Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 18:12   #41
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Obziromd a se radi o konkretnom pitanju odnosno baš određenoj nagradnoj igri sa određenom nagradom bolje ti jepostaviti pitanje na horarnoj astrologiji.

A gledajući predispozicije iz natalne karte, nevezano uz baš tu nagradnu igru imaš sreće u igrama na sreću. stelij u 5. polju, Merkur, Sunce, Venera. Venera je uz to vladar 2. polja u trigonu na MC (uspje).
Vladar 5. je Saturn u 12.polju što i nije neka sreća ali u aplikacijskom sekstilu sa Jupiterom iz 10.polja.

Tranzit Jupitera kroz Blizance radi lijepi trigon prema planetama u 5.polju pa bi moglo biti nekih dobitaka. Ali je istovremeno i tranzit Saturna kroz 2.polje, a uskoro radi i egzaktan kvadrat na natalni Merkur (vladar Asc-a, MC-a i Jupitera) štoje svakako ograničavajući faktor za velike dobitke.
Moj je zaključak da će dobitaka biti ali ne onoliko niti tako velikih kao što očekuješ.
Hvala, na objašnjenju, čekam da ovaj Pluto iz 4. kuće za jedno 12-14 godina. tranzitno uđe u 5. kuću pa da napravi konjukcije na 3. osobne planete.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:19   #42
Imam li ja predispozicije za reću u lutrijama? Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=kxjl0&s=6

5. mi je prazna, u 11. mi je mars, a venera, vladar 2., isto u 2. Ne znam jel ima još šta, pa ako netko tko se bolje kuži može vidjeti.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:30   #43
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Imam li ja predispozicije za reću u lutrijama? Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=kxjl0&s=6

5. mi je prazna, u 11. mi je mars, a venera, vladar 2., isto u 2. Ne znam jel ima još šta, pa ako netko tko se bolje kuži može vidjeti.
Ne. Saturn je vladar 5. polja a nema ništa škrtije od Saturna.

Osim toga...ovakva karakterna kombinacija vaga/djevica/jarac s Saturnom na ASC je masu ziheraška... prije je ovo tip igre na sigurno i na pikucne uloge tipa zrno po zrno pogača, nego da bi se nešto kockao s onim što ima.

Ali ne brigaj...neaspektirani Jupiter u 12. polju govori da joj novac zbilja treba bi se on nekako stvorio.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 19:49   #44
Da li kod mene postoje predispozicije za sreću u igrama? 5. kuća mi započinje u vagi, škorpija je umetnuta i završava strijelcem. 11. počinje ovnom, bik umetnut, završava blizancima. E, da li tu sad gledam vladare samo znakova koji su na početku kuće ili sve?
Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

EDIT: Samo još da nadodam da je jedno vrijeme češće bilo nekih dobitaka ali su to sve bili sitniji dobitci.

Zadnje uređivanje Ice_scorpio : 04.10.2012. at 20:06.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:00   #45
Ima li kod mene ikakvih predispozicija? Intenzivno razmišljam o uplaćivanju Lota.

Suvladar 5.polja mi je Saturn, ali mi se Jupiter nalazi na ASC.

Bi li se meni mogao zalomit kakav dobitak?
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:18   #46
pozz,i mene zanima smiješi li mi se kakav veći dobitak?
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 21:42   #47
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Ima li kod mene ikakvih predispozicija? Intenzivno razmišljam o uplaćivanju Lota.

Suvladar 5.polja mi je Saturn, ali mi se Jupiter nalazi na ASC.

Bi li se meni mogao zalomit kakav dobitak?
Karakterna kombinacija djevica/vaga/djevica je karakter koji procjenjuje svaku odluku ( se dati zavarati Jupiter/Marsom u 1. polju zbog kojeg se osoba zalijeće i često doima brzopletom).

Dakle, ovdje je Uran vladar 5. polja te Jupiter/Mars konjunkcija u 1. polju pa postoji ta neka stalno prisutna pobuda za rizikom i da se stvari "požure", no nema tu dobitaka. Em je Saturn u polju lutrije (5. polje), em radi 180º na vladara 8. polja (gubitci).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 21:47   #48
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Karakterna kombinacija djevica/vaga/djevica je karakter koji procjenjuje svaku odluku ( se dati zavarati Jupiter/Marsom u 1. polju zbog kojeg se osoba zalijeće i često doima brzopletom).

