Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2004., 10:05   #61
Sad sam tražil po netu slike i nema ih baš puno ali ove koje sam videl, na svakoj zgleda drukčije.
Možda bi ju lakše prepoznali da ima škarnicl na glavi!?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 11:41   #62
jednom sam kupila u petak jutarnji list zbog programa i na naslovnici tog studia bila je renata soper ali ju zaista nisam prepoznala dok nisam pročitala naslov

bit će da ima nešto u tome da je na svakoj fotki drukčija
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:15   #63
Quote:
Elektra kaže:
jednom sam kupila u petak jutarnji list zbog programa i na naslovnici tog studia bila je renata soper ali ju zaista nisam prepoznala dok nisam pročitala naslov

bit će da ima nešto u tome da je na svakoj fotki drukčija
IT'S THE ATTACK OF MYSTERIOUS SUPERMODEL CHICK!

<Denis Latin se pojavi u svom poznatom plavicasto - tamnom studiju sa kromiranom karoserijom.>

"Pojavila se..... kao hostesa bezvezne TV emisije za penzice. Godinu i pol dana kasnije...... ona ima svoju emisiju na novoosnovanoj RTL televiziji i 100 000 kuna zbog pobjede na natjecaju za Klikovu djevojku godine. Tko je zapravo...... Renata Sopek? Nasi gosti..... ce biti dr. Slaven Letica koji ce analizirati socioloske aspekte tog fenomena, Vesna Alaburic koja podize tuzbu protiv korisnika web portala....... "Internet Monitor Forum" zbog zajebancije na njen racun te Glupi Nickname, koji izgleda predobro da ga ne bi prikazivali na TV. Gledajte nas...... ovaj ponedeljak u Latinici.


<krece tema od Latinice; pojavljuje se krupni plan Renaticinog dekoltea sa superimposed natpisom "Renata Sopek - stvarnost ili iluzija?>
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:12   #64
Quote:
glupinickname kaže:
<krece tema od Latinice; pojavljuje se krupni plan Renaticinog dekoltea sa superimposed natpisom "Renata Sopek - stvarnost ili iluzija?>
hehe..ono - lijeva je Renata, a desna je Sopek..

..i drago im je
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:13   #65
Quote:
kpt. Willard kaže:
Možda bi ju lakše prepoznali da ima škarnicl na glavi!?
ja ne znam za prepoznavanje, al svakak bi ju lakše probavila..

a i neke vragolije sa brnjicom mi padaju na pamet
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 16:04   #66
Sopekica kao voditeljica je u rangu - ja kao dr. nuklearne fizike
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 17:24   #67
a ona je pobjednica u kliku? toliko o kliku
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 19:01   #68
Quote:
Elektra kaže:
a ona je pobjednica u kliku? toliko o kliku
Zapravo, toliko o "dicku", a ne o Kliku - ipak je kolektiv hrvatskih dickova odlučio da Renatica bude djevojka godine - a dok šuti i miče svoje jedre grudi , za mene i jest Klik djevojka godine!
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:20   #69
Quote:
Elektra kaže:
a ona je pobjednica u kliku? toliko o kliku
i u globusu

ak se mene pita, prilično uvredljivo za sve cure u Hrvata..em je izgledom bezveze, em ima personality na nivou dvajst deka parizera..o glasu da ne pričamo..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:22   #70
10 deka podriguše.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:24   #71
5 deka mirogojske
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:26   #72
Quote:
slafko kaže:
10 deka podriguše.
S paprikom.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:32   #73
Quote:
shree_kali kaže:
i u globusu

