Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 20:41   #101
ako sad napišem kako vas svašta živcira, reći ćete da trolam

al stvarno, pa mikrovalna spada u kuhinju, ne držite ono, ne znam - tokarski stroj

Zapravo, iskreno priznajem da sam malo ljubomorna jer nisam uopće razmišljala o tome i nisam predvidjela skrovište za mikrovalnu
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:46   #102
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Meni je mikrovalna još najčešće od svih aparata u pogonu. Al meni su mikrovalne lijepe, ima tako zanimljivo dizajniranih da uopće ne vidim potrebu skrivati ih
I ja ne kuzim tu potrebu skrivanja. Da imam vise novaca kupila bih jos ljepsu (modeli od 700 eura na gore) i ugradila ju u kuhinju samu, nek se vidi.
Meni kuhinja sluzi da si ustedim vrijeme i spremim fini obrok. Pa ne drzim u kuhinji stroj za tkanje nego ono - mikrovalnu.

Dok nisam imala aparat za kavu, u njoj sam i nesicu spremala. Caj.
Ajde ne volim jelo od dan ranije, ali oko mene svi tako podgriju nesto ranije skuhano, nista se ne zagori, gotovo u sekundi.
Recimo za kolace mi maslac nikad na sobnoj temperaturi ne postane tako divno mekan kao u mikrovalnoj za 30 sekundi. Nit moram satima prije misliti da ga izvadim iz frizidera. Prijateljice bebi podgriju kasicu tako.
Imam i kruh u zamrzivacu na snite i kad treba odmrznem za 30 sekundi stitu i friska je.
Na samoj radnoj ploci bi me smetala cisto iz prakticnih razloga.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:54   #103
moja je ruzna al eto sluzi, sad me ombia sitila da uvik rastapam maslac za kolace u njoj i tako to. kafe aparat imam, al cesce koristim kuhalo za vodu jer obicno pijem ness ujutro. da smo imali vishe mista za kuhinju ugradili bi neku lipu iznad pecnice, al to nikad necemo imat, bar ne u ovakvom rasporedu prostora
da mi je mikrovalna na radnoj ploci mislim da bi je stalno negdi sklanjala, ovako imam toliko prostora koliko imam i bok.
lapulapu nisam inace nesto pedantna i uredna, jedino me u kuhinji sve smeta
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 11:51   #104
ja ne mogu zamisliti život bez mikrovalne

za klince sam kašice grijala u njoj, čaj, nessica, cappuccino, mlijeko za kakao(kada mi se ne pali kuhalo zbog jedne šalice), otapanje maslaca, čokolade, fil na pari ,podgrijavanje hrane, odmrzavanje mesa, lisnatog tijesta, omekšavanje ticino mase , u mojoj prijašnjoj sam imala i grill- piletina za 25 minuta izgrilana savršeno,

jedino imam peh pa su mi već 2 mikrovalne riknule na staru godinu

i onda trk u trgovinu po novu, a prodavač gleda u čudu, zar je tako hitno kupit mikrovalnu na staru godinu kada trgovine rade skraćeno

i da, ne vidim potrebu skrivati mikrovalnu. sadašnja privremena(posuđena od brata) je baš ružna i mala ,ali držim ju na frižideru i uopće mi ne smeta.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 14:00   #105
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
ja ne mogu zamisliti život bez mikrovalne

za klince sam kašice grijala u njoj, čaj, nessica, cappuccino, mlijeko za kakao(kada mi se ne pali kuhalo zbog jedne šalice), otapanje maslaca, čokolade, fil na pari ,podgrijavanje hrane, odmrzavanje mesa, lisnatog tijesta, omekšavanje ticino mase , u mojoj prijašnjoj sam imala i grill- piletina za 25 minuta izgrilana savršeno,

jedino imam peh pa su mi već 2 mikrovalne riknule na staru godinu

i onda trk u trgovinu po novu, a prodavač gleda u čudu, zar je tako hitno kupit mikrovalnu na staru godinu kada trgovine rade skraćeno

i da, ne vidim potrebu skrivati mikrovalnu. sadašnja privremena(posuđena od brata) je baš ružna i mala ,ali držim ju na frižideru i uopće mi ne smeta.
Potpisujem svaku riječ. Nije se teško prepoznati, jedino nama nisu riknule baš dvije i to na staru godinu.
I naša je na frižideru u kutu kuhinje i nikome ne smeta. Najvažnije je da ne zauzima radnu plohu...
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 16:04   #106
Meni je mikrovalna povišena na polici,da sam oduševljena s njenim mjestom ,i nisam,ali služi svrsi a i svaki dan je u upotrebi.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 10:01   #107
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Meni je mikrovalna još najčešće od svih aparata u pogonu. Al meni su mikrovalne lijepe, ima tako zanimljivo dizajniranih da uopće ne vidim potrebu skrivati ih
istina!

Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
ako sad napišem kako vas svašta živcira, reći ćete da trolam

al stvarno, pa mikrovalna spada u kuhinju, ne držite ono, ne znam - tokarski stroj

i mene to malo čudi, priznajem.....možda ljudi malo griješe kod planiranja kuhinje i ne gledaju na mikrovalnu kao na dio iste, već je unesu kao kuhalo za vodu, juicer, vagu.... i tako postane smetalo...
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 11:21   #108
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
i mene to malo čudi, priznajem.....možda ljudi malo griješe kod planiranja kuhinje i ne gledaju na mikrovalnu kao na dio iste, već je unesu kao kuhalo za vodu, juicer, vagu.... i tako postane smetalo...
Upravo to. Kud bi se stiglo da sve te aparate koje kupuješ malo-pomalo samo slažeš gore na plohu. Na to treba računati kod izrade kuhinje, bilo da smisliš mjesto gdje ćeš skloniti mikrovalnu, bilo da nađeš način kako ćeš je uklopiti vani a da ne smeta ni vizualno ni funkcionalno.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:42   #109
Je li mi može netko reći koja je razlika od ove "obične" mikrovalne i one sa grillom i one s roštiljem?
Evo tu npr.
http://www.lg.com/hr/kucanski-aparat...nica/index.jsp
sportline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 00:24   #110
Quote:
sportline kaže: Pogledaj post
Je li mi može netko reći koja je razlika od ove "obične" mikrovalne i one sa grillom i one s roštiljem?
Evo tu npr.
http://www.lg.com/hr/kucanski-aparat...nica/index.jsp
koliko ja znam....velika je razlika u snazi, a time i u funkcijama.

ove s grillom, jače...u njima navodno (ja ne znam, nemam) možeš peći hranu, a u običnima to sigurno ne možeš i te su manje zapremnine. ja imam onu koja spada u obične i koristim je za podgrijavanje gotove hrane jer obitelj jede u različito vrijeme, osim nedjeljom....
nekad i odleđujem nešto, ali to baš i ne volim....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 09:42   #111
Quote:
sportline kaže: Pogledaj post
Je li mi može netko reći koja je razlika od ove "obične" mikrovalne i one sa grillom i one s roštiljem?
Evo tu npr.
http://www.lg.com/hr/kucanski-aparat...nica/index.jsp
Pa s tom s kruznim zrakom, grillom itd. mozes sve sto mozes i u pecnici. Klasicna mikrovalna ugrije i skuha, ali ne ispece ili izrostilja. Imala sam ovu koju zoves obicnom a imam sad ovu s tim dodatnim funkcijama. Kad spremam jelo samo za sebe onda k tome ustedi grijanje velike pecnice za ispeci porciju lazanja.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 20:09   #112
Pozdrav!

Evo ima par godina kak smo kupili Sharpovu R898 mikrovalnu
http://p.gzhls.at/130987.jpg
... da bi danas stavio kruh da se odmrzne, kad otvorim, kruh leden i dalje :S Gril radi, Konvekcijsko isto, ali micro nista...

Sad da vas pitam, koju bi ste mi zamjenu za navedenu pecnicu preporucili (znaci da ima cca 26l, dupli gril, konvekcijsko i micro, defrost opcija obavezna...) u slucaju da ce me ispast skupo popravak?
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 09:48   #113
preporučite mi mikrovalnu?

pozz svima

Za početak, ako sam fulao podforum, molim modove da premjeste temu.
Dakle. Naša stara mikrovalna napokon je krepala. I dobro da je, jer je ku*ca valjala.
Eh sad bih ja, pošto imam novi posao i sve, htio kupid za doma poštenu mikrovalnu.
Pa vas ja lijepo molim da mi predložite neku dobru mikrovalnu. I gdje ste je kupili. I koliko platili.

hvala punoooooo
♥ shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 12:04   #114
Pozdrav svima, mene zanima da li vi koji imate kombinovanu mikrovalnu koristite istu za pecenje hrane i da li je hrana dobrog ukusa
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 12:21   #115
ja imam Samsung, i to ovu:
http://www.europatrade.hr/content/hr...ID=120&PID=623

zadovoljna....iako moram priznati da ne koristimo sve opcije
Da, hrana je finog okusa....
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 11:36   #116
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
pozz svima

Za početak, ako sam fulao podforum, molim modove da premjeste temu.
Dakle. Naša stara mikrovalna napokon je krepala. I dobro da je, jer je ku*ca valjala.
Eh sad bih ja, pošto imam novi posao i sve, htio kupid za doma poštenu mikrovalnu.
Pa vas ja lijepo molim da mi predložite neku dobru mikrovalnu. I gdje ste je kupili. I koliko platili.

hvala punoooooo
♥ shoki
Isto pitanje imam i ja. Doktori od mikrovalnih - jaaavitee seee!
*Arnica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 21:16   #117
Ja isto kupujem mikrovalnu i htio bi da ima funkciju grilla, samo nije mi jasno sto je tocno to konvekcijsko cudo i cem sluzi? isto tako me zanima cemu ova mirko opcija sluzi?

Opcenito, od kojih proizvodaca bi trebao gledat?
MatijaKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:55   #118
Sta vise nema pomoci za mikrovalke ;-) ?

Umjesto stare bijele, koja je otisla u dobre ruke, kupujem novu, ljepsu, u boji (jer hocu da lijepo izgleda) i mozda funkcionalniju. Je li ima netko nesto za preporucit, za sad mi se svidja od Whirpoola, pomalo kockasta i malo zaobljena straga da lijepo stane u kut. Razmisljam da li je uopce korisna opcija grilla?
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 14:40   #119
mikrovalna brzo isključi
poštovani
molim ako mi može netko da odgovori imam mikrovalnu elektrolux klasična tajmer mehanički ne odrađuje tj,peć isključi zatri skunde tajmer ostane na mjestu kojem sam ga ostavio.Molim kakav je kvar i gdje ima rezervni dijelova za mikrovaln,
lijpi pozdrav
ivica
kaligerosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:29   #120
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Je li ima netko nesto za preporucit
Nemoj hranu uništavat mikrovalovima
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.