Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 17:11   #281
OP: Mislim da ne bih mogao. Svaki dan sam na nekom domjenku, i žena mi mora biti na razini XD
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:41   #282
I tak....neverending tema.
Ima nekaj spookie i čudno u muškarcima koji kvalitetu žene procjenjuju najviše skupoćom njenih krpa, izgledom ili utjecajem istoga na druge muškarce, ljude.
Koji su kao hetero a kuže se u modu , zanima ih stil žene i to im je najvažnije, biflaju modne marke ili ih ludo zanima najnovija ženska moda...brrrrr.
Kao da smo još u osmom c..i ono fakat izgled i markice su totalno najvažniji ono..kužite ?
Više fensam frajera kojega kada pitaš koje su to cipele ili torbe on jedino zna reći :...ovaaaj hm crne ?

Ne znamo kaj sada misli ta njegova cura...i gnjavi li je i dalje.
Ponekad se čovjek malo razočara kada to uočava kod osoba koje bi trebale znati bolje i drugačije procjenjivati ljude...al dobro.
Svi smo mi sa manama ali...nekako imaš dojam da te unatoč svemu ne "vide" i ne poznaju ili :...đaba krečim !

Nadam se da je autor našao novu curu koja ima više love za skuplji stajl, neku kojoj je to jedna od dviju najbitnijih stvari na svijetu, da se više ove ne srami i da je uber i alles sretan pred strancima na ulici.
Meni kada vidim ovu temu i muke autora uvijek dođe ona koju pametni znaju :

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:35   #283
Znala sam da ce se na temi na kraju pisati ode o tome kako je zapustenost - vrlina, a dotjeranost - mana, odnosno da su osobe koje ne drze do izgleda - duboke, dok su one koje drze -plitke
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:51   #284
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Znala sam da ce se na temi na kraju pisati ode o tome kako je zapustenost - vrlina, a dotjeranost - mana, odnosno da su osobe koje ne drze do izgleda - duboke, dok su one koje drze -plitke
...nisam pratio...

...ali prirodnost ne mora značiti zapuštenost, a tzv. 'dotjeranost' ne mora, ali može biti (a često i jest) tek bezmozgovno praćenje (nerijetko glupih) trendova koje znaju nametati tupave i površne osobe, kakve 'trendseteri' često jesu.

Je li žena tek još jedna od plitkih koje brinu primarno (ili čak samo) za izvanjsko, čime maskira unutarnju šupljinu, obično se sazna ubrzo nakon što progovori.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 21:53   #285
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Više fensam frajera kojega kada pitaš koje su to cipele ili torbe on jedino zna reći :...ovaaaj hm crne ?


Meni je drago kad neko (pa i muškarac) ima smisla za lijepo, pa primijeti i odjeću možda.
Iako to nije najvažnije, naravno. Ali nije ni samo po sebi loše.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 08:17   #286
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
...nisam pratio...

...ali prirodnost ne mora značiti zapuštenost, a tzv. 'dotjeranost' ne mora, ali može biti (a često i jest) tek bezmozgovno praćenje (nerijetko glupih) trendova koje znaju nametati tupave i površne osobe, kakve 'trendseteri' često jesu.

Je li žena tek još jedna od plitkih koje brinu primarno (ili čak samo) za izvanjsko, čime maskira unutarnju šupljinu, obično se sazna ubrzo nakon što progovori.
I rest my case
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 09:59   #287
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni je drago kad neko (pa i muškarac) ima smisla za lijepo, pa primijeti i odjeću možda.
Iako to nije najvažnije, naravno. Ali nije ni samo po sebi loše.
Nije:
To je istina, svi volimo lijepu odjeću ali određivati nekoga po markicama ili skupoći njihove odjeće , za svaku je zrelu osobu...apsurdno.

Nemam ništa protiv kada muškarac želi da mu cura, žena izgleda kaj ja znam...skuplje, obučena u bolje stvari ako on ima želju platiti te stvari.
Samo daj!
Hoćeš reprezantativnu osobu da ti se nepoznati po ulici ili poznati na kavi dive...e pa ne na njen račun.
To je tu problem.
Kada muškarac želi ugoditi svome egu na ženin račun.Najbolje da cura digne kredit i da se skupo oblači samo da bi on izgledao pred drugima bolje.
Kaj fali jeftinijoj odjeći i jednostavnosti ?
Ako je se srami ili mu je neugodno kaj ona nema skupu i finu odjeću, kaj nema stil koji bi on želio, što mu ne ugađa jer valjda ne može......neka raskine vezu sa njom.
Nađe curu kojoj je odlazak u bilo kakav šoping imperativ....a izgled među najvažnijim stvarima.
Simple as that.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 14:44   #288
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv kada muškarac želi da mu cura, žena izgleda kaj ja znam...skuplje, obučena
Ja mislim da pravi frajer uz pravu ženu ipak najviše voli kad ona uopće nije obučena.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 14:52   #289
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja mislim da pravi frajer uz pravu ženu ipak najviše voli kad ona uopće nije obučena.
Ja svoju volim vidjeti u mojoj košulji
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:07   #290
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nije:
To je istina, svi volimo lijepu odjeću ali određivati nekoga po markicama ili skupoći njihove odjeće , za svaku je zrelu osobu...apsurdno.

Nemam ništa protiv kada muškarac želi da mu cura, žena izgleda kaj ja znam...skuplje, obučena u bolje stvari ako on ima želju platiti te stvari.
Samo daj!
Hoćeš reprezantativnu osobu da ti se nepoznati po ulici ili poznati na kavi dive...e pa ne na njen račun.
To je tu problem.
Kada muškarac želi ugoditi svome egu na ženin račun.Najbolje da cura digne kredit i da se skupo oblači samo da bi on izgledao pred drugima bolje.
Kaj fali jeftinijoj odjeći i jednostavnosti ?
Ako je se srami ili mu je neugodno kaj ona nema skupu i finu odjeću, kaj nema stil koji bi on želio, što mu ne ugađa jer valjda ne može......neka raskine vezu sa njom.
Nađe curu kojoj je odlazak u bilo kakav šoping imperativ....a izgled među najvažnijim stvarima.
Simple as that.
Ma nije meni bitna reprezentativnost, već moje oči uživaju gledat lijepe stvari : ljude i pejzaže, gradove, umjetnička djela, lijepo uređene stanove, pa tako i odjeću..
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:28   #291
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
Ja svoju volim vidjeti u mojoj košulji
I tome se može vješto doskočiti Moj btw voli takva iznenađenja

http://samozazene.com/wp-content/upl...12584134_n.jpg
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:32   #292
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
I tome se može vješto doskočiti Moj btw voli takva iznenađenja

http://samozazene.com/wp-content/upl...12584134_n.jpg
U životu je poslije toga ne bih obukao
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:38   #293
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
U životu je poslije toga ne bih obukao
Pa kaj bi i smio nakon kaj ti je žena zaplijeni?
Ok, kad je isfura onda ti je eventualno vrati, a ti ak je ne bi nosio smiješ s njom brisat prašinu
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 16:07   #294
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Pa kaj bi i smio nakon kaj ti je žena zaplijeni?
Ok, kad je isfura onda ti je eventualno vrati, a ti ak je ne bi nosio smiješ s njom brisat prašinu
Obožavam brisanje prašine. I ribanje kade. I peglanje.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 23:47   #295
Ak' moze o temi, ali o muskarcima:

Trenirka, bilo cijela ili samo gornji/donji dio: iskljucivo za treniranje, sport, rekreaciju, duze putovanje autom, u stanu i/oko kuce , a inace maksimalno za kvartovsku kavu, kvartovski ducan, pekaru, kiosk i sl.
Poanta: "U grad" u trenirci, nigdje i NI U BUNILU (i ne pada mu na pamet)

(Isto vrijedi i za nas zenske, naravno. Dapace, drugacije od upravo navedenog smatrala bih cistim hororom).
dsvbo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:29   #296
Ti to imaš mouža kojem ne daš trenirku u grad ili samo zamišljaš?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:34   #297
e, a kaj je s ovima koji su već u gradu? jel smiju ti hodat u trenirkama? i kako se onda zna razlika tko je u svom kvartu a tko je seljačina?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:40   #298
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
Ak' moze o temi, ali o muskarcima:

Trenirka, bilo cijela ili samo gornji/donji dio: iskljucivo za treniranje, sport, rekreaciju, duze putovanje autom, u stanu i/oko kuce , a inace maksimalno za kvartovsku kavu, kvartovski ducan, pekaru, kiosk i sl.
Poanta: "U grad" u trenirci, nigdje i NI U BUNILU (i ne pada mu na pamet)

(Isto vrijedi i za nas zenske, naravno. Dapace, drugacije od upravo navedenog smatrala bih cistim hororom).
Imam bivseg koji je van posla bio iskljucivo u trenerci. Bio je visok, crn i zgodan. Nisam imala nikakve zamjerke na oblacenje.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:55   #299
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ti to imaš mouža kojem ne daš trenirku u grad ili samo zamišljaš?
Ne zamisljam, i nemam mu kaj "ne dati".
Ak' se drustvo dogovori da se predvece nadjemo u gradu na kavi, cugi ili za u kino, nitko, bas nitko ne dolazi u trenirkama.
Nosi se najnormalniji casual, traperice, chino....
Te trenirke u gradu..., sto istocnije to cesce.
Npr. digice u Italiji nikad neces vidjeti da po gradovima hodaju u trenirkama.
dsvbo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.