Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2014., 06:05   #7821
Quote:
teama2801 kaže: Pogledaj post
krenula sam sa 70kg, napokon sam se uspjela na 66 spustit, htjela bi do kojih 63 doc. visoka sam oko 165cm nisam tocno sigurna.. zadovoljna sam sto idu dolje jako polako ali idu. htjela bi znati u cem bi mogo biti problem, sto je kod tebe bio?
to bas ko ima maanje kila skinut sporije mu ide sa vise kila ide brzo
norway is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 11:05   #7822
bok svima.
može mi netko poslati knjigu na pp?
Ili vam pošaljem mail pa na mail.

hvala unaprijed
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 12:54   #7823
Bok ljudi, ja sam prošle godine krenila na dukana uspjela skinuti 7,8 kg u možda mjesec dana, nakon toga sam se opustila (isprika mi je bila, želim uživati malo u ljetu, voću ) i tako ja odem na faks u desetom i vratim se starim navikama šta je nama studentima i najlakše za spremit, menza, tjestenina, umaci,pohano itd.. sad sam pri kraju ispitnih rokova i nekako me opet mami dukan... iako sam se vratila starim navikama i jela kasno, masno itd vratila sam samo 3-3,5 kg.. što me iznenadilo.. mislila sam da ću se vratit na staru kilažu. čak da ću dobit puno puno više nego šta sam imala prije prošlog ljeta ( nisam se pretrgla od neke aktivnosti preko zime)

od sutra krećem, sad polako čitam recepte i smišljam što ću si sutra spremit.... kako vi uspjevate izdržat?
ja se nadam da ću zagrist i ne posustat prije kraja kao i prošlo ljeto!
držite mi fige, namjera mi je doć do 70kg.... 11kg more to go
MonoNova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 13:02   #7824
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
bok svima.
može mi netko poslati knjigu na pp?
Ili vam pošaljem mail pa na mail.

hvala unaprijed
imam ja, pošalji mi mail u pm
MonoNova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 14:42   #7825
Da li se smije u 1. fazi jesti pileca juha iz vrecice?
kow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 09:24   #7826
Ja se PONOVO prijavljujem na Dukana. Prvi put sam uspjela skinuti 10kg i bila sam prezadovoljna. U međuvremenu je stigla nova trudnoća i sad nakon poroda su ostale kilice.
Trenutno sam na 76kg (išla roditi sa 86) a nadam se doći do 66...ili baaaar do 70
Odradila sam 5 dana prve faze, a danas budem si za ručak priuštila i povrće.
I svaki dan malo skačem po orbitreku i šetam bebača pa se nadam da budu išle kile dolje.
Pozdrav svima i želim vam čim manje kilica!
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 09:08   #7827
dukanova dijeta

pozz ekipa!
evo ja od danas startam sa prvom fazom dukana..,imam za skinuti 5 kg..
samo naprijed!!!
dukandukan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 22:36   #7828
pozdrav, jel mi može tko poslati dukan knjigu ako ima ..nisam na toj dijeti, već mi se sviđaju neki recepti
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 08:40   #7829
Pozz. Svima I ja danas sam na Dukan nadam barem 5 kg manje.
tutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 06:05   #7830
Quote:
kow kaže: Pogledaj post
Da li se smije u 1. fazi jesti pileca juha iz vrecice?
NE, sadrži škrob.

