Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2014., 15:22   #161
Question

Ja se isto mislim uzeti kuhinju u Primi...susjeda je ima vec godinu dana i prezadovoljna je..koliko citam ovdje svi su kuhinjama zadovoljni...ne znam...
__________________
...game over...
.:m.bellucci:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 11:15   #162
Da li je netko kupio ležaj Firenze u primi i kakav je?!? mi se dvoumimo još al pošto im je najprodavaniji proizvod u prošloj godini vjerujem da su ljudi onda prezadovoljni

http://www.prima-commerce.hr/-isg-fi...renze/product/
Andy_gfos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:01   #163
Ja znam njih dvoje koji su kupili takav ležaj (firenze), mislim da je onaj s crnim okvirom zahvalniji sto se tice održavanja, izgledaju jako lijepo...kupljeni su u po cijeni jedan od 2700, a drugi od po 1800 kn, a sada su isti 2999 kn. Ja cu pričekati jos koji dan mozda ga stave na akciju opet jer mislim da ne vrijedi 3000 kn (kad se rasiri ima super mjesta, lijepo izgleda, kvalitet za 1800 kn ok, ali za 3000 bas i nije, kad ga mozes uloviti za skoro duplo manje). Jedino mi se ne sviđa sto ne mozes vidjeti u zivo taj koji zelis, obično je krem izložen, eventualno crni, ovi ostali samo preko interneta ili kataloga.
bicbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 11:20   #164
Naručili u primi kuhinju po mjeri Sara i rok isporuke je bio 25.6. zovem ja jučer popodne kad se može očekivat kuhinja i taman im jučer stigla ALI..krive ručkice došle i sada moramo 2 tjedna čekati da dođu naše htijeli otkazat podstanarstvo,preselit se a još moram 2 tj čekat ima li kakav način da dobijemo neku "naknadu/odštetu" ili bar ranije ručkice što mi je bitnije od svega. Gazde su rekle da za ovaj mj nemoramo platit punu stanarinu nego koliko ostanemo pa mi ta dva tjedna igraju veliku ulogu jer za tisuću i nešto kuna kupim npr ploču za kuhanje...mislim nije važno šta,razumijete šta hoću reć
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 12:09   #165
Nek vam namontiraju kuhinju, bez ručkica. Njih mogu doći montirati naknadno kad stignu.
Zovi ih direkt u skladište i kukaj šefu skladišta na telefon (broj ti mogu dati u dućanu).
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 12:35   #166
U tom i je stvar,što su rekli da ako dovezu kuhinju sutra ručkice moramo sami naknadno montirat,mislim nakon što smo tolko platili kuhinju,tolko čekali da još ne mogu oni to naknadno stavit Ne pada mi na pamet da takvu novu kuhinju bušim i sl pošto nemamo odgovarajući alat pa da ono ispod ručkice bude centimetar rupa! Nije to da čekam elemenat,regal i sl. 10 ručkica se može poštom poslat Zivkat ću ih dok im ne dosadim pa će me se htijet što prije riješit pa će ručkice brzo stić
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 00:44   #167
Na toj kuhinji imas tzv "pripremu" za rupe, odnosno rupe su vec napola izbusene, sa zadnje strane. Vi ovisno o tome na koju stranu su vrata samo izbusite te rupe do kraja, nije nikakva mudrost, treba ti obican borer.
Al ponovit cu - zovi i kukaj, nek dodju dvaput.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 07:57   #168
daco ručkice je stvarno jednostavno montirati, ako vam se radi o 1000+ kn možda bolje da vam namontiraju bez ručkica pa da preselite ranije
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 12:11   #169
