Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 17:27   #5241
ajmo, Mare! bit ćeš prva

edit:

"Do 17.00 sati robnu kuću IKEA Zagreb posjetilo je 10.776 građana.

Promet na parkiralištu i okolnim cestama je normaliziran i kupci mogu parkirati na parkiralištu robne kuće i okolnim pristupnim cestama.

Od 1. kolovoza do danas u IKEA Family učlanilo se nešto više od 15.000 građana, od toga tijekom današnjega dana u samoj robnoj kući njih oko tisuću.

Do 17 sati u restoranu je prodano 13.135 komada švedskih mesnih okruglica, a u bistrou 2.400 hot dogova.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...em/766646.aspx
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)

Zadnje uređivanje Kladi : 21.08.2014. at 17:42.
Kladi is offline  
Old 21.08.2014., 18:18   #5242
znate li koliko otprilike vremenski vozi bus od Savskog mosta do IKEA-e?
curious_I is offline  
Old 21.08.2014., 18:29   #5243
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
nego, jel' bio tko osim my name is da nam iz prve ruke prenese atmosferu (a da nije tapetar/stolar )?
Ušli cca 30., imali smo feeling ko da smo diplomirali s obzirom na doček. Samo gledajte vijesti na HRTu i sve će vam biti jasno, jedan Nizozemac je digo atmosferu urlikanjem od oduševljenja. Ja se nadam da nećemo na telki izaći negdje koliko nam je neugodno bilo. Sve u svemu, između 10 i 11 je bilo super, iza 11 je već počela gužva. Ikea mrak, čak iz restorana i pogled na Sljeme imamo.

Bili smo više-manje u razgledavanju i po sitnice (lunch obavezno) i neke stvari koje smo kupili u Švedskoj za cijelu sobu su stvarno jeftinije kod nas. odlično!

Što se tiče gužvi na blagajni, nije ih bilo. S obzirom na Graz i Stockholm, ljudi nisu izlazili s punim kolicima i imam osjećaj da su više došli razgledati ili samo po 1-2 masivna namještaja.

Aparat za kavu im se već strgao , brzina radnika je tipična hrvatska ali bar rade sa osmijehom na licu. Na parking nas prije 10 nisu puštali jer je CIJELI "bio" za uzvanike što je najveća retardacija dana, zjapio je prazan dok u neko vrijeme (???) nisu počeli puštati ljude.

Zadnje uređivanje svemirska djeva : 21.08.2014. at 18:35.
svemirska djeva is offline  
Old 21.08.2014., 18:41   #5244
ako je projektirana kao ona u grazu i villesseu (a kao što veli fri, to je standardni layout), onda stvarno nije daleko restoran - parking ulaz, pokretne, oko gelendera, restoran - čak ni za osobe s invaliditetom, odnosno garaža-lift-snek bar i food sekcija kod blagajni koji ima i stolove.

@elektra, mhmda, ali meni to baca na živce kad cekeću. svi odjednom uglas. hrvati i ostatak regije su šepavi mravi za njih (a i nas se poprilično inače čuje).
crvenkapica33 is offline  
Old 21.08.2014., 19:29   #5245
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ako je projektirana kao ona u grazu i villesseu (a kao što veli fri, to je standardni layout), onda stvarno nije daleko restoran - parking ulaz, pokretne, oko gelendera, restoran - čak ni za osobe s invaliditetom, odnosno garaža-lift-snek bar i food sekcija kod blagajni koji ima i stolove.
pa eto je! http://www.ikea.com/ms/hr_HR/custome.../ikea_map.html

meni se čini ko graz
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 21.08.2014., 19:34   #5246
ne lijepim sličke dok ne završim sve. još restauriram neke stare bakine fotelje i nahtaksle pa kad sve posložim... zato se i jesam žurila jer i neka slika treba doći na zid, a frend koji će mi to crtat treba vidit sve ukomponirano da mu mogu dočarati točno kaj hoću.

e aj pitanjce: ima li netko podnu regolit? zapela sam kod sastavljanja, il sam ja idiot il je ona za kod mene previsoka (nadam se ovom prvom) ok to sam samo na brzinu krenula sastaviti, al su se klinci uzvikali pa sad stoji tam u sobi i čeka da zaspu da nastavim. iskustvo bi mi dobro došlo.

