Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2012., 08:51   #781
Poklanjam ciciban šlapice (jedne su veličina 23, a druga dva para su veličine 24 - identične), u super stanju, za nogicu sa visokim risom
http://public.fotki.com/mikicazg/lapice/
Molim samo za poštarinu.

Pozdrav
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 15:52   #782
Poklanjam nešto ženske odjeće (dosta traperica, nešto majica dugih i kratkih rukava). Veličine 34-36, xs, s. Sve je nošeno, ali očuvano i oprano čeka nove vlasnike. Nemam auto, pa je potrebno doći po to (Zagreb, Trešnjevka).
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 14:54   #783
nova sam ovdje i ovo mi je prvi post naime imam sina od 4 god i imam hrpu igračaka po kuči njegovih koje šutamo nogama ako želimo zatvoriti prozor njegove sobe bili smo cijelo ljeto na odmoru sada smo se vratili u grad pa sam odlučila pospremiti sobu njegovu ima svašta od igraćaka: plišanih disny, psič sveznalica, bumba s gitarom koji svira, legiča, pričica, autiča, ima ih par i na daljinski, trokolica plava s kapom protiv sunca, 2 guralice jedna na juriča druga
wini the puh.. kantic,lopatica, didaktičkih igračka onaj loničič i još par... on je to preasto a muškasto je da seka nasljedi a i od nje imam neke stvarčice za bebe neke šuškalice i nešto robe od njih šta sam dobila za badinje al mi se nesviđa drugo što ja kupim spremam ali to mi se nesviđa pa poklanjam još je s etiketom...
tražim nekoga kome treba nek se javi iz splita smo samo javite adresu i dovodim vam što vam treba.. ima i cipelica od malog od broja 18 do 30 sve markirano i malo nošeno..
toni dija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 10:09   #784
Quote:
toni dija kaže: Pogledaj post
nova sam ovdje i ovo mi je prvi post naime imam sina od 4 god i imam hrpu igračaka po kuči njegovih koje šutamo nogama ako želimo zatvoriti prozor njegove sobe bili smo cijelo ljeto na odmoru sada smo se vratili u grad pa sam odlučila pospremiti sobu njegovu ima svašta od igraćaka: plišanih disny, psič sveznalica, bumba s gitarom koji svira, legiča, pričica, autiča, ima ih par i na daljinski, trokolica plava s kapom protiv sunca, 2 guralice jedna na juriča druga
wini the puh.. kantic,lopatica, didaktičkih igračka onaj loničič i još par... on je to preasto a muškasto je da seka nasljedi a i od nje imam neke stvarčice za bebe neke šuškalice i nešto robe od njih šta sam dobila za badinje al mi se nesviđa drugo što ja kupim spremam ali to mi se nesviđa pa poklanjam još je s etiketom...
tražim nekoga kome treba nek se javi iz splita smo samo javite adresu i dovodim vam što vam treba.. ima i cipelica od malog od broja 18 do 30 sve markirano i malo nošeno..
igračke smo jučer odvezli na par adresa poklonjene su ostale su cipelice od broja 18 do 30 i nekoliko za nehodače i 2 jastuka za dojenje jedan rozi s dezenima a drugi plavi s dezenima...
toni dija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 22:07   #785
Poklanjam žensku odjeću veličine S, obuću broj 36 i špangice za kosu. U Zagrebu.
eenieeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 20:35   #786
poklanjamo i malo opreme za bebe hranilicu chicco s motivima na kamioniće jako kvalitetna korištena od strane jednog dijeteta, korištena 3 god, nigdje pokidana ni ogrebana,kadicu ortopesku plave boje marke chicco, set avent bočica i 2 neotvorene dude varalice nuk... jaketu kožnu za dječaka od 4 god,donjih majica,gaćica,ćarapica sve bez rupice nisu ofucane ni ništa,japankice broj 30 nošene za po doma marke havaians... opremu ne paljem poštom samo primopredaju u splitu..
toni dija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 16:26   #787
Imamo vrećicu robice za bebu sve je u bijelim tonovima do 6 mjeseci starosti pa može i za dečka i za curicu.Neka se javi mama kojoj je potrebno.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 23:48   #788
Poklanjam Bebimil 1,zapakiran.
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:05   #789
Imam 5 kesa odjeće za cure (znači:rebatinke ,piđame,majica,đžempera,haljinica,itd..) nalazim se u šibeniku pa ako znate neku obitelj kojoj bi trebalo da to poklonim ?
elabracic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 17:18   #790
Quote:
toni dija kaže: Pogledaj post
poklanjamo i malo opreme za bebe hranilicu chicco s motivima na kamioniće jako kvalitetna korištena od strane jednog dijeteta, korištena 3 god, nigdje pokidana ni ogrebana,kadicu ortopesku plave boje marke chicco, set avent bočica i 2 neotvorene dude varalice nuk... jaketu kožnu za dječaka od 4 god,donjih majica,gaćica,ćarapica sve bez rupice nisu ofucane ni ništa,japankice broj 30 nošene za po doma marke havaians... opremu ne paljem poštom samo primopredaju u splitu..
hranilica poklonjena... ostalo je još tu
toni dija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:08   #791
poklanjam

