Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2010., 16:20   #81
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Zadnja šansa su nam engleski navijači. Kad oni skuže da se niti njih neće čuti na stadionu od buke koju radi to sranje morat će uletiti među ove idiote i početi im trgati te trube.

Nikad nisam očekivao da ću to reći, ali vratite nam naše dobre stare huligane. Ovo se ne može slušati!
Eto šta rade vuvuzele

Sve nade polažemo u engleze
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 16:20   #82
okej, ako želite nešto što je iritantnije od vuvuzela, upalite HR2 pa slušajte Grgu i Gorana Milića kako pričaju o svemu osim o nogometu
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 12.06.2010., 16:23   #83
http://img171.imageshack.us/img171/5...6351903916.jpg
__________________
Kambe is offline  
Old 12.06.2010., 16:32   #84
^^

Zbog ovih truba postajem rasist jebote, kad prikažu 100 crnaca kako pušu jebenu trubu.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 12.06.2010., 16:33   #85
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
^^

Zbog ovih truba postajem rasist jebote, kad prikažu 100 crnaca kako pušu jebenu trubu.
Također

Ovdje mi postajemo rasisti zbog vuvuzela
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 16:59   #86
Vuvuzele rulaju
Grunf is offline  
Old 12.06.2010., 18:17   #87
ovo je grozno. himne - zujanje. krene tekma - zujanje. gol - zujanje. poluvrijeme - zujanje. crveni - zujanje. kraj tekme - zujanje. pa jebemu mater! naučio sam se ignorirati ovo, al ja volim kad zvučna kulisa paše uz događanja na terenu, kad publika reflektira utakmicu deranjem, vikanjem, pljeskanjem i navijanjem. ovako su mogli ispraznit stadion, dat merzbowu da pušta svoj elektro - noise i pustit igrače da igraju
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 12.06.2010., 18:19   #88
Baš to, ajde da zujanje ima nekog smisla, nego jednolično

SP se triba održavat samo u europi i u amerikama
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 18:34   #89
Jebale vas vuvuzele da vas jebale! Zbog njih je svaka utakmica dosadna i monotona.
I ja san mislija da ce trubit samo kad igraju JARci, ali.... Nemos cut publiku, pismu, zvizdanje, vikanje na suce, bilo kakvo uzbudjenje.
Mislija san ka i obicno gledat svaku utakmicu ovog SP-a ali nemoguce. Danas san prvu odgleda 5 minuti, drugu 10 i to zato sta je igrala Argentina. Veceras san vec dogovorija veceru u 8 i trecu sigurno necu gledat. Ne zelin SP gledat na mute.

A najmanje sta bi jebeni HTV moga napravit je vratit svoje reportere iz Afrike, i komentirat iz studija s nekakvom zivahnom klasicnom glazbom u pozadini. Ma moze i Metallica u pozadini, sigurno je manje iritantna.
__________________
Kontra mraku, kontra sili Nareslo je ka iz vode I trkalo do slobode
.
brale_st is offline  
Old 12.06.2010., 18:52   #90
http://img263.imageshack.us/img263/9...la2010logo.jpg
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 12.06.2010., 18:55   #91
Grunf is offline  
Old 12.06.2010., 18:57   #92
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 12.06.2010., 19:13   #93
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
Možda zato jer bakljom možeš ozljedit nekoga?

Takve trube su stalno prisutne i na raznim skijaškim natjecanjima, da ne govorimo o rukometu u Areni itd.
Sad odjednom to svima smeta...
Dosta se ljudi žalilo i na trube u Areni i debile koji ne znaju ni jednu pjesmu nego samo pušu u te trube.

A i prošle godine na kupu konfederacija su mnogi komentirali te vuvuzele...

Meni smeta i to trubljenje u Areni i ove vuvuzele i npr. kad maturanti zvižde s onim zviždaljkama.Takve stvari su iritantne i ne vidim što se time postiže i što privlači te ljude da to rade...

Baklja koja je strogo zabranjena,puno manje utječe na igrače i puno manje smeta (ako se ne baca u teren) i ima neki svoj smisao,kao što je podizanje atmosfere,publika bolje navija i pomaže momčadi,a tolerira se ovo iživljavanje...

I zar nisu Afrikanci poznati i po različitim vrstama bubnjeva,ne znam što bi im falilo da koriste bubnjeve,plešu i pjevaju.Ovo je baš teror jer većina ljudi je protiv toga,ima ih nešto malo neutralnih,a rijetko kome se ovo sviđa...

