Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li ikad zapjevali tu u Srbiji vrlo omiljenu pjesmu?
Da 11 32.35%
Ne 23 67.65%
Glasovatelji: 34. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 00:18   #81
Ljudi pa prestrašno kako moderatori uopće mogu dozvolit ovakvu temu na hrvatskom forumu i još se četnici hvale kak je to dobra pjesma i kaj bi mi to trbali pjevat ja znam samo onu Marš preko Drine u tri pizde materine
boky majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 04:08   #82
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
To sto Split nije trenutno u Srbiji , ne znaci da nece i biti . Ta istorijska nepravda ce kad tad biti ispravljena.

da , vjerojatno kad se budes zalio upravi Vodovoda , mozda ti oni isprave tu "nepravdu"

Antifasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 04:09   #83
Quote:
from_hell_to_cell kaže: Pogledaj post
Imam ja i video di četnici pjevaju "druže tito ljubičice bijela...",

to sigurno ne pjevaju cetnici=ustase
Antifasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:23   #84
Problem sa vama antifašistima je u tome što čim neko spomene četnike vi udarite onu poznatu: "isti su ko ustaše" al kad neko spomene ustaše onda odmah počne :" koljači Jasenovac..." Tema je četnička pjesma pa se osvrni na to bez spominjanja ustaša. Isto kao i onaj split555 .
P.S. Ustaše su bili koljači pa onda mi objasni Bleiburg, križni put, Jazovku, fojbe, i sve to nakon što je rat završen. Nemoj mi samo reći da Tito nije znao što se dešava jer je on to naredio i svaki dan dobivao izvještaje o provedbi
boky majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:43   #85
Quote:
boky majstor kaže: Pogledaj post
Problem sa vama antifašistima je u tome što čim neko spomene četnike vi udarite onu poznatu: "isti su ko ustaše" al kad neko spomene ustaše onda odmah počne :" koljači Jasenovac..."
problem s vama ustasama=cetnici je taj sta niste antifasisti
Antifasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:47   #86
Quote:
Antifasist kaže: Pogledaj post
da , vjerojatno kad se budes zalio upravi Vodovoda , mozda ti oni isprave tu "nepravdu"

Nije u redu da se tako neozbiljno ponasas kada je rec o tako ozbiljnoj temi kao sto je vracanje Splita u sastav Otadzbine Srbije.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:50   #87
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Nije u redu da se tako neozbiljno ponasas kada je rec o tako ozbiljnoj temi kao sto je vracanje Splita u sastav Otadzbine Srbije.

da , to je jako "ozbiljno"

a sta fali upravi vodovoda?
Antifasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:50   #88
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Nije u redu da se tako neozbiljno ponasas kada je rec o tako ozbiljnoj temi kao sto je vracanje Splita u sastav Otadzbine Srbije.
Poruči pajdi Henriju da ga čekamo ovo leto u vekovnom srpskom gradu Splitu A moš i ti doć
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:54   #89
Quote:
Antifasist kaže: Pogledaj post
da , to je jako "ozbiljno"

a sta fali upravi vodovoda?
Dobro , necu sad da te ubedjujem , ali ... istorijska realnost , je istorijska realnost.

Sto se tice uprave vodovoda , fali joj to sto je pokvarena i korumpirana , a ja sa takvim ljudima ne zelim da imam posla .


Quote:
Whatever kaže:
Poruči pajdi Henriju da ga čekamo ovo leto u vekovnom srpskom gradu Splitu A moš i ti doć
Hvala na pozivu ,ali ne zavisi samo od mene ... M84-oka mi trosi previse ulja , i izgleda da joj sledi generalka , a znas i sam kako je tesko naci rezervne delove u danasnje vreme ... Medjutim , ako bude u voznom stanju , gledamo se na leto .
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:15   #90
Quote:
Antifasist kaže: Pogledaj post
problem s vama ustasama=četnici je taj sta niste antifasisti
Sva sreća i Hvala bogu da nisam antifašist=četnik. Za ustašu sam premlad ali sam imao taman godina da se javim u Zbor Narodne Garde pa onaj četnik početnik tozovac sad ima samo jedan tenk i to onaj na kojem je bila bežanija iz Knina pa su ga tak garili da se raspao a rezervnih delova nema a baš bi bilo dobro da krene prema Splitu pa da mu Bero stari ratni drug spizdi jednu zolju u glupo dupe pa da mu izbije ideju o sprskom Splitu iz usranog mozga.
boky majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:17   #91
Quote:
boky majstor kaže: Pogledaj post
Sva sreća i Hvala bogu da nisam antifašist=četnik.

samo ustasa moze usporedjivati antifasiste s cetnicima , i obrnuto

dakle jesi ustasa=cetnik=fasist
Antifasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:18   #92
Quote:
boky majstor kaže: Pogledaj post
Sva sreća i Hvala bogu da nisam antifašist=četnik. Za ustašu sam premlad ali sam imao taman godina da se javim u Zbor Narodne Garde pa onaj četnik početnik tozovac sad ima samo jedan tenk i to onaj na kojem je bila bežanija iz Knina pa su ga tak garili da se raspao a rezervnih delova nema a baš bi bilo dobro da krene prema Splitu pa da mu Bero stari ratni drug spizdi jednu zolju u glupo dupe pa da mu izbije ideju o sprskom Splitu iz usranog mozga.
Sine , ako si ti imao vise od 2 godine `91 , vodim te na veceru kada dodjem u srpski Split.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:21   #93
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Hvala na pozivu ,ali ne zavisi samo od mene ... M84-oka mi trosi previse ulja , i izgleda da joj sledi generalka , a znas i sam kako je tesko naci rezervne delove u danasnje vreme ... Medjutim , ako bude u voznom stanju , gledamo se na leto .