jednu veću vrečicu punu gaćica i bokserica za dečkiće od 1-4 godine, ima i kupaćih. Korišteno, očuvano.
amadeastichna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 20:50   #792
Poklanjam:

- zenski laneni sako boje karamele, vel. 36
- zenske smede hlace s okomitim prugama, vel. 38
- zenski tamnozeleni sako, vel. 36
- tamnozelenu traper suknju, vel. 36
- crne sandale na petu, br. 38

Odjeca je nosena i ocuvana, a cipele su nove.
Ako netko zeli, mogu i poslati fotografije.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 16:03   #793
poklanjam

haljinicu za curice do 2g
haljinicu za curice do 4g
dvije švedske pelene
desetak švedskih pelena napravljenih od gaza (nisu reprezentativne) ali čiste i mogu koristiti kome zaista treba
svečana košulja za curice 1-2g
2 body vel 56
4 majice kratkih rukava vel 1-2g
majica kratkih rukava za do 4g
majica dugih rukava za do 4god
benkica vel 68
majica "košarkaška" za do 4god
body vel 62
body vel 68
majica dugih rukava za 1-2god

Stvari su čitave, neke su zaflekane. Sve info u pm, primopredaja u Ri i okolici ili vaša poštarina.
amadeastichna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:02   #794
Pošto sam više manje sve poklonila na oglasniku, ostala mi je malo korištena kremica za oboljele od dermatitisa (koriste ju i za djecu i odrasle), a u situaciji sam da je i sinčića (11g.) i mene stisnula kriza.
Naime, podstanari smo i živimo od 300kn dječjeg i od toga šta prodam na njuškalu i doma nešto zašijem (skračujem hlače i sl.) što nam premalo da platim stan i režije, a momentalno sam bez posla, ostala sam bez njega i sad šaljem na sve strane molbe (prošla razgovor za trgovačkog putnika i da prodajem umjetničke slike od 1000 na dalje kn, što mi ne zamislivo u današnje doba da taj posao ide) pa sad tražim nešto konkretnije...

Imam još jako puno stvari na oglasniku (odjeće za bebe, knjiga, uđbenika, pribora, stvari za odrasle, CDa, tanjura, novi mikser, losion za dermatitis ....) pa bi ako netko treba mjenjala za životne namernice. Ili kao pomoć da si sama kupim šta nama dvoje treba.

Ne trošimo puno, stvarno malo, i trebala bi nekoliko sitnica, recimo: ulje, mlijeko, sok - sirup, šampon i regenerator (imam dugu kosu), mali voli Nesqvik okruglice, za školu nosi iz Lidla one male plave čokoladice (kokos ili mliječne) kao i čoko croasane za gablec. (imam inače besplatnu kuhinju al nekad ga veliki izguraju i ne stigne se najesti ili mu nije fino, mršavko je veliki). Kaladont, wc papir, ....eto recimo to, ostalo su neke sitnice koje tu i tamo kupujem dok mogu.

Eto, pa molim dobre ljude ako imaju što od toga (može i rabljeni šamponići koji vam ne šmekaju više) i ako žele đorati za moje stvari ili odkupiti ili samo poslat paket da se jave u inbox.

Link s svojim oglasima šaljem na PP.
Ako treba kakvih dokaza tko sam, moje dijete i sl. šaljem slike ako treba.
Sram me što moram prositi ali me nije sram priznati to kao i to da se moram lažno predstavljati ili skrivati. Svak dobi moje osobne podatke, i slobodno mogu doći u stan. Skrivat se neću. A iz stana prodajem što god mogu (svojeg naravno, hehe).

Ako imate dodatna pitanja, slobodno pitajte.

Čak sam dala oglas da tražim cimericu da si olakšam situaciju. (Ivanić)
Danas imala poziv, ah...muške ponude, on bi meni pomogao ako bi bila s njime....majko mila...ima danas svašta..

(nadam se da sam sve napisala jer s sinom rješavam zadaću........)

Hvala svima unaprijed.

Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 23:07   #795
Question okrutna stvarnost

na žalost ni kod mene nije situacija ništa bolja,nakon kratkotrajnog seznskog posla opet uskoro na burzu rada,a pola računa još nerješenih od prošlih zime,plača pod ovrhom,ostaje samo dio nje za pokriiti dio struje jkoji su nam bili došli isključiti,borim se samas dva sina s ovakvim životom nakon smrti roditelja,i nakon odlaska nasilnog supruga koji ne doprinosi jer je nezaposlen,spasio bi nas kakav paket hrane i higijene,pogotovo prašak ,šamponi,kozmetika za dećke,i oni sz nešto bili radili da bi pomogli u plačanju režija al sad smo opet bez lipe,možda ako neko ima za mene kakve tenisice br.41 il trenirku l veličine il nešto odjeće a za dečke patike 46 broj il kakva novija jakna,traperice il što dečki nose,al, hrana,higijena i sredtva za pranje bi nam sve olakšala,stalno radim ponešto,krpam iz krajka u kraj,al računi su ogromni,familije nemam,podršku ničiju nemam,jedna mi je forumapica bila pomogla u hrani iovu zimu i od srca joj hvala,al kad sesjetim koliko sam sad u dugovima za struju,drva nisam kupila,i svi ostali troškovi,muka mi dodja,,,al usprkos svemu jkasdam optimista i valjda če ubrzo iskrsnuti opet kakav posao zamene,a dotle pomoč u bilo čemu bi nam dobro došlam,ne trebam ni pričati kakvesam ja nemoralne ponude dobivala dok sam nudila usluge čišćenja i održavanja stanova...kakvih danas sve ljudi ima,jaa sa i nedavno ono što je mojim dečkima i meni pšreraslo od odječe i obuče odnijela u crveni križ u zadru,jer sam takva osječajna po prirodi,i vjerujem da ima ljudi kojima je još teže nego meni ,i svako malo odnesem ono što dečkima preraste.taklo sam pomagala u svakom smislu i dok sam bila u financijski boljoj situaciji i svojim prijateljima,i rodbini,i i novčano i u svakom smislu,a kad je meni postalo najteže u životu,mnogi su nam okrenuli ledja
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:35   #796
Poklanjam odjeću za trudnicu za jesen/zimu, veličina 40 - traperice, hlače i par tunika.
Prednost - preuzimanje u Rijeci.
hrčak008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 14:36   #797
Nova sam ovdje pa se ne snalazim baš najbolje, već sam na jednom podforumu napisala ali ću i ovdje, pa ako tako ne smije bit neka administratori to pobrišu.. Molila bih ako tko ima ženske odjeće za poklonit M/L veličina, bila bih uistinu zahvalna!!
Niikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 11:16   #798
Imam hrpetinu robice za curice, veličine 50,56,62,68. Nošeno je ali očuvano, neke stvari nisu niti jednom nošene. Poklonila bih nekome kome zaista treba :-). Jedino je poželjno da netko dođe po to (Zagreb, zapadni dio)
luna274 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:56   #799
Quote:
luna274 kaže: Pogledaj post
Imam hrpetinu robice za curice, veličine 50,56,62,68. Nošeno je ali očuvano, neke stvari nisu niti jednom nošene. Poklonila bih nekome kome zaista treba :-). Jedino je poželjno da netko dođe po to (Zagreb, zapadni dio)
Poklonjeno!
luna274 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 12:33   #800
Moj prvi post tu:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=794

Javljam se opet jer nije nam se nitko javio za pomoć, tj. jesu dvije žene obećale poslat nešto, al eto, nisu. Prošlo je mj. dana.

Pa da ne ponavljam, poziv za pomoć još stoji, u linku sam više manje sve napisala.

Ako može tko ikako pomoć, od srca zahvaljujem. I u ime sina.

HVALA.
__________________
////Ovo moderiram
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.