Jučer sam zvala dućan u Bjelovaru jer mi se kod nas u Primi nakon x poziva nitko nije javljao,javio se čovjek pogledao sve kod njih u kompu rekao da će nazvat tokom dana kad vidi šta može učiniti. Nazove on kroz sat vremena i kaže sutra vam dolazi kuhinja s vašim ručkicama samo će vas nazvati da se dogovorite za vrijeme. Pa ćemo vidjet hoće li se danas netko javiti. Ma bojala sam se jer kad smo montirali sobu prije par godina,pa regal uvijek smo sa šarafcigerom,onda ne ide,pa šaraf krene ukoso,muž kune što nema akicu...al to je bilo u podstanarskom,nismo skupo platili i nekako mi nije bilo bitno je li sve tip-top ali sada bi htijela da sve bude pravilno i uredno.
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 01:03   #170
I...jel stigla kuhinja skupa s ruckicama?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 11:35   #171
Hehe,nije Dobro pa čitajući negativne komentare o duljini isporuke i sl. (ne samo u Primi),nisam se previše ni nadala. koma bi bilo da kad dobijem kuhinju nešto bude oštećeno ili falilo pa još tjednima čekaj...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 10:37   #172
Dragi moji, evo da i ja podijelim svoje iskustvo s Primom.. tako je lijepo da NIKAD više u životu neću ništa kod njih uzeti, kao niti ući u njihovu prodavaonicu!! Prvo, dečko i ja nađemo sobu u katalogu, odemo u njihovu trgovinu u Varaždinu, objasnimo prodavaču da želimo tu sobu sa kataloga, samo da li može s većim ormarom, neka nam napravi ponudu. Lik kaže naravno da može, napravi ponudu, samo 80ak kuna više s većim ormarom - nama odlično. Zatim soba kasni i čekamo je više mjesec dana (već smo tada ludi).. dolazi majstor i montira sobu, pred kraj montiranja ja ulazim u sobu i vidim da to nije ni približno ta soba koju smo mi naručili.. (ormar je u redu, ali krevet i noćni ormarići nisu). Odlazimo u Primu, čekamo prodavača koji nam je prodao sobu (jer je on, tko zna gdje).. kad se gospodin pojavio, prvo sam ja ostala kriva što sam dala montirati sobu ako to nije ta soba (ja kao znam što se nalazi u kutijama i kako soba izgleda dok se daske nalaze u kutijama), pa dolazimo do saznanja da je gospodin nama u ponudu stavio totalno drugu sobu i on naravno nije ništa kriv.. nego mi, što nismo pogledali račun kad smo došli doma (to je njegov odgovor). Za sobu koju smo mi željeli sad bi trebali nadoplatiti 1100 kn, jer nakon mjesec dana više nije bila na akciji! Dođemo doma, pišemo mail u upravu i šefici odjela u Varaždinu (naravno, dan danas nema odgovora na mail!). Nekako pređemo preko svega i neka nam ostane ta soba.. prođe četiri dana kako je soba montirana i vrata na ormaru počnu škripati ko luda, kotačić se više ne okreće (vrata su klizna).. zovem u Primu da reklamiram.. majstor dolazi nakon 3 dana.. popravi.. prođe tjedan dana i opet iz istih vrata ispadne neki plastični dio i vrata se jedva otvaraju.. opet zovem u Primu i dobila sam odgovor da tek za 4 dana majstor može doći pogledati to. Ludi smo više.. nekvalitetan namještaj, prodavač koji ne zna raditi svoj posao.. nema šanse da ikad više išta kupimo u Primi !! Ako kupiš kinesko barem ne očekuješ od tog da je kvalitetno i da će dugo trajati.. al izgleda da je njihov namještaj još gori nego kineski!
Eto, jedno moje iskustvo s Primom.. nadam se da će nekome pomoći i učiti na mojim greškama
boa_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 12:31   #173
Ja imam super iskustvo sa primom. Prije 7 godina smo kupili spavaću sobu i kuhinju. Sve stiglo prema dogovoru. Nedvano smo preselili i sve još uvijek stoji, nije ništa oštećeno, nije ništa otpalo.

