Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 13:34   #821
ja Vedud.... 400 puta na dan\
- to znaci onaj koji voli, nas Stvoritelj, dozivaj ga 400 puta na dan\
/upucuj mu molitve, samo njemu, ne svecima, ne mrtvima, 1. bozje zapovjedi se drzite, nemaj bogova uz mene, nitko ti drugi nemoze mopomoci, nikakvi mrtvaci, oni cekaju ozivljenje na sudnji dan, oni te nevide i necuju i nemogu ti pomoc\
- moli se svojim rijecima, tako je najbolje npr. Milostivi, daruj mi ljubav, posalji mi onoga kojeg si mi odredio, ucini nas sretnima da zajedno slavimo tebe, da te velicimo, podari nam lijep zivot sa puno ljubavi i mira, podari nam dug zivot i da se u dzennetu, raju opet sastavimo. uslisi
bismillah- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:36   #822
uci suru Rahman - Milostivi , Fatihu 128 puta
bismillah- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:57   #823
Malo sam procitala onaj link koji govori da se za pitanje koje pita OT treba obratiti sv. Rafaelu. A zasto ne sv. Anti - ako molitva njemu pomaze pronaci izgubljene kljuceve (a stvarno pomaze ) onda moze pomoci i pronaci izgubljeno zdravlje u bolesti ili dusevni mir u nevoljama, izgubljenu nadu u ocajanju ili nepronadenu ljubav u vrtlogu zivota? Ne znam kako to kod vjernika funkcionira, ali cisto gledajuci princip, zanima me zasto ne bi mogao pomoci i sv. Ante?
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:01   #824
nemajte boga osim Njega, jednog, svemogucem, zasto mislite da se molite posrednicima, On jedini moze sve, nista mu nije tesko i nemoze se umoriti, a te ostale molitve su bezveze, nepostovanje 1. zapovjedi, vi radite kako ocete, a zar vam nije bolje da imate jednog boga, da se samo njemu molite???? On nije zauzet da nekog nemoze poslusat, uvijek je tu za nas i upravlja
bismillah- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:06   #825
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
pa dobro, koji ti je sad vrag?!
Evo ti onda ovaj RafaelFu***ng(sveti!)Arnaiz:


Onda napiši Sv. Rafael Arnaiz, a ne Sv. Rafael pa se sad mi moramo misliti na kog ti misliš..
Remington is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:26   #826
Ja ću se moliti. Ne bi postojali sveci da im se ne treba moliti. Sjećam se da sam prije par godina dobio neku molitvu poštom pa sam je trebao moliti neko vrijeme i kasnije distribuirati na 10 adresa i to mi se isplatilo.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:06   #827
To je još veća glupost.
Ne radi Bog na principu "lanca sreće": umnoži 10 listića pa pošalji i sigurno će ti uspjeti. Nije Bog ćiri-bu-ćiri-ba.
Remington is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:36   #828
Jedan frend mi jer rekao da kad se poceo molit za ljude oko sebe a ne vise stalno za curu da je upoznao buducu zenu. Mislim da je ok Bogu se ispovjedat sto te muci ali,kao sto je rekla uranija pazi da ne postanes slijep za ljude oko sebe od molitve za ljubavlju. A ne bi ti skodio i neki bmw kabriolet recimo pa da vidis komada
__________________
Gumiflex
Vesela Ćonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:46   #829
Quote:
Vesela Ćonka kaže: Pogledaj post
Jedan frend mi jer rekao da kad se poceo molit za ljude oko sebe a ne vise stalno za curu da je upoznao buducu zenu. Mislim da je ok Bogu se ispovjedat sto te muci ali,kao sto je rekla uranija pazi da ne postanes slijep za ljude oko sebe od molitve za ljubavlju. A ne bi ti skodio i neki bmw kabriolet recimo pa da vidis komada
Slozila bih se s ovim. zahvaljuj za sta imas i moli za ono sta mislis da nekome drugom treba. Covjek uglavnom ovak i nak ne zna sta je najbolje za njega samog
Molitvu za svoju ljubav stavi u nekakav ''ps'' nakon svega..onako usput.
Nemoj da ti to postane fiksacija ili jedini nacin trazenja ljubavi jer mogao bi upoznat nekoga tko je ok za kratko (jer samo to trazi) al nije za citav zivot,a sam bi se mogao uvjerit da je bas nju Bog poslao jer si jako molio a na kraju se razocaras pa ces mislit da Bog te zeza. Svakakvih ljudi ima.
__________________
Omnia Ad Majorem Dei Gloriam †.:: Don't be so humble - you are not that great.::.
.:: Right is right even if no one is doing it; wrong is wrong even if everyone is doing it::.
.::čega je srce puno, o tom usta govore::..::Ne boj se, nego govori i ne daj se ušutkati::.
Agica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 23:03   #830
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Postoji li neka katolička molitva nekome svecu npr. sv. Valentinu ili sv. Anti koja kad se moli pomogne da ljubav dođe u tvoj život.
Bio bih zahvalan da mi netko da adekvatan odgovor na ovo pitanje.
Molitva za pronaći curu ?!!?
Pa za to treba nešto drugo. http://www.iskrica.com/
ili
http://www.ljubavnaspajalica.com/?language_code=8