Dakle, ovdje je Uran vladar 5. polja te Jupiter/Mars konjunkcija u 1. polju pa postoji ta neka stalno prisutna pobuda za rizikom i da se stvari "požure", no nema tu dobitaka. Em je Saturn u polju lutrije (5. polje), em radi 180º na vladara 8. polja (gubitci).
jadna ti sam.

Čini mi se da mi puno bolje idu igre kad se ne igra u pare.
Mene još samo netko može razbaštiniti u 21.st. kakve sam sreće!

Hvala, Fish.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 10:13   #49
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne. Saturn je vladar 5. polja a nema ništa škrtije od Saturna.

Osim toga...ovakva karakterna kombinacija vaga/djevica/jarac s Saturnom na ASC je masu ziheraška... prije je ovo tip igre na sigurno i na pikucne uloge tipa zrno po zrno pogača, nego da bi se nešto kockao s onim što ima.


Učinilo mi se poslije da mi je mjesec vladar 11. u trigonu sa saturnom, vladarem 5., ne znam jel to išta poboljšava

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ali ne brigaj...neaspektirani Jupiter u 12. polju govori da joj novac zbilja treba bi se on nekako stvorio.
Ahmm..taman htjela zapljeskati, onda vidim da si stavila Osamu..ne znači da bih valjda pljačkala banku? Ono, 12. = zatvorene, čuvane institucije

Zadnje uređivanje Gošća : 05.10.2012. at 10:20.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 11:15   #50
Evo i moje natalne karte,postoji li ikakva predispozicija dobitka na lotu ili bingu?

http://tinypic.com/r/j9pqo6/6

Zanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?
__________________
Only as high as I reach can I grow, Only as far as I seek can I go, Only as deep as I look can I see, Only as much as I dream can I be.
Levana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:50   #51
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ahmm..taman htjela zapljeskati, onda vidim da si stavila Osamu..ne znači da bih valjda pljačkala banku? Ono, 12. = zatvorene, čuvane institucije
Ne, mislila sam na "nepoznate izvore" prosperiteta koji bi tebi došli kada bi ti trebala doista pomoć (neaspektirani Jupiter u 12. polju).



Dakle umjesto igri na sreću ovdje bi se osoba trebala okrenuti prodaji budući da je dispozitor Jupitera Merkur. Hoću reći, neaspektirani Jupiter u djevici u 12. polju...to bi mogla biti najviše neka humanitarna tombola ili još bolje nešto gdje se sakuplja novac od npr. običnih svakouporabnih stvari koje nam više ne trebaju tipa ovo. Ovo je zapravo i hrelić (dispozitor neaspektiranog Jupitera je Merkur u 2. polju 90º Mjesec i 0º Pluton).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:52   #52
Quote:
Levana kaže: Pogledaj post
Zanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?
ovako kao laik i netko ko nema blage dume o astrologiji,mislim da itekako ima veze u koje vrijeme se treba odigrati kombinacija koja bi mogla promjeniti život
inače,ja cijeli život imam osjećaj da ću dobiti neki veliki dobitak,tu i tamo odigram loto,jednu kombinaciju,i često imam 4/7 pogođenih brojeva,jednom je bila 5 i jednom 5+dopunski,ali iznosi su mali-max 250 kn
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:55   #53
Quote:
Levana kaže: Pogledaj post
EvoZanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?
Definitivno. Dobici dolaze u vrijeme tranzita na točke "lutrije" koje pokazuju potencijal za takvu dobit tj. moraju postojati natalno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:04   #54
aha fala ti Fish ) imas pravo bas mi ide lose s kladionicom rijetko dobivam ocito u ovom zivotu nije mi sudjeno da igram samostalno da odabirem parove sam haahaha A Za brojeve ajde malo manje opasnosti al ipak nitu nemam bas srece (

sto bi mogao uradit da to sve pustim jelda? ili da igram kontru tj.da ono sto bi odabrao samo suprotno? hahahahaa

