Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2014., 07:38   #2981
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Možeš se testirati...uzmi pincetu i lagano, ali skroz lagano primi dlaku i vidjet ćeš hoće li ona samo ispast ili pruža otpor.

a da ih je poblicati pa u toku rasta pocupati epilatorom? cini mi se da bi trebalo biti skoro bezbolno jer su tada u fazi samoopadanja? ili grijesim?
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 12:48   #2982
Epilator niti čut...samo ćeš si povećati broj potrebnih tretmana jer sigurno nisu sve uništene prvim blicanjem, pa ćeš počupati i one koje treeba još koji puta poblicati. Možeš ih protrljati ručnikom da otpadnu, obrijati ili jednostavno samo čekati.
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 14:55   #2983
Ja sam jako nezadovoljna. :-( Koristila sam od kraja 10. mj. i sve do ljeta i imam jednako dlaka. Nesto malo je bilo nestalo s pazuha, ali i to se vratilo. A noge, zbog kojih sam i kupila Lumeu, nista... Imam svjetlije dlake, ali ne plave. Iznad koljena su jedino plave. Tako mi je zao tih 300€... :-(
Ki-Ki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 12:22   #2984
evo mene, na tri mjesta mi je otpalo par dlačica, tj imam čiste rupe od 1cm ići ću sad na drugi tretman pa ćemo vidjeti oće biti pomaka, inače tretiram bikini zonu, neznam jel možda to problem jer su dlake jako debele, taj dio tijela uvijek samo brijem.... vidjet ćemo....
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 12:24   #2985
na prethodnim stranicama je netko pisao da je išao u MEXICO SUN U ZG, kako je na kraju završilo, ishod, koliko tretmana i koliko posto manje dlačica ?
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 21:21   #2986
Quote:
Ki-Ki kaže: Pogledaj post
Ja sam jako nezadovoljna. :-( Koristila sam od kraja 10. mj. i sve do ljeta i imam jednako dlaka. Nesto malo je bilo nestalo s pazuha, ali i to se vratilo. A noge, zbog kojih sam i kupila Lumeu, nista... Imam svjetlije dlake, ali ne plave. Iznad koljena su jedino plave. Tako mi je zao tih 300€... :-(
hm fakat si to dugo tretirala..baš mi je žao. ja imam crne dlake i svijetliju put pa se nadam da će ipak biti više uspjeha obzirom koliko uređaj košta :/
deralicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 17:22   #2987
ide netko kaliterni na blicanje da podijeli iskustva?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 09:53   #2988
Pročitaj gornje postove, pisala sam. Također i na Zdravlju ima tema Poliderma.
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:04   #2989
evo da vam se ja javim.... ja sam pre zadovoljna, bila sam na dva tretmana i otpalo mi je 90 posto dlačica, od prvog tretmana je prošlo mj i pol i za sad se ništa nije vratilo, pa se nadam da ni neće....
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:33   #2990
Je li išao netko u Mexico Sun na Kaptolu na IPL depilaciju?

Vidim da imaju ponudu pa me zanimaju iskustva, može i na pp, prvi mi je put i o IPLu znam ovo što sam pročitala na ovih 30392 stranica pa ću biti jako zahvalna

Ja bih konkretno samo bradu depilirala, a imam malo nježnu i problematičnu kožu (na licu) pa se toga svega užasavam, a dlačurde podjednako mrzim pa sam u nedoumici. Pomagajte, sestre po dlakama!

E da, vidim da koriste marku aparata: IPL Multi power, zna netko o tome što, jel valja?

Zadnje uređivanje WorriedOne : 31.08.2014. at 18:54.
WorriedOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:50   #2991
Ne znam poznate li nekog kome je IPL fakat trajno skinuo dlake.
Ja ne znam nikog. Sve je to kratkoročno i dlačice se opet vrate. Po meni preskup sport za relativno kratkoročno rješenje.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:40   #2992
pa tu se ne misli tarjno za cijeli život, nego nekoliko mj ili nekima navodno čak i par godina, a kad se počnu vračati ne vrate se sve odjednom nego di koja dlačica.... ako meni tako bude ja ću biti prezadovoljna, da jednom godišnje odem poraviti sa jednim tretmanom di ćeš bolje.... meni je to sjroz ok. i ovako preko ponuda ni nije skupo baš toliko... i usput netreba stiskati zube jer ti prilagode jačinu tvom pragu tolerancije i na tome blica, meni je blicala na pola snage pa imam super rezultate, ajedva sam osjetila
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:25   #2993
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
ja nemam više dlaka ispod pazuha i na nogama, koža mi je ful lijepa. brčići su se smanjili za jedno 50 posto. sve to nakon dva i pol mjeseca korištenja lumee
Quote:
zglanka kaže: Pogledaj post
Bok...
koristim remnington ipl 4000 već 3 mjeseca (svaka 2 tjedna), s rezultatima sam zadovoljna,
Quote:
hunsingergirl kaže: Pogledaj post
Bok svima, evo i moje iskustvo s ipl4000 koji sam kupila na kraju 4. mjeseca zbog crnih dlaka na bradi (bilo ih je jako jako puno i bilo je ultra gusto).
Sa svim tim kućnim aparatima se može tretirati i lice? I jesu li nespretni za tretirati lice (ipak moraš paziti da ti ne bljesne u oči itd.)?

