Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 19:13   #1
Koliko se isplati (meni) MCSA?

ovak: ne znam kog da pitam pa ću tu: naime jedna osoba tj poznanik koji radi u državnoj službi mi je predložio da odem na MCSA jer eto kao ja sam kao... razumijem se u kompjutore (a ja samo velim jebeš čoeka koji ne zna reinstalirat vindoze, napravit koji novi juzer akaunt i dodjelit smrtnicima na limited accountima "prava", instalirat drivere, reinstalirat razne aplikacije, konfigurirat fajervol etc) pa onda reče kao šteta za tebe da nemaš posao a ovo šta bi mogao radit nije nešto odi u IT pa eto završi to pa ću ti ja sredit neku vezu pa ćeš radit kod mene , nije ti državna služba nešto al moš naučit blabla pa onda za par godina dalje, mi nemremo nać ljude , kao niko neće radit u državnoj (a prek veze se ne uzima, ne ) itd. Doduše uvjet nije ni njemu ni njima MCSA zasada no bez obzira na vezu kak može neko ko je sss strojar uopće pomislit na to da pošalje podatke jer nit imam struku nit zasad imam MCSA i ne želim se brukat pogotovo ne s imenom i prezimenom. Jel da poznanika zadavim il da pošaljem CV i odem u algebru upisat MCSA? Jel se isplati taj tečajčić s obzirom na to da sam ulazni test rešil za 5 min sa 80% točnosti? Fala
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 22:54   #2
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
ovak: ne znam kog da pitam pa ću tu: naime jedna osoba tj poznanik koji radi u državnoj službi mi je predložio da odem na MCSA jer eto kao ja sam kao... razumijem se u kompjutore (a ja samo velim jebeš čoeka koji ne zna reinstalirat vindoze, napravit koji novi juzer akaunt i dodjelit smrtnicima na limited accountima "prava", instalirat drivere, reinstalirat razne aplikacije, konfigurirat fajervol etc) pa onda reče kao šteta za tebe da nemaš posao a ovo šta bi mogao radit nije nešto odi u IT pa eto završi to pa ću ti ja sredit neku vezu pa ćeš radit kod mene , nije ti državna služba nešto al moš naučit blabla pa onda za par godina dalje, mi nemremo nać ljude , kao niko neće radit u državnoj (a prek veze se ne uzima, ne ) itd. Doduše uvjet nije ni njemu ni njima MCSA zasada no bez obzira na vezu kak može neko ko je sss strojar uopće pomislit na to da pošalje podatke jer nit imam struku nit zasad imam MCSA i ne želim se brukat pogotovo ne s imenom i prezimenom. Jel da poznanika zadavim il da pošaljem CV i odem u algebru upisat MCSA? Jel se isplati taj tečajčić s obzirom na to da sam ulazni test rešil za 5 min sa 80% točnosti? Fala

onda uzmi mcse.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:01   #3
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
ovak: ne znam kog da pitam pa ću tu: naime jedna osoba tj poznanik koji radi u državnoj službi mi je predložio da odem na MCSA jer eto kao ja sam kao... razumijem se u kompjutore (a ja samo velim jebeš čoeka koji ne zna reinstalirat vindoze, napravit koji novi juzer akaunt i dodjelit smrtnicima na limited accountima "prava", instalirat drivere, reinstalirat razne aplikacije, konfigurirat fajervol etc) pa onda reče kao šteta za tebe da nemaš posao a ovo šta bi mogao radit nije nešto odi u IT pa eto završi to pa ću ti ja sredit neku vezu pa ćeš radit kod mene , nije ti državna služba nešto al moš naučit blabla pa onda za par godina dalje, mi nemremo nać ljude , kao niko neće radit u državnoj (a prek veze se ne uzima, ne ) itd. Doduše uvjet nije ni njemu ni njima MCSA zasada no bez obzira na vezu kak može neko ko je sss strojar uopće pomislit na to da pošalje podatke jer nit imam struku nit zasad imam MCSA i ne želim se brukat pogotovo ne s imenom i prezimenom. Jel da poznanika zadavim il da pošaljem CV i odem u algebru upisat MCSA? Jel se isplati taj tečajčić s obzirom na to da sam ulazni test rešil za 5 min sa 80% točnosti? Fala
ako ces upisivat imas i jeftinije od algebre,ona je dosta skupa
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 11:25   #4
Quote:
FKIT kaže: Pogledaj post
ako ces upisivat imas i jeftinije od algebre,ona je dosta skupa
ali je najkvalitetnija škola.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 17:58   #5

Ja imam isti dojam,manje više svi predpenzioni starčeki
bi dali isti savjet.A ovi tečaj provajderi jedva čakaju takve
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 19:48   #6
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post

Ja imam isti dojam,manje više svi predpenzioni starčeki
bi dali isti savjet.A ovi tečaj provajderi jedva čakaju takve
stim se slazem
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.