Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 12:20   #1
Nemogućnost pronalaska djevojke

Već duže vrijeme muči me gore navedeni problem. Imam 26 godina. Odmah da kažem, karakterno sam nešto introvertiraniji. Međutim, već više od godinu dana se trudim, ali bez ikakvog rezultata. Naime, učlanio sam se u teretanu i intenzivno treniram već 10 mjeseci. Dakle, fizički sad izgledam sasvim solidno i u dobroj sam formi.

Nadalje, upisao sam tečaj plesa kako bi nekoga upoznao, međutim svi su došli u parovima tako da je i to neslavno propalo. Ali dobro, barem sam naučio neke osnove.

Po raznim klubovima i slično ne izlazim jer ne podnosim komercijalnu glazbu, ove neke Gage, Rihane Bibere i slično. Iako sam tijekom ljeta i to probao, međutim bez ikakvog rezultata. Povremeno idem u kino, kazalište ili na kakav dobar koncert.

Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.

Ponovo sam počeo studirati, međutim kao izvanredni student imam jako malo predavanja pa tu ne vidim neku šansu.

Dakle, ne znam što više učiniti.

Zadnje uređivanje Kvizoman : 14.01.2013. at 12:33.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 12:25   #2
ja jos manje ...
bar je u ovoj krizi ,lako nac musko tj zensko ,mozda da nebiras previse ,kao zenske tipa pisekica ,ii te sponzoruse ... nema od njih kruha
ZVIZ OP CUP is offline  
Old 14.01.2013., 12:27   #3
Quote:
ZVIZ OP CUP kaže: Pogledaj post
ja jos manje ...
bar je u ovoj krizi ,lako nac musko tj zensko ,mozda da nebiras previse ,kao zenske tipa pisekica ,ii te sponzoruse ... nema od njih kruha
Pa ne biram nešto previše, nekakve sponzoruše me ne zanimaju, financijski ne stojim loše, ali ne opet tako da bi nekoga mogao financirati. I ne vidim poveznicu između krize i pronalaženja partnera.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 12:37   #4
Sa 26 godina već bi trbao znati kako stvari funkcioniraju oko tebe. Nema ovdje spontanosti i slučajnih susreta. Na ovim krajevima partnere isključivo pronalaziš preko prijatelja ili znanaca, a ako ih nemaš-jadna ti onda majka.
Ili čekaj dok se ne zaposliš. Drugi najbolji (skoro jedini) način je na radnom mjestu kad ženske već dođu u godine i oslobode se,ili si pak neprestano okružen njima pa im se uvučeš pod kožu. Nadam se da studiraš medicinu-ako ideš za doktora, priležnica ti sigurno neće nedostajati. I oni ružni doktori praše sestre sve u 16
Asterion369 is offline  
Old 14.01.2013., 12:39   #5
Quote:
Asterion369 kaže: Pogledaj post
Sa 26 godina već bi trbao znati kako stvari funkcioniraju oko tebe. Nema ovdje spontanosti i slučajnih susreta. Na ovim krajevima partnere isključivo pronalaziš preko prijatelja ili znanaca, a ako ih nemaš-jadna ti onda majka.
Ili čekaj dok se ne zaposliš. Drugi najbolji (skoro jedini) način je na radnom mjestu kad ženske već dođu u godine i oslobode se,ili si pak neprestano okružen njima pa im se uvučeš pod kožu. Nadam se da studiraš medicinu-ako ideš za doktora, priležnica ti sigurno neće nedostajati. I oni ružni doktori praše sestre sve u 16
Pa imam jednog dobrog poznanika koji zna stotine ljudi, a i žena, ali nikakva korist od njega. Iako je svjestan da imam problema s time, potpuno je nezainteresiran.
A to da u tome nema nikakve spontanosti, potpuno mi je jasno.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 12:49   #6
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa imam jednog dobrog poznanika koji zna stotine ljudi, a i žena, ali nikakva korist od njega. Iako je svjestan da imam problema s time, potpuno je nezainteresiran.
A to da u tome nema nikakve spontanosti, potpuno mi je jasno.
Nezainteresiran da ti namjesti nekog? Ma onda ga odjebi, niti je dobar nit ti treba takav drug.
Barem ovo za spontane susrete uviđaš. Tu ako nisi reinkarnacija cazanove, bolesno uporan i bez previše ponosa da bi ti smetali brojni odjebi-nema kruha. Teško da ćeš dospjeti dalje od kurtoaznog razgovora. Ko bi reko da na balkanu žive tako plašljiva stvorenja koja se razulare tek u društvu i za vikend (a onda pretjeruju). Samo krajnosti ovdje.
Zbilja nije niti čudno da je ona Belgijanka tek kad je prošla zg. shvatila da je stigla na kraj puta
Asterion369 is offline  
Old 14.01.2013., 12:51   #7
Quote:
Asterion369 kaže: Pogledaj post
Sa 26 godina već bi trbao znati kako stvari funkcioniraju oko tebe. Nema ovdje spontanosti i slučajnih susreta. Na ovim krajevima partnere isključivo pronalaziš preko prijatelja ili znanaca, a ako ih nemaš-jadna ti onda majka.
Ili čekaj dok se ne zaposliš. Drugi najbolji (skoro jedini) način je na radnom mjestu kad ženske već dođu u godine i oslobode se,ili si pak neprestano okružen njima pa im se uvučeš pod kožu. Nadam se da studiraš medicinu-ako ideš za doktora, priležnica ti sigurno neće nedostajati. I oni ružni doktori praše sestre sve u 16
Dobar post, jednostavno ako nemaš prijatelja nemaš šansi...

Evo npr neka banalna situacija, u disku si s svojom grupicom prijatelja a pokraj vas grupica prijateljica. Nekako će već krenut komunikacija, a dok ti po klubu pokušavaš sam nešto uloviti svaka će ženska pomisliti da si freak i nemaš šansi.. Ako nemaš prijatelja ili možda ako imaš po kojeg ali je zauzet ili slično, muškarac je na..boi u pogledu suprotnog spola...
Neznam006 is offline  
Old 14.01.2013., 12:52   #8
Hvala na trudu, ali promašeno. Mene zanimaju savjeti za situaciju u kojoj nemam prijatelje ili imam nekolicinu (što je ovdje slučaj) jer ne pada mi na pamet skupljat okolo "prijatelje".
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 12:53   #9
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Hvala na trudu, ali promašeno. Mene zanimaju savjeti za situaciju u kojoj nemam prijatelje ili imam nekolicini (što je ovdje slučaj) jer ne pada mi na pamet skupljat okolo "prijatelje".
pazi lude ideje. a da probas na forumu?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.01.2013., 12:54   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pazi lude ideje. a da probas na forumu?
Šta na forumu?
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 12:55   #11
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Hvala na trudu, ali promašeno. Mene zanimaju savjeti za situaciju u kojoj nemam prijatelje ili imam nekolicini (što je ovdje slučaj) jer ne pada mi na pamet skupljat okolo "prijatelje".
Tipovi koji bi se mogli pohvaliti da su fakeri imaju barem nekoliko prijatelja...

Nije da govorim iz osobnog iskustva ali imam oči
Neznam006 is offline  
Old 14.01.2013., 12:55   #12
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Šta na forumu?
joj.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.01.2013., 12:57   #13
Quote:
Neznam006 kaže: Pogledaj post
Tipovi koji bi se mogli pohvaliti da su fakeri imaju barem nekoliko prijatelja...

Nije da govorim iz osobnog iskustva ali imam oči
Pa imam nekoliko prijatelja, a nisam nikakav "faker" niti tome težim. Osim toga, druženje s muškarcima me niti ne zanima posebno.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 13:21   #14
Pa možeš online probati, probaj sa chatom. Meni je to bilo najbolje, ovo dopisivanje to mi sranje.
Tvoja introventnost će nestati ako se dobro upoznate online.
Osoba ti više neće biti strana nakon sata i sata chatanja, pa sa chatanja polagano na mobitel, pa kad prođete i mobitel i ako te još nije odjebala (moraš to gledat sa pozitvne strane) onda vjerovatno offline nećeš imati nikakvih problema.
Imao sam problem ispočetka što bih znao zanjemiti pa bi me zbog toga odjebale, no nakon vremena (i uz pomoć nekih kojima to nije smetalo) sam i to prevladao.
I sad se opustim, i prepustim emocijama, u kontaktu ali i na telefonu, bolje da me odjebe jer sam glup, nego jer sam njem.

I introventnost što si naveo, čovjek biva preplavljen emocijama u kontaktu i onda mu je negodno i još više "blokira" svoje emocije, što dovodi još do goreg stanja.
Nedavno sam baš bio tako sa jednom djevojkom i osjetio sam da me preplavljuju emocije, polagano se i tresao ali nisam pokušao to blokirati, već sam se jednostavno prepustio, "podjelio" sam taj "trenutak", jer vodim se time da bolje da ispadnem emotivno glup nego emotivno njem.
Neznam koliko će ti to pomoći ali čim više komunikacije i čim više se prepustiti trenutku bez obzira kakav ćeš ispasti.

Zadnje uređivanje alohae : 14.01.2013. at 13:40.
alohae is offline  
Old 14.01.2013., 13:48   #15
Koji chat?
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 13:52   #16
bajdvej kvizomane. fulao si podforum https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=27
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.01.2013., 13:56   #17
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
bajdvej kvizomane. fulao si podforum https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=27
Dobro, ako je tako, neka se premjesti.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 14:03   #18
...jednostavno, prestani tražiti, tek onda će nešto se desiti...znam da zvuči teško, al potpuno točno...
:o) is offline  
Old 14.01.2013., 14:03   #19
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Koji chat?
A mislim da je u hrvatski najpopularniji od net.hr ali ima ih još.
Isto tako imaš jedan iznimno veliki, neznam kako se zove, ali dolaze ljudi iz čitave regije.
alohae is offline  
Old 14.01.2013., 14:11   #20
Quote:
:o) kaže: Pogledaj post
...jednostavno, prestani tražiti, tek onda će nešto se desiti...znam da zvuči teško, al potpuno točno...
Nažalost, iskustvo demantira ovo.
Kvizoman is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.