Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2016., 11:54   #1
Traži se mačak bez repa i oka, nestao u Dubravi

sjećate se capice, mačka bez repa i oka kojeg je našla baka u susjedstvu na trešnjevci? plaćena mu je operacija oka i repa. baka se preselila u dubravu prije mjesec dana i iako sam joj rekla da macu u novom kvartu ne pušta van zato i zato, ona je i capica je prije mjesec dana nestao. jučer sam to tek saznala kad sam nakon duljeg vremena nazvala baku da vidim dal je sve ok.



TRAŽI SE! capica, mačak bez repa i oka, nestao je u dubravi oko bivše Name. nema ga već mjesec dana. capica nema rep i nema jedno oko. Sivo-bijele je boje. Ako ga vidite, uzmite ga ako možete, zadržite ga, ODMAH nazovite, u najkraćem mogućem roku, netko će doći po njega. KONTAKT: 099 67 824.

ako možete podijeliti po fejsu.

https://web.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

i ako možete polijepiti plakatiće po dubravi na području oko bivše name. baka živi kod name, nestao je s dvorišne strane.

šteta da više ne radi ni jedna tražilica. niti ova na pdf-u, niti ona pogledaj sve svoje teme i postove. pa što se događa s forumom? zašto toliko korisna opcija više ne radi? sam sam morala otvoriti novu temu jer ni preko gugla ne mogu naći staru. capica je tu već imao temu da treba pomoć dok je bio još vani.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:57   #2
Lako moguće da je micek krenuo prema starom kvartu
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:48   #3
tražila sam ga danas i starom kvartu oko bakine kuće. plakate nisam išla poljepiti jer se baki ispraznio mob i ne javlja se od jutra. sigurno uopće ne zna da se ispraznio. ne znam što njoj znači iza name, pa da ne ljepim bezveze. kad se baka javi, iči ću poljepiti. i suzi još moram javiti. jadni capica, jako mi je žao. ja sam ga ubrzo poslije operacije bila uzela k sebi, ali je on jadan i u kupaoni bio totlalno prestravljen od pasa pa sam ga drugi dan vratila baki. takvu stravu nije pokazala ni jedna maca koju sam s ceste dovela. pretpostavljam da su ga psi dograbili i tako povrijedili. ima jedan ubojica maca blizu bakine stare adrese. trebala sam ju par puta zvati prije selidbe, mislila sam joj ponuditi da ću ja odvesti mace u transporteru, ali jednostavno ne stignem se pobrinuti za sve za koje bih htjela.

ako ima nekoga iz onog kvarta tko bi mogao potražiti capicu i polijepiti plakate. jadni capica.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.