Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 17:35   #321
Quote:
andrtejkr kaže: Pogledaj post
Ima netko rjesenje kako staviti klasicnu radnu plocu dubine 60cm na ikea metod kuhinju? Naravno, metod elementi su duboki 61.5cm, njihove radne ploce 63.5, i eto problema. Radi se o tome da bi uzeo kuhinju duzine 270cm, a njihove radne ploce su dugacke do 246cm (ne zelim nadostukavat 2 ploce, nego da je jedna u komadu).
Ček' ,a u toj dužini od 270 cm kuhinje nemaš ni jedan visoki ormar(ugradbeni friđ npr.)?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:05   #322
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ček' ,a u toj dužini od 270 cm kuhinje nemaš ni jedan visoki ormar(ugradbeni friđ npr.)?
kod nas će biti 300cm, 5x60cm elemenata, bez ikakvih visokih, sve niski sa kuhalištem i sudoperom.
ne brine me duljina uopće, sad me ta širina brine, tih par cm.
nadam se da se to da lijepo kamuflirati
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:08   #323
Pozdrav ekipa,
ovaj tjedan planiram do Ikee pa me zanima gdje točno stoji autobus na Savskom mostu? Da li ispod mosta gdje stoje Samoborčeki ili negdje drugdje? Hvala puno
martynchyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:03   #324
Imate kod nas ploče široke 600 i 900 pa ako ništa se od te 900 može izrezat, šteta materijala ali ako je od vulgaris materijala (200 kn po m2 za dimenziju 600 npr) moći će se...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:11   #325
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Imate kod nas ploče široke 600 i 900 pa ako ništa se od te 900 može izrezat, šteta materijala ali ako je od vulgaris materijala (200 kn po m2 za dimenziju 600 npr) moći će se...
to je svakako opcija ali velika šteta, za tih doslovno 2cm
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:05   #326
a šteta je i što ikea ima dužine samo do 2,50 m.
I ja kad sam razmatrala kupnju kuh.u Ikei sam odlučila uzet drugdje r ploču, baš zato da ne bi bila nepotrebno u 2 dijela, a inače je ravna i nema potrebe.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:18   #327
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
da, ovo je stvarno teško spamanje. neoprostivo.

nego, jel se itko vozio s ikeinim autobusom? imam daleki plan napraviti od toga izlet za djecu, u pomanjkanju samoborčeka iz tko pjeva zlo ne misli, pa me zanima koliko se dugo vozi i ima li smisla računati na povratak istim prijevoznim sredstvom.
ja sam išla u subotu. ovisi ti s koje stanice bi krenula. na 4. stanici prema ikei je sve bilo puno i ostali su stajali. 35-40 min je vožnja

a za nazad. išli smo u 19h. i išla su dva autobusa. koliko sam skužila, jedan je išao po stanicama, a drugi je valjda direktno na savski most išao, tako sam čula da pričaju ljudi pokraj njega. ja sam išla onim koji je išao po svakoj stanici i već 18:45 je bio pun.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:44   #328
Pozdrav!
Pitanje za vlasnike Bjursta stola, jeste li zadovoljni njime?
Zanima me Bjursta 90/129/168cm, vidio stol u Ikei, ali me muči to kaj sam ga tamo htio produljiti no nisam uspio jer se ploča jako teško izvlači pa sam odustao ( stol je bio izložen u sklopu neke kuhinje gdje nije baš bilo mjesta a i bila je gužva pa nisam htio razvuči stol).

Dali se i vama jako teško produžuje stol?
stift is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:33   #329
Bjursta stol bi isto mogao ići u prvi post.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:52   #330
bjursta stolovi su jedan od best buy ikeinih proizvoda... ja ga imam i bez problema ga produžujem. bas sam zadovoljna njima.
Zambezija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:04   #331
Quote:
stift kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Pitanje za vlasnike Bjursta stola, jeste li zadovoljni njime?
Zanima me Bjursta 90/129/168cm, vidio stol u Ikei, ali me muči to kaj sam ga tamo htio produljiti no nisam uspio jer se ploča jako teško izvlači pa sam odustao ( stol je bio izložen u sklopu neke kuhinje gdje nije baš bilo mjesta a i bila je gužva pa nisam htio razvuči stol).

