Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 18:13   #1
DRAGA DJECO, SOKOLOVI MOJI /// ČITAJ - JAKO VAŽNO!!!!

...došo je i taj dan...umro je......BB PDF!!!!

...lijte suze...režite žile....skačite sa zadnjeg kata...bacajte se pod vlak....pijte metilni alkohol....

....NEMA VIŠE....

..ispisali ste stranice i stranice...živcirali se oko omiljenih i manje vam omiljenih stanara, potrošili koju kunu na glasovanje, bili inspiracija mnogima (HR mediji vam zahvaljuju), rušili severe, družili se, možda i koja simpatija nastala, ali - svemu jednom dodže kraj....

...možda se tokom ovijeh 100 i nešto dana nismo baš uvijek našli na istoj valnoj duljini - opraštamo vam - isto kao što se nadamo da ćete i vi oprostiti i nama - vjerujte - često nam nije bilo lako izmoderirati sve ono što ste napisali, pa je znalo biti i kolateralnih žrtava.

....do nekog slijedećeg BB - ŽIVITE DUGO I BERIĆETNO!!!!!

..vaši modovi

Mavis, Lady D, Soundvision, Wild Horses, Štrikalica i Mirrorball


P.S.

..e da...


...akcija zatvaranja je pripremljena za sutrašnji dan....


..pdf će još jedno vrijeme biti READ ONLY (odvikavanje i slično), dočim se GLAVNI TOPIC seli na Reality pdf i postaje njegov sastavni dio....


Hvala....
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 29.06.2011., 18:16   #2
ne vec ...
tamOnik is offline  
Old 29.06.2011., 18:24   #3
Nije još gotovo! U nedjelju ima dalje!
http://www.rtl.hr/tv-raspored/nedjelja

Gdje ćemo pisati?

Imajte milosti!

Dobro, dobro, nisam baš mislila pisati nego čitati!
Asocijativna is offline  
Old 29.06.2011., 18:27   #4
Quote:
Asocijativna kaže: Pogledaj post
Nije još gotovo! U nedjelju ima dalje!
http://www.rtl.hr/tv-raspored/nedjelja

Gdje ćemo pisati?

Imajte milosti!

Dobro, dobro, nisam baš mislila pisati nego čitati!
Da!

I zašto tako brzo, ostavite glavni pdf, i ove o stanarima, makar samo za čitanje. Šteta je, velika šteta da se to briše.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 29.06.2011., 18:32   #5
con teeee partirrooooo... zbogom sitel, zbogom tri kile banane, slihtare, jajare i makjavelsti http://i54.tinypic.com/2rzxy15.gif
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Old 29.06.2011., 18:33   #6
..dakle da ponovim....BB pdf će bit još jedno vrijeme samo za čitanje. Neće se obrisati i neće se preseliti u Arhivu. Biti će tu gdje je, ali nećete moći postati. Glavni topic se seli na reality pdf i tamo ćete moći nomalno pisati
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 29.06.2011., 18:34   #7
Bravo!
Konačno!
prava odluka!
samo se vrtimo u krug ponovo i ponovo s raznim terorijama
o svađama da i ne pišen!
Fala Bogu!
Živli svi!
Teana is offline  
Old 29.06.2011., 18:39   #8
K vragu.
Ja TREBAM Big Brother.

Vi Forumaši se dogovorite, zabijte se nekom u stan i snimajte se 0-24.
Ja nešto moram gledati. I komentirati.
Učinite nešto, zaboga!!!
Scarlett Luna is offline  
Old 29.06.2011., 18:49   #9
Quote:
Scarlett Luna kaže: Pogledaj post
K vragu.
Ja TREBAM Big Brother.

Vi Forumaši se dogovorite, zabijte se nekom u stan i snimajte se 0-24.
Ja nešto moram gledati. I komentirati.
Učinite nešto, zaboga!!!
Scareltt dušo,BB je prestao.
Pobjednica je proglašena.
Gotovo.Over and out.
Teana is offline  
Old 29.06.2011., 20:47   #10
a zasto nam nebi ostavili i Vijesti nakon pobjede, bas je lijepo kad je sve na jednom mjestu. bar do nedjelje?
domeOo is offline  
Old 29.06.2011., 21:20   #11
Oh happy day, oh happy day!!!

Nije bilo lako ni nama s vama, a vjerujem ni vama s nama, ali eto, uspješno smo priveli i priču BB 2011. kraju.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 29.06.2011., 21:40   #12
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post

...možda se tokom ovijeh 100 i nešto dana nismo baš uvijek našli na istoj valnoj duljini - opraštamo vam - isto kao što se nadamo da ćete i vi oprostiti i nama - vjerujte - često nam nije bilo lako izmoderirati sve ono što ste napisali, pa je znalo biti i kolateralnih žrtava.

....do nekog slijedećeg BB - ŽIVITE DUGO I BERIĆETNO!!!!!

