi sve o mogučnostima. Sigurno da je za voziti bolji 3.6 od dizela. No, lakše će servisirati i kasnije prodati dizela.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:12   #23
Ma ulje je tu najmanji problem. Remenje, pogon (4x4) vjerovatno zahtjeva nekakvo održavanje, potrošnja koja sigurno ne će biti mala... Skupiti će se toga.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:14   #24
Koliko ja znam, plin na DI motorima radi tako da uvijek ubrizgava i nešto benzina radi hlađenja benzinskih injektora, znači troši se i benzin. A i koliko takav sustav košta za ugradnju? Sigurno bar 2000€ ako hoćeš kvalitetan sustav.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:16   #25
Kakvo remenje kod V6 FSI motora???
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:19   #26
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Kakvo remenje kod V6 FSI motora???
Lanac a? Lijepo.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:22   #27
Već odavno kod V6 uzduž ugrađenih motora. Nisam ni htio komentirati, VW i lanci...
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:30   #28
3,6 FSI nije na popisu motora koji se mogu preradiit na plin

http://www.brc.it/en/gpl-auto-ad-ini...di-benzina.asp

ili

http://www.borel.fr/faisabilites/veh....php?marque=29

da se i ugradi plin na njega, trošil bi nekih 20-30% benzina, ostalo plin.
znači, u gradu nekih 4-5 litri benzina i 10-12 litara plina na 100 km.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:31   #29
Sta ce ti takav auto sa tim motorom?

Nepotrebno.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 15:33   #30
Quote:
Drago_Gervais kaže: Pogledaj post
Ne znam da li znaš čitati, ali u prvom postu je napisao da mu je brat zapeo za SUPERBA. Dakle, nit za benzinca, nit za V6, nego za Superba. I snizi malo ton.
Koliko sam shvatio, zapeo je za TOG superba sa linka. Dakle baš benzinca. I kaj buš ak ne snizim ton?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:16   #31
Nije. Zapeo je za Superb dizela i slučajno je vidio taj V6 FSI.
Veći si frajer ako imaš V6 nego 2.0 TDI, nebitno za đep.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:30   #32
Iz njegovog posta sam vidio da su gledali i dizele ali da je zapeo za Superba i onda link na onog benzinca. Možda griješim
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:15   #33
Sto se tice AWD pogona, ja sam u Audiju nasao neke racune, stare vise od godinu dana, i prema onome sto sam shvatio, zamjenjeni su neki djelovi zadnjeg pogona, uglavnom iznos racuna je bio 2400 dolara, a popravka automatskog mjenjaca je takodjer bila skupa, cini mi se oko 1000 dolara najmanje. Cijeli automobil je kostao 4500, a jasno je zasto. Moras imati dosta novca za odrzavanje, ili kupiti takav automobil samo privremeno (kao sto sam ja) i moliti da se u tom prelaznom periodu ne desi nikakav kapitalni kvar.

Da ne govorim, barem sam tako procitao, da se cijeli motor mora vaditi napolje ako se bilo sta radi na njemu, jos je kod mene manji 2.7V6. Tom logikom isto vrijedi i za ovaj 3.6 v6, valjda...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:16   #34
Kupnja Superba benzinca

Pa valjda je bilo jasno gledali smo dizele a ovoga smo slucajno vidjeli, sto se tice frajerisanja mislim da to nije moguce sa Superbom pa da ima 500 konja
Jednostavno je taj benzinac puno jaci plus pogon plus napucam sa svom oprempm koja postoji, ali ako ne ide plin onda ne dolazi u obzir, samo odrzavanje i rega ako je nesto veca bratu nije bitno , bitno mu je da ne daje vise para na gorivo
__________________
Live long and prosper !

Zadnje uređivanje HAL_9000 : 13.09.2014. at 17:33.
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:19   #35
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatio, zapeo je za TOG superba sa linka. Dakle baš benzinca. I kaj buš ak ne snizim ton?
Nepotrebno si bahat. Onda ću i ja povisiti ton.
Drago_Gervais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:17   #36
Quote:
HAL_9000 kaže: Pogledaj post
Pa valjda je bilo jasno gledali smo dizele a ovoga smo slucajno vidjeli, sto se tice frajerisanja mislim da to nije moguce sa Superbom pa da ima 500 konja
Jednostavno je taj benzinac puno jaci plus pogon plus napucam sa svom oprempm koja postoji, ali ako ne ide plin onda ne dolazi u obzir, samo odrzavanje i rega ako je nesto veca bratu nije bitno , bitno mu je da ne daje vise para na gorivo
Šta ste vi očekivali? Da 3.6 FSI troši manje od 2.0 TDI? TDI troši napola kao taj FSI. Naravno da je V6 jači i da bolje ide.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:46   #37
Quote:
Drago_Gervais kaže: Pogledaj post
Nepotrebno si bahat. Onda ću i ja povisiti ton.
Samo daj
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:59   #38
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Kakvo remenje kod V6 FSI motora???
A nema? Bubnu napamet. Mea culpa
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:26   #39
Ja sam u sličnoj dilemi "stisnuo" i kupio 9-3 2.0t (200KS) s već ugrađenim plinom. Ugradnja je bila koštala 14.000 kuna i radi bez problema iako je dosta ljudi tvrdilo da je to nemoguće i da neće raditi.

Troši mi 10,5l benzina / 12l plina, ne preslabe noge.

Registracija mi nije bila problem jer sam već imao 50% bonusa i jeftinije tablice, pa umjesto Zagrebačkih tisuću eura za regu i osiguranje me košta manje otprilike pola tog iznosa.

Uživam u autu i nisam požalio.


Ako se ne varam kod modernijih dizelaša spominju dvomaseni zamašnjak i još poneki potencijalno skupi kvar, ne znam što je kod tog Superba kritično.

Ako je od prvog vlasnika koji se nije odnosio prema autu kriminalno, automatik bi trebao još dugo raditi bez problema. Ne znam kako se servisira 4x4.


Ja bi prvo provjerio dio foruma za plinaše, raspitao se o majstorima i pitao 2-3 najbolja što misle o tom modelu i jesu li to možda već radili. U TRCZ nemam nikakvog povjerenja jer je nekoliko ljudi kupilo totalni šrot po premium cijeni (spajana 2 auta u jedan i tome slično), ali ako toliko rade, valjda ima i pozitivnih iskustava.

Najvažniji je pregled automobila prije kupnje. Idealno bi bilo da već imaš mehaničara od povjerenja, teško je naći takvog.
Imprenditore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:53   #40
jel čitaš ti majstore?

tvoj saab je odlična podloga za plin.
taj FSI motor u škodi je problematičan i bilo bi čudno da uopće nađe nekoga tko bi htio ugraditi plin u njega jer nijedan servis ne može garantirati da će motor dobro raditi na plin.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.