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Prije bih rekla da u igrama na sreću ima šansi da se dosta toga izgubi i ne bih preporučila takav vid zabave (vladar 5. polja/Mars 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Posebno su "opasne" sportske kladionice (Mars vladar 5. polja) koje riskiraju s stranim klubovima (Mars u vrhu 9. polja lava).
dt2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:19   #55
Quote:
dt2008 kaže: Pogledaj post
aha fala ti Fish ) imas pravo bas mi ide lose s kladionicom rijetko dobivam ocito u ovom zivotu nije mi sudjeno da igram samostalno da odabirem parove sam haahaha A Za brojeve ajde malo manje opasnosti al ipak nitu nemam bas srece (

sto bi mogao uradit da to sve pustim jelda? ili da igram kontru tj.da ono sto bi odabrao samo suprotno? hahahahaa
Baš gledam karte ljudi koji ovdje postavljaju pitanja u vezi igara na sreću, pa evo nekoliko zadnjih redom su s uplivom vage i djevice, dakle u osnovi ziheraši samo takvi ali oni bi se eto malo igrali i za njih se uopće ne plašim ...dok se u ovom slučaju radi o pravom kockarskom duhu (vladar 5. polja 180º Mjesec u vodenjaku). Hoću reći ovo je natalna karta osobe koja doista voli rizik (Jupiter 0º Uran u strijelcu 0º ASC u scorpio, Uran je dispozitor Mjeseca), a nema u njoj dobitaka. Ovo je osobnost koja se može impulzivno odlučiti igrati i "sve staviti" na krivo (vladar 5. polja Mars u 8. polju 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Dakle, mani se te rabote posve, nije to za tebe.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 17:24   #56
http://i50.tinypic.com/2sax9bc.gif

Imam li ja predispozicije za dobitak na igrama na sreću?
drwho000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 20:57   #57
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Baš gledam karte ljudi koji ovdje postavljaju pitanja u vezi igara na sreću, pa evo nekoliko zadnjih redom su s uplivom vage i djevice, dakle u osnovi ziheraši samo takvi ali oni bi se eto malo igrali i za njih se uopće ne plašim ...dok se u ovom slučaju radi o pravom kockarskom duhu (vladar 5. polja 180º Mjesec u vodenjaku). Hoću reći ovo je natalna karta osobe koja doista voli rizik (Jupiter 0º Uran u strijelcu 0º ASC u scorpio, Uran je dispozitor Mjeseca), a nema u njoj dobitaka. Ovo je osobnost koja se može impulzivno odlučiti igrati i "sve staviti" na krivo (vladar 5. polja Mars u 8. polju 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Dakle, mani se te rabote posve, nije to za tebe.
ovo mene idevaga,a u podznaku djevica
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 14:57   #58
e da točno bolje da se manim od toga! točno!! i istina volim rizik hehe!! hvala ti!!


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Baš gledam karte ljudi koji ovdje postavljaju pitanja u vezi igara na sreću, pa evo nekoliko zadnjih redom su s uplivom vage i djevice, dakle u osnovi ziheraši samo takvi ali oni bi se eto malo igrali i za njih se uopće ne plašim ...dok se u ovom slučaju radi o pravom kockarskom duhu (vladar 5. polja 180º Mjesec u vodenjaku). Hoću reći ovo je natalna karta osobe koja doista voli rizik (Jupiter 0º Uran u strijelcu 0º ASC u scorpio, Uran je dispozitor Mjeseca), a nema u njoj dobitaka. Ovo je osobnost koja se može impulzivno odlučiti igrati i "sve staviti" na krivo (vladar 5. polja Mars u 8. polju 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Dakle, mani se te rabote posve, nije to za tebe.
dt2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 16:37   #59
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
ovo mene idevaga,a u podznaku djevica
Također Zahvaljujem Fish na tumačenju
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 17:23   #60
pa baš mi i nije tumačenje,to što sam ziheraš i nisam sklona kockanju u pravom smislu riječi,ne znači da ne mogu imati sreće na lutriji(tu se vrte mali iznosi,npr 3 kn po kombinaciji).loto volim odigrati,na nekih svojih par brojeva,a što se tiče nagradnih igara-većinom kad igram tad i dobijem na nagradnjači
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.