Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2022., 10:13   #1
UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall 19.03.2022 21:00h

Main:
Alexander Volkov vs. Tom Aspinall
Arnold Allen,vs. Dan Hooker
Paddy Pimblett vs. Kazula Vargas
Gunnar Nelson vs. Takashi Sato
Molly McCann vs. Luana Carolina
Jai Herbert vs. Ilia Topuria

https://en.wikipedia.org/wiki/UFC_Fi...v_vs._Aspinall

https://www.ufc.com/event/ufc-fight-night-march-19-2022




Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Kada smo već kod HW boraca meni zanimljiva borba:

Tom Aspinall vs. Alexander Volkov March 19, 2022, London

Volkov idealni gatekepper, Aspinall je dobar potencijal i vidjeti ćemo kako može s ovim. Zvuči kao dobra borba. Na istom eventu će biti još dobrih borbi prije svega Britanaca.
izvukao ovaj post iz naftalina, mene ipak čudi da je Aspinall favorit
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2022., 10:37   #2
Mene jako zanima ovaj meč baš zbog toga da vidimo koliko je dobar Aspinal. Izgleda sjajno, ali i npr. Rozenstruik je izgledao sjajno dok je ko čunjeve rušio ljude u plitkoj teškoj diviziji. No čim je došao među momke pri vrhu, vidjela se razlika u klasi. Još kod Reema kojega je uspio nokautirati nakon što je do zadnje minute gubio, a kasnije još više. Ovo će biti Tomov trenutak istine.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2022., 10:52   #3
je, definitivno ga se hajpa, Bisping ga promovira kao budućeg HW prvaka, ali meni se i sviđa...djeluje mi nešto kao Gane, osvježenje za diviziju.

Volkov ipak "ne zaslužuje" degradaciju u gate keepera, premda teško da će ikada biti i prvak. S onom nesmotrenošću kad je dozvolio da ga Lewis dohvati se dosta iskompromitirao, onda ga je još dosadni Blaydes izmrcvario i jbga, prošao voz. Stavio sam Aspinall na decision, iako nemam blage kako lik prima udarce i kako izgleda u trećoj i višim rundama. Sumnjam u KO, jer Volkov jako rijetko pada, a i gledao sam jučer meč Aspinalla s Arlovskim, ispucao je cijelu boksačku seriju u starog Andreja i nije ga uspio srušiti...baš zanimljiv match up
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2022., 11:49   #4
veći je i ima duže ruke volkov, mogao bi ga prilično namučiti s direktima dok ovaj skrati distancu. a volkov ima prilično dobar direkt. ne znam ni ja što reći o ovoj borbi, ovaj se borio sa štracama + arlovski tako da će mu to biti prilično velik iskorak u karijeri.
__________________
Like the midget at a urinal, I'd have to stay on my toes
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2022., 16:38   #5
Fora je Aspinall, dobar i skroman tip, uvijek je govorio da će lagano graditi put prema vrhu. Dosta njih s otoka govori da je dobar grappler, tko zna možda bi to bio najbolji put do pobjede protiv Volkova jer rijetko tko može stajati s njim. Evo video gdje Tom priča o HW diviziji:

https://www.youtube.com/watch?v=17Us38UyMOI

Ug. navijam za njega, treba svježe krvi u diviziji.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2022., 17:12   #6
I ja navijam za Aspilalla iz oba navedena razoga (simpa je i HW treba svježe krvi), ali fakat ne mislim da je favorit. Volkov možda ne želi biti gatekeeper, ali trenutno ga baš i vidim kao gatekeepera samog vrha divizije.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 07:32   #7
Večeras je UFC glavni program već u 21h, a ima par atraktivnih borbi i na prelimsima (Shore, Craig i Kirilov...). Nemojte da se netko previše zagleda u Zvijezda pjevaju pa da ne stigne.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 08:40   #8
Onda bi mogli i bodovati glavnu borbu ako ne zaspimo prije
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 09:14   #9
A to će biti oko 11, nećemo valjda zaspati.
Ja sam za.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 09:28   #10
A di da gledam..

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 09:40   #11
https://watchwrestlingup.live/watch-...ull-show-free/
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 21:06   #12
Dakle, na Bastardov prijedlog, kao i na Covington - Masvidal, radimo live scoring za glavnu borbu (dakle Aspilall - Volkov). Ocjena runde mora biti u 10-9 sustavu, nema neriješenih rundi osim ako sudac u ringu nekom da negativan bod. Bodoveza rundu se može predati od kraja runde do početka sljedeće. Ako nas bude barem troje koji budemo bodovali sve dovršene runde, radimo ukupan score na kraju.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 21:27   #13
Topuria jedva preživio prvu rundu protiv značajno većeg protivnika koji ga je nekoliko puta potresao jakim udarcima, a onda ga riješio jednim udarcem u drugom. Ko da su u teškoj...
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 21:36   #14
Brutalan KO!
Spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 21:56   #15
A kod baba još luđi KO
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 22:00   #16
Ovu oživljavaju maltene a oni intervju i sranja i histerija, pa dajte malo ljudi. Morbidni Englezi
__________________
Like the midget at a urinal, I'd have to stay on my toes
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 22:01   #17
Brutalno skoz. Nadam se da je lijepa Brazilka dobro.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 22:02   #18
Dva brutalna nokauta zaredom, kakav event jebote!
Sad kad Paddy zajebe hehe
Spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 22:39   #19
Engleska publika je vrh. Kurca ih ne razumijem što pričaju, jučer sam gledao Darren Tillovo uživo odgovaranje na pitanja u dvorani i mogu reći da su pitanja bila još manje razumljiva nego odgovori. Samo Stipu se lošije kuži od svih koji u UFC-u pričaju engleski. No koju atmosferu rade... Vrh.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 22:52   #20
Ludilo atmosfera, svaka cast, lud je mali haha
Spike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.