Klinci imaju njihovu sobu iz linije Junior (krevet na kat, ormar i radni stol) i prezadovoljni smo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:09   #174
Quote:
boa_22 kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo da i ja podijelim svoje iskustvo s Primom.. tako je lijepo da NIKAD više u životu neću ništa kod njih uzeti, kao niti ući u njihovu prodavaonicu!! Prvo, dečko i ja nađemo sobu u katalogu, odemo u njihovu trgovinu u Varaždinu, objasnimo prodavaču da želimo tu sobu sa kataloga, samo da li može s većim ormarom, neka nam napravi ponudu. Lik kaže naravno da može, napravi ponudu, samo 80ak kuna više s većim ormarom - nama odlično. Zatim soba kasni i čekamo je više mjesec dana (već smo tada ludi).. dolazi majstor i montira sobu, pred kraj montiranja ja ulazim u sobu i vidim da to nije ni približno ta soba koju smo mi naručili.. (ormar je u redu, ali krevet i noćni ormarići nisu). Odlazimo u Primu, čekamo prodavača koji nam je prodao sobu (jer je on, tko zna gdje).. kad se gospodin pojavio, prvo sam ja ostala kriva što sam dala montirati sobu ako to nije ta soba (ja kao znam što se nalazi u kutijama i kako soba izgleda dok se daske nalaze u kutijama), pa dolazimo do saznanja da je gospodin nama u ponudu stavio totalno drugu sobu i on naravno nije ništa kriv.. nego mi, što nismo pogledali račun kad smo došli doma (to je njegov odgovor). Za sobu koju smo mi željeli sad bi trebali nadoplatiti 1100 kn, jer nakon mjesec dana više nije bila na akciji! Dođemo doma, pišemo mail u upravu i šefici odjela u Varaždinu (naravno, dan danas nema odgovora na mail!). Nekako pređemo preko svega i neka nam ostane ta soba.. prođe četiri dana kako je soba montirana i vrata na ormaru počnu škripati ko luda, kotačić se više ne okreće (vrata su klizna).. zovem u Primu da reklamiram.. majstor dolazi nakon 3 dana.. popravi.. prođe tjedan dana i opet iz istih vrata ispadne neki plastični dio i vrata se jedva otvaraju.. opet zovem u Primu i dobila sam odgovor da tek za 4 dana majstor može doći pogledati to. Ludi smo više.. nekvalitetan namještaj, prodavač koji ne zna raditi svoj posao.. nema šanse da ikad više išta kupimo u Primi !! Ako kupiš kinesko barem ne očekuješ od tog da je kvalitetno i da će dugo trajati.. al izgleda da je njihov namještaj još gori nego kineski!
Eto, jedno moje iskustvo s Primom.. nadam se da će nekome pomoći i učiti na mojim greškama
Već sam na nekom PDF-u ovo pisala.Ljudi moji,kada ćete se naučiti da ste kao potrošaći zaštičeni kao pande? Trebali ste samo upitati gospodina,a šta će se desiti ako mi vas ljepo prijavimo udruzi za zaštitu potrošača,pa im sve ljepo ispričamo kako su stvari išle i što se sve dogodilo,pa vam još pošaljemo i inspekciju.
Da li vi znate da ako kupac nije zadovoljan ima pravo na povrat novca?
Pročitajte si malo o pravima potrošača.
Nema šanse da bih ja pristala na sobu koju nisam naručila,a kamoli da platim još dodatno 1100 kn za nešto što je naručeno dok je akcija još bila aktuelna
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 15:44   #175
Evo da podijelim i ja svoje "predivno" iskustvo s Primom.

Dakle, naručili smo kutnu garnituru s tabureom 27.8. i odmah platili punu cijenu u gotovini plus dostavu.
Rečeno je da se na isporuku čeka mjesec dana, jer ih nemaju na zalihi, a garnitura je u to vrijeme bila na akciji. Bilo mi je to previše za čekati jer smo uselili u prazan stan, ali zapela sam za boju i veličinu, a nigdje nije bilo ničega sličnog pa si mislim, ajde proći će i tih mjesec dana.
Iz nekog razloga nisu nam mogli prodati tu koju smo vidjeli u salonu.

