Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2011., 22:20   #81
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
ja molim privremeni smjestaj za ovog uplasenog peseka, zelim ga izvadit od tamo

ufff vuče na B. samo je manji
jel oglašen na njuškalu? koji se broj može staviti za udomljavanje?
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 22:20   #82
situacija je malo komplicirana, ak je jos tamo treba ga izvadit pa onda oglasit, bum ak nadjem prijevoz
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 23:11   #83
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
i taj link sam "pokupila" tu, na šapi na nekoj temi, vjerojatno o štencima. I za to sam trebala tražiti zahtjev kao i za sve ostalo na face-u no, imaš link stranice? I ima li kaj tamo, normalnijeg? Mislim u stavu skloništa? I to je sklonište ili šinteraj?
A gle neznam, na fejsu piše sklonište za životinje, sumljam da bi se itko išao javno predstaviti kao "šinteraj za životinje" Evo link http://www.facebook.com/profile.php?id=100001739776288
Makar, nema ti neke velike razlike između grupe i stranice, osim što je oglašeno nešto više pasa Stvarno mi je sad više teško procjeniti da li se radi o šinteraju ili skloništu ugl. "to" je u sklopu veterinarske stanice u Cerju Pokupskom.
Ma bezveze je u biti ovak naklapat napamet, ako, tj kada ode Asin, saptalica ili ona cura koja se meni javila porukom preko facebooka tamo onda ćemo bit pametniji
__________________
UDOMLJAVANJE zašto sve ovo radimo
Ejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 01:15   #84
javite se ko ima volje odvozit do tam da spasimo bar nekog peseka
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:15   #85
raspitat cemo se kolko bi nas doso pet taxi do tam, da se neko makne sto prije
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 20:25   #86
dogovara se prijevoz za sutra do sinteraja ako uspije!!! FALI NAM 100 kn ZA PET TAXI AKO IKO MOZE POMOC!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:27   #87
Evo da se i ja uključim malo ovdje, budući da se mene kopira s fb vezano za onih 5 štenaca kojima je rok 12.3. Ima nekoliko stvari koje bi htjela rasčistiti.
Kao prvo, na fb sam naišla na stranicu (a kasnije je napravljena i grupa) Sklonište za životinje, koje se nalazi u Pokupskom cerju. Pogledala sam slike i pomislila da se radi o novom skloništu/azilu na području Velike Gorice i kao takvom se javila i pozdravila otvaranje nečeg takvog na ovom području. U komentarima sam i pronašla nečije konkretno pitanje da li se radi o azilu ili šinteraju na što je bio i konkretan odgovor "azil". Stvarno sam se poveselila da je to tako. Komentirala sam samo da su stranice slabo ažurirane i da bi trebali o svakom psu napisati više podataka kako bi bili konkurentniji za udomljenja.
Kao drugo, 17.02. dobila sam privatni mail u kojem je bila obavijest da se ovi psići nalaze kod dr. Barabe i da ih se od tamo treba hitno maknuti i udomiti. Naravno da sam mail proslijedila dalje i stavila na fb obavijest o udomljavanju. Napisala sam i komentar na strnicu Skolništa za životinje i pitala da mi pojasne stvari oko tih psića. Ako su oni skonište, zašto ne preuzmu pse. Na taj moj upit, dobila sam 18.02. odgovor da su psi udomljeni i da po njih dolaze udomitelji kao i po još jednog psa koji se nalazi kod njih.
Nakon svega, uopće neznam što bi mislila i neznam što je to novo otvoreno u Pokupskom cerju. Svakako treba ispitati status toga u Cerju kao i to da li su psi udomljeni, zašto nema njihovih slika na njihovim stranicama, gdje se psi stvarno nalaze i zašto su napisali da su udomljeni ako nisu. Dozvoljavam i mogućnost da su se ljudi predomislili ali onda smatram da su trebali to i napisati.
Da imam auto, odvezla bi se i sama sve provjerila ovako ću pokušati stvari istražiti nekim drugim putevima. U svakom slučaju, sada je najvažnije da se ti psići udome što prije ili za stalno ili privremeno ako je frka.
Ispičavam se na dugom postu ali imala sam potrebu objasniti tijek događaja.
Asin, pošalji mi podatke gdje da uplatim za taxi.
etabota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:32   #88
Jel treba uplatiti što za taj taxi? Ako je sakupljeno budemo pomogli za plaćanje njihovog čuvanja do udomljenjaodlazak tamo sigurno će pomoći mnogim psićima na licu mjesta a i ovi drugi će dobiti neku šansu kad to osoblje vidi da je ljudima stalo i da se prati što rade.
vilimili is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:45   #89
Quote:
etabota kaže: Pogledaj post
Asin, pošalji mi podatke gdje da uplatim za taxi.
asin je izgleda zabavljena sa curkama i novom ekipom s Jankomira

njen račun
Podaci na PM
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615

Zadnje uređivanje Pingvich : 03.05.2011. at 16:30.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:41   #90
da i tu ponovim, pet taxiji su zauzeti sutra zbog izlozbe sad trazimo dalje, ak sve propadne zvoncica ih zove sutra s najavom da smo u ponedjeljak tam i da pesi nek nas docekaju!!! zivi!


DRZITE IM FIGE DA PREZIVE JER NEMAMO SUTRA PRIJEVOZ
__________________
Animals are more human than vice versa

Zadnje uređivanje Asin : 04.03.2011. at 23:56.
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 10:58   #91
Najavila sam nas za ponedjeljak, znači znaju da dolazimo i rekli su da nas čekaju!
Nedjeljom ne rade pa onda valjda ne rade i one grozne stvari....

E sad...treba nam prijevoz, to još nismo iskemijale...
Ako bi netko želio uskočiti s prijevozom molim da se javi...ovdje ili na pp
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:03   #92
Quote:
zvončica7 kaže: Pogledaj post
Najavila sam nas za ponedjeljak, znači znaju da dolazimo i rekli su da nas čekaju!
Nedjeljom ne rade pa onda valjda ne rade i one grozne stvari....

E sad...treba nam prijevoz, to još nismo iskemijale...
Ako bi netko želio uskočiti s prijevozom molim da se javi...ovdje ili na pp
Zvončice stavi za prijevoz na temu "traži se prijevoz" možda se prije neko javi.

Ajde pa ljudi ima valjda netko mobilan tko može prevesti. Jbg ja imam auto al sam bez vozačke.
__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 14:21   #93
sutra ću vam uplatiti donaciju za ove malene na račun Asin.
vilimili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 14:26   #94
na fejsu su objavili i sliku mlade njemacke ostrodlake pticarke, ista Bianca, samo stene, izgleda cistokrvno, pokusat cemo je rezervirat, ako bi je neko pricuvao do udomljenja.... pliz javite!!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 14:35   #95
ovo siroce se zove Ana, po njihovom opisu ima 5mj, IMA LI NEKO KO JE LJUBITELJ PASMINE ZA CUVANJE???



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:41   #96
Quote:
lajkan kaže: Pogledaj post
Ovi štenci se nalaze u šinteraju i imaju rok do 12.03.

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post32081086














ja ću udomiti jednoga...! :-)))
neena24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:42   #97
jesi se vec na fejsu dogovarala za to il se sad prvi put javljas?? posalji mikontakt na pm da te obavijestimo kad ih pokupimo
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:45   #98
evo, ja u ptrazi za mladim psom naišla na oglas na njuškalu, za cerje pokupsko. odlučila sam udomiti jednog peseka, dogovorila sam s vetom da ću sutra doć tamo, jer ne živim tolko daleko.
pa bih htjela pomoći u oglašavanju pasa! vidim da vas se nekoliko prilično angažiralo, meni nije daleko do cerja pa ih mogu friško fotkat il nešto! samo recite!
da se ne guram ako vas ima ....

hvala!! :-))
neena24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:49   #99
nema nas i daleko nam je!!! ja sutra ne stignem ici niti cura koja ide po parstenaca, vjerojatno utorak.... mozes li sutra uzet i njemacku pticarku Anu, ja sam u Zg i preuzela bi ju!!! jer mi cemo organizirat pet taxi ali se ne moze pretrpavat a puno jos peseka treba vadit, saljem ti svoj broj na PM
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:59   #100
pliz napomeni sutra da dolazi i ekipa iz Zg po pse i trazi da ih poslikas sto vise, da ih mozes ponudit frendovima
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.