Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2016., 23:17   #41
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Možda da linokve staviš tu, ako se smije ?
Ne znam jel se smije.
astral walker is offline  
Old 07.07.2016., 21:24   #42
koji je broj računa?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 11.07.2016., 12:37   #43
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
koji je broj računa?
Poslala sam ti na privatnu poruku. Ne može se javno staviti.
astral walker is offline  
Old 11.07.2016., 17:03   #44
Hvala ti puno u ime moje ekipe na 100 kn!

I dalje imam puno knjiga na rvackom i engleštini, za ljetne dane, zimske dane, među dane, noći, ma za sve. Ako koga zanima zakeljim mu linkove.
astral walker is offline  
Old 18.07.2016., 11:57   #45
Hvala ti Salammbo na 200 kn.
I dalje prodjem knjige, i dalje smo u istom broju plus kaj mi sutra dolazi nova štićenica (psica koju sam do sada šetala). Baka ide u starački a nema se kaj sa pesom. Stara je i namčorasta ali se nadam da će se uklopiti u stado jer sam joj ja jedini izbor za trajni dom. Psica ima oko 13 godina, debela, ružnjikava, crna, visi joj trbuh i cice do poda, sva je kvrgava i nije sterilizirana. Ko bi uzeo takvog psa. Meni je draga jer sam je zavolila a i ona mene.
Uskoro ćete je vidjeti.
astral walker is offline  
Old 21.07.2016., 18:58   #46




Ovo je moja nova štićenica. Zove se Cuna. Prvo je bilo malo napetosti među svima, lajanja kad odlazim iz stana ali sada je ok. Drži se do duše tog kuta u sobi ali polako dođe i do moje sobe, prošeta. Zita joj je morala pokazati ko je gazda raskrvarivši je malo ispod uha ali mislim da će dalje biti ok.

I dalje pitam hoće li netko kupiti neke knjige? Mogu vam poslati linkove. Također nam treba Linex forte ako netko ima jer po novom ih Tajga mora uzimati stalno da nema proljev. Jedan košta 6o i nešto kuna a traje mi svega 8 dana. Da se razvuči na 10-ak.
astral walker is offline  
Old 26.07.2016., 12:48   #47















Relatino smo se dobro uklopili. Više baš ne laje kad odlazim od doma i ne drži se jednog čoška stana već je sad pod mojim nogama pod stolom. Vani je Cuna vesela i čini se zadovoljna. Budući da je izgubila svoj dom i gazdaricu mislim da nije loše. Tajga je ovo u kući tj pored kuće od frenda. Bili smo svi par dana i Tajga se oporavila. Čak je i konzervu jela što nije sto godina. Ali čim smo se vratili u Zg, opet slabo jako jede. Priroda i šuma čine svoje.
Hvala bogu svi smo na broju osim jedne papigice (kaj su mi ostavili pred vratima). Bile su tri ali je jedna na čuvanju uginula. Zapravo se srušila na pod krletke, zalamatala krilima i uginula.
Siroto biće. Saznala sam tko mi ih je ostavio (jedna šizofrenična osoba iz zgrade) pa tko zna u kakvom su stanju bile.
U glavnom i dalje nam trebaju novčeki, sada još više zbog novog člana. I dalje prodajem knjige. Eto
astral walker is offline  
Old 27.07.2016., 08:06   #48
Bakice su jako simpatične, nadam se da će Tajga biti bolje!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 27.07.2016., 10:16   #49
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Bakice su jako simpatične, nadam se da će Tajga biti bolje!!!!!
A Tajga je u biti po starom. Gura nekako. Tamo je bio super zrak pa joj se apetit vratio. Kuća je ipak drugačija od zgradurine u kojoj ja živim. Sada kruži po stanu i malo je vani a tamo je stalno mogla biti vani tj. kad je god htjela. Nemreš to uspoređivati. Al eto, kako su nam karte podijeljene tako igramo.
astral walker is offline  
Old 02.08.2016., 12:58   #50
Manje više smo dobro, svi smo na broju. Tajga je stvarno najnevjerojatnija životinja ikad. Do duše, kod mene su sami borci i bilo ih je još koji su sto puta bili otpisani a živjeli još par godina. Hogar, moj dragi mačak recimo koji je uz otkazivanje bubrega, leukemiju, epi napade i tri operacije zubiju živio preko 2 godine od početka problema.
Još jedan pas u kućanstvu na nikakav budžet je katastrofa. Još jedna ampula više, još jedno sve više. Ali kaj sam mogla. Tko bi takvog psa uzeo.
Molimo pomoć u bilo čemu. Možete pogledati knjige kaj imam, možda vam se nešto svidi.
astral walker is offline  
Old 12.08.2016., 13:28   #51
Nitko ovdje ne voli knjige? Ima ih pametnih, bedastih, poučnih, zabavnih, ljubića, SF, vakih, nakih...

