Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2012., 09:42   #41
već sam hvalila, ali moram ponoviti: Uriage Cu-Zn krema je fantastična
tko ima problema sa upalama, crvenilom/mrljicama od prištića i osjetljivom kožom, ovo je spas! djeluje super brzo i unčikovito, obožavam ju
slična je i Avene Cicalfate krema, jednostavno must have. Avene mi je super i kao prva pomoć za bilo kakvu opekotinu ili negativnu reakciju kože.
crvenkapica5 is offline  
Old 09.02.2012., 10:31   #42
Od URIAGA mi je najbolja Cold cream jer nema mirisa, a od AVENE vec godinu dana koristim Hydrance UV Riche, fantasticna je!!! Inace mi je Avene spas ljeti i zimi..
aurora01 is offline  
Old 09.02.2012., 16:09   #43
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
već sam hvalila, ali moram ponoviti: Uriage Cu-Zn krema je fantastična
tko ima problema sa upalama, crvenilom/mrljicama od prištića i osjetljivom kožom, ovo je spas! djeluje super brzo i unčikovito, obožavam ju
slična je i Avene Cicalfate krema, jednostavno must have. Avene mi je super i kao prva pomoć za bilo kakvu opekotinu ili negativnu reakciju kože.
Kolika je cijena Uriage kreme?Da li bolje djeluje na mrljice od cicaflatea?Hvala
veronika_87 is offline  
Old 09.02.2012., 18:51   #44
nakon probanih valjda svih drogerijskih šampona zadnjih par godina, od ovog mi je kosa najsjajnija i najmekanija (prvi put da ne koristim ni regenerator), bez peruti ili svrbenja vlasista i miris

efghi is offline  
Old 10.02.2012., 00:57   #45
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena Uriage kreme?Da li bolje djeluje na mrljice od cicaflatea?Hvala
oko 130-140kn, kako koja ljekarna.. a sada, teško je za reći koja je bolja u tome... čini mi se da uriage više pospješuje isušivanje prištića, a avene više smiruje sve moguće što treba smiriti za mrljice bih ipak dala glas uriage.
no meni previše ne djeluju na one skroz sitne prištiće (ne upaljene, u boji kože), da nekoga ne zeznem pri kupnji. za njih mi je pak najbolji afrodita acne stop losion.
crvenkapica5 is offline  
Old 10.02.2012., 01:17   #46
solgar vitamini. opravdavaju cijenu.
Splenda is offline  
Old 10.02.2012., 01:28   #47
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
solgar vitamini. opravdavaju cijenu.
upravo ih danas kupih po prvi put, pa mi je drago da to čujem
crvenkapica5 is offline  
Old 10.02.2012., 16:17   #48
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
već sam hvalila, ali moram ponoviti: Uriage Cu-Zn krema je fantastična
.
samo info da ima i Aderma cu zn krema a jeftinija je!odlična za sva crvenila!
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Old 10.02.2012., 18:37   #49
Nivea goodbye cellulite serum i gel-krema. Koristim to dvoje 4 tjedna. Stvarno mi se celulit smanjio, a koža mi je nevjerovatno meka i glatka.
malipavijan is offline  
Old 11.02.2012., 20:44   #50

Marokansko ulje za kosu..zaljubila sam se, a i misriše odličo
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Old 11.02.2012., 21:43   #51
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post

Marokansko ulje za kosu..zaljubila sam se, a i misriše odličo
...di si ga kupila,ja nikako nać
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Old 12.02.2012., 02:25   #52
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
nakon probanih valjda svih drogerijskih šampona zadnjih par godina, od ovog mi je kosa najsjajnija i najmekanija (prvi put da ne koristim ni regenerator), bez peruti ili svrbenja vlasista i miris
Koliko dugo ga koristiš? Kakvu kosu i vlasište imaš?
Bluzza is offline  
Old 12.02.2012., 12:24   #53
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post

Marokansko ulje za kosu..zaljubila sam se, a i misriše odličo
nije za plavu kosu ako ne želiš imati žutkasto odsjaj
malazara is offline  
Old 12.02.2012., 12:44   #54
Merz maska s bijelom glinom
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Old 12.02.2012., 12:53   #55


Loreal Glam shine crystals, nijansa 114.
meni najbolje sjajilo ikad, probala sam i puno skuplje,
ali ovo mi je najdraže još uvijek.
volim teksturu i nijansu, kao i volume effect,
ne znam koliko sam ih dosad potrošila, ali preko 20 sigurno ....
Macarena_ is offline  
Old 12.02.2012., 13:03   #56
da ja pohvalim l'occitane imortelle masku za lice
kupila sam je na preporuku Anarniel još u 9 mj i nisam baš bila ekstra oduševljena jer sam je koristila kao masku i bila mi je ful ljepljiva i čudna, a onda je došlo hladnije vrijeme i skužila sam da mi sve više i više odgovara baš kao krema, i sada po ovoj hladnoći ne znam kako bi bez nje.
Čak mi se dogodilo nešto što mi se u životu još nije, tiskala sam mitisere s nosa i nije mi se poslije ljuštila koža probudim se ujutro svašeno nahranjene kože, a nekada ju čak i stavim prije pudera. Jedino mi je glupo što je tako ogromno pakiranje koje neću valjda još 6mj potrošiti, a to mi baš nije higijenski
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Old 12.02.2012., 13:57   #57
Told ya. Da, pakiranje je ogromno, ali ja sam je koristila svakodnevno kao kremu, i meni je trajala ravnih 6 mjeseci, od 5. do 11. mjeseca.
Anarniel is offline  
Old 12.02.2012., 15:21   #58
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
samo info da ima i Aderma cu zn krema a jeftinija je!odlična za sva crvenila!
tnx za info no Aderma mi nije odgovarala za lice, mislim da je zbog sastojka zobi u njemu ako se dobro sjećam..
crvenkapica5 is offline  
Old 12.02.2012., 23:40   #59
La Roche Posay LIPIKAR BAUME AP krema za tijelo)body balm) .. Napokom mi se ne peruta cijelo tijelo i ne svrbi me, od isusenosti od hladnoce i centralnog .. U 2 dana super koza ..
__________________
:)
zirovski is offline  
Old 13.02.2012., 17:36   #60
imam osjetljivu kozu i otkad sam otkrila micelarnu otopinu, samo time skidam sminku, a dobra je i za osvjezavanje lica. te vodice bas i nisu jeftine (do nedavno su se mogle kupiti samo u apotekama), a kad je izasla ova evelinova mojoj sreci nije bilo kraja. povoljna je i za te novce - odlicna! potrosila sam vec par bocica i stvarno ne vidim neku razliku izmedu ove i one skuplje

__________________
The only reason people get lost in thought is because it's unfamiliar territory.
Chupa*Chups is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.