Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 14:16   #21
Ja sam sad nesto cackala po stranicama od Akrona i njihov Web program mi je izbacio cijenu za zid-zid ormar 2,90 m duzine i 2,5m visine oko 15000 kn
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 15:46   #22
Ugradbeni ormari

Zanima me kakve su cijene ugradbenih ormara.
bi li se isplatilo raditi to po sistemu sam svoj majstor ili nisu tako pretjerano skupi?
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 20:03   #23
Ja ću napraviti ugradbeni, ali ne preveliki. Imam jednu nišu u stanu široku 100 i duboku jedno 70. Prvo sam tamo mislio staviti neko lijepo ogledalo ali zašto bacati prostor u malom stanu. Imam jednog stolara, raspitao sam se-mislim da će mi 700 kuna biti dosta za materijal i ruke. Napravit ću ga od poda do