Šta... doći ćeš pogaziti tenkom one preostale Srbe u Splitu....


Inače..i ja izražavam zgražanje činjenicom da ovakva tema u bilo kakvom obliku može postojati na ovom nazovi hrvatskom Forumu..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:24   #94
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Šta... doći ćeš pogaziti tenkom one preostale Srbe u Splitu....


Inače..i ja izražavam zgražanje činjenicom da ovakva tema u bilo kakvom obliku može postojati na ovom nazovi hrvatskom Forumu..
Za temu se zali onom "cetniku" Carsonu , on je otvorio ...

I malo procunjaj po temi , mozda ima nekog materijala da pokusas da me opet tuzis , s` obzirom da ti je poslednja tuzba prosla neslavno .
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:28   #95
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Za temu se zali onom "cetniku" Carsonu , on je otvorio ...

I malo procunjaj po temi , mozda ima nekog materijala da pokusas da me opet tuzis , s` obzirom da ti je poslednja tuzba prosla neslavno .
Opaska koju komentiraš nije se odnosila na tebe...nego na odgovorne...

a tvoj je svaki post za ban ..em što si dosadan em što loše kopiraš GoTo-a
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:31   #96
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Sine , ako si ti imao vise od 2 godine `91 , vodim te na veceru kada dodjem u srpski Split.
Ima jedna pjesma od Sandija(mnogo bre popularan pevač u Hrvatskoj pre par godina) a ide otprilike: "U tvojim mislima...", samo to mogu reći na ovo "srpski Split" ili naravno ona od Borisa Novkovića koju očtio često slušaš "Mašta moja"
Srpski Split
__________________
"Tko ne uči iz povijesti, prisiljen ju je ponavljati."
"Sine ira et studio"-kako da ne
povjesnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:35   #97
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post

a tvoj je svaki post za ban ..em što si dosadan em što loše kopiraš GoTo-a
Sad si mi povredio tanana osecanja i mladu plemenitu dusu ...
Malo je smesno to sto pricas , s` obzirom da me koliko se secam za vreme svog kratkotrajnog rezima nisi nijednom banovao , a imao sam 500 + postova u to vreme sigurno .

Bilo kako bilo , postujem tvoj stav , sto se tebe tice , smatram da si imao dosta kvalitetnih postova , i racionalnog razmisljanja , tako nekarakteristicnog za ostale uglavnom maloletne , ili polupismene dijasporce predstavnike ovdasnje desnice ...
Naravno bilo je u tu i psovackih nekulturnih tirada , izliva mrznje i besmislica , ali sam i pre i posle tvojih napada na mene imao stav da si kvalitetan forumas.

Sve najbolje ...
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:36   #98
Quote:
povjesnicar kaže: Pogledaj post
Ima jedna pjesma od Sandija(mnogo bre popularan pevač u Hrvatskoj pre par godina) a ide otprilike: "U tvojim mislima...", samo to mogu reći na ovo "srpski Split" ili naravno ona od Borisa Novkovića koju očtio često slušaš "Mašta moja"
Srpski Split
Tog mnogo bre popularnog Sandija kog ocigledno slusas , ste opako uvalil ovdasnjim maloletnim dupeglavcima pre par godina , nije se skidao sa televizije.

Kakva odvratna , ljigava faca ... nije valjda i on iz srpskog Splita ?
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 12:12   #99
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Tog mnogo bre popularnog Sandija kog ocigledno slusas , ste opako uvalil ovdasnjim maloletnim dupeglavcima pre par godina , nije se skidao sa televizije.

Kakva odvratna , ljigava faca ... nije valjda i on iz srpskog Splita ?
Jao, da, i taj lik postoji (Sandi)... Severine, MagaCini, Borisi, Kolonije, kurci-palci...
Uzvratićemo teškom artiljerijom: Stoja, Seka, Indira... pa ko više govana podnese...
gornji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 15:54   #100
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Sine , ako si ti imao vise od 2 godine `91 , vodim te na veceru kada dodjem u srpski Split.



Malo više od 2 taman dosta da ti napravim brata. Radije bi bio gladan nego sa tobom na većeri. Možeš već sutra doći u Split pa na rivi vići da te čuju kako si došao u srpski Split. Objasnit će ti ljudi gdje si došao pa ako bude sreće za tebe možda i odeš.
boky majstor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.