Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2009., 22:23   #61
Pa... to je zapravo posao sampona.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 22:27   #62
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Pa... to je zapravo posao sampona.
al sam šampon očito ne napravi dovoljno, kad se jasno kuži razlika- pranje samo sa šamponom i pranje kad ubacim malo sode bikarbone u šampon..
skroz bolji rezultat sa sodom..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 22:28   #63
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Pa... to je zapravo posao sampona.
Baš to mislio napisat
antonio87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 22:51   #64
Imala sam šampon, koristila sam ga ovo ljeto Aloe Shampoo Tube. To je aloe-jojoba šampon. Ima nekakvo enzimsko djelovanje koje uklanja mrtve stanice. Također otklanja očvrsle naslage masnih izlučevina lojnih žljezda. Uklanja i perut i umiruje vlasište.
U prvih nekoliko pranja perut se zna čak pojaviti i ako ga niste imali jer on baš čisti vlasište ali to brzo prođe.
Šampon je dobar jedina mana je u tome što ja volim skoro pa svakodnevno ili bar svaki drugi dan prati kosu, a s njim nema potrebe da je perete bar tjedam dana.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:13   #65
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
Imala sam šampon, koristila sam ga ovo ljeto Aloe Shampoo Tube...
A tko to proizvodi i di se moze kupit?
Zvuci bas dobro

Patientia, i moja baka je prala kosu s lugom, al ej - jednom u 2 tjedna.
Po zimi i rjedje.
Tko je vidio svaki cas se peruckat... :apagesatanas:
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:33   #66
to ti je proizvod od Forever Living Products. Teško češ ga naći za kupiti, jedino u nekim biljnim apotekama ga ima. Kod nas u Splitu ga ima i u ljekarni Aloe Vera. Košta negdje oko 150kn, koncentriran je i traje čitavu vječnost. Ako poznaš nekog tko sbavi s prodajom njihovih proizvoda pročeš jeftinije oko 100 kuna.
Moja prijateljica to prodaje pa ja kod nje naručim kad mi nešto treba, također sam imala i regenerator koji mi je bio vrhunski. njega sam čak nekoliko puta kupila.
jedam i drugi su za sve tipove kose. kosa ti nekako očvrsne, a ako imaš bilo kakav problem s vlasištem rješit će se.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:34   #67
progooglaj malo, možda može i preko interneta.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:52   #68
Snoopy, hvala
Nasla sam: http://www.flpseeu.com/horvat/index.php
Ima katalog, moze se narucit na telefon.
Na prvu loptu, dosta su skupi. I to je vrazji MLM kao Amway, sto mi je u startu minus.
Nemam sad vremena proucavati, a zanima me sastav.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:20   #69
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Snoopy, hvala
Nasla sam: http://www.flpseeu.com/horvat/index.php
Ima katalog, moze se narucit na telefon.
Na prvu loptu, dosta su skupi. I to je vrazji MLM kao Amway, sto mi je u startu minus.
Nemam sad vremena proucavati, a zanima me sastav.
pa ti si pronašla stranicu s najpovoljnijim cijenama koje sam dosad vidjela
treba još proučiti čija je ovo stranica, koliki pdv itd...
ja koristim inače više njihovih preparata i stvarno su dobri.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:25   #70
zvala sam ih na telefon ali javlja se sekretarica rade do 17h, sutra ću ih zvati i sve ispitati. nisam imala pojma za ovu stranicu, svaka čast!
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 11:21   #71
Piling vlasišta si možete raditi sa najobičnijom glinom koje ima u svakoj biljnoj apoteci ili u Kemigu. Ista ta glina se može korisno iskoristiti i kao maska za kosu naravno uz dodatak biljnog ulja . Recepata ima na prirodnoj kozmetici.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:04   #72
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
zvala sam ih na telefon ali javlja se sekretarica rade do 17h, sutra ću ih zvati i sve ispitati. nisam imala pojma za ovu stranicu, svaka čast!
zvala sam ove i ipak se treba učlaniti da bi se moglo naručivati. a ja ću ipak rađe platiti više u apoteci nego se učlanjivati.....
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 14:52   #73
evo da oživim temu nakon godinu dana

kako radite piling vlasišta kod suhe peruti? jače mi se javlja zimi pa sam je mislila ove godine spremna dočekati

puno cura je pisalo o sodi bikarboni, ali koliko sam ja skužila ona daje sjaj kosi, a ne znam kako bi uklonila mehanički perut

je li tko probao raditi piling s glinom kako je merlina preporučila?
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 15:08   #74
Jedino za sto znam da se stvarno preporucuje je sampon sa salicilnom kiselinom.

Probala ja pilingom za lice, jedva sam ga isprala. Ako ces raditi mehanicki, probaj nesto topivo u vodi, secer mozda. Ne zelis se muciti s ostacima pijeska u kosi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 19:15   #75
Najjednostavnije: Med, maslinovo ulje i (smedi) secer... Istrljat tjeme i isprat.
Mala__Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 02:09   #76
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ako ces raditi mehanicki, probaj nesto topivo u vodi, secer mozda. Ne zelis se muciti s ostacima pijeska u kosi.
Ja planiram sebi napraviti DIY peeling, a ovo kvotano ima smisla, pa ću probati sa šećerom pomiješanim sa uljem (ja imam seboreju pa će mi dobro doći) i javim kako je ispalo Planirala sam raditi sa palentom ili kavom, no nema fakin šanse da to ikad isperem sa kose..
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:04   #77
Tko želi kemijski piling vlasišta, postoji predobar šampon koji je zapravo za dubinsko pranje kose ali sadrži AHA kiseline pa je dobar i za piling vlasišta. Radi se o ovom šamponu:


Kosa mi je jako meka od njega. Niti najmanje ne isušuje kosu, što bi se očekivalo od šampona za dubinsko pranje
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 15:17   #78
^^ jel bi taj šampon imao šanse smanjiti bar malo mašćenje kose?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 20:17   #79
Pa da, čini mi se kad operem sa njim kosu da mi se taj put tjeme kasnije zamasti nego li je to inače. No međutim, nije ga preporučljivo koristit svaki put kad pereš kosu, već, ja mislim, jednom tjedno. Ja ga koristim doduše jednom mjesečno.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 23:25   #80
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Tko želi kemijski piling vlasišta, postoji predobar šampon koji je zapravo za dubinsko pranje kose ali sadrži AHA kiseline pa je dobar i za piling vlasišta. Radi se o ovom šamponu:


Kosa mi je jako meka od njega. Niti najmanje ne isušuje kosu, što bi se očekivalo od šampona za dubinsko pranje
gdje ga kupuješ?

meni su se u zadnje vrijeme pojavili prištići po tjemenu, imam masno tjeme, ne znam što da radim s tim, imate neku preporuku, proizvod ili ipak dermatolog?
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.