Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2005., 12:11   #21
Ovo sto ja imam doma je sve neke plavkasto-zelene boje, od nekakvih morskih alga i sta ti ja znam vec
prepelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 13:12   #22
i meni većina tih proizvoda nekako čudno smrdi...
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 13:52   #23
Cure, kad ste dobile zadnju menstruaciju, ta provjerite da ne bi bilo 'nismo znali'?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 18:31   #24
Quote:
maristella69 kaže:
Cure, kad ste dobile zadnju menstruaciju, ta provjerite da ne bi bilo 'nismo znali'?!
hihih...
ali meni je smrdilo i kad nisam imala stomu!!
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 10:29   #25
Quote:
maristella69 kaže:
Cure, kad ste dobile zadnju menstruaciju, ta provjerite da ne bi bilo 'nismo znali'?!
Mozda to tvoje od mandarine ili cega vec ima ok miris, al ovo plavo od nekih alga (nacrtan je ko neki puz ) odvratno mirise
prepelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 10:44   #26
Ma kad je tako evo jedan bljuv i od mene

(a koja je razlika između ona dva bljuvka, zašto je jedan diskriminiran?!)


__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 21:53   #27
Dakle, ono mirišljavo u slatkim padelicama i teglicama u obliku kantica za mlijeko, iz Limonija je Aqoulina. Šteta da nemaju veći izbor mirisa.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 09:34   #28
Kupila sam body peeling Fruttini (by A. Vandini) s mirisom višnje, silom prilika, nije bilo ničeg boljeg, no meni je to previše sladunjavo, naprosto mi smrdi, pa se nadam da će ove moje patke imati dobru zabavu prilikom banjanja u kadi. Police verso

Ako netko zna di se mogu naći Natura Herbal peelinzi(uske duge bočice, aloa vera, cimet, etc.) bila bih jako zahvalna.
Inače, ne smrdi mi A. Vandini, volim te prirodne mirise, pogotovo algi i mora. Jedino ne podnosim miris ruža i sve cvjetne.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:12   #29
kupih i ja taj pililg i zavsil je u smecu. miris je meni dobar, kokos i jos nekaj, al niti mrvicu se ne pjeni i jednostavno mi ostal u rukavici. ma bezveze
al butter mi je dobar. takodjer i Vandiniev piling je oke
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:33   #30
smatram da je Aldek samo name koje odusevljava, ali da ucinci tih proizvoda bas i nisu neki. neki proizvodi imaju super miris, ali gel za tusiranje choco chips je
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 03:13   #31
ajme ajme kako predivno miriše! --- kupila Aldo Vandini kremu za ruke od makadamije i vanilije
sestri, doduše, al morala sam probat.

nego je li netko probao body butter oriental vanilla (tako nešto)?
tamnoljubičasta ambalaža. nema testera a posuda je oveća i zaštićena al. folijom. mislim da je to novo.. anyone?
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 09:59   #32
bzvz proizvodi
zali boze para
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 15:36   #33
dobila sam na poklon gel za tusiranje, nisam zadovoljna
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 21:04   #34
Quote:
~Jesen kaže:
ajme ajme kako predivno miriše! --- kupila Aldo Vandini kremu za ruke od makadamije i vanilije
ja sam za bozic dobila gel za tusiranje i losion za tijelo od vanilije i makadamije, znaciiii preeeefino mirisi i fino je za kozu! a moj dragi poludio za tim mirisom
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 21:05   #35
takodjer sam probala ulje za masazu od grejpa i jos neceg, revitalizing, za energiju bla bla i bas mi je finoo
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 11:49   #36
Ona ulja za tijelo, u manjim bočicama - koristi li se to umjesto losiona za poslije tuširanja ili?
Sama riječ "ulje" zvuči mi masno! (?)
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 00:05   #37
meni je piling za tijelo super!tak si fino mirišim poslije njega!
inspired is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 21:56   #38
Quote:
xxGaladrielxx kaže: Pogledaj post
kupih i ja taj pililg i zavsil je u smecu. miris je meni dobar, kokos i jos nekaj, al niti mrvicu se ne pjeni i jednostavno mi ostal u rukavici. ma bezveze
al butter mi je dobar. takodjer i Vandiniev piling je oke
pa pilinzi se ni ne trebaju pjeniti, oni pravi. pjene se jedino oni blagi peeling-gelovi za tuširanje, a to taj od kokosa nije.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 12:02   #39
Danas sam njuškala po tim proizvodima u dm-u...meni većina tih stvari lijepo miriši, velika su pakiranja, lijepe ambalaže, raznovrsno(ima svega i svačega, nešto niti ne znam za šta služi)...
No vidim da nema puno pozitivnih kritika na ovim stranicama...a ja mislila opskrbiti se tim proizvodima za božićne poklone...?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 01:32   #40
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Danas sam njuškala po tim proizvodima u dm-u...meni većina tih stvari lijepo miriši, velika su pakiranja, lijepe ambalaže, raznovrsno(ima svega i svačega, nešto niti ne znam za šta služi)...
No vidim da nema puno pozitivnih kritika na ovim stranicama...a ja mislila opskrbiti se tim proizvodima za božićne poklone...?
a ovisi kakvi su ukusi ljudi koje zelis darivati
osobno mislim da s linijom vanilija-makadamija ne mozes pogrijesiti. apsolutno bozanstveno za tu liniju jos nisam cula losu rijec, ni sto se mirisa a niti ucinka tice! imala sam gel za tusiranje koji sam potrosila, kremu za ruke sam potrosila i ostalo mi je jos malkice losiona za tijelo. mislim da cu, kad mi ponestane zaliha, kupiti si sama jos jednom sve ovo
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.