Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 09:56   #61
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:00   #62
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 21:57   #63




bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:39   #64
Ja opet ne vidim te slikice koje je Desert stavila...no navikla sam na to.
Inače, jako često si pletem "riblju kost". Rijetko nosim puštenu kosu jer mi je vruće, pa se onda bacim na pletenje kad mi se da. Inače, kosa podignuta kopčom mi je zakon jer se brzo napravi.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:50   #65
meni su pletenice bezveze...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:50   #66
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
Ovo mi je baš slatko, ali vjerujem da malo kome stoji, treba imati stvarno lijepo lice za tako nešto.
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 13:36   #67
Desert, daj molim te slikice u nekom drugom formatu, ne vidim ni jednu...a želim!!!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 13:44   #68
Evo ovako, sad sam ih hostala:




Redom Hayden Panettiere, Doutzen Kroes , Ashley Olsen (ili mary kate ) i Sienna Miller.
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:41   #69
Hvala na hostanju.
Doutzen je fenomenalna! Zadnje dvije nema...
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 20:42   #70
1. i 3. :klap:
nninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 21:02   #71
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
ovo mi je cool...a obozavam i taj stil pletenja,pocevsi sa jedne strane,pa cijelu kosu isplesti u pletenicu(riblja kost-dakle gore sirje,dole uze)pa na jednu stranu...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:55   #72
super su pletenice, ja sam ih jedno vrijeme furala na razne načine.. kak sam imala šiške pa onda šiške puštene a iznad 4 pletenice a ostatak kose pušten, ili dvije sa strane pa gornji do kose spleten.. samo boli kad se radi, treba biti stegnuto.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:13   #73
Meni je bila odlicna frizura one voditeljice dnevnika sa Nove TV. Isto kao nekakve pletenice, nosila je tu frizuru prije nekih mjesec dana. E sad ako se iko sjeca, i da li zna neko kako se takva frizurica pravi?
Malinnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 10:28   #74
Afro pletenice

Ciao curke, jeste imale kad afro pletenice? Evo ja ih imam već 3 mj, i nikako da ih skinem i da se od njih odvojim, STRAVA SU MI
Strah me jedino koliko to oštećuje kosu, koliko se dugo mogu nosit, i nakon koliko vremena se ponovo mogu staviti!?!
Hvala
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 18:38   #75
Čula sam da kod mnogih crnkinja koje ih nose mogu uzrokovati tzv "traction alopecia" jer su čvrsto spletene uz vlestište pa čupaju kosu. Također se i kosa koja raste a nije spletena u ekstenzije može upetljati u čvorove jer se ne češlja. Za druge stvari ne znam. Vjerojatno će ti, kad ih budeš skidala ispasti brdo kose koja bi i inače ispala, ali je ostala zarobljena u pletenici. To je sasvim normalno i nije razlog za strah.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:34   #76
bok cure.
ovak,napravila bi si afropletenice e sad me zanima ako znate neki friz salon di frizerke dođu doma to napraviti.(pitam jer mi je jedna cura rekla da su njoj to 8 sati doma radile al se nemrem sjetit naziva salona )
tnks
andreina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 21:59   #77
Zbrckani rep

molim pomoc iskusnih cura,zelim onaj zbrckani rep ali nikako ne uspijevam to dobiti

tocno ovo sta JLO ima u pocetku spota.
to je speglana kosa i onda gore nest spetljano

kad si sama to radi obicno natapiram kosu da izgledam ko Njemice na svadbama u srednjoj Bosni...

http://www.youtube.com/watch?v=rOcDiExz360
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 22:51   #78
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
molim pomoc iskusnih cura,zelim onaj zbrckani rep ali nikako ne uspijevam to dobiti

tocno ovo sta JLO ima u pocetku spota.
to je speglana kosa i onda gore nest spetljano

kad si sama to radi obicno natapiram kosu da izgledam ko Njemice na svadbama u srednjoj Bosni...

http://www.youtube.com/watch?v=rOcDiExz360
Dakle hoćeš ovaj tzv. neuredni konjski rep ? Hm, meni je uvijek takav. Ja sam slično ošišana i imam jako puno kose pa gore dobijem taj poluraščupani izgled po defaultu, ali ja to ne volim pa si izravnam sve kad radim rep da mi bude gladak.
J.lo ima ekstenzije i njoj je taj gornji dio kose i zbog toga malo puniji...djeluje natapirano, ali mislim da nije. Meni se čini da se tu radi o gustoći kose i vrsti vlasi.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 22:53   #79
pa natapirala bih ja svoju al kak da to dobijem
jer moja je tanka al je ima puno.imas slicke po forumu od moje kose
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 22:57   #80
Znam kakvu kosu imaš, vidjela sam i na tv-u
Mislim da tu tapiranje neće puno pomoći jer će izgledati prenapuhnuto i bapski Pokušaj ju radije malo raščupati, zabaciti glavu prema dolje pa onda napraviti rep. S tankom i gustom kosom je dosta teško dobiti taj efekt. Meni je takav rep najnormalniji i ide mi na živce, ja bi radije imala rep kao ti BTW meni je kosa do ruba čeljusti pa ide sve duže do pola leđa - onda kad napravim rep oni kraći dijelovi gore djeluju raščupano. Moja frendica zna napraviti rep satima prije izlaska i onda ležati po kući, mrcinariti i navečer ima frizuru za van
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.