..vaši modovi

Mavis, Lady D, Soundvision, Wild Horses, Štrikalica i Mirrorball
Nije vam bilo lako ali smo svi zajedno dogurali do kraja i ispričali jednu od ljepših Forumskih priča u ovih 10-ak godina. Drago mi je da sam je bio u prilici dijeliti s vama.

Želim na kraju još izraziti i posebnu zahvalnost dragim prijateljima i partnerima sa portala Balkansport.info čija nam je susretljivost, pozitivni naboj i enormna tehnička sposobnost omogućila redovito praćenje projekta Big Brother 2011 - stupili smo u kontakt kao kolege, rastajemo se kao prijatelji - Ballack, PitBull, Milojica Šljukić, Legija i svi ostali - legende ste internet prostora, hvala vam što ste nas ugostili i osigurali nam praćenje zbivanja na Košutnjaku preko vaših live streamova. Posebni pozdrav istaknutom Forumašu Moralesu koji nas je spojio i sprijateljio! Želim vam svima svaku sreću i poslovni uspjeh

Do slijedećeg Velikog Brata, duboki naklon i veliki pozdrav!

vaš

PowerLock
PowerLock is offline  
Old 29.06.2011., 21:45   #13
Wild horses, ti si fejk. http://i406.photobucket.com/albums/p...ies/alexis.gif
totalno_bitan is offline  
Old 29.06.2011., 21:48   #14
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nije vam bilo lako ali smo svi zajedno dogurali do kraja i ispričali jednu od ljepših Forumskih priča u ovih 10-ak godina. Drago mi je da sam je bio u prilici dijeliti s vama.

Želim na kraju još izraziti i posebnu zahvalnost dragim prijateljima i partnerima sa portala Balkansport.info čija nam je susretljivost, pozitivni naboj i enormna tehnička sposobnost omogućila redovito praćenje projekta Big Brother 2011 - stupili smo u kontakt kao kolege, rastajemo se kao prijatelji - Ballack, PitBull, Milojica Šljukić, Legija i svi ostali - legende ste internet prostora, hvala vam što ste nas ugostili i osigurali nam praćenje zbivanja na Košutnjaku preko vaših live streamova. Posebni pozdrav istaknutom Forumašu Moralesu koji nas je spojio i sprijateljio! Želim vam svima svaku sreću i poslovni uspjeh

Do slijedećeg Velikog Brata, duboki naklon i veliki pozdrav!

vaš

PowerLock
hvala i vama i vidimo se opet na sljedecem braderu a vi i bez bradera i dalje mozete dolaziti na sajt pa da malo pratimo sport ili mozda i farmu

pozz ekipi forum.hr

PitBull18 is offline  
Old 29.06.2011., 21:51   #15
O Bože, koliko ljubavi na ovom topicu
__________________
Ma hajde, molim te!
Majoneza is offline  
Old 29.06.2011., 22:30   #16
Quote:
totalno_bitan kaže: Pogledaj post
E sad si mi rekao.

Idem se stidit u kut.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 29.06.2011., 22:59   #17
Budimo iskreni na kraju i do kraja

Sjajna sezona. Sjajni forumaši, puno šale, posebice u početku, kasnije malo ka puno manje. No, zahvala svima koji su svojom neopterećenošću i humorom
doprinijeli da ovaj podforum zaživi i ruši rekorde u par kategorija!

Posebna zahvala svakako ide moderatorima koji su svojim mediokritetskim i neupućenim moderiranjem i baniranjem uspjeli od sredine pa ka samom kraju razjebati atmosferu na forumu u toku najbolje sezone Velikog brata ili Big brothera
na ovim prostorima!

Teško je bilo, no vraški ste se pomučili!

Pozdrav uz nadu da će u narednim godinama doći do smijene moderatorske vrhuške
VenomLady is offline  
Old 29.06.2011., 23:04   #18
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Idem se stidit u kut.
Nema potrebe.

Samim tim što mi sad nisi udjelio karton za 'oftopičarenje', znači da napreduješ, što je super. Svaka čast
Svaki dan trebamo nastojati biti bolji.

Toliko od mene.
totalno_bitan is offline  
Old 29.06.2011., 23:16   #19
Quote:
VenomLady kaže: Pogledaj post
Budimo iskreni na kraju i do kraja

Sjajna sezona. Sjajni forumaši, puno šale, posebice u početku, kasnije malo ka puno manje. No, zahvala svima koji su svojom neopterećenošću i humorom
doprinijeli da ovaj podforum zaživi i ruši rekorde u par kategorija!

Posebna zahvala svakako ide moderatorima koji su svojim mediokritetskim i neupućenim moderiranjem i baniranjem uspjeli od sredine pa ka samom kraju razjebati atmosferu na forumu u toku najbolje sezone Velikog brata ili Big brothera
na ovim prostorima!

Teško je bilo, no vraški ste se pomučili!

Pozdrav uz nadu da će u narednim godinama doći do smijene moderatorske vrhuške
Potpisujem
Alice Sometimes is offline  
Old 29.06.2011., 23:26   #20
Znaci moc ce se i pisat na glavnom topicu i kad se prebaci u reality pdf? Ae barem to
Petra277 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.