Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 11:21   #1
pomoć powerpoint

Da li mi netko može pomoć,... imam jednu veću prezentaciju od negdje 100 slajdova i htjela bi si ju složiti u wordu da mi bude recimo 6 slajdova na jednoj stranici da si mogu to isprintati... Kak da to napravim?

Puno hvala!
Baba Jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 11:50   #2
ne trebaš prebacivat u word,
u pointu odeš na print preview
i onda imaš Print what
tu biraš koliko slajdova oćeš na stranici
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:27   #3
Hvala ti !
Baba Jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 22:12   #4
pitanje

I ja trebam pomoć
Htjela bih pustiti slideove da se sami vrte i kad dođe do zadnjeg slidea da se prezentacija ne zaustavi, već da se samostalno prebaci na početak. Dakle, da cijelo vrijeme prezentacija kruži. Kak to napraviti?

Unaprijed se zahvaljujem!!!!
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:53   #5
Quote:
espinada kaže: Pogledaj post
I ja trebam pomoć
Htjela bih pustiti slideove da se sami vrte i kad dođe do zadnjeg slidea da se prezentacija ne zaustavi, već da se samostalno prebaci na početak. Dakle, da cijelo vrijeme prezentacija kruži. Kak to napraviti?

Unaprijed se zahvaljujem!!!!
Klikneš Slide Show > Set Up Show i pod Show options odabereš "Loop continuously until 'Esc'".

I još pod Slide Show > Slide Transition odabereš Automatically after i klikneš na Apply to all slides.

Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 06:49   #6
nisam nikad radio u powerpointu, a sad moram za par dana napraviti prezantaciju diplomskoga....?
kako ljud, pomagajte....

nešto samo da počnem, kako da stavim stranice unutra, se to prije skenira, ili kopira samo?
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:44   #7
sad i meni treba little help.... zelin stavit ono da kad stisnen neku tipku da mi se pokaze jedan dio texta odn.jedna natuknica pa kad opet stisnen,druga i na kraju kad stisnen da se pojave dvi slike??? please nek mi neko kaze sta prije jer moran napravit prezentaciju za pon.
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 10:43   #8
Quote:
marion56 kaže: Pogledaj post
nisam nikad radio u powerpointu, a sad moram za par dana napraviti prezantaciju diplomskoga....?
kako ljud, pomagajte....

nešto samo da počnem, kako da stavim stranice unutra, se to prije skenira, ili kopira samo?
Skeniras slike, sheme i tome slicno i onda imas dva nacina da ubacis:

1. kao sliku insert>picture from file
2. desni klik na slide>background options> pa zadnji tab u prozorcicu tu si izaberes sliku i apply

A sto se texta tice, biras neke vazne rijeci, recenice, ono sto je bitno naglasiti, kao kad sastavljas nesto za ucenje jer i tako je smisao pp da vizualno poprati ono sto ti pricas, e i onda ih lijepo c/p iz worda ili u cemu ti je vec pisan diplomski.
leesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 11:02   #9
Quote:
Miaaa007 kaže: Pogledaj post
sad i meni treba little help.... zelin stavit ono da kad stisnen neku tipku da mi se pokaze jedan dio texta odn.jedna natuknica pa kad opet stisnen,druga i na kraju kad stisnen da se pojave dvi slike??? please nek mi neko kaze sta prije jer moran napravit prezentaciju za pon.
To su ti animacije ili animation, evo imas sliku ovdje, a sad pojasnjenje:
0. oznacis rijec
1. kliknes na animation
2. izbornika animate pa odaberes animaciju, odnosno nacin na koji ce ti se text pojaviti
3. oznacis on mouse click, to je da ti se pojavi nakon klika misa
4. odabires kojom brzinom ce ti animacija uletjeti.

Eto.
leesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 13:41   #10
e hvala ti....nemam takav powerpoint ali sam našla
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.