Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2014., 17:17   #2941
može li netko preporučit dobar salon za egipatsku na zapadnom dijelu zagreba (prečko, špansko, malešnica)?
mala chichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 17:32   #2942
Quote:
ljubčiasta kaže: Pogledaj post
evo ja došla s depilacije.
zadovoljna, cijele noge mi je skinula sa šećernom, bikini i pazuhe.
bikini uopće nije bolio iako ga ja cijelo vrijeme brijem.

radi mlada neka cura, mislim da se ana zove i super je.
Koliko su ti duge dlacice bile? Koliko si ih pustala?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 18:01   #2943
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
Koliko su ti duge dlacice bile? Koliko si ih pustala?
Hmm ne sjecam se koliko sam ih dugo pustala, ali su bile dosta duge i preduge mozda kakvih 7- 8mm na nogama, ovo ostalo krace. Jos se premisljala dal da ide s voskom posto sam ih brijala al onda je ipak secernu uzela
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 09:39   #2944
I koliko su ti rekli da moraju biti dugacke za drugi put? Isto toliko ili?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 06:54   #2945
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
I koliko su ti rekli da moraju biti dugacke za drugi put? Isto toliko ili?
A pitala sam ju kad bi opet trebala doc pa mi je rekla za mjesec dana. Al sve ovisi kak mi brzo rastu.
Neka minimalna duzina 2, 3mm mislim da mi je rekla
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:11   #2946
I jos jedno pitanje, koja je razlika izmedju bikini i brazilske? Bikini je samo prepone ili?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 11:43   #2947
Par puta sam preporučila salon Noa u Frankopanskoj, a sad više nisam tako sigurna u svoju preporuku....ugl, nisam bila dosta dugo (od prošlog ljeta), tada sam plaćala depilaciju cijelih nogu pastom 80 kn, sada je 140 + što je salon, za razliku od lani, vrlo neuredan

Uslugom sam samom po sebi zadovoljna, čak bi i cijenu mogla prožvakati jer je opet povoljnije nego u većini drugih salona, ali higijena mi je bitna tako da ću dobro razmisliti o ponovnom odlasku
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 19:42   #2948
Odlučila sam se ići na čišćenje lica u kozmetički salon Kala na Radničkoj.
Pošto nisam nikad bila zanima me par stvari. Da li mi preporučate preko radnog dana ići na čišćenje lica? Dakle, išla bi npr. u srijedu oko 16h, a drugi dan već radim... Svugdje cure pišu o crvenilu pa ne bih htjela biti naotečena.
Može li puder uspješno prekriti to crvenilo kao da ništa nije bilo?

Uz to, imam problematičan ten. Imate li pozitivna iskustva sa spriječavanjem akni na taj način?
jussty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 21:45   #2949
Quote:
jussty kaže: Pogledaj post
Odlučila sam se ići na čišćenje lica u kozmetički salon Kala na Radničkoj.
Pošto nisam nikad bila zanima me par stvari. Da li mi preporučate preko radnog dana ići na čišćenje lica? Dakle, išla bi npr. u srijedu oko 16h, a drugi dan već radim... Svugdje cure pišu o crvenilu pa ne bih htjela biti naotečena.
Može li puder uspješno prekriti to crvenilo kao da ništa nije bilo?

