Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2011., 11:32   #961
ljudi strpite se -leći će uplate..ali tek je 06. u mjesecu..ovaj tjedan će vam sigurno ići..ja sam na Imex banci i dok sam primala naknade-uvijek je to bilo do 08. u mjesecu
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 11:40   #962
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
ljudi strpite se -leći će uplate..ali tek je 06. u mjesecu..ovaj tjedan će vam sigurno ići..ja sam na Imex banci i dok sam primala naknade-uvijek je to bilo do 08. u mjesecu
je, leći će, sam kaje problem ak nemaš više niti za kruh, a oni se s tim nofčekima u banci igraju
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 11:45   #963
SitnaRiba žao mi je ako je tako..ja sam uvijek štedila i ful pazila kako trošim i do sam radila za ovako neke situacije..slažem se da je užasna situacija ali opet ja sam dobivala naknadu-i ne samo ja-prije nego su tu išle penzije...
i opet ta naknada je neko vrijeme- a onda ???? jao i pomagaj
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 11:51   #964
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
SitnaRiba žao mi je ako je tako..ja sam uvijek štedila i ful pazila kako trošim i do sam radila za ovako neke situacije..slažem se da je užasna situacija ali opet ja sam dobivala naknadu-i ne samo ja-prije nego su tu išle penzije...
i opet ta naknada je neko vrijeme- a onda ???? jao i pomagaj
eh da... teško je štedjeti kad nemaš odkud i u dugovima si do grla...
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 11:59   #965
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
je, leći će, sam kaje problem ak nemaš više niti za kruh, a oni se s tim nofčekima u banci igraju
igraju igraju
Roby Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:00   #966
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
eh da... teško je štedjeti kad nemaš odkud i u dugovima si do grla...
joj ja sam uvijek zazirala od toga -dugova i slično..ali vjerujem da je banana..samo teško živjet kome je naknada jedini izvor prihoda i nema na kog se osloniti i nema nešto sa strane
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:09   #967
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
joj ja sam uvijek zazirala od toga -dugova i slično..ali vjerujem da je banana..samo teško živjet kome je naknada jedini izvor prihoda i nema na kog se osloniti i nema nešto sa strane
Eh,da i ja sam u problemima i čekam tu naknadu "kao ozebao sunce".Stvarno ako to danas ne dođe u totalnim sam peoblemima,neći imat novce za najosnovnije.Daj,Bože da to danas sjedne.Nije puno,ali je u svakom slućaju više nego ništa.
manca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:16   #968
ma ne kužim ih ni ja, predhodna dva mjeseca sam dobila 04. u mjesecu, i sad kad mi hitno treba, nema nista

evosad sam zvala burzu, kaže ženska da danas sigurno nece biti, ovaj tjedan hoce, samo ne znaju kada UŽŽŽŽŽŽASSSSS

Zadnje uređivanje zeljkaklc : 06.04.2011. at 12:22.
zeljkaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:21   #969
Quote:
zeljkaklc kaže: Pogledaj post
ma ne kužim ih ni ja, predhodna dva mjeseca sam dobila 04. u mjesecu, i sad kad mi hitno treba, nema nista
sad sam gledala kalendar .možda je rok 06. u mjesecu i iz tog razloga si/ste dobivali 04. u veljači i ožujku jer je 04. u ta dva mjeseca bio petak...i još jedna stvar u nekim bankama ako dobiju nalog do 13.00 ili neke 14.00. obave transakciju isti dan a nakon tog "sata" idući dan..sad stvar banke i referenta...

meni je prvog dana kad sam došla se prijavit-rujan 2010. rekla da naknade idu najkasnije do 08.u mj. za prethodni mjesec...tako da sam se odmah pripremila na to..plus šta je rekla da će mi prva uplata možda bit tek u 11. mj. i to dvije zajedno..ali na koncu ipak je legla prva uplata u listopadu 2010.

ne bih se čudila da državi fali para i za mirovine i za socijalne naknade i naknade za nezaposlene...jer malo je onih koji plaćaju poreze i doprinose...a vlada se stalno zadužuje-nikako da netko stručan dodje i nešto pametno napravi...

