Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 09:38   #1
Bicikademija

Jedan projekt koji je startao prosli tjedan: Bicikademija
ognjen.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 12:07   #2
Ne znam jel samo najavljuješ ili tražiš feedback, ali mogao si zaista napisati par rečenica o projektu i konceptu. Na homepageu nema ni jednog slova o tome čemu sajt zapravo služi, koja mu je svrha i kako ideja funkcionira. Ja sam po imenu recimo mislila da se radi o nekakvoj školi vožnje bicikla. U uputama se već nazire neka namjena (dobije se indeks, posjećuješ lokacije, dobiješ "ocjene"). Međutim, nije mi jasno opet koja je fora s "godinama"? Znači, na prvoj "godini" ne možemo posjetiti lokalitete s više "godine", ili?

Ideja nije loša, dapače, samo je izvedba dosta zbunjujuća. Pritom još projekt ima tri različita naziva (bicikademija, bikademy i sajt academi.bike), to zvuči kao da su tri osobe predlagale naziv pa nitko nije htio odustati od svog. Prostora za napredak svakako ima, ali bilo bi lijepo da projekt zaživi.
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:16   #3
Ni meni nije najjasnije a voditelj online projekta sam
diskox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:46   #4
Quote:
dhp kaže: Pogledaj post
Ne znam jel samo najavljuješ ili tražiš feedback, ali mogao si zaista napisati par rečenica o projektu i konceptu...
Samo dijelim informaciju, znam samo to sto pise tamo.
ognjen.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:40   #5
Description
Projekt Bicikademija predstavlja inovativni pristup promociji regije Slavonija kao idealne cikloturističke destinacije. Osnovni dio projekta čini internet platforma na kojoj se nalazi karta s 32 lokacije kulturne i prirodne baštine regije Slavonija, odnosno pet slavonskih županija (Brodsko – posavska, Vukovarsko – srijemska, Osječko – baranjska, Požeško – slavonska i Virovitičko – podravska).

Platforma će u sklopu ove prijave biti i na engleskom jeziku (BIKADEMY).

Sam projekt je namijenjen domaćim i inozemnim cikloturistima. Klijenti se prijavljuju administratoru koji im otvara virtualni indeks sa 4 godine koje trebaju položiti. Svaka godina se sastoji od 8 lokaliteta koje trebaju obići biciklom, a kako bi ga položili, moraju se fotografirati na lokaciji sa svojim biciklom. Fotografiju šalju administratoru koji putem posebnim oznaka na lokacijama utvrđuje vjerodostojnost lokacije i odobrava ispit. Ispiti se polažu svojim redoslijedom i ne mogu s preskakati. Nakon svake godine turisti dobivaju nagrade, a nakon kompletne akademije nagrađuju se vrijednim darom i diplomom Akademije.

Za inozemne turiste bit će zadano 8 lokacija u minimalno 3 slavonske županije budući da je nemoguće obići 32 lokacije u 6 dana (koliki je prosjek vremena koje provodi cikloturist na nekom području).

Projekt je sufinanciran od Ministarstva turizma. Ostatak sredstava snosimo sami kao Udruga te putem raznih sponzora i donatora.



Preuzeto sa njihove facebook stranice.
blckmoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 13:09   #6
a vrijedan dar je?
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 19:55   #7
Vjerojatno neki Giantov proizvod jer im je to glavni sponzor. Sad sta bi to moglo biti, tko zna.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
blckmoth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.