Uz to, imam problematičan ten. Imate li pozitivna iskustva sa spriječavanjem akni na taj način?
Mislim da bi se crvenilo i natečenost trebali smiriti preko noći osim ako nemaš baš puno upaljenih akni. Ako ne, možeš staviti malo više pudera. Samo ga ni slučajno nemoj stavljati odmah nakon tretmana, pusti kožu nek diše barem nekoliko sati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:09   #2950
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Mislim da bi se crvenilo i natečenost trebali smiriti preko noći osim ako nemaš baš puno upaljenih akni. Ako ne, možeš staviti malo više pudera. Samo ga ni slučajno nemoj stavljati odmah nakon tretmana, pusti kožu nek diše barem nekoliko sati.
pa imam dosta problematičan ten pa mi nebi baš bilo ugodno hodat doma nakon čišćenja lica bez malo pudera. jel baš jako veliki problem ako malo stavim pudera u prahu ili korektora?
jussty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:38   #2951
Quote:
jussty kaže: Pogledaj post
pa imam dosta problematičan ten pa mi nebi baš bilo ugodno hodat doma nakon čišćenja lica bez malo pudera. jel baš jako veliki problem ako malo stavim pudera u prahu ili korektora?
Kad sam bila kod njih na čiščenju lica, imala sam blago crvenilo i stavila mi je malo pudera da prekrije, ali ionako nije bilo strašno.
frida_merkuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 16:17   #2952
Cure, ako neka zna gdje je otišla kozmetičarka Zdravka iz Relax studija iz Jablanske, molim info!
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 17:00   #2953
Da li je netko bio u make up studiu Xenia u Rijeci?

Koliko se kreču cijene make upa?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 12:31   #2954
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Cure, ako neka zna gdje je otišla kozmetičarka Zdravka iz Relax studija iz Jablanske, molim info!
Kaj to još uvijek postoji?Koliko je radnica do sad promjenila da mi je znat.
Kovrčava mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 17:54   #2955
Quote:
Kovrčava mala kaže: Pogledaj post
Kaj to još uvijek postoji?Koliko je radnica do sad promjenila da mi je znat.
Da, zašto?
Ali me ipak zanima gdje je ova otišla ?
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:03   #2956
Bio tko u Kali na čišćenju lica u zadnje vrijeme? Naručih se za idući tjedan pa se nadam da kvaliteta rada nije pala s obzirom da su cure vjerojatno na godišnjem, gužva i tako to...u svakom slučaju, hvaljeni su pa očekujem puno i javim dojmove

edit: kakva je situacija s parkingom u blizini?

Zadnje uređivanje Lua : 22.08.2014. at 19:10.
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 23:47   #2957
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Bio tko u Kali na čišćenju lica u zadnje vrijeme? Naručih se za idući tjedan pa se nadam da kvaliteta rada nije pala s obzirom da su cure vjerojatno na godišnjem, gužva i tako to...u svakom slučaju, hvaljeni su pa očekujem puno i javim dojmove

edit: kakva je situacija s parkingom u blizini?
Ne znam jesam li zaksnila s odgovorom, ja sam bila ovaj tjedan u Kali, i usluga je kao i uvijek, ničim se nije primjetilo da su godišnji (uostalom kad je moj termin, ne može u isto vrijeme čistiti lice još nekome, šta ne? )
Što se parkinga tiče ispred zgrade ima veliki parking koji sad odkako su u 2.zoni naplate nije jako popunjen (2 sata 6 kn ) tako da je ok
ladyDiZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 22:02   #2958
Moze preporuka za egipatsku depilaciju u Rijeci?

Hvala
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:20   #2959
Ima li netko iskustva sa studiom za njegu "Kod nje"? Vidim da imaju ponudu refleksoterapije za 40 kuna
Zanima me i je li netko bio na masaži u salonu "Hypnotic" na Savskoj? Ja sam se naručila i ne znam što da očekujem. Vidjela sam da hvale taj salon. Istina, hvalili su depilaciju, ali što sad
suskavica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 11:18   #2960
evo cure preporuka,bila sam na depilaciji voskom u beauty centru afrodita u kaptol centru i stvarno je dobro,lijepo je uređeno,cure su ljubazne,brze,dobila sam jednokratne gacice, u posebnoj ste prostoriji,čisto je,mirišljavo,neka spa glazba,dobijete časopis, koriste afrodita proizvode i još mi je cura dala iglicu za vađenje uraslih dlaka jer ih od epilatora imam dosta. sve skupa 200kn (cijele noge i bikini zona). Preporučujem, idući put ću znatiželje otići u slap pa usporediti,ali zasad sam zadovoljna
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.