Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2006., 18:19   #1
Sobna vrata

Preuređujem stari stan i moram zamijeniti 6 sobnih i jedna ulazna vrata. Radi se stanu u novozagrebačkim neboderima, gdje sva vrata imaju one svjetlarnike iznad krila (dodatno staklo) jer predsoblje nema prirodnog svjetla.

Pokušala sam nešto s NITA-om prije koji mjesec, ali vidim da su zatvorili salon u Solidumu, a ni onu njihovu buksu na Radničkoj nije jednostavno kontaktirati. Sve mi se nekak čini ko da im baš ne ide, a onda mi se ne da natezati.

Thanks unaprijed!

Mrs Flick
Mrs Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:18   #2
www.metalia.ba
ima predstavnika u hrvatskom leskovcu.
nasa kombinacija je ispala 30 % povoljnija od nite-lakerka i kompanije a
kvalitetu mozes pogledati u predstavnistvu i fleksibilni su za sve dogovore.
dadex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2006., 00:00   #3
Sobna vrata

Gdje u Zg ima za kupiti jeftinija sobna vrata zaobljenih štokova nešto kao talijanska a da se pri tome ne treba čekati na njih mjesec i više dana?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima

Pozdrav
skorpion25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2006., 00:34   #4
znam proizvodjaca u splitu, ali neznam cijenu. hoces da ti provjerim sutra?

o kojoj kolicini i dimenzijama se radi? koje drvo? da li samo štokovi ili i krila?
peepman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 10:46   #5
možeš provjeriti ako imaju kakvu dostavu ili dućan tu u blizini zg...

treba mi za sada jedna vrata 85cm zajedno sa dovratnikom 28cm u boji izbjeljenog hrasta

zahvaljujem
skorpion25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 16:03   #6
nema dostave, nema izbjeljenog hrasta, ima obican hrast cijena je 1600 kuna. tijekom dana cu staviti linkove na par slika.
peepman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 23:50   #7
evo kako izgledaju postavljena vrata

[img=http://img107.imagevenue.com/loc336/th_57448_vrata1_122_336lo.jpg]

zainteresirani mogu kontaktirat mene na "ero manki post tocka com". pa cu ga ja povezat.
peepman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 15:22   #8
Probaj u stolariji Andrasek. Ja sam nasla sobna vrata s prekrasnim stokovima za 1400kn. E sad koliko je to skupo, ne znam. Ali znam da su ulazna kod njih jeftinija 1000-1500kn nego na drugim mjestima. Nalaze ti se u Farkasevcu na glavnoj cesti. Okolica Samobora.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 11:58   #9
Sobna klizna vrata... trebam preporuku...

...za nekog stolara ili koga vec tko to radi...
molim lijepo macho mushkarce da se suzdrze od komentara da to mogu i sama napravit...

vrata trebaju bit obicna, bijela... so karnishom/vodilicom gore...
i da nije skupo...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 12:13   #10
Vrata- Gramat

vrata trebaju bit obicna, bijela... so karnishom/vodilicom gore...
i da nije skupo...[/QUOTE]

Mi smo ljetos uzimali isto klizna, sobna i najjeftinije od svih varijanti smo našli u Gramatu ( imaš i i bijelih samo se ja mislim čekaju) a dobro izgledaju. Koliko se sjećam imaju u ponudi izbor za jedno tri širine vrata tj. mislim da je ona tamo izražena širina dimenzija rupe gdje bi trebala biti vrata. Naša su bila srednje širine i bila su oko 1150kn, sa nekim popustom ne sjećam se više da li za gotovinu ili subota-popodne, provjeri ako ti se svide vrata. Inače svi drugi koji rade po mjeri su tražili preko 2000kn. Mestar ih nam je postavio za nekih 150kn čini mi se, jer se mužiću nije dalo gnjaviti s tim a pogotovo što su nam zidovi neravni, a i imali smo već mestre u stanu za druge stvari pa eto...
nadam se da sam pomogla
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 12:13   #11
Quote:
Claire kaže:
...za nekog stolara ili koga vec tko to radi...
molim lijepo macho mushkarce da se suzdrze od komentara da to mogu i sama napravit...

