Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2010., 01:27   #321
pozz svima! imam velikih problema sa dlačicama na grudima. htjela bih ih se riješiti na što je moguće dulje vrijeme i što učinkovitije. probala sam već apsolutno sve metode i ništa ne pomaže, dapače samo pospješuje njihov rast.
čitala sam na ranijim postovima da je elektroepilacija učinkovita, ali nezz kome da se obratim za više inf, gdje se to uopće obavlja, kolika je cijena.. na netu baš i nema puno inf.
možete mi reć kome da se obratim? ginekologu/dermatologu/kozmetičarki? nemam neku svoju pouzdanu kozmetičarku pa nezz.. imate vi neke savijete kako ih se riješiti?? hvala unaprijed.. =))
binne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:27   #322
Quote:
tinaa kaže: Pogledaj post
ima u dm, ali mislim i u drugim dućanima. Samo pazi jer ima vitaskin krema koja je za cijelo tijelo, a i ova koja je za lice i bikini zonu. Ja tu drugu koristim, meni je super, i nije skupa kojih 15 - 20 kn. Ma već sam i zaboravila kolko dugo ovu imam.
i dva mjeseca ti ne rastu dlakice? pa kaj nije da s depilacijskom kremom ne rastu 2/3/4 dana?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 01:14   #323
i cure koja je depilacijska krema okej za guzu,bikini i pipicu,mislim da sam par puta probala veet one za osjetljivu kozu,cak i onu specijalno za ta područja, i peklo me poslje tako jako da sjedit nisam mogla! tako da kaj vi koristite od tog?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 01:22   #324
ne, evo zadnji put sam skinula dlačice negdje početkom 12 mj. i evo sad bi već mogla opet. vidim ih onako na svijetlu.. meni je ta krema stvarno super i koristim je već par godina, prvo sam probala s onim trakicama ali od toga sam bila crvena 3 dana i još sam neke prištiće dobila.
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 14:17   #325
dosla sam na ideju da si dlacice sa trbuha odstranim sa epilatorom. koliko mi je to doba, ili losa ideja? još nikad nikakvom metodom nisam odstranila dlacice s tog podrucja a sad mi nekako pocionju sve vise smetat
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:43   #326
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
dosla sam na ideju da si dlacice sa trbuha odstranim sa epilatorom. koliko mi je to doba, ili losa ideja? još nikad nikakvom metodom nisam odstranila dlacice s tog podrucja a sad mi nekako pocionju sve vise smetat
mhm..ja sam to prošli tjedan napravila jer stvarno imam dosta tamnih na tom području :/ probala sam sam na onoj stazici po sredini i oke je,boli onak kako kog hehe.. a dobro je ak si temeljita,inaće je živi kuršlus moraš svaku maknut da bude najs,a to ovisi koliku toleranciju na bol imaš ...ugl..u ovih tjedan dana (te koje sam izdržala maknut ) su tek počele rast i to se ne vide opće no stvar je u tom kaj (meni barem) nastal neš ko osip/prištići mislim dost crvenih točkica...:S i tek nakon tjedan dana malo splasnule.. a sad kaj ti je bolje: puno dlaka (tj.koliko već imaš) ili bez dlaka al s nekim sranjima po trbuhu hehe..neznam..a možda imaš sreću pa nećeš imat reakciju kakva ti je reakcija epilatorom na nogama,tu ti je isto tak sam kaj ne splasne drugi dan ko na nogama
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 17:43   #327
ja sam planirala prvo to podrucje ledom prec pa da me mnje boli iako mislim da me nebi pretjerano bolilo i bez toga, mozda oko pupka da. nisu mi tamne, barem ne jako, ali ih imam i iznad pupka i ispod, pa sam razmisljala da ako sad vec krenem s tim do ljeta se skoro nece ni vidit i bit ce ih manje
noge mi se jako zacrvene, točkice nastanu gdje su bile dlacice i splasnu isti dan. nadam se da ce mi tako bit i sa trbuhom ako se odlucim na taj zahvat
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 20:51   #328
to bi bilo super a dobro, ak ih nemaš tak puno ni nisu tamne,ondamora izgledat super ...malo pretrpiš bol i onda si u raju javi kak je prošlo ak napraviš
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 00:38   #329
Bok! pročitala sam brzinski ovih 9 stranica i vidim da svi spominjete uglavnom dlačice na trbuhu, licu, rukama... jel netko ima problema sa dlakama na vratu? ja ih stvarno imam dosta i pokušavala sam to sama odstranjivat depilacijskim trakama ali stvarno mi je nezgodno mjesto i uvijek mi ostane malo pa me zanima je li netko možda bio u kozmetičarke na depilaciju? meni je malo neugodno
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 21:49   #330
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
ja ih stvarno imam dosta i pokušavala sam to sama odstranjivat depilacijskim trakama ali stvarno mi je nezgodno mjesto i uvijek mi ostane malo pa me zanima je li netko možda bio u kozmetičarke na depilaciju? meni je malo neugodno
mhm...začudo ja nisam a ja imam dlaka doslovno svugdje !...mhm..a naravno,doma je teže sam odstraniti sve i to običnim veet ili drugim trakicama...samo ti odi kozmetičarki,i to jednoj boljoj,ja idem na depilacije [egipatska] i stvarno je super,boli manje a ne košta puno više od obične (+/-20kn?) ne treba ti biti neugodno..ja koja sam sramežljiva ko vraag sam otišla na egipatsku i pol podnožja sam rješila skoro 'brazilska' ispala hah.i čak me nije bilo sram,a tam su bome tamne i guste i nisu za širu javnost a ovo je vrat nije to tak strašno,a mislim bolje ti je otić i onda ponosno pokazivat vrat neg ne otić kaj ne
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 02:16   #331
Vi koji ste skidali dlake sa grudi elektroepilacijom, da li su vam ih brijali prije?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 11:42   #332
Ja svoje na trbuhu već godinama skidam epilatorom, ali s vremenom su mi postale nekako grublje i sad kako god često čupkala baš mi ružno izgleda. Nekad ih počupam pincetom. Možda bi vosak bio bolji za to?
Čupala sam i s grudi s epilatorom ali sam pročitala da se tamo ne smiju čupati pa ih sad ne diram dok ne skupim za neku učinkovitu metodu.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:55   #333
Quote:
Možda bi vosak bio bolji za to?
A možda laser ili elektroepilacija? Mala površina je to, ne bi bilo skupo.