Jel ima tko kakve ideje za doručak, osim omleta od jaja i špeka?
Kakva su vaša iskustva s mlijekom i jogurtom? da ili ne?
uciteljica73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 00:52   #7831
bog ljudi! ovako, ja sam pocela s dukan dijetom i nadam se da ce mi poci za rukom izdrzati do kraja.. ali postoje neke stvari koje mi nisu jasne""" kupila sam i dukan knjigu s receptima. uglavnom tamo pise da se moze jesti i surime ( imitacija mesa raka) a gledam mu sastojke nema nikakvih proteina nego samo ugljikohidrati i bjelancevine"" bijeli umak se pravi sa mlijekom, pilećim temeljcom i žlicom brašna.. ja sam to sebi napravila za veceru i sad imam griznju savjesti... da nisam smjela... i baš se loše osjećam.. kakva su vaša iskustva s tim?
anitavir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 10:53   #7832
Quote:
anitavir kaže: Pogledaj post
bog ljudi! ovako, ja sam pocela s dukan dijetom i nadam se da ce mi poci za rukom izdrzati do kraja.. ali postoje neke stvari koje mi nisu jasne""" kupila sam i dukan knjigu s receptima. uglavnom tamo pise da se moze jesti i surime ( imitacija mesa raka) a gledam mu sastojke nema nikakvih proteina nego samo ugljikohidrati i bjelancevine"" bijeli umak se pravi sa mlijekom, pilećim temeljcom i žlicom brašna.. ja sam to sebi napravila za veceru i sad imam griznju savjesti... da nisam smjela... i baš se loše osjećam.. kakva su vaša iskustva s tim?
anitavir, proteini i bjelancevine su jedno te isto- ako grijesim, neka me netko ispravi, a mislim da surimi nema toliko ugljikohidrata da bi trebalo izazvati probleme. Ne bi trebala imati griznju savjesti, tek si pocela, a ako ides po receptima iz knjige, mislim da ne bi trebalo biti problema, pogotovo ako mlijeko ima smanjeni postotak mm... Ja sam sad u drugoj fazi, ali tek na pocetku, dug je put do zeljene tezine...
just Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 01:19   #7833
Thumbs up Pozz

[QUOTE=Isobell;26269282]Ove mekinje možda imaju u Bio&Bio ili Gardenu.
Ja neću te palačnike, zasad
Niš, probat ću. Idem na to zbog kila, ujedno i zbog toga da izbacim to silno voće i nepotrebne UH, previše se tovim s tim. [/QUOTE

Ja sam mekinj tj( psenicne posije )kupila u tommy-a.
Nikakvog su okusa al stas sta se mora nije tesko:503
vuk001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:59   #7834
Quote:
taze kaže: Pogledaj post
I zaboravih još jedno pitanjce. Gdje ste nabavile mekinje?
ja sam svoje nasla u Tommiya!
vuk001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 08:12   #7835
Kako meljete mekinje?
Vidim da ima dosta recepata gdje piše da se mekinje samelju u brašno.
Jel bi išlo to mlincem za kavu? Ne bi ga htjela kupiti pa da se ispostavi da ne valja za to.
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 15:38   #7836
Mislim da je mlinac za kavu sasvim ok za to. Nisam probala doduse samljeti zobene mekinje, no mljela sam lan i bilo sasvim ok.
just Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 15:41   #7837
Kako napredujete s Dukanom? Tema je nesto zamrla... ja sam ca. tri tjedna na dijeti i skinula sam +/- 5 kg. Mozda bi bilo i vise da nisam pocela toliko isprobavati recepte s coolinarike, sve mi fino, hehe
just Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 10:28   #7838
halo, halo...evo i ja na Dukanu i kao svaka nova očito mi je internet najbolji prijatelj, no nemogu naći jedan podatak nigdje. Naime znam da su dozvoljeni proteini i još puno proteina. Znači li to da mogu koristiti i proteinske shakove, i pripada li toj skupini i Nupo(dobila od frendice cijelu vreću tog praha) i ako da, kada odnosno u kojoj fazi smijem a u kojoj ne....

hvala
wex01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:11   #7839
A koliko Nupo prasak ima ugljkohidrata? Koliko sam shvatila to je vise kao zamjenski obrok? Sto manje to bolje- po meni.
Ja recimo koristim proteinski prah od konoplje, no mijesam ga u kruh, kekse i sl.
just Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:07   #7840
A je li neko koristio Whey proteine one koji su mogu nabaviti u apoteci sa okusima da malo dodam i povećam količine palačinki i tako toga. Nijw izolat u pitanju, ovu su oni panakaota, malina itd....
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.