Zadnje uređivanje smile4 : 06.04.2011. at 12:32.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:36   #970
Thumbs down

Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
sad sam gledala kalendar .možda je rok 06. u mjesecu i iz tog razloga si/ste dobivali 04. u veljači i ožujku jer je 04. u ta dva mjeseca bio petak...i još jedna stvar u nekim bankama ako dobiju nalog do 13.00 ili neke 14.00. obave transakciju isti dan a nakon tog "sata" idući dan..sad stvar banke i referenta...

meni je prvog dana kad sam došla se prijavit-rujan 2010. rekla da naknade idu najkasnije do 08.u mj. za prethodni mjesec...tako da sam se odmah pripremila na to..plus šta je rekla da će mi prva uplata možda bit tek u 11. mj. i to dvije zajedno..ali na koncu ipak je legla prva uplata u listopadu 2010.

ne bih se čudila da državi fali para i za mirovine i za socijalne naknade i naknade za nezaposlene...jer malo je onih koji plaćaju poreze i doprinose...a vlada se stalno zadužuje-nikako da netko stručan dodje i nešto pametno napravi...
ma ene znam nista vise, luda sam... kolko ja znam uplata mora biti do 10, u mjesecu, ali ocito svatko ima drugu informaciju... ali stvar je u tome sta nece biti danas, bar tako na burzi kažu
zeljkaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:36   #971
to mogu razumjet da neznaš kaj češ i jel češ imat kaj jest a lova ti negdje visi.
tpg problema sam se riješil kad sam odselil na selo,a opet u zg sam za 30min.i to kad je gužva.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:37   #972
Quote:
zeljkaklc kaže: Pogledaj post
ma ene znam nista vise, luda sam... kolko ja znam uplata mora biti do 10, u mjesecu, ali ocito svatko ima drugu informaciju... ali stvar je u tome sta nece biti danas, bar tako na burzi kažu
a onda će u petak jer 10. ovaj mjesec pada u nedjelju
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:39   #973
Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
to mogu razumjet da neznaš kaj češ i jel češ imat kaj jest a lova ti negdje visi.
tpg problema sam se riješil kad sam odselil na selo,a opet u zg sam za 30min.i to kad je gužva.
ali i kad si na selu-od nečeg moraš platit režije-struju, vodu..ako sve uspiješ od grunta-svaka čast i ne mogu shvatit kako...
ono što smo mi posadili i zasijali to nećemo jest još neko vrijeme-par mjeseci dok ne rodi i pitanje kako će rodit...svejedno trebaju novci i na selu
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:42   #974
Quote:
zeljkaklc kaže: Pogledaj post
evosad sam zvala burzu, kaže ženska da danas sigurno nece biti, ovaj tjedan hoce, samo ne znaju kada UŽŽŽŽŽŽASSSSS
a ljudi su jučer zvali i rekoše im da su izdani nalozi i da bi trebalo sjest danas... pa tko tu koga
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:44   #975
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
a ljudi su jučer zvali i rekoše im da su izdani nalozi i da bi trebalo sjest danas... pa tko tu koga
provjerite si malo o kojim gradovima se nalazite-očito je da nisu svi isti-"neki su jednakiji "

vjerovatno u metropoli ide sve brže
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:45   #976
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
provjerite si malo o kojim gradovima se nalazite-očito je da nisu svi isti-"neki su jednakiji "

vjerovatno u metropoli ide sve brže
ja sam u karlovcu, zvala sam maloprije i kažu da danas sigurno nece, daj Bože da hoce, ali sumnjam :/
zeljkaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:47   #977
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
provjerite si malo o kojim gradovima se nalazite-očito je da nisu svi isti-"neki su jednakiji "

vjerovatno u metropoli ide sve brže
vjeruj mi... metropola je zadnja rupa na svirali kaj se ovog tiče... ok, nije baš, al koliko sam skužila, prvi uvijek dobivaju međimurci i varaždinci, a onda mi ostali smrtnici
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:49   #978
Evo ja zvala ponovo i kaze zenska da su isli nalozi jucer, danas i sutra!
I da ce sigurno biti sutra ako nije danas a danas jos ima vremena do poslije 15h mada sam jednom digla novce tek iza 22h !
mad-web is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:51   #979
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
vjeruj mi... metropola je zadnja rupa na svirali kaj se ovog tiče... ok, nije baš, al koliko sam skužila, prvi uvijek dobivaju međimurci i varaždinci, a onda mi ostali smrtnici
hm..joj ljudi kako mi je žao...svakim danom sam sve više punija revolta i ogorčenja ...držim palčeve da vam bude ovaj tjedan il bolje još sutra
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:52   #980
BILA JE!!!!

ja krapinsko zagorska, PBZ


maloprije uplaćeno!!!!!!!!
Mario&Petra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.