Quote:
Čupala sam i s grudi s epilatorom ali sam pročitala da se tamo ne smiju čupati
Glupost. Čupam ih već godinama(cure koje znam isto čupkaju par dlaka tamo), ali sad su abnormalno guste i dugačke, pa ću otići na trajno skidanje. Ja to više ne mogu gledati, fujk.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 14:04   #334
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
A možda laser ili elektroepilacija? Mala površina je to, ne bi bilo skupo.



Glupost. Čupam ih već godinama(cure koje znam isto čupkaju par dlaka tamo), ali sad su abnormalno guste i dugačke, pa ću otići na trajno skidanje. Ja to više ne mogu gledati, fujk.
Ne znam, meni nisu guste, čak su se i prorijedile od tog čupkanja, ali tih par što je ostalo su malo dugačke. A sad jesu li to babske priče ili ne, ali čak i ginekolog mi je rekao da je opasno dirati išta na tom području.
A elektro za bilo koji dio tijela... imam poseban fond za to - trbuh, grudi i nadusnica. Ovo ostalo ću još nekako i istrpiti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 17:35   #335
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
čak i ginekolog mi je rekao da je opasno dirati išta na tom području.
Jedino što donekle vjerujem je da nije dobro čupati ispod pazuha jer su tu neke žljezde koje su povezane s grudima il' neš. Iako sam ja znala i ispod pazuha nekad čupnuti dlaku ili dvije. Što se tiče čupanja na grudima, ne vidim zašto bi to bilo problem, totalno je bezbolno i ja to radim godinama. Nitko koga znam nije imao probleme. Elektroepilacija na grudima mi malo bolno zvuči ali pretrpjeti ću sve samo da više ne gledam te odvratne dugačke dlačurde.

Quote:
A elektro za bilo koji dio tijela... imam poseban fond za to - trbuh, grudi i nadusnica. Ovo ostalo ću još nekako i istrpiti.
Također.

Zadnje uređivanje Dotty : 28.08.2010. at 17:51.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 21:28   #336
ja imam problem s dlakama jer sam tamna ali nemam ih toliko puno koliko se one vide.
na grudima imam malo ali to ne diram (za sad). sto se tice trbuha to mi je uzasno smetalo pa dok sam jos bila mlađa to sam sa ziletom par puta obrijala jer nisam znala što bi... znam glupo od mene.. uglavnom to mi stvarno smeta i nema šanse da bi na more išla takva (a inace zivin na moru tako da je to svaki dan liti) pa sam ovo ljeto to riješila sa kremom - opet los pokusaj jer brzo narastu a koza mi je dosta osjetljiva i jos mi je nakon toga izaslo par madeza ali nista strasno...
trazila sam rjesenje koje nije skupo i za koje mi nece morati saznati mama jer mi je naravno rekla da to nema veze da to niko ni ne primjecuje.. onda sam jedan put kad sam depilirala noge voskom (ali taj put ne s trakama nego s onim kao kod kozmeticarke jer prijateljica mi ima taj aparat) rjesila se i dlaka na trbuhu.
to je bio pravi pokusaj - uspješno sam ih se riješila samo pošto mi je koža osjetljiva nadražila se i nastali su mi crveni plikovi (vjerojatno zato sto je taj vosak dosta jak za kozu na trbuhu) ali za tjedan dana ili malo manje (mazala sam s kremom za alergije ili s puderom za bebe) sve je bilo normalno.

kad su opet izrasle pocupala sam ih čupko trakama za depilaciju (aloe vera) i jos dobijete kremu za poslje depilacije i neke maramice - (to je su inace obicne trake koje se koriste i za depiliranje nogu) a ta krema koju dobijete u maloj kesici je predobra.
malo mi se koza zacrveni nakon depilacije ali nakon pola sata ili sat vremena sve je u redu. i pazite kad pocupate dlake na trbuhu ne tusirajte se taj dan, i ne idite na more pogotovo (to je najbolje obaviti kad imate menzis,ionako ne mozete ici na more) ali ako se bas morate otusirati onda na tom djelu hladnom vodom. ako nemate taj aloe vera gel onda pospite puno pudera za bebe na taj dio koze.

mozete vjerovat mom savjetu jer imam dosta crnih dlacica na trbuhu,a koza mi je doista osjetljiva i stvarno sam pokusala puno toga prije nego sto sam ih pocupala voskom. nije skupo, mene ne boli skoro nista- manje boli nego noge,a i nitko ne mora saznati i traje oko mjesec dana (meni npr dlake na nogama krenu rasti vec 2 tjedna nakon sta ih pocupam voskom prema tome vama ce vjerojatno duze trajati i na trbuhu) . ali ako ih nemate toliko puno pokusajte s kremom za izbjeljivanje (to cu ja probati sljedece ljeto za gornji dio nogu, ne da mi se to depilirati niti cekati sredinu ljeta da poplave).
sto se tice brkova ja imam male ,ali tamnije i ja to pincetom i mirna sam oko mjesec dana.
nijebitnoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 21:40   #337
Quote:
nijebitnoxx kaže: Pogledaj post
ja to pincetom i mirna sam oko mjesec dana.

Wow. Meni gdje god ih počupam izrastu za par dana.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:02   #338
ja to sve blajham Čupkovom kremom za izbjeljivanje dlačica, cca 35 kn... i nije tak strašno poslije
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 18:26   #339
Ja dlacice s trbuha i ruku rjesavam vrucim voskom, bol nije strasna, da se izdrzat i dosta dugo budem glatka
__________________
That's how I roll.
Mrs.EM2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 20:13   #340
Quote:
Mrs.EM2105 kaže: Pogledaj post
Ja dlacice s trbuha i ruku rjesavam vrucim voskom, bol nije strasna, da se izdrzat i dosta dugo budem glatka
npr. onim cupkovim u staklenci? meni nista ne ode kad povucem. valjda je toliko jak korijen... i jel se kuzi bas onako crta do kud si pocupala, recimo pola trbuha?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.