Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 20:13   #21
cajna_mjesavina pa ne mora dečko baš sve znati Super mi je Dating A Royal, i još bolje da je malo tamniji
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:16   #22
Znamo mi skoro svi kako izgleda taj plavac
I da, navukla si se
Pitaj mene kako se skupljaju OPIći Ja k'o brzi ramo iz Ledenog doba

Draga, tako si pogriješila što si se mijenjala sam mnom za Malagu i baš ti hvala
I moram te pohvaliti... samo pet ti se sviđa iz nove kolekcije :klap:
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:22   #23
ja ne volim Malagu, to je bio totalni promašaj uz moju kožu

Mislim da ću investirati u Goudu, gledala sam ju danas opet i sve mi se čini da će to za 2 godine biti VHTF nijansa , nekako mi baca na Baguette i Kremlin
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:26   #24
Mudro zboriš Boja je prekrasna
Meni sad onaj Dior ne ide iz glave
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:33   #25
Ako ti išta pomaže, ne ide ni meni Dior Shadow iz misli. Tražila sam ga danas, ali naravno kod nas nisu ni čuli za tu kolekciju Les Violets Hypnotiques http://www.polishpolice.com/2012/04/...d-comparisons/
praf za praf sviđaju mi se sva 3 laka iz te kolekcije, ali za dva se nađe dupe, no za Shadow, teško
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:33   #26
Ivy ne kupovati

iako ne bi bilo lose kad se isprazni WL
__________________
Love will never be forever, feelings are just like the weather

Zadnje uređivanje Crazy_Beautiful : 27.06.2012. at 20:41.
Crazy_Beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:35   #27
Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
Draga, tako si pogriješila što si se mijenjala sam mnom za Malagu i baš ti hvala
I moram te pohvaliti... samo pet ti se sviđa iz nove kolekcije :klap:
Nisam pogriješila jer je završio kod tebe
Ha, pravi sam od početnih da želim sve došla sam do 5
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:40   #28
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
cajna_mjesavina pa ne mora dečko baš sve znati Super mi je Dating A Royal, i još bolje da je malo tamniji
Nema šanse da se sakrije od njega, kad ima oko za detalje.
Nema teorije da ja nalakiram nokte s nečim novim, a da on ne skuži

Jedino da preljevam OPIć u neki Essence za 9 kn
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:41   #29
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ako ti išta pomaže, ne ide ni meni Dior Shadow iz misli. Tražila sam ga danas, ali naravno kod nas nisu ni čuli za tu kolekciju Les Violets Hypnotiques http://www.polishpolice.com/2012/04/...d-comparisons/
praf za praf sviđaju mi se sva 3 laka iz te kolekcije, ali za dva se nađe dupe, no za Shadow, teško
E pa i meni se uvijek svidi nijansa za koju nema dupe
Kod nas nikada za ništa nisu čuli

Quote:
Crazy_Beautiful kaže: Pogledaj post
Ivy ne kupovati


iako ne bi bilo lose kad se isprazni WL : o


Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Nisam pogriješila jer je završio kod tebe
Ha, pravi sam od početnih da želim sve došla sam do 5
Ja tebe puno volem I jesi, pravi si svaka čast
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:42   #30
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post

Jedino da preljevam OPIć u neki Essence za 9 kn
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:55   #31
Joj, pa ti si prava početnica Moj muž zna što je mauve a što taupe i tako to ;raspa: I ako bi prodala neki lak, odgovori me s objašnjenjem... ovaj ti ima više crvenog a ovaj rozog u sebi zna jadan da će mi biti žao ako neki prodam pa da ću ga ponovo uzeti i onda se snalazi na sve načine da ne prodam niti jedan pogotovo otkad se Bipa otvorila kod nas i taman ta 4 koja želim tamo uzeti sam već imala pa prodala
A jooooooooj kad mu stignu svi izvještaji na mail, neće mi dati do jeseni da prismrdim u dm, bipu i kozmo
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 21:34   #32
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Nema šanse da se sakrije od njega, kad ima oko za detalje.
Nema teorije da ja nalakiram nokte s nečim novim, a da on ne skuži

Jedino da preljevam OPIć u neki Essence za 9 kn
al kad budeš imala dovoljno slične nijanse onda garant neće kužiti
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:19   #33
cajna mjesavina, kad te idući puta pita jel to novi lak, ti samo odmahneš rukom, uputiš mu zgroženi pogled i kažeš : " O Bože, kaj ti je, to imam već 2 godine !" Pali svaki puta. Ja imam masu stvarčica još od mladosti moje mame, pa moje srednje škole, 100 let i tako to.
Muškarci nikada neće shvatiti zašto nama ženama treba mali milijun lakića il rumenila, ruževa i sličnih divota i ja se uopće više ne trudim objašnjavati. To se zove linija manjeg otpora
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:56   #34
Ova moja recenica Da Opi ne putuje sam postala legendarna