ak se mene pita, prilično uvredljivo za sve cure u Hrvata..em je izgledom bezveze, em ima personality na nivou dvajst deka parizera..o glasu da ne pričamo..
Ovakvi postovi su mi pak najbolji dokazi da je zenska totalno super. Naime, kad je curama neka cura ruznija od njih , onda je onak patronizirajuci vrijedjaju. Kad im je neka cura pak *zgodnija* od njih, onda je definitivno vrijedjaju.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:43   #74
kaj si ti zabrijal sad? utvrdili smo da renata nije nikaj posebno. samo kaj ima velike silikonke i napuhane čube. a takvih ima mali miljon.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:48   #75
Quote:
glupinickname kaže:
Ovakvi postovi su mi pak najbolji dokazi da je zenska totalno super. Naime, kad je curama neka cura ruznija od njih , onda je onak patronizirajuci vrijedjaju. Kad im je neka cura pak *zgodnija* od njih, onda je definitivno vrijedjaju.
ma joj daaaaj GNN, nije..nemrem govoriti u tuđe ime, al za sebe definitivno znam da sam itekako sigurna u sebe i zadovoljna svojim izgledom i ostalim..a i inače sam protiv ljubomora i zavisti svih vrsta jer su apsolutno bespotrebne i nekonstruktivne..

al ta mi je ženska prvo bila bezveze, a sad mi rapidno postaje sve antipatičnija..(što više zijeva)..

a i uopće su mi te spike s izborima najsekspilnijih i inih hrvatica/hrvata bezvezne..tko se našao pozvanim dodijeliti si kompetenciju za proglašenje Renate Sopek ili Iksice Ipsilonić sekspilnijom od neke druge cure..tebi možda i je najsexy, slafku je žanamari, meni je nina morić, mom tati je moja mama, mom susedu je sestra od mog dečka..kužiš kaj hoću reći
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:49   #76
Quote:
slafko kaže:
kaj si ti zabrijal sad? utvrdili smo da renata nije nikaj posebno. samo kaj ima velike silikonke i napuhane čube. a takvih ima mali miljon.
eto, kaže i slafko..a ja potpisavam

(ili stavljam križić..otisak prsta..i to )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:53   #77
Quote:
glupinickname kaže:
Ovakvi postovi su mi pak najbolji dokazi da je zenska totalno super. Naime, kad je curama neka cura ruznija od njih , onda je onak patronizirajuci vrijedjaju. Kad im je neka cura pak *zgodnija* od njih, onda je definitivno vrijedjaju.
Na ekranu i u novinama ona izgleda zgodno, daleko od toga. Ali mislim da se taj njezin "izgled" uvelike razlikuje od onog kada ona nije u novinama ili na tv-u.

I ja bih izgledala mrak da se oko mene muva ekipa sa 10 šminkera, frizera, stilista itd. Mislim ono ...
Ako vidim zgodnu curu (ne na tv-u već par metara od sebe) ja ću vrlo rado reći da je zgodna. Mislim, koga zavaravam kad bih rekla da je ružna i tome sl.?

Ja bih se samo željela osvrnuti na Renatin "talent" vezan za nju kao voditeljicu.
Činjenica je da žena priča ko da u ustima ima krišku limuna, a o tonu glasa da ne govorim. Nekakav mutirani nešto ... al nešto moram priznati. Zvuči bolje od Monike Kravić, bar ne krešti
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:57   #78
A još je i u globusu pobjednica uz klik? Dobro, za klik se ne čudim ali za globus? Uopće ne pratim globus ali mi ne ide u isti rang sa klikom. Svašta.

Baš me zanima koja bi pobijedila da se uz izgled uzme u obzir i nešto u glavi.. hehe
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:58   #79
Quote:
Elektra kaže:
Ako vidim zgodnu curu (ne na tv-u već par metara od sebe) ja ću vrlo rado reći da je zgodna. Mislim, koga zavaravam kad bih rekla da je ružna i tome sl.?
same here..dapače, volim vani vidjeti lijepe i njegovane curke..i pohvaliti ih i pročavrljati i informirati se gdje su ubole tu mrak majičicu itd..

pa tako i za sopekicu oduvijek tvrdim da je daleko od ružne, ali i da mi je bez-ve-ze...zgodnjikava/niš posebno..te da mi nikako nije jasno zakaj tolika fama oko nje..mislim, ima još cicatih ženskih (pa tako i Kravićka) pa ih ne dižu tolko u nebesa..

a ova mi je, bogami, još i antipatična..a čini mi se i da je mentally challenged
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:01   #80
Quote:
shree_kali kaže:
a čini mi se i da je mentally challenged


totalno e
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.