vrata trebaju bit obicna, bijela... so karnishom/vodilicom gore...
i da nije skupo...
Za koji grad?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 12:17   #12
pa ne moraš sama napraviti, ali možeš sama kupiti ako ti trebaju standardne dimenzije. Gramat (tamo sam vidio zadovoljavajući izbor), Bauhaus, Pevec...

btw. nekome tko ti želi preporučiti majstora, možda bi pomogla da kažeš na kojem kraju ove planete želiš ugraditi ta vrata
Sapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 16:55   #13
Zagreb, ispricavam se...
ma mene ne zanima da ih ja kupujem, trazim ovo ono... nego da frajer dodje, izmjeri sve i stavi ih...
i meni je zid neravan i svasta pa zato ne dolazi u obzir da ih laik postavlja...
btw hvala...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:21   #14
Quote:
jelena23 kaže:

Mi smo ljetos uzimali isto klizna, sobna i najjeftinije od svih varijanti smo našli u Gramatu ( imaš i i bijelih samo se ja mislim čekaju) a dobro izgledaju. Koliko se sjećam imaju u ponudi izbor za jedno tri širine vrata tj. mislim da je ona tamo izražena širina dimenzija rupe gdje bi trebala biti vrata. Naša su bila srednje širine i bila su oko 1150kn, sa nekim popustom ne sjećam se više da li za gotovinu ili subota-popodne, provjeri ako ti se svide vrata. Inače svi drugi koji rade po mjeri su tražili preko 2000kn. Mestar ih nam je postavio za nekih 150kn čini mi se, jer se mužiću nije dalo gnjaviti s tim a pogotovo što su nam zidovi neravni, a i imali smo već mestre u stanu za druge stvari pa eto...
nadam se da sam pomogla
ajd budi drug pa mi uslikaj ta vrata i šibni na mejl? ili to, ili mi jih precizno opiši

ja sam u procesu nabavke takovih vratiju, s tim da mi trebaju dvokrilna, a ne da mi se baš potegnut do zagreba ukoliko to nije ono što bin htjela...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:44   #15
Mi smo prije nekoliko tjedana naručili klizna vrata, koja idu u knauf zid. Dugo smo tražili i cijene u Zagrebu su koma. Čim se makneš par km od Zagreba, priča je drugačija.
Našli smo proizvođača (tvornicu), i napravit će baš onako kako smo zamislili (htjeli smo zaobljene dovratnike). Ako trebaš info, javi se...
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 12:25   #16
Quote:
fullplava kaže:
Ako trebaš info, javi se...
javljam seeee...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 17:24   #17
Ja sam si isto dao napraviti klizna vrata koja ulaze u knauf (oštemani nosivi zid s jedne i knauf s druge strane). Štok je širine 25cm i pokriva cijelu širinu zida. Bukva. Cijena 3200kn kod privatnog stolara ali daleko, daleko od Zg.
Poslije kad je vidio kako su ispala rekao je da se zajebo i da ih je trebao naplatiti 1000kn više
Međutim dogovorena cijena se ispoštovala.

Eto, čisto radi primjera da znate s kakvim ciframa možete računati.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 14:48   #18
Unutarnja vrata

Gdje se može naći unutarnja vrata koja su stvarno dobra i lijepa? Ne mislim na one jeftine i ružne stvari kojim ima svuda.
stanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 13:00   #19
Pogledaj http://www.iglassvrata.hr
A potražit ću i još koji link talijanskih boljih vrata.
porte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 16:59   #20
Quote:
porte kaže:
Pogledaj http://www.iglassvrata.hr
A potražit ću i još koji link talijanskih boljih vrata.
Hvala, ovo mi se čini ok.
Javi ako nađeš još nešto.
stanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.