Ako hoćeš da imaš baš konkretnu curu, onda molitva nije pravi izbor. Obrati se onda radije ovog osobi.

Zadnje uređivanje krena : 22.11.2011. at 23:13.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 23:08   #831
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Molitva za pronaći curu ?!!?
Pa za to treba nešto drugo. http://www.iskrica.com/
ili
http://www.ljubavnaspajalica.com/?language_code=8
očekivala sam da ćes stavit ipak nesto efikasnije

http://www.singlebrides.com/
Single Brides marriage agency provides mail order brides. Have you met a Ukrainian or Russian brides already? Is your best friend married to a beautiful Russian bride? Each foreign man who has ever met a Ukrainian or Russian brides, knows that the phenomenon of a mail order brides consists of simple things, as it may seem - femininity, beauty, her heart open for feelings, extreme devotion to children and, family-orientation. Let us not argue to what extent this statement is correct. All mail order brides, using our free services, have a great chance to meet a foreign man. All Brides needs to add their free profile with a few photos to our database, and they'll get marriage and relationship proposals immediately from the foreign grooms. We provide the exceptional service for men. Singlebrides agency features single and beautiful mail order brides from Russia, Ukraine and Lithuania seeking single Western men for friendship, long-term dating relationship, love and marriage. Find a wife from hundreds mail order brides at our site. If you are a single groom, and you are serious in getting married to a beautiful russian bride then our service are just for you.
__________________
Omnia Ad Majorem Dei Gloriam †.:: Don't be so humble - you are not that great.::.
.:: Right is right even if no one is doing it; wrong is wrong even if everyone is doing it::.
.::čega je srce puno, o tom usta govore::..::Ne boj se, nego govori i ne daj se ušutkati::.
Agica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 23:18   #832
Quote:
Agica kaže: Pogledaj post
očekivala sam da ćes stavit ipak nesto efikasnije

http://www.singlebrides.com/
Singlbrides agency features single and beautiful mail order brides from Russia, Ukraine and Lithuania se just for you.
Ali imamo mi i domaćih cura koje vapiju za pravom vezom

Moj rođak je tražio u ono doba ukrainku. Došla ona u Zadar, ali frajer joj se nije dopao. Na kraju je moj rođak oženio domaću curu. 19 godina mlađu od sebe !!!!

I sada je prisiljen farbati kosu.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:46   #833
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Na kraju je moj rođak oženio domaću curu. 19 godina mlađu od sebe !!!!

I sada je prisiljen farbati kosu.
Ima sve predispozicije za dug i staložen brak...kad mu se ne bu diglo -sa stola, ona će lako naći viteza od Kreveta nositelja bijele podvezice.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 14:26   #834
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Ima sve predispozicije za dug i staložen brak...kad mu se ne bu diglo -sa stola, ona će lako naći viteza od Kreveta nositelja bijele podvezice.
Toga se i ja bojim. Prije 4 godine, kada je upoznao svoju djevojku koja mu je došla njegovati majku sa alzeimerom, žalila se meni njegova susjeda ispod. (obiteljska kuća). Kaže da je on stavrno apstinirao ko mormon, ali do 45. godine života. Pa je htio to nadoknaditi. Ali je mogao barem kupiti novi krevet. A ne koristiti krevet od roditelja (otac umro ranije). Susjeda nije imala mira ni popodne niti navečer. A već nakon 5 godina antiapstinencije, susjeda spava normalno.
Čovjek mislio da se može nadoknaditi izgubljena mladost.

