Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 19:52   #61
Nisam znala da i kozmetiku primaju.
Masu puta mi se desilo da sam doma kapnula na ruku ili samo pomirisala pa bacila.

Super
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 11:38   #62
Quote:
tratinčičica kaže: Pogledaj post
Moram reći da uopće nisam znala za kuću Trešnjevka, a imam hrpu robe, dosta toga nikad obučeno ali mi je bilo glupo nositi u karitas jer je sve više za mlade cure, malo i šminkerska tako da je ovo fenomenalno!
Može mi netko reći samo, kad se dođe tamo ostavite na porti ili kako to ide?
Nisam iz Zg-a pa sam svoje stvari poslala postom, al znam neke koji su otisli. Ugl kad su dosli tamo s paketima odjece i drugih potrepstina neke tete su to preuzele od njih i zapisale njihove podatke (vjerojatno zbog evidencije donatora )
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 19:45   #63
Ja se pripremam još jednom otići tamo!

Molila bih ako netko zna još neku sličnu kuću i/ili udrugu da mi javi (u/oko Zagreba)!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 01:54   #64
Jaooo pa vidi teme za kucu Trešnjevka u Nijemčanskoj

Dosta sam vremena provela u toj kuci kao volonterka kroz prošlu godinu, pa sam manje vise upoznale i te klince kao i djelatnice, volonterku..
Baš mi je drago da je odjeknula ovakva zainteresiranost za pomoc njima,
pred kakvih mjesec dana sam i sama stavila te linkove na jedan topic na malim oglasima ali nije bas bio doživljen

Bila sam kod njih pred kojih 2tj, pričala mi volonterka da su dobili dosta donacija.. od printera za djelatnike, do stvari za djecu..
Svi su oduševljeni i zahvalni vam do neba!!

@ Lidija, ženska kuća na Savici isto prima ovakve donacije.. tamo su smještene maloljetne trudne djevojke ili sa djecom.. mislim da je to i sklonište za žene sa djecom.
To bi bila ova kuća

Njima bi bile potrebne i stvari za njegu novorođenčadi/djece kao i robica za njih, ne znam jel medju vama ima majki.. al eto , da se zna.

Zadnje uređivanje Good evil : 13.02.2010. at 02:00.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 03:58   #65
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post

@ Lidija, ženska kuća na Savici isto prima ovakve donacije.. tamo su smještene maloljetne trudne djevojke ili sa djecom.. mislim da je to i sklonište za žene sa djecom.
To bi bila ova kuća

Njima bi bile potrebne i stvari za njegu novorođenčadi/djece kao i robica za njih, ne znam jel medju vama ima majki.. al eto , da se zna.
E ovakvih stvari ću iskopat kući još više nego kozmetike...Hvala za link
__________________
angel & devil
noica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 16:40   #66
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
@ Lidija, ženska kuća na Savici isto prima ovakve donacije.. tamo su smještene maloljetne trudne djevojke ili sa djecom.. mislim da je to i sklonište za žene sa djecom.
To bi bila ova kuća

Njima bi bile potrebne i stvari za njegu novorođenčadi/djece kao i robica za njih, ne znam jel medju vama ima majki.. al eto , da se zna.
Ma odlično!!! Imamo mi tu svega za sve uzraste! Odlično!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 18:21   #67
Baš mi je drago da sam naletjela na ovu akciju.Od sad počinjem skupljati ,a več imam dosta kozmetike za poslati
__________________
"...Always look up the bright sight of life..."
alisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:05   #68
baš sam htjela pitati da li je netko bio/poslao šta u zadnje vrijeme?

meni se vec podosta stvari nakupilo, i za cure i za decke (nesto preparativne i dekorativne kozmetike, odjece, par bilježnica/rokovnika i tak) pa sad važem da li da šaljem kao paket (u što sumnjam jer imam puno stvari) ili da osobno odnesem...

recite vi koji ste bili, slobodno se dođe nenajavljen ili? u koje doba dana "primaju" ljude?
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:38   #69
Ima li takvih kuca u drugim gradovima? Mozemo li dobiti kontakte?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 11:34   #70
Ne znam osobno, ali ako netko zna neka napiše ovamo, da svi znamo!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 00:19   #71
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Ima li takvih kuca u drugim gradovima? Mozemo li dobiti kontakte?
SOS Dječje selo - Ladimirevci (kod Osijeka)

SOS Dječje selo - Lekenik (između Zagreba i Siska)

link
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 14:00   #72
@ Lidija, ženska kuća na Savici isto prima ovakve donacije.. tamo su smještene maloljetne trudne djevojke ili sa djecom.. mislim da je to i sklonište za žene sa djecom.
To bi bila ova kuća

Njima bi bile potrebne i stvari za njegu novorođenčadi/djece kao i robica za njih, ne znam jel medju vama ima majki.. al eto , da se zna.

e da sam znala prije godinu dana da ima ta kuca na Svici bila bi odnjela hrpu stvari tamo jer sam zivjela na Savici...al sad vise nisam u zgb...al poruciti cu svojim kolegicama...pa kad skupimo nesto saljemo.....a i za tresnjevku cemo poslat svakako...
__________________
Onaj koji se smije kada mu se srce raspada, uvijek je jači od drugih :)
sestra Ler-Di is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 22:36   #73
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci! da, možete im poštom poslati, ali i osobno odnjeti kome je usput!!

što se tiče otvorenih proizvoda, kažu 'može i kroišteno i novo' pri tome mislim da ako sam kremu otvorila npr. i jednom-dvaput koristila, to je u redu A ne, ako sam potrošila više od pola Mislim da smo svi svjesni što je malo potrošeno, što ne. Ma ja uopće ne sumnjam u nas )
Da, ovo i mene zanima, imam kozmetike koju ne koristim, ali sva je isprobana bar jednom. Jako malo imam ne otvorene kozmetike iako ću i takve naći.

Joj tako mi je žao šta sam tek sad vidjela ovu akciju! :/
Nadam se da još uvijek traje i da nije kasno... vidim da je tema otvorena pred šest mjeseci.
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:45   #74
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Da, ovo i mene zanima, imam kozmetike koju ne koristim, ali sva je isprobana bar jednom. Jako malo imam ne otvorene kozmetike iako ću i takve naći.

Joj tako mi je žao šta sam tek sad vidjela ovu akciju! :/
Nadam se da još uvijek traje i da nije kasno... vidim da je tema otvorena pred šest mjeseci.

Nikad nije kasno da se nešto pošalje, jer im je uvijek sve potrebno
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 18:36   #75
e , super. imam puno kozmetike koju sam koristila možda jednom, eventualno dvaput. i dječje i za starije. ormar mi je pretrpan i baš sam ovih dana mislila napravit "čišćenje" kozmetičkog ormara i razbrati šta mi treba a šta ne jer svako malo neki nov šampon hoću isprobat a uvijek se na kraju vratim na isto.

a zna li netko možda kaj se tiče ove kuće za trudnice i bebe jel se mogu davati samo donacije ili se može volontirati tak da se malo provodi vrijeme s dječicom i to?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 00:16   #76
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
e , super. imam puno kozmetike koju sam koristila možda jednom, eventualno dvaput. i dječje i za starije. ormar mi je pretrpan i baš sam ovih dana mislila napravit "čišćenje" kozmetičkog ormara i razbrati šta mi treba a šta ne jer svako malo neki nov šampon hoću isprobat a uvijek se na kraju vratim na isto.

a zna li netko možda kaj se tiče ove kuće za trudnice i bebe jel se mogu davati samo donacije ili se može volontirati tak da se malo provodi vrijeme s dječicom i to?
Hm, za volontiranje nemam pojma, najbolje nazovi i pitaj
A paket slobodno šalji
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 21:20   #77
hvala vam cure što ste me uopće podsjetile na ovo.
počela sam skupljati kozmetiku za bebače i žene...i na kraju shvatila da imam još malu milijardu toga pa sam napravila jednu ekspanziju čitave akcije na forumu i fejsu i sad se još par ljudi priključilo i skupit ćemo dosta toga za Dom.



__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 15:35   #78
Prediiiiiiiivno
I mene je potaknu samo jedan zalutali mail!
Kako se zove grupa na faceu, da se priključim?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 13:25   #79
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Prediiiiiiiivno
I mene je potaknu samo jedan zalutali mail!
Kako se zove grupa na faceu, da se priključim?
nisam grupu napravila al vidiš za ubuduće bih mogla.
samo sam na zidu objavila.

i
otvorila sam temu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=570448
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:23   #80
I ja ću skupit, pa im sljedeći tjedan odnesem kad dođem u ZG.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.