Teško da ćemo ovdje doživjeti pravu stadionsku atmosferu.Navijanje,skandiranje,zviždanje kad protivnik ima napad,huk i dernjavu kad tvoja momčad napada,uzdahe kad se promaši gol.Imat ćemo ujednačen zvuk vuvuzela cijelu utakmicu.Eventualno će možda biti drugačije ako bude dovoljno Engleza na utakmicama pa će se njihovo navijanje čut...
cantona007 is offline  
Old 12.06.2010., 19:22   #94
God zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu queen
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 19:25   #95
ma idu mi na k. al nebi bilo ok da ih je se zabranilo.morat cemo se naviknut
__________________
Zasto ste tako glupi, da vas pitam, molim vas odgovorite Mr Policeman
ImperatoR90 is offline  
Old 12.06.2010., 19:26   #96
Quote:
ImperatoR90 kaže: Pogledaj post
ma idu mi na k. al nebi bilo ok da ih je se zabranilo.morat cemo se naviknut
ma dojadit će i njima sad ih još na početku drži to ali uskoro će biti zatišje
Titanoid is offline  
Old 12.06.2010., 19:28   #97
Quote:
ImperatoR90 kaže: Pogledaj post
ma idu mi na k. al nebi bilo ok da ih je se zabranilo.morat cemo se naviknut
Triba to zabranit, pod prijetnjom smrtne kazne
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 19:31   #98
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Dosta se ljudi žalilo i na trube u Areni i debile koji ne znaju ni jednu pjesmu nego samo pušu u te trube.

A i prošle godine na kupu konfederacija su mnogi komentirali te vuvuzele...

Meni smeta i to trubljenje u Areni i ove vuvuzele i npr. kad maturanti zvižde s onim zviždaljkama.Takve stvari su iritantne i ne vidim što se time postiže i što privlači te ljude da to rade...

Baklja koja je strogo zabranjena,puno manje utječe na igrače i puno manje smeta (ako se ne baca u teren) i ima neki svoj smisao,kao što je podizanje atmosfere,publika bolje navija i pomaže momčadi,a tolerira se ovo iživljavanje...

I zar nisu Afrikanci poznati i po različitim vrstama bubnjeva,ne znam što bi im falilo da koriste bubnjeve,plešu i pjevaju.Ovo je baš teror jer većina ljudi je protiv toga,ima ih nešto malo neutralnih,a rijetko kome se ovo sviđa...

Teško da ćemo ovdje doživjeti pravu stadionsku atmosferu.Navijanje,skandiranje,zviždanje kad protivnik ima napad,huk i dernjavu kad tvoja momčad napada,uzdahe kad se promaši gol.Imat ćemo ujednačen zvuk vuvuzela cijelu utakmicu.Eventualno će možda biti drugačije ako bude dovoljno Engleza na utakmicama pa će se njihovo navijanje čut...
Veliki potpis
Proud to be is offline  
Old 12.06.2010., 19:31   #99
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
ma dojadit će i njima sad ih još na početku drži to ali uskoro će biti zatišje
bojim se da neće
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 12.06.2010., 19:32   #100
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Dosta se ljudi žalilo i na trube u Areni i debile koji ne znaju ni jednu pjesmu nego samo pušu u te trube.

A i prošle godine na kupu konfederacija su mnogi komentirali te vuvuzele...

Meni smeta i to trubljenje u Areni i ove vuvuzele i npr. kad maturanti zvižde s onim zviždaljkama.Takve stvari su iritantne i ne vidim što se time postiže i što privlači te ljude da to rade...

Baklja koja je strogo zabranjena,puno manje utječe na igrače i puno manje smeta (ako se ne baca u teren) i ima neki svoj smisao,kao što je podizanje atmosfere,publika bolje navija i pomaže momčadi,a tolerira se ovo iživljavanje...

I zar nisu Afrikanci poznati i po različitim vrstama bubnjeva,ne znam što bi im falilo da koriste bubnjeve,plešu i pjevaju.Ovo je baš teror jer većina ljudi je protiv toga,ima ih nešto malo neutralnih,a rijetko kome se ovo sviđa...

Teško da ćemo ovdje doživjeti pravu stadionsku atmosferu.Navijanje,skandiranje,zviždanje kad protivnik ima napad,huk i dernjavu kad tvoja momčad napada,uzdahe kad se promaši gol.Imat ćemo ujednačen zvuk vuvuzela cijelu utakmicu.Eventualno će možda biti drugačije ako bude dovoljno Engleza na utakmicama pa će se njihovo navijanje čut...
Velika hračka!
Grupa Queen is online now  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.