Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2016., 10:36   #1
HITNO SKUPLJAM 700 kn za Tajgin dostojan odlazak

https://www.forum.hr/showthread.php?t=938355

Ovo je Tajgina tema da ne pišem ponovo sve. Imali smo jako lošu noć, i mislila sam nekog zvati da ju dođe uspavati. 17,5 godina, nikada neću biti spremna ali mislim da je to kraj. Pokušavala se ustati, hodati, nije mogla, onda sam joj pomagala međutim došla bi do vode a nije pila, htjela je samo bauljati... Probala sam ju ostaviti da leži ali onda je tiho tulila. Da se razumijemo, nije to prvi put... ali, onda bi opet se digla i išla dalje. Ona je nevjerojatni borac ali mislim da se umorila. Smirila se tek kad sam joj dala potkožnu infuziju. Počela se tresuckati, pokrila sam ju dekom i odspavala je malo. To je bilo od 7 ujutro do sada. Sad je tražila da se digne pa ne može, pa joj glava lupi o pod. Pridržavala sam je i došli smo do mjesta gdje se htjela popiškiti. Piškili smo, malo pili vode (uz moje pridržavanje) i onda je opet bubnula glavom koja joj je očito preteška više. Ne želim ju mučiti. Njenim odlaskom otići će i dobar dio mene. Ona je moje dijete 17,5 godina. Ne znam kako bez nje.
Nazvala sam veta u kojeg imam povjerenja i pitala bili došao do mene ako bude gusto (a mislim da bude). Moj vet je na putu. Dao mi je svoj broj. Ona ima oko 12 kg i to bi trebala platiti 700 kn.
U novčaniku imam 50 kn za hranu do daljnjeg i to je to.
Ima li netko tko bi želio pomoći? Vrlo je hitno jer ne vjerujem da ćemo izdržati još jednu ovakvu noć.

astral walker is offline  
Old 07.10.2016., 12:36   #2
Uplaćeno je 100 kn, potrebno je još 600.
Puno hvala.
astral walker is offline  
Old 07.10.2016., 17:12   #3
Mislim da je skupljeno 600 kn. Pogubila sam se. Budem provjerila još.
astral walker is offline  
Old 08.10.2016., 13:41   #4
Tajga je još jučer pokušavala ustati pa smo uz ručnik bauljali po stanu. Čak smo pojeli i pohanu palačinku s piletinom. Kako se primiclala večer, postajala je sve mirnija. Ležala je i tu i tamo digla glavu i gledala oko sebe. Dala sam joj još jednu infuziju na koju je negodovala. Dok sam joj davala potkožnu svi psi su bili oko nje. Zita se legla s lijeve strane, Tina s desne a Crna je gledala i kad je Tajga tiho stenjala zbog infuzije, Tako je i Crna skvičala. Inače ne djeluje povezano s Tajgom ali tada je suosjećala. Čim sam prestala davati infuziju (to traje 2 minute valjda) i Crna je prestala cvilkati i zaspala. Dalje se Tajga pomalo tresuljila, pokrila sam ju i više se nije dizala. Čitavu noć se nije micala i spavala je. Kad sam ju ujutro podigla, piškila je, popila vode.. U naručju mi je stalno davala puse. Rekla sam joj kamo ide i koga će vidjeti i koga da pozdravi. Kada je vet došao, više mi nije davala puse jer se po malo gasila. Svjesna je bila mene ali to je sve. Brzo je zaspala. Evo je i dalje na mom krevetu jer najteži dio je pokopati najdraže biće. Vjerujem u zagrobni život i reinkarnaciju i paralelne svemire i sve to a opet kad pokrivaš svoju bebu zemljom prođe ti kroz glavu hoće li joj biti zima tamo pod zemljom. Više ne bude na toplom. Znam da je to samo tijelo ali to je zadnji čin oproštaja. Sada kad je još na krevetu izgleda kao da spava.
astral walker is offline  
Old 08.10.2016., 15:38   #5
RIP anđele, pozdravi sve nase drage ispod duge!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 08.10.2016., 22:19   #6
R.I.P. draga Tajga
Drži se Astral
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.