Ja odbijam otvoriti link sa swatchevima Njemaca




...barem do sutra
Reed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:48   #35
Ej, cure! Jel primate jos jednu ovisnicu u zacetku? :-) Zasad imam Gloria red, You don't know Jacques, Step right up, Sparkleicious, Samoan sand i cekam s ebaya Pirouette my whistle i Don't touch my tutu.
A sad me zanimaju 2 stvari, ako narucim po 1 lak od razlicitih sellera, hoce me carinit? I kako vama dođu doma lakici? Ako vas nema jel ostave zutu cedulju? Pitam jer mi je postar par puta, kad me nije bilo doma, knjige s ebaya ostavio u zgradi u haustoru, sreca da nitko ne krade knjige :-)
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:57   #36
pink hero, dobrodošla

mislim da se ne trebaš bojati carine ako naručuješ od više sellera, pazi samo da iznos ne prijeđe 160kn. Ali šteta da naručuješ po 1 OPI od svakog sellera, bolje uzmi barem 2 kako bi uštedila na poštarini...a i kao što je iznad reed rekla, OPI nikad ne putuje sam

A poštar bi ti trebao ostaviti žutu ceduljicu..zamoli ga lijepo idući put da tako napravi ako ne budeš doma
Damianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:58   #37
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
cajna mjesavina, kad te idući puta pita jel to novi lak, ti samo odmahneš rukom, uputiš mu zgroženi pogled i kažeš : " O Bože, kaj ti je, to imam već 2 godine !" Pali svaki puta. Ja imam masu stvarčica još od mladosti moje mame, pa moje srednje škole, 100 let i tako to.
Muškarci nikada neće shvatiti zašto nama ženama treba mali milijun lakića il rumenila, ruževa i sličnih divota i ja se uopće više ne trudim objašnjavati. To se zove linija manjeg otpora
tako i ja kažem ali onda otvori kutiju gdje mi stoje lakovi pa sve u vodu pada ali mene moj podržava u ludostima pa čak mi i sam naruči neki raritet sa ebay WL Nedavno provjeravam purchase history i skužim da je kupljen lak koji nisam uzela ja
Quote:
Reed kaže: Pogledaj post
Ova moja recenica Da Opi ne putuje sam postala legendarna


Postat će legendarna i ona... Ne prodajem, samo se hvalim




Quote:
pink hero kaže: Pogledaj post
Ej, cure! Jel primate jos jednu ovisnicu u zacetku? :-) Zasad imam Gloria red, You don't know Jacques, Step right up, Sparkleicious, Samoan sand i cekam s ebaya Pirouette my whistle i Don't touch my tutu.
A sad me zanimaju 2 stvari, ako narucim po 1 lak od razlicitih sellera, hoce me carinit? I kako vama dođu doma lakici? Ako vas nema jel ostave zutu cedulju? Pitam jer mi je postar par puta, kad me nije bilo doma, knjige s ebaya ostavio u zgradi u haustoru, sreca da nitko ne krade knjige :-)
Dokle god ti vrijednost paketa ne prelazi 160kn neće te cariniti
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:13   #38
Hvala na dobrodoslici :-) I hvala na odgovoru! Sad mi 2 opija stizu skupa, vidim i sama da jedan sam ne ide na put A vec 2 dana pokusavam samoj sebi objasniti da mi ne treba cijela balet kolekcija! Ali kako izabrati koje od preostala 4 rastuziti i ne kupiti :banghead:
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:18   #39
Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
tako i ja kažem ali onda otvori kutiju gdje mi stoje lakovi pa sve u vodu pada :rofl : ali mene moj podržava u ludostima pa čak mi i sam naruči neki raritet sa ebay WL Nedavno provjeravam purchase history i skužim da je kupljen lak koji nisam uzela ja


Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
Postat će legendarna i ona... Ne prodajem, samo se hvalim
Pa tak je meni bilo kad sam pitala za Ogre..bedacha vice Imam ga ja ali nista ne govori da bi ga prodala, pa reko izgleda se samo hvali..tad mi to nije bilo smijesno


Pink hero, dobrodosla svidjaju mi se svi koje imas
Sto se carine i putovanja lakova tice, cure su ti vec rekle sve..
Reed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:27   #40
joj, sjećam se toga
A i ja bi Baquette i izvoli mi nađi puzdanog sellera
Pink, baš sam nepristojna... Dobro došla
Bolje da te ja ne savjetujem ako želiš skinuti neki OPI sa wish liste
Imam piruetu, Care to danse i rekla sam da mi ne treba više ni jedna balerina a sad još čekam Barre my soul i You callin' my a lyre a ove ostale mislim da neću uzimati... ali... pošto ću definitivno uzeti još jednu piruetu, možda uzmem i bijeli da ne putuje balerina sama
I definitivno uzimam još jedu bočicu Borisa i Nataše jer taj lak mi predobro stoji Vidjet ću kakav će biti na danjem svijetlu. Ako mi se bude jednako sviđao, kupujem još jedan jer imam blagi osjećaj da će nam u obitelji trebati dvije bočice
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.