Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2003., 20:51   #61
a i restoran im je super, povoljne cijene a nema sta nema
Winona is offline  
Old 09.06.2003., 02:57   #62
Po meni IKEA nije bas prejeftina koliko je nekvalitetna.
Da me krivo ne shvatite imam i ja poprilicno stvari iz IKEE, najvise djecja soba i ove sasave sitnice, stolice za cvijece i naravno famoznu policu Billy. Ali mislim da bi komad sperploce ipak trebao biti jeftiniji.
Imam i one POANG stolice i kad sam ih uzela 2 puta sam vracala jednu stranu sto me totalno izivciralo. Ali ih isto volim.
nea is offline  
Old 13.06.2003., 09:06   #63
Svečano prijavljujem da mi se jedna bubbles vilica počela migat, nakon 3. mjeseca.
Crow Jane is offline  
Old 13.06.2003., 10:23   #64
Konacno je netko izustio veliku istinu o Ikei.

PRESKUPA JE ZA NEKVALITETU KOJU NUDI

Na zalost. Jer dizajn nije los.
 
Old 13.06.2003., 10:42   #65
Ja namjestaja iz Ikee nemam pa o tome ne mogu pricati.
Imam vaze, svjecnjake, podloske za tanjure, stolnjake,posteljinu i takve gluposti. Vrlo su jeftini, traju kao i sve drugo staklo ( dok ih ne razbijes ) ili platno.
Jako volim IKEU zbog tih stvari. Moja je kuca minimalisticki uredjena i skroz mi pasu njihove stvari.
Npr. Kuhinja mi je boje drveta. Onda ja kupim plavu vazu, zuti stolnjak, lude podmetace i osvjezim. Kad mi dojadi prebacim se na crveno zelenu kominaciju. A sve to jeftino. Puno jeftinije nego mijenjat namjestaj.
penelop@ is offline  
Old 13.06.2003., 11:20   #66
Quote:
Crow Jane kaže:
Svečano prijavljujem da mi se jedna bubbles vilica počela migat, nakon 3. mjeseca.
sad tek pravi clan Bubbles kluba
luca is offline  
Old 16.06.2003., 22:20   #67
Iju! A ja sam mislio da se jedino naš Bubbles nož klima. Primate li i nas u klub?
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Old 17.06.2003., 10:44   #68
Quote:
fritz von achtung kaže:
Iju! A ja sam mislio da se jedino naš Bubbles nož klima. Primate li i nas u klub?
naravno, sto vise to zivlje
luca is offline  
Old 17.06.2003., 23:52   #69
Nekad su ljudi kupovali one jezive tro-tonske regale , ogromne spavaće sobe i šatro-stilski namještaj. To su kupovali da im traje cijeli život. Jednom sam dobio zadatak rastaviti garderobni ormar star četrdesetak godina i nakon cjelodnevne borbe, morao sam priznati poraz. Son-of-the-bitch je bio jednostavno nesalomljiv. Vrata su mu škripala i zapinjala, police su se bile iskrivile, ali izvana je i dalje izgledao netaknut, iako sam ga napadao najtežim oružjima. Na kraju sam ušao u njega i mahnito udarao čekićem u bočne stranice , kako bi ih odvalio. I smrad je i tome odolio. Pobijedio je - i dan danas mi je u podrumu i u njega spremam nekakvu kramu, kojoj je to prolazna stanica prema baji za smeće.
Šta hoću da kažem - IKEA namještaj se proizvodi da bi bio jeftin i ne suviše trajan pa se može bez nekih trauma oko kredita i sl. često mijenjati. Mi imamo mnogo stvari iz IKEE, i sa svima smo zadovoljni. (osim što nam se jedan Bubbles nož klima, ali to već znate) A kad nam dosade, bar neću s njima morati ratovati kao sa onim ormarom iz pakla.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Old 18.06.2003., 02:28   #70
vidis to s kreditima ima istine, sjecam se da su moji roditelji vjecito isplacivali neke kredite za namjestaj
a prema fin savjetnicima namjestaj koji se isplacuje duze od 1 godine nije nam fin isplativ, pa ti vidi
nea is offline  
Old 18.06.2003., 14:05   #71
Ako želite kupiti namještaj koji će biti otkačen, evergreen,vrlo kvalitetan i trajan, ali i puno skuplji od IKEE, kupite Kartell. Ako imate predrasude prema plastičnim stolicama, odmah ćete ih zaboraviti - super izgledaju, začudjuće su udobne i vječno traju. Doduše i koštaju 93 Eura komad. Nedavno sam bio na Kartellovoj izložbi u Milanu ( ako se ne varam u Muzeju moderne umjetnosti) i došlo mi je da napravim transparent " I want one of those".
Nije loš ni Habitat.
Zaboravite super jeftin namještaj , a da vam traje vječno. Teško da možete naći bolje od IKEE za taj novac. Ipak, dobra ideja je potražiti firme koje za njih rade, pa tamo još kupiti jeftinije.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Old 24.06.2003., 00:20   #72
Ikea je McDonalds namjestaja. Ako netko stvarno nema novaca (i vremena), onda je OK.
Inace je grozomorni dizajnerski sund (nije oksimoron ) koji bi svatko s imalo interesa (i opet vremena) za istrazivanjem zaobisao u sirokom luku.
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 24.06.2003., 01:00   #73
Kod nas je skoro sve iz Ikee i sve stoji, cvrsto kao i na pocetku.

