Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 07:54   #1
OPI #2

Stara tema je prešla 10000 postova te stoga otvaramo novu .

Navali narode .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 08:15   #2
Juhuuu, prešle smo na OPI2 ,a kao da smo jučer započele OPI1
Kad se sjetim kako se baš nije znalo za OPI kod nas prije par godina, kad ono sada sve više poklonica
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 11:34   #3
Nova tema

Izašli swatchevi kompletne Geramany kolekcije:

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

Ovaj Germani-cure je stvarno prekrasan
Damianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 12:42   #4
Awwwwwwwwwww ova zadnja dva crvena
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:07   #5
Drage OPIholičarke, molim pomoć.
Dragi mi ide u Ameriku uskoro, pa sam iskoristila priliku za proširenje OPI kolekcije.
Nagodili smo se na 10 novih ljubimaca

I sad muku mučim između Malaga Wine i Quarter Of a Cent-Cherry. Opće ne kužim baš razliku, a nisam uspjela naći nekakav site na kojem baš ima konkretna usporedba. Molim vas ako netko zna da mi pomogne.

Što se tiče German kolekcije - samo Germanicure mi je ozbiljno zapeo za oko i nalazi se na popisu
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:07   #6
Juhuuuuuuuuu
Meni bi bolje bilo da sam šutila glede Germany kolekcije
Dakle:
Germanicure
Octoberfest
Danke-shiny red (koji mi uopće ne treba)
Schnapps
I blue
ne da mi se prepisivati točne nazive
I sad ću izbacivati jedan po jedan, uvjeravati se da imam već takvu nijansu...

Edit: meni je draži Malaga pa sam Quarter proslijedila
Piše ti na par zadnjih strana baš o ta dva laka
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:51   #7
Malaga Wine je bolji

A sto se tice Germany kolekcije meni je sve vise ‘German-icure by OPI’ u srcu
__________________
Love will never be forever, feelings are just like the weather
Crazy_Beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 15:03   #8
Meni se sviđaju samo Nein i Berlin...za sad.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 15:55   #9
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Meni se sviđaju samo Nein i Berlin...za sad.
Ahh, tako se i meni iz Dutch kolekcije sviđao samo Dutch ya love OPI,a sad mi je svaki lijep na svoj način
Nadam se da neće biti tako i s German
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 15:57   #10
Quote:
Damianna kaže: Pogledaj post
Nova tema

Izašli swatchevi kompletne Geramany kolekcije:

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

Ovaj Germani-cure je stvarno prekrasan
kakvi su to swatchevi?? meni se samo 1 ili 2 sviđaju!!
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:08   #11
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Drage OPIholičarke, molim pomoć.
Dragi mi ide u Ameriku uskoro, pa sam iskoristila priliku za proširenje OPI kolekcije.
Nagodili smo se na 10 novih ljubimaca

I sad muku mučim između Malaga Wine i Quarter Of a Cent-Cherry. Opće ne kužim baš razliku, a nisam uspjela naći nekakav site na kojem baš ima konkretna usporedba. Molim vas ako netko zna da mi pomogne.

Što se tiče German kolekcije - samo Germanicure mi je ozbiljno zapeo za oko i nalazi se na popisu
Malaga Wine je antologija! Taj lak moraš imati inače nisi prava opiholičarka!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:13   #12
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Drage OPIholičarke, molim pomoć.
Dragi mi ide u Ameriku uskoro, pa sam iskoristila priliku za proširenje OPI kolekcije.
Nagodili smo se na 10 novih ljubimaca

I sad muku mučim između Malaga Wine i Quarter Of a Cent-Cherry. Opće ne kužim baš razliku, a nisam uspjela naći nekakav site na kojem baš ima konkretna usporedba. Molim vas ako netko zna da mi pomogne.

Što se tiče German kolekcije - samo Germanicure mi je ozbiljno zapeo za oko i nalazi se na popisu
Ja od ta dva imam Malagu, ali sam se isto dvoumila, i našla na nekim blogovima da su skoro isti, neznatna je razlika. Evo slika, 22 Malaga, 23 Cent-Cherry. I da, dobro kaže kikibela, Malaga je must have, klasik