Zadnje uređivanje krena : 23.11.2011. at 14:31.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 21:38   #835
Quote:
Remington kaže: Pogledaj post
To je još veća glupost.
Ne radi Bog na principu "lanca sreće": umnoži 10 listića pa pošalji i sigurno će ti uspjeti. Nije Bog ćiri-bu-ćiri-ba.
Pa je. Ja sam dobio na kladionici, mobitel i komp zbog toga...
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 21:41   #836
Treba pokušati. Ja molim svaki dan od kad sam saznao za molitvu pa ćemo vidit što će bit.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 22:44   #837
Postoji mnogo molitvi za ljubav....pišem dvije...

Molitva za ljubav...

Bože, Ti si ljubav.
Svaka je prava ljubav od Tebe.
Tvoj je Sin sve zapovijedi sažeo u zapovijed ljubavi
prema Tebi i bližnjem.
Mi ne znamo pravo ljubiti.
Potrebna nam je snaga Tvoje ljubavi.
Zato izlij na nas Duha svoje ljubavi,
da On u nama učini ono za što sami nismo sposobni,
pa da po nama u svijetu bude više ljubavi.
Pomozi nam da Te uzljubimo svim srcem,
svom snagom, svom dušom i svom pameti svojom,
jer ćemo jedino tako moći nesebično voljeti i svakog čovjeka.

Amen.

..................


Gospode Bože vječni,

Ti si rastavljeno doveo do jedinstva i ustanovio međusobnu neraskidivu vezu muškarca i žene. Zato daj i meni Gospode da se sretnem, združim s čovjekom/ženom koji/koja me razumije i kojem/kojoj mogu sve reći. Sjedini me sa takvim/takvom koji/koja bi me iskreno i supružnički ljubio/ljubila cijelog života. Daj Gospode da me pronađe onaj/ona koji/koja razlikuje ljubav od strasti i pohotljivosti.Daruj mi Gospode čovjeka/ženu koji/koja će uvijek iskati i tražiti moju dušu i srce, a ne samo moje tijelo.
Ti sam Gospode spasitelju na sveti način izvrši tajanstveni i čisti brak među nama, da budemo složni dušom i tijelom, da međusobno obogaćujemo svoj bračni život, da jedno drugo ne ostavimo osiromašene i upropaštene već da kao supružnici budemo pobožni, jednodušno i zadovoljno sretni.
Preslavni Gospode još ti se molim da onome/onoj koga traži duša moja i meni daruješ da u naš život unesem radost i Tvoj mir, da nađem neprolaznu ljubav kojom nas Ti ljubiš i da uživam u pravoj i dobroj djeci. Amen.

Btb...
Bom Bončić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 22:47   #838
Također preporučam ti da prolistaš ove stranice....mnogo je lijepih molitvi na tu nakanu gdje mnogi mole kao i ti...
http://www.tebe-trazim.com/forum/vie...3476&start=105

Btb...
Bom Bončić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 23:00   #839
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Pa je. Ja sam dobio na kladionici, mobitel i komp zbog toga...
Odlično..moliš li po narudžbi i koliko bi koštalo?
__________________
Omnia Ad Majorem Dei Gloriam †.:: Don't be so humble - you are not that great.::.
.:: Right is right even if no one is doing it; wrong is wrong even if everyone is doing it::.
.::čega je srce puno, o tom usta govore::..::Ne boj se, nego govori i ne daj se ušutkati::.
Agica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 23:54   #840
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio na kladionici...
Ako nije tajna, koji je to svetac zaštitnik kockara - kome se treba obratiti u molitvi te vrste?

adelon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.