Tamno crvena Tomelilka na rasklapanje... za spavanje je malo mekushna ali bake izdrze. Za sjediti je super. Kad skines jastuke fino je siroka tako da muz i ja fino stanemo u lezecem polozaju spremni za gledanje filma. Sa starim Klipanom nije bilo narocito udobno. Prekratak i preuzak za dvoje.

U kuhinji imamo visoke stolice koje su mi najzgodnije stvari u stanu. Police crvene, mislim da su Billi ali nisam sigurna. Drze maksimalno pune brdo mojih knjizurina.

Stolic i stolice za klinca cvrsti, ne ofarbani pa mozes sam raditi sta hoces.

Sastavljanje radimo po istom principu kao Luca i njen muz. I uvijek idemo drugim sastavljati namjestaj. Oni zovnu muza, on zovne mene. Tako da kad pogrijesi ima koga optuziti.

Mi zadovoljni.
Lilly is offline  
Old 24.06.2003., 14:46   #74
Quote:
Sa starim Klipanom nije bilo narocito udobno
komentar je za deset, mogla bi tako prokomentirati neke svoje bivse partnere. Ali necu.

I ja bivsa vlasnica sofe Klipan. Bilo je oke kad su cure dolse na kavu, ak su bile slank stale su tri, ali meni za mazenje na sofi treba nesto udobnije, sire povrsine za sjedenje itd.

Prakticno je bilos to su se navlake dale skinuti i oprati.
Winona is offline  
Old 24.06.2003., 15:08   #75


Slazem se. Nasa Tomelilka se isto moze prati (oli pak navlake joj) ali bi mi bilo zao da mi izblijedi ova mocna crvena pa je jos neko vrijeme mislim trpiti, a onda provjeriti ima li u Ikei rezervnih navlaka, zapikati sebi par (to se radi tako sto jedan dan odes u prodavnicu, nades stvari koje si zelis zapikati i onda ih zavuces u izlozeni namjestaj da niko drugi ne moze naci. ) i tek onda oprati.

Ako pranje prode kriticno, idem si po zapikane navlake.

Klipan mi je bio bijeli pa nije bilo ovakvih patnji.
Lilly is offline  
Old 24.06.2003., 15:19   #76
sofa koju sad imamo je ona royal blaue i isto mi nije bilo lako oprati prvi put. Oprala u samponu ali boja je ostala ista a i mirisi

Navlake sa bracnog kreveta se isto skidaju i peru ( moje prvo pranje kao mlade domacice - stavila navlake koje se zatvaraju na cicak prati sa novim tek kupljeim rucnicima )

Rezultat - trebalo mi je pola dana i skare da razdvojim to klupko, rucnici svi izvuceni i poluosteceni ali da sam naucila - jesam
Winona is offline  
Old 06.12.2004., 08:19   #77
A gdje ste nabavile Ikein katalog? Bila na njihovim stranicama da narucim, ali kako ne znam njemacki ne znam se snaci.
may@ is offline  
Old 06.12.2004., 10:55   #78
Quote:
may@ kaže:
A gdje ste nabavile Ikein katalog? Bila na njihovim stranicama da narucim, ali kako ne znam njemacki ne znam se snaci.
ja sam narucila prije par mjeseci, ali mi nisu poslali... ne znam zasto?!
zato sam osla tamo i pokupila ga! (naravno ne samo zbog kataloga)
Tigrica is offline  
Old 06.12.2004., 13:13   #79
Quote:
Tigrica kaže:
ja sam narucila prije par mjeseci, ali mi nisu poslali... ne znam zasto?!
zato sam osla tamo i pokupila ga! (naravno ne samo zbog kataloga)
nemoj samo reć` da si ukrala onaj na kojem fino piše da je taj primjerak za dućan?
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Old 06.12.2004., 15:04   #80
Quote:
brzi kaže:
nemoj samo reć` da si ukrala onaj na kojem fino piše da je taj primjerak za dućan?
zasto bi ukrala??!!
nemam pojma sta je pisalo, ne znam njemacki.... ma nisam ga cak ni ja direktno uzela, nego sam isla s rodjakinjom koja tamo zivi, ona je uzela, ona valjda zna, tamo zivi i zna sta pise...
Tigrica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.