Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 21:03   #7321
cure koje ste kupile ovo velvet matt sjenilo.. jel vam puklo? svugdje gdje sam bila su sva sjenila pukla po sredini.. i nadjem jedno normalno i dok sam do kase dosla se raspalo, a nista nisam radila posebno s njim..
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 07:34   #7322
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Ima li uopce parfema u sebi, ikakav miris?
Bb krema mi mirise na karbofix!

Da ne ispadne da ne podnosim ikakve mirise u kozmetici, npr miris u bourjois HM i FP mi je ok i ne smeta mi.

Edit: sad sam gledala nijanse od nude illusiona, nema tu nista za mene. 01 je presvijetla, 02 mi je rozikavo sivkasta- a ja sam zuta, a 03 mi je vec za za neku latinu. Stvarno steta da si ne daju toliko truda za napravit koju vise nijasnu. A mislila sam ga nabavit da imam sta stavit kad idem smece bacit i prosetat pse.
Eh steta, u rujnu dolaze jos dvije nove linije pa si mozda tamo nesto nades
__________________
My Beauty blog!
63Janeeex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:04   #7323
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
cure koje ste kupile ovo velvet matt sjenilo.. jel vam puklo? svugdje gdje sam bila su sva sjenila pukla po sredini.. i nadjem jedno normalno i dok sam do kase dosla se raspalo, a nista nisam radila posebno s njim..

moguće da su sjenila prepečena pa zato lako pucaju. vidjeh na par mjesta slike tih sjenila i uglavnom one dvije tamnije nijanse imaju neku crticu ili napuknuće.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:39   #7324
Ja sam danas uzela ovu bordo nijansu i bila je čitava kao i tester. Nekako mi nije uopće prepečeno i na dodir ne mogu vjerovati da je to nešto što će se tek tako raspucat! Nije mi jasno! Inače je sjenilo predobro. Pigmentirano totalno, boja predivna... Malo se trusi, ali ne po faci nego po stolu za šminkanje - taman dok kistom dođem do kapka višak je pao na stol.

Uglavnom, jedva čekam onu bež/smećkastu nijansu što su najavili za stalni postav!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:36   #7325
koja je cijena tih velvet matt sjenila?
andra3005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 12:05   #7326
Mislim da sam platila 31,90
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 12:27   #7327
mirtochka a kak se blenda? izrazito je pigmentirano pa se bojim da cu ga morati dovijeka blendat

Zadnje uređivanje voldie : 30.08.2014. at 12:56.
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:26   #7328
Aj kad ga pošteno isprobam, javim dojmove. Ovako nisam imala strpljenja pa sam ga po povratku kući odmah preko sjenila koje sam već imala stavila. Na kapku mi je već bila Essence baza i L'Oréal Infaillible sjenilo, a Catrice sam stavila debljim koso rezanim kistom na vanjski kut i sve se posmudgealo i poblendalo bez problema.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:22   #7329
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Aj kad ga pošteno isprobam, javim dojmove. Ovako nisam imala strpljenja pa sam ga po povratku kući odmah preko sjenila koje sam već imala stavila. Na kapku mi je već bila Essence baza i L'Oréal Infaillible sjenilo, a Catrice sam stavila debljim koso rezanim kistom na vanjski kut i sve se posmudgealo i poblendalo bez problema.
može
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:39   #7330
ja sam to velvet matt sjenilo stavila u torbu i dok sam došla doma nakon par sati bilo je skroz razmrvljeno...mogu ga uredno bacit
i ovo drugo mi već ima veliku pukotinu do sredine
__________________
21 Guns
SkullFactory21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 17:19   #7331
Quote:
SkullFactory21 kaže: Pogledaj post
ja sam to velvet matt sjenilo stavila u torbu i dok sam došla doma nakon par sati bilo je skroz razmrvljeno...mogu ga uredno bacit
i ovo drugo mi već ima veliku pukotinu do sredine
e tocno to mislim.. bas ima pukotinu i ako malo tresnes gotovo je.. mislim, steta tih para onda

sad sam malo googlala i vidim da se hrpa ljudi zali na sjenila

link
link
link
link
link

Zadnje uređivanje Little Sophia : 30.08.2014. at 17:57.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:20   #7332
ma prvo sam se toliko veselila jer su baš super bila ali pošto su mi trajala tjedan dana, sad mi je žao šta sam ih uopće kupovala...
stvarno je dovoljno malo jače ih dotaknut s prstom ili kistom i odma pucaju, baš i ja vidim da se dosta cura žali na to
__________________
21 Guns
SkullFactory21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 16:03   #7333
Evo danas sam prije posla stavljala bordo velvet matt sjenilo. Prvo što se pucanja tiče, baš mi je krivo vidjeti da je takva situacija, ali eto imam sreće da je moj čitav, nije se niti počeo raspucavati - nema niti jednu tu crticu po sebi. Inače imam masnjikave kapke i ako imam u planu stavljati sjenilo, obavzeno ću staviti bazu, e sad koju, ovisi o tome s kojim vremenskim periodom računam. Danas mi je trebalo za nešto kraće pa sam opet stavila Essenceovu bazu. Sjenilo sam stavljala od pola kapka prema vanjskom kutu u vidu deblje crte (kao eyeliner) i onda sam to blendala. Stvarno se savršeno da blendati - od nečeg tako jako pigmenitranog bez problema dobijete baš fine, mekane prijelaze. Ja sam prezadovoljna, ali više neću stavljati na Essenceovu bazu jer mi se nekako čini da je i to sjenilo masnjikavo (koliko je to moguće) jer isto tako kada ga dobro izblendaš, ostane dosta tanki sloj i na mojim maščobnim kapcima izblijedi.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:49   #7334
ima li gdje u zagrebu za kupiti ombre nadlak?
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:50   #7335
Imam jedno pitanje, bila sam u Mulleru u slo i tamo imaju novi Catrice štand koji je znatno veći od ovih klasičnih pa me zanima da li će i u našim Mullerima biti takvi (ili su možda već stigli u neke) jer naravno ovi imaju sav novi asortiman.
malala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:08   #7336
u vz-u jos uopce nema novih stvarcica, a vec sam toliko nestrpljiva
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:58   #7337
dobili su u riječkom mulleru nove stvari (stavili su onaj veliki štand) i jutros su postavili feather fall kolekciju
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 13:51   #7338
jel zna tko jel došao novi asportiman u Garden?
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 07:49   #7339
Dobila sam na poklon feather nadlak i bas je super!

Da li ne netko isprobao cake eyelinere? Koliko dodu? Da li postoji još neka boja osim crne?

Zadnje uređivanje Galadriel : 18.09.2014. at 08:43.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:44   #7340
catrice ruževi: alluring pink i alluring red - su prekokrasni!

red je, čini mi se, moja crvena (ja inače en nosim crvene ruževe), jupiii!
a alluring pink.....
modra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.