Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2006., 18:40   #81
naelektrizirana kosa

i kako je se riješiti?
naranđica is offline  
Old 14.03.2006., 18:49   #82
namočiti ruke i proći kroz kosu
dobardan is offline  
Old 15.03.2006., 20:17   #83
izgleda da nikak.
i ja sam živčana zbog toga
faking zima ,jedva čekam da završi,jer se ne elektrizira kad je toplo.

proljeće....

ja još nisam našla način. to močenje kose nakratko riješi stvar al mi se čini da onda,kad se posuši bude još gore
ambasadorica is offline  
Old 16.03.2006., 17:24   #84
a i ne može se stalno hodati s mokrom kosom!

ne znam šta mi je gore, kad ju isfeniram pa izgledam kao da me jako stresla struja ili ju ne isfenirati pa kao da me manje stresla struja al je sva kao tužna vrba
naranđica is offline  
Old 16.03.2006., 18:14   #85
kupi drvenu četku za kosu
simba is offline  
Old 16.03.2006., 18:21   #86
Proizvod br. 15.

Provjereno radi.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.03.2006., 23:47   #87
imaš od rolanda oni una proivodi u nekoj žutoj ili zelenoj bočici sa sprejom to nešto, i miriši na jabuku, znam da je za takvu kosu, ne znam dal valja
diona is offline  
Old 31.03.2006., 15:38   #88
Evo, ja probala. Nisu loši. Hoće reć da su mnogo bolji od ovih običnih iz DM-a.

Ali meni su još bolji njihovi šamponi iz linije System Professional. Evo, ovaj šampon mi je mrak. A maska fakat djeluje. Stavlja se i na tjeme (što je inače za masnu kosu veliki no-no). Kosa mi se stvarno manje masti i ima prekrasan sjaj.

Al' naravno... sva ta divota i košta. Šampon oko 100 kn, maska oko 150 kn. Srećom imam kratku kosu pa te bočice potraju nekoliko mjeseci...
B.B. is offline  
Old 31.03.2006., 16:08   #89
Koristim od Welle System Professional Power Mask.Cini cuda od kose.Regeneracija maksimalna.Kosa je prefantasticna
Imas za kupit i King-Crossu u Trilabu
 
Old 01.04.2006., 08:16   #90
Kupila sam prije neka 2 mjeseca wella lifetex exstra care šampon i masku i super sam zadovoljna -preporuke. Morat ću u Osijeku potražit i liniju system professional kad je toliko hvaljena
gfosa is offline  
Old 04.04.2006., 02:53   #91
Quote:
naranđica kaže:
naelektrizirana kosa i kako je se riješiti?
Proizvod od Welle, protiv statičkog elektriciteta u kosi - samo vidjela, ne i probala (u Domjanićevoj ul. - Frizer pribor).
Špranja is offline  
Old 04.04.2006., 09:03   #92
Uzmem Afroditin Briljantin light, samo mrvicu, protrljam među dlanovima i lagano prođem po dijelu koji se elektrizira. Odmah smiri kosu a ne bude masna
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 05.04.2006., 23:59   #93
kosa na salatu

daklem, ovako. stavila ja jučer na kosu uljni pakung. suncokretovo ulje, malo bademovog i jojobe. i pačuli i ruža jerbo je to dobro za vlasište.
navodno se stavlja na mokru kosu jer ako se stavi na suhu se neće dat oprat.
ako se stavi na mokru će se dat oprat.

oće kitu. :2up:

triput sam šamponirala kosu. po cijeloj dužini. iz kade sam izašla sva nauljena.
nakon bezuspješnih pokušaja sušenja (kako ju je teško sušit masnu majku joj) sam otišla šamponirat kosu četvrti put. neki efekt je postignut al još uvijek mi kosa više izgleda ko špageti nego ko kosa. ko da su me ljudožderi išli spohat al sam u zadnji tren utekla iz padelice. eto tako mi izgleda kosa. fino miriši doduše, al je nauljena.

čime da je operem? deterdžentom za suđe? cifom?


alexxx
 
Old 06.04.2006., 00:02   #94
ajme ....probaj gelom za ciscenje masne koze hm to mi prvo pada napamet
bas bed , ja sam imala ideju sad stavit maslinovog ulja na kosu al ne bum
Hana_ is offline  
Old 06.04.2006., 00:08   #95
al ovo je imalo za cilj da mi kosa bude super, a ne da je sasušim nečim za pranje.

maslinovo sam i ja stavljala prije ponekad, sa žumanjkom i zgnječenom bananom unutra, i opralo se uvijek iz prve.
i čičkovo. na suhu kosu preko noći. i opralo se.

ovo je zlo ulje.
alexxx is offline  
Old 06.04.2006., 00:15   #96
Probaj s onom pjenom il tekućinom za čišćenje i odmašćivanje pećnica!!!
Špranja is offline  
Old 06.04.2006., 00:40   #97
a inace ti je jako suha kosa?

pa nisi bas trebala 3 ulja pomjesat

pricekaj do sutra, nemoj si tjeme iritirat pranjem kose
uzmi toalet papira pa prelazi njime kosu
fakat nemam pojma, ja sma inace smotana i neznam kak se meni to jos nije desilo
Hana_ is offline  
Old 06.04.2006., 00:51   #98
Znam to,i ja sam jednom imala tako zamascenu kosu,prala sam doslovce 5 puta i nista...,na kraju sam otisla kod frizerke da mi opere i sve bilo ok...
 
Old 06.04.2006., 01:07   #99
zato ja nikad ne stavljam te domace pripravke ni na kosu ni na lice.
meg is offline  
Old 06.04.2006., 12:13   #100
nije mi inače jako suha kosa. ovo je imao bit pakung pošto mi je u zadnje vrijeme prošvikala koža na tjemenu i osjetljiva je na sve, pa da je malo nahranim. sad je idem vimom oprat. deal with that, koža na tjemenu!

meg, ja se inače poslije tuširanja mažem uljem, na lice nekad stavljam ulje poslije umivanja, umjesto kreme, nikad nisam išla po cesti izgledajući poput krafne. čak sam i na kosu stavljala ulje. višekratno. bez ijednog problema. ovo je vanredna situacija. al bar mi se kosa nahranila, ajde.
alexxx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.