Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2016., 19:30   #2721
ma daj,ako ima negde, daj link da se navčim onda kak treba,a ne da skačem ko majmun oko šlepe i traktora dok otkopčavam
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 14:02   #2722
Kaj je ovaj topic umro?
Ugl...... Imam pitalje oko navigacije.
Se isplati dat 1100 kn za kamionsku navigaciju iGo Primo na tabletu 7 inca?
Oglas kaze da su karte update - ne sa 3.mjesecom ove god.
TopQuality is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:41   #2723
Mah... Ruda toća noge u novoj kupaoni i boli ga đon. Il su šrafi na WC školjci pulopustili pa je opal.... 😂

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 22:53   #2724
Malo sam kopao po netu I cini se da je puno bolje platit sygic truck ili iGo navigaciju 130 eurona pa skinut na mobitel, a da tablete treba zaboraviti. Jel istina da kamionska navigacija na kvalitetnom tabletu nije ispod 3k kuna?
Malo to sve zvuci preskupo!
TopQuality is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 23:23   #2725
kolega zašto kamionska navigacija,dobra je obična sa kvalitetnim kartama i najbitnije je da se sam prije pripremiš i malo snimiš rutu na karti ili na atlasu.
evo ja se služim nokia maps na mobiju i nikad problema,znam da sam prije mijenjal kolegu a on imal tu kamionsku,pa ako ti je adresa naprimjer negdje gdje znak zabrana za 7,5 ili 3,5t a dozvoljeno za dostavu ili utovar istovar onda ti ona voli malo komplicirati,tak da osobno meni se ne sviđaju,a tebi ako se sviđa i misliš da ju trebaš kupi i vozi i neka te služi.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 00:58   #2726
Ja koristim iGo Primo i mogu reci da me odlicno sluzi. Karte su pregledne i jako je jednostavna za korištenje. Također imas mogucnost unosa dimenzija vozila tako da te uvijek vodi pravim putem.
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 11:24   #2727
Quote:
markec1 kaže: Pogledaj post
kolega zašto kamionska navigacija,dobra je obična sa kvalitetnim kartama i najbitnije je da se sam prije pripremiš i malo snimiš rutu na karti ili na atlasu.
evo ja se služim nokia maps na mobiju i nikad problema,znam da sam prije mijenjal kolegu a on imal tu kamionsku,pa ako ti je adresa naprimjer negdje gdje znak zabrana za 7,5 ili 3,5t a dozvoljeno za dostavu ili utovar istovar onda ti ona voli malo komplicirati,tak da osobno meni se ne sviđaju,a tebi ako se sviđa i misliš da ju trebaš kupi i vozi i neka te služi.
Ma zato sam i postavio pitanje ovdje, gdje ima iskusnijih kolega, da se bezveze ne zaletim jer sve su to dost visoke cijene. A kamionska zato da imam mogućnost upisat sve one parametre za kamion pa da me ne rutira tamo di ne smijem.
A naravno,, priprema se podrazumijeva, da provjeriš rutu još preko neke dobre internetske sranice.
Ako ima netko neko dobro besplatno rješenje a voljan ga je podijeliti, može slobodno u inbox.
TopQuality is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 20:53   #2728
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Mah... Ruda toća noge u novoj kupaoni i boli ga đon. Il su šrafi na WC školjci pulopustili pa je opal.... 😂

Tipkam dok vozim.....
Nalc....nova kupaonica je gotova....zato sam danas prešao na kuhinju.....sve do gole cigle! I sve novo....Uf srce mi se stegne kad pogledam izvode s računa
Quote:
TopQuality kaže: Pogledaj post
Kaj je ovaj topic umro?
Ugl...... Imam pitalje oko navigacije.
Se isplati dat 1100 kn za kamionsku navigaciju iGo Primo na tabletu 7 inca?
Oglas kaze da su karte update - ne sa 3.mjesecom ove god.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:56   #2729
Jel WC još uvijel na zidu? 😈
Deda, ak tak nastaviš cijeli stan bude nov 😂

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:52   #2730
Nalc još je uvek na zidu! Buš vjutre videl slike...a kad tu zatvorim bauštelu otvaram u ZG i Drage....

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 18:39   #2731
Poštovanje
Stari/novi sam vozac,upravo polažem E kategoriju,C imam od '88. Zadnjih 15 godina nisam sjeo u kamion Zadnje sam vozio MB814,Dajca,MB 1113,FAP13
Ovo u cemu se spremam za polaganje E kategorije mi izgleda kao svemirski brod prema kamionima koje sam vozio ))

Sve citam,skupljam savjete i iskustva
Sinn69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 21:53   #2732
A đe to? I koja marka? Tu po Zagorju se vozaju i EuroCargo (redizajn prvog modela) te BMC. Potonji nije daleko od 814...

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 22:31   #2733
Ja ću samo još jednom i ovdje jebat milu majku kretensku HAK-u i njihovoj odluci da se Code96 POLAŽE, da uz E moram ponovo na propise i prvu pomoć i zato jer su općenito beskorisna nakupina debila, starih prdonja i uhljeba.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 19:28   #2734
a gdje je deda....nema ga na forumu .....

tako je cd jebi im kevu..... bez coda niti netrebas c kategoriju....tj trebas ako ces vozit tamica po dvoristu haha...

ps i ja imam kategorije a nepamtim kad sam sjeo za volan kamiona

a nabavit ce se i taj KOd
kupoit cu od istog cojeka iz ercegovine gdje sam i kategorije kupio haha
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 20:10   #2735
Deda liječi prehladu i njurga jer je sirup gorak 😂

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 22:37   #2736
Ne kužim @CDRW, sa B + KOD96 možeš voziti priključna vozila čija masa skupa vozila može iznositi najviše 4250kg, dok sa B+E kategorijom možeš vući tako da skup vozila iznosi 7000 kg (3500 kg vučno vozilo + 3500 kg priključno vozilo), bolje ti je onda ovo drugo.
Nebudeš trebao prvu pomoć polagati, ali budeš morao prometna pravila, tako sam i ja morao svaki put polagati pismeno PP kad sam dograđivao kategorije.

Zadnje uređivanje PREDSJEDNIK : 24.10.2016. at 22:50.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 22:42   #2737
A koji je sad to novi deda, @Actros je postao deda, čuva unuke pa ne stigne na forum!?
Nema ga već skoro pola godine!
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 00:41   #2738
Rudi, Actros, Deda, isti klinac. Unuke? Nedavno da, za sad samo prehladu liječi i Kokoš vozi.

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 09:20   #2739
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Ne kužim @CDRW, sa B + KOD96 možeš voziti priključna vozila čija masa skupa vozila može iznositi najviše 4250kg, dok sa B+E kategorijom možeš vući tako da skup vozila iznosi 7000 kg (3500 kg vučno vozilo + 3500 kg priključno vozilo), bolje ti je onda ovo drugo.
Nebudeš trebao prvu pomoć polagati, ali budeš morao prometna pravila, tako sam i ja morao svaki put polagati pismeno PP kad sam dograđivao kategorije.
A gle kako je u Dojčlandu - Code96 (NE 95 da nebi bilo zabune) je 7 sati škole (3 teorija i 4 praksa ili obratno) i nakon toga - voila - eto ti Code96.

Kod nas? Ispit. Plati harač HAK-u baja.

U Dojčlandu ako se nakon predavanja za Code96 odlučiš za E - trebaš samo ispit.

Kod nas? PP + propisi + neznam koliko sati vožnje + .... = 2800 kn. Pola jebenog ispita za B kategoriju.

Pa marš u pičku materinu lopovsku, gamadi.

A sve smišljeno da parazitima iz HAK-a platiš čim više. Trebaju uhljebi živit od nečeg.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 19:03   #2740
Zamrla ova tema, nema više rudijevih priča?
drsebastian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.