Zanima me ima li još netko uspjeha s njima.
Radije bih imala nešto doma nego hodala okolo po salonima, mada znam da je to drugo sigurno učinkovitije... ali ovo ti je ipak doma stalno pri ruci.
Quote:
3xn kaže: Pogledaj post
pa tu se ne misli tarjno za cijeli život, nego nekoliko mj ili nekima navodno čak i par godina, a kad se počnu vračati ne vrate se sve odjednom nego di koja dlačica.... ako meni tako bude ja ću biti prezadovoljna, da jednom godišnje odem poraviti sa jednim tretmanom di ćeš bolje.... meni je to sjroz ok. i ovako preko ponuda ni nije skupo baš toliko... i usput netreba stiskati zube jer ti prilagode jačinu tvom pragu tolerancije i na tome blica, meni je blicala na pola snage pa imam super rezultate, ajedva sam osjetila
I koliko si ti platila taj tretman u Mexico Sun (i što si sve tretirala)?

Ja sam dosta davno išla na IPL u Centar Skin, za par dlačica na bradi (ništa strašno, ali računala sam na neko definitivnije rješenje da ne moram čupati pincetom), i vratile su se ultra-brzo, možda za 2 mjeseca, a sjećam se da nije bilo baš jeftino (da me ubiješ ne mogu se točno sjetiti cijene, jer sam i još nešto drugo radila).

Tako da sam bila prilično razočarana.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:27   #2994
ja sam išla u salon Vabela, a za Mexico Sun sam samo pitala za iskustva.... ja tretiram bikini zonu i tretman je preko ponude dana 69 kn. nadam se da se meni neće početi vraćati kao tebi, jer ih ja za sad tretiram 2 mj. sta je otpalo još se nije vratilo
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:23   #2995
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Ne znam poznate li nekog kome je IPL fakat trajno skinuo dlake.
Ja ne znam nikog. Sve je to kratkoročno i dlačice se opet vrate. Po meni preskup sport za relativno kratkoročno rješenje.
Ima tu cura koje su pisale da su zbilja dugoročno to riješile i to lumeom. Ja sam potaknuta dobrim komentarima i recenzijama na na netu kupila i iskreno meni je žao tih para. Jest da je usporen rast i da ih je manje, ali kako preko ljeta npr.nisam blicala vraćaju se u punom elementu. Plus na nadusnicama npr.nisam imala nikakvog efekta.
Sad mi je krivo da nisam našla neki dobar laser centar pa makar nadusnicu skinula za te pare.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.

Zadnje uređivanje Ereshkigal : 02.09.2014. at 11:29.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:09   #2996
Hvala vam na odgovorima.
Ne znam, sve to treba probati na vlastitoj koži i nikad ne znaš šta će i da li će uspjeti. Ne znam ni sama... Isto sam zainteresirana za te kućne aparate, ali se isto bojim da će biti bacanje novaca.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 20:35   #2997
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
ide netko kaliterni na blicanje da podijeli iskustva?
tu sam ja sam počela s tretmanima prije 3 god...kažu da bi trebalo ići 6 puta, a onda na "održavanje" jednom godišnje, no kako sam ja nakon samo 3 puta bila prezadovoljna, prestala sam, tek sam sad prije ljeta opet otišla još jednom jer sam primjetila da ponovno počinju rasti (ali da se razumijemo ni blizu onome kako je bilo)...išla sam na tretman cijelih nogu i bikinija jer je u to vrijeme je bila akcija, super stvar je što ako kreneš na tretmane kad su na akcijskoj cijeni onda po istoj cijeni ideš uvijek tako da sam ja prije par mjeseci išla za 2000kn kao i prije 3 god (to je kod kaliterne ne znam za ostale)...po meni vrijedi svake kune pogotovo ako imaš problema s urastanjem ili su prejake i sl...
anchy-t is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 12:42   #2998
I ja sam nedavno čula odlične komentare za Kaliternu
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 23:25   #2999
Mene zanima dali netko ima iskustva sa poliklinikom Poliderma sto se tice uklanjnja dlacica? Ja sam s njima u kontaktu i upucena sam u cijene i slicne detalje al me zanima kakvi su kao osoblje,dali su tretmani bolni i zaista ucinkoviti i vrijedi li dati tako velike novce za takav tretman.. bilo kakva iskustva vezana uz polikliniku Poliderma
ana2511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:00   #3000
Ako je netko zainteresiran za lumeu SC2003,nek se javi u inbox.
__________________
album...Lamares
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.