Zadnje uređivanje *Mare* : 21.08.2014. at 19:41.
*Mare* is offline  
Old 21.08.2014., 19:34   #5247
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
meni se čini ko graz
i kao graz, i kao villesse, i kao wien vossendorf, i kao kalgenfurt. od onog što sam ja vidjela.
dakle, e2s treba evidentirati još jedan nedostatak: nisu maštoviti kod organizacije dućana.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 21.08.2014., 20:20   #5248
mare, imamo mi, ali smo je slagali prije pet, šest godina pa se ne sjećam puno. ona je jako visoka, kad je zategneš skoro 240 cm.
crvenkapica33 is offline  
Old 21.08.2014., 20:32   #5249
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
mare, imamo mi, ali smo je slagali prije pet, šest godina pa se ne sjećam puno. ona je jako visoka, kad je zategneš skoro 240 cm.
ok mi je veličina, moja soba je fakat velika i neće regolit biti preglomazna, ali mene muči visina. stan mi je standardne visine, a ona dira strop. ja sam se nadala da je više onako "sagnuta". nadam se da me razumiješ na što ciljam. doduše, sad mi je palo na pamet da kad smontiram kabl i grlo možda ju malo "spusti".

da li kod tebe onaj vršak odakle se počinje spuštati skroz do stropa dođe?
*Mare* is offline  
Old 21.08.2014., 20:43   #5250
morala buš neki uteg pričvrstit
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 21.08.2014., 21:14   #5251
dobro je! ipak je u mojoj pameti bio problem, a ne u stropu, ili ne daj Bože lampi
kad sam joj pričvrstila grlo, kabl i kuglu ipak se spustila. sad je taman
*Mare* is offline  
Old 21.08.2014., 21:57   #5252
pa o visini sam i govorila

ali vidim da si riješila dilemu. inače, spustit će ti se to još, nama je na dijelu ispod galerije koji je točno 240 visine skoro dodirivalo donji rub galerije, ali se vremenom malo spusti. možeš opet zategnuti.
crvenkapica33 is offline  
Old 21.08.2014., 22:29   #5253
Restoran uopće nije daleko u Ikeama, mislim najbolje da su drive in restoran napravili. wc-i su prilagođeni djeci, invalidima, tako da ako po ničem, po tome jesu najuređeniji dućan u kojem sam bila.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Old 21.08.2014., 23:00   #5254
jesu li Ikeaši do danas registrirali prigovore i bolje označili pristupne ceste putokazima? vidjela sam da su ljudi ovdje spominjali naročito problematičan povratak u grad.

:mrzi lutati:
tanveer is offline  
Old 21.08.2014., 23:04   #5255
Molim savjet. Kupila bih ovaj ormarić za ispod umivaonika, ali mi ne paše visina na već postojeći umivaonik. Da dam stolaru da mi malo odreže noge? http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50217667/
gugolina is offline  
Old 21.08.2014., 23:04   #5256
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
jesu li Ikeaši do danas registrirali prigovore i bolje označili pristupne ceste putokazima? vidjela sam da su ljudi ovdje spominjali naročito problematičan povratak u grad.

:mrzi lutati:
netko je ovdje spomenu da postoji puno vidljivih putokaza
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 21.08.2014., 23:27   #5257
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ne hodaju jos ni 3 sata po ducanu.
Nisu jos stigli doma.
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
ja bi lupio danas svakome 500kn kazne koji je otisao na otvorenje. evo stvarno ne kuzim taj narod koji tako pohrli na dan otvorenje, nevjerojatno!

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Old 21.08.2014., 23:49   #5258
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
jesu li Ikeaši do danas registrirali prigovore i bolje označili pristupne ceste putokazima? vidjela sam da su ljudi ovdje spominjali naročito problematičan povratak u grad.

:mrzi lutati:
odgovorili su nekome na facebooku da ne smiju postaviti oznake jer su "komercijalne prirode" i da treba samo pratiti oznake za "poslovnu zonu zagreb istok".
__________________
fm
pule is offline  
Old 22.08.2014., 00:04   #5259
ok (iako, kako su onda drugi postavili, garden mall, city center. valjda su platili. mogla bi i Ikea, zar ne?);

a na povratku natrag u grad?
tanveer is offline  
Old 22.08.2014., 10:10   #5260
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
a ta kallax izgleda bolje?
Nemam pojma


Danas se otvara Ikea u Zagrebu i počinje nova era i nastavak priče o Ikei ide u novoj temi Ikea Zagreb (op. admina)
Aoife is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.