Dobro bi nam došla koja prodaja. Počinjem razmišljati da žrtvujem najmanjeg psa za hranu većim psima.
astral walker is offline  
Old 12.08.2016., 22:12   #52
Kaj imas od SF?
Imas mozda Vodic sa srpskim prijevodom i Pahekovom naslovnoj ilustraciji?
__________________
...gettin robbed, gettin stoned,
gettin beaten, broken boned...
Pamprčitelj is offline  
Old 14.08.2016., 01:29   #53
Quote:
Pamprčitelj kaže: Pogledaj post
Kaj imas od SF?
Imas mozda Vodic sa srpskim prijevodom i Pahekovom naslovnoj ilustraciji?
Nemam. Nema puno sf. MOgu ti u pp staviti čitav album sa facea pa vidi.
astral walker is offline  
Old 27.08.2016., 19:53   #54
Svi smo ok ali fakat je užasno teško nahranit 4 pesa od kojih Tajga sa posebnim potrebama.
Nitko se nije javio za knjige, i dalje ih nudim. Ima raznih naslova i žanrova. Mnoge su nove. Novci bi išli za živine i njihove potrepštine.
astral walker is offline  
Old 21.09.2016., 12:01   #55
Astral, di ste, ne javljate se na pp.
klonirana šipka is offline  
Old 03.10.2016., 13:24   #56
Evo me.
Nije mi se nitko javljao pa sam zapostavila svoju temu. Izbrisan mi je bio profil na faceu pa sam gradila novi, ponovo radila albume isl.

Dakle, svi smo još na broju. Tajga je lošije ovih dana i jučer opće nije išla van a ni danas još. Užasno je slaba na nogama ali još uvijek hoće jesti. Ma dići će se ona opet i biti samnom još 100 godina. I dalje izmišljam toplu vodu za njenu hranu ali o tom ne treba govoriti jer bu to do kraja tako. Po malo joj se pridružuje i tina sa svojih 16,5.
Kupila sam dvije ogrlice Foresto preko zoofasta jer je sniženje. Svaka je 164 kn. Voljela bi da imam još za dvije velike i za mačke. Zašto baš Foresto? Zato kaj sam sve drugo isprobala i ništ ne ubija buhe a ovo su mi preporučili. Plus, traje 8 mj.

Također, gostovala mi je mala mačka vanjska dvije noći pa ne bi baš koloniju buha.

Isto tako, da probam ovdje a ne da otvaram novu temu, iako ako me netko upozori, otvorit ću novu. Sterilizirala bi par mačaka pitomih koje su osvanule u kvaratu.
Jednu sam danas vodila na sterilizaciju ali ultrazvuk je pokazao da nije trudna a ima mlijeka i negdje mačiće. Vratila sam ju natrag budući da je kod mene bila čitavu noć pa da bebe ne poumiru. Mica je pitoma pa ću je voditi naknadno.
Svaka sterilizacija je 200 kn. Za neke ću moći priložiti račun a za neke možda ne jer je ispod tezge. No, mislim da ću za većinu moći.

Dakle, trebalo bi skupiti novce za barem 3 sterilizacije. Ostalo bumo po

putu.




Moja Tajgica jučer.


Sitna mica Glorija koju sam danas pustila nakon ultrazvuka. Probala sam ju stokati da vidim di su bebe ali pametnija je od mene.

Grrrrr upravo vidim da su poskupili isusove Foresto ogrlice sa 164 velike na 223 kn. Debili! Jest da je ono bila akcija ali mogli su je i držati duže!

Zadnje uređivanje astral walker : 03.10.2016. at 14:35.
astral walker is offline  
Old 03.10.2016., 19:04   #57


Ovo je račun od danas za koji mi je frendica posudila pare jer smo mislile da je Glorija trudna. Ona ipak nije sterilizirana ali bude bila u dogledno vrijeme pa nisam tražila povrat love. Bilo bi super kad bi se i za to skupilo da joj vratim.
Hvala Arna
astral walker is offline  
Old 05.10.2016., 10:23   #58
Quote:
klonirana šipka kaže: Pogledaj post
Astral, di ste, ne javljate se na pp.
Evo me, sad vas nema.
astral walker is offline  
Old 06.10.2016., 15:34   #59
Tajga sinoć


Tajga danas


I dalje molim pomoć za svoju čeljad pa da lakše izduram sve sa Tajgom.

Jučer nije opće mogla na noge, tresla se i samo ležala, danas je opet na nogama. Infuzije pod kožu dva puta dnevno, puno strpljenja, puno ljubavi i nespavanja, ne odlaženja od doma na duže vrijeme...
astral walker is offline  
Old 13.10.2016., 12:46   #60
Eto, kako se može vidjeti iz još jedne moje teme gdje sam skupljala za Tajgin odlazak, moja Tajgić je uspavana u subotu. Budući da je ova tema naslovljena na nju, zatvorit ću je i otvorit novu za ostatak moje čeljadi. Otvorila sam i temu za sakupljanje novca za sterilizacije uličarki. Mačaka, ne dama noći.
Hvala svima koji su mi olakšavali financiranje svega kaj je trebalo oko Tajge. Pomoć je potrebna i dalje, ali onaj tko želi, vidimo se na drugoj temi.
Slobodno trči najdraže biće i vidimo se uskoro!
astral walker is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.