Što se tiče Nijemaca, imam ih 5 na popisu - Pretzel, Oktoberfest, Schnapps, Germanicure i Nein Nein Plavi i ljubičasti me isto mame, ali za njih ću još vidjeti
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:29   #13
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Malaga Wine je antologija! Taj lak moraš imati inače nisi prava opiholičarka!
ma ne želim biti OPIholičarka uopće.
Skupo je to, a najgore je što mi se čini da nikad nije dosta.
Nemam pojma kako sam se uspjela tako navući: evo prije 2 tjedna sam dobila 3 nova OPIća, sva 3 sam jako htjela (Dutch Ya Just Love OPI, Vodka&Caviar i najsavršenija plava - Dating A Royal.
No, ja uopće ne uživam sad u tome što ih sad imam, nego samo opsesivno tražim koje ću si još kupiti, provodim vrijeme gledajući swatcheve, sastavljajući nekakve wish liste ...
I kad sam shvatila da imam 40 komada na wish listi, totalno sam se zaprepastila!
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:34   #14
Nije to nista, skupit ces ti tih 40 brzo jer nijedan OPI nikad ne putuje sam i brzo ces vidjeti da imas novih 40 na WL
__________________
Love will never be forever, feelings are just like the weather
Crazy_Beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 17:21   #15
Quote:
Crazy_Beautiful kaže: Pogledaj post
Nije to nista, skupit ces ti tih 40 brzo jer nijedan OPI nikad ne putuje sam i brzo ces vidjeti da imas novih 40 na WL

Crazy
ima pravo

Samo što ja uživam u mojim OPIćima i najradije bi da imam 100 prstiju da ih mogu sve nalakirat
Damianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 17:52   #16
Quote:
Damianna kaže: Pogledaj post

Crazy
ima pravo

Samo što ja uživam u mojim OPIćima i najradije bi da imam 100 prstiju da ih mogu sve nalakirat
možda sam se malo krivo izrazila: uživam i ja u svojima itekako, samo mi se sad probudila glad za JOŠ! JOŠ! JOŠ!


Bilo bi zanimljivo vidjeti tvoju kolekciju Damianna, imaš neku sliku?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 18:01   #17
Quote:
Crazy_Beautiful kaže: Pogledaj post
Nije to nista, skupit ces ti tih 40 brzo jer nijedan OPI nikad ne putuje sam i brzo ces vidjeti da imas novih 40 na WL
Kako je ovo istinito
cajna_mjesavina navukla si se, sve smo tako počele....
Damianna je stavila svoju kolekciju na staroj temi OPI I, pregledaj zadnje stranice

Bemu miša, sad kak sve pričate da je Malaga bolji od Cent-cherrya me kopka da sam možda krivo optužila Malagu

A iz Germany mi se sviđa Buttons, Oktoberfest, Berlin, Schnapps i German-icure
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 18:14   #18
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
ma ne želim biti OPIholičarka uopće.
Skupo je to, a najgore je što mi se čini da nikad nije dosta.
Nemam pojma kako sam se uspjela tako navući: evo prije 2 tjedna sam dobila 3 nova OPIća, sva 3 sam jako htjela (Dutch Ya Just Love OPI, Vodka&Caviar i najsavršenija plava - Dating A Royal.
No, ja uopće ne uživam sad u tome što ih sad imam, nego samo opsesivno tražim koje ću si još kupiti, provodim vrijeme gledajući swatcheve, sastavljajući nekakve wish liste ...
I kad sam shvatila da imam 40 komada na wish listi, totalno sam se zaprepastila!
Ma to iz tebe još progovara glas razuma. Pričekaj još malo i riješit ćeš ga se pa više nećeš imati nikakvih dvojbi ni zaprepaštenja

Nego.. Dating A Royal, on je jelly, jel jako proziran? Kak izgleda sa 2 sloja, ili baš traži 3?

Zadnje uređivanje satin doll : 27.06.2012. at 18:21.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 18:48   #19
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Ma to iz tebe još progovara glas razuma. Pričekaj još malo i riješit ćeš ga se pa više nećeš imati nikakvih dvojbi ni zaprepaštenja

Nego.. Dating A Royal, on je jelly, jel jako proziran? Kak izgleda sa 2 sloja, ili baš traži 3?

Mislim da bi mi dragi bio oduševljen da svaki mjesec pljunem 300 kn na OPIće.


Dating a royal - malo je tamniji nego što sam vidjela na većini swatcheva prije nego sam ga dobila.
Ovo bi bila najrealnija boja


Dovoljna su 2 sloja, s tim da 2. stavim izdašnije i bude super.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 19:54   #20
Quote:
Damianna kaže: Pogledaj post
Nova tema

Izašli swatchevi kompletne Geramany kolekcije:

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

http://ommorphiabeautybar.com/2012/0...atches-review/

Ovaj Germani-cure je stvarno prekrasan
Germani-cure, Knockwurst, Nein nein i Berlin su mi krasni
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.