Bliži se kraj dogovorenom roku isporuke, zovu oni da se zbog blagdana odgađa rok isporuke za dva tjedna.
Prošlo dva tjedna, zovu opet da im je neočekivana navala za tu garnituru, budući da je bila na akciji, ne mogu to stići proizvesti, nemaju potreban materijal na zalihi, čekaju da stigne štof iz Makedonije. Trebalo im je mjesec i pol da to shvate, nakon što su dobili kompletnu lovu. Odgađa se isporuka za još tri tjedna.
Ističe i tih tri tjedna, nitko se ne javlja, u navali bijesa zovem ja njih, ništa još ne znaju, žena se izmotava, prebacuje krivnju na nekog desetog, koga ja naravno ne mogu kontaktirati. Na kraju dobijem neuvjerljivu informaciju da bi trebala stići kroz desetak dana.

Dakle, od 27.8. garniture još nema, a niti se zna konkretan datum kada će biti isporučena, ako uopće bude.
Svoje ludilo zbog navedene situacije mislim da ne moram opisivati.

Ono što me sad na kraju zanima je sljedeće:
oni su meni dužni isplatiti kamate na uplaćeni iznos zbog kašnjenja s isporukom.
Je li netko od vas imao iskustvo s isplatom tih kamata? Prave li problema oko toga i hoću li se još i zbog toga morati natezati s njima? A isplatit će mi bome svaku lipu za pretrpljenu psihičku i fizičku bol, zbog gledanja tv-a na plastičnoj stolici skoro tri mjeseca, umjesto odmaranja na garnituri.

Koliki iznos se može uopće očekivati? Zna li netko koliko iznosi ta kamata, taj dio nije preciziran u ugovoru? Ili je to možda neka simbolična cifra, da si kupim čokoladu ili tablete za smirenje?!
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:39   #176
Počni npr. odavdje: Društvo za zaštitu potrošača Hrvatske
Tu imaš daljnje linkove. I broj telefona za info, nisam zvala al sam čula da su vrlo susretljivi, izložiš svoj slučaj, na što dobiješ pravne informacije i sugestije itd.

FB Društva zzpH

Zaštita potrošača, Ministarstvo gospodarstva

I na kraju, ako ti na ovoj temi nitko ne odgovori, ima tema na Pravu, link na zadnju str.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 11:37   #177
Ja sam kod njih kupio kuhinju prije 6 godina, i još je uvijek sve ok i na mjestu.. Ali zato mi je soba kupljena tamo katastrofa..Ali eto, valjda kako naletiš..
may258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 12:34   #178
Ima li netko stol iz Prime http://www.prima-commerce.hr/pc-stol...TLCRS/product/ ? Sad je na akciji pa ne znam jel čemu? I krevet http://www.prima-commerce.hr/isg-tap...26461/product/ ?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 11:40   #179
Moje iskustvo s Primom
Kuhinja Sara naručena i plaćena 15.07. Rok isporuke 01.09. Nekoliko dana prije pišem njihovoj podršci i molim ih da mi potvrde datum isporuke (jer u prodajnom salonu ne znaju ništa, nakon plaćanja kao da ih više ništa ne zanima i kao da nisu ista firma). Stiže mail u kojem me uvjeravaju da će kuhinja stići sigurno 01.09., ako ne i prije.
Naravno, od dostave jučer ništa. Opet dopisivanje i nova poruka, ovaj put datum je eto pomaknut na "38. tjedan, odnosno sredinu devetog mjeseca".
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 08:47   #180
Može li mi netko objasniti kako doći do prima dućana s namještajem u Splitu javnim prijevozom (busom). Hvala i oprostite ako sam u krivoj temi.
kjara_laura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.