Dali se i vama jako teško produžuje stol?
mi smo ga kupili prije jedno 5 godina i jako smo zadovoljni. išli smo u graz samo po njega
razvlačimo ga 2-3 puta godišnje muž i ja skupa. ide malo teže, ali da se.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:02   #332
http://domidizajn.jutarnji.hr/fotoga...da-sv-vlaha/1/

kad netko ima love za ovakvu nastambu, čisto sumnjam da "mora" kupovati u Ikei..meni još jedan dokaz koliko im je roba lijepša od ostale ponude

o baj d vej, silmo me spopala ljubomora gledajući ove fotke, ako vlasnici ovo čitaju, da-zavidim vam
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:28   #333
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
http://domidizajn.jutarnji.hr/fotoga...da-sv-vlaha/1/

kad netko ima love za ovakvu nastambu, čisto sumnjam da "mora" kupovati u Ikei..meni još jedan dokaz koliko im je roba lijepša od ostale ponude

o baj d vej, silmo me spopala ljubomora gledajući ove fotke, ako vlasnici ovo čitaju, da-zavidim vam
Jel' još nekog luster posjetio na pauka
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:30   #334
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
http://domidizajn.jutarnji.hr/fotoga...da-sv-vlaha/1/

kad netko ima love za ovakvu nastambu, čisto sumnjam da "mora" kupovati u Ikei..meni još jedan dokaz koliko im je roba lijepša od ostale ponude

o baj d vej, silmo me spopala ljubomora gledajući ove fotke, ako vlasnici ovo čitaju, da-zavidim vam
mene bas nije fascinirala.

Pododsta dizajnerskih komada ne bas idealno ukomponiranih, plava kupaona sa bazenskim mozaik plocicama je full skeri - a onaj obli dio na kuci mi je onak, bljak i gledajuci iz vana a i unutra.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:31   #335
Quote:
andrtejkr kaže: Pogledaj post
Ima netko rjesenje kako staviti klasicnu radnu plocu dubine 60cm na ikea metod kuhinju? Naravno, metod elementi su duboki 61.5cm, njihove radne ploce 63.5, i eto problema. Radi se o tome da bi uzeo kuhinju duzine 270cm, a njihove radne ploce su dugacke do 246cm (ne zelim nadostukavat 2 ploce, nego da je jedna u komadu).
kupis u hr otocnu radnu plocu ( cca 90 sirine ) i suze ti ju na koliko zelis, malo skuplja varijanta ali...
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:15   #336
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
mene bas nije fascinirala.

Pododsta dizajnerskih komada ne bas idealno ukomponiranih, plava kupaona sa bazenskim mozaik plocicama je full skeri - a onaj obli dio na kuci mi je onak, bljak i gledajuci iz vana a i unutra.
erm...si vidla pogled

pregrmila bih bazenske pločice i arahnoidne lustere da se kad ujutro otvorim oko nađem pred tim plavetnilom
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:22   #337
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
erm...si vidla pogled

pregrmila bih bazenske pločice i arahnoidne lustere da se kad ujutro otvorim oko nađem pred tim plavetnilom

Pa ona se iznamljuje mislim da je najam oko 1000 eura dnevno (u kolovozu malo skuplje).I budiš se s pogledom
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:24   #338
bus za ikeu bi trebao stalno voziti, samo je do 8.9. vožnja prema tamo besplatna, poslije će karta biti 10 kn ili tako nešto.
uostalom,
http://www.ikea.com/ms/hr_HR/about_store/ikea_bus.html
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:25   #339
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Iako su mi stkenedraže, imam doma sve u plastičnim posudama. Sigurnije mi je jer uvijek nešto porušim a i zbog djece.
Od ovih linkanih ljepe su mi i jedne i druge, težak izbor
Quote:
Fruf kaže: Pogledaj post
rayna:
Imam par jednih i par drugih.
Staklene su ljepše (ako su na vidnom mjestu ) i higijenskije , ali i puno teže, skuplje i poklopac im se samo natakne -ima gumu da dihta, ali se ne šarafi pa pazi da ne dižeš posudu držeći za poklopac.
Plastične su lakše, jeftinije i praktičnije za isipavanje dijela sadržaja (npr. za pahuljice).
Sve ovisi što se tebi više sviđa i koji su ti kriteriji pri odabiru...

Da, težak izbor. I meni su staklene draže, a plastične praktičnije, baš i radi ovog lakšeg isipavanja. A voljela bih da su mi sve iste
rayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:45   #340
bjursta okrugli stol

pitanje za ponosne vlasnike

u kojoj ste ga Ikei kupili?
ne vidim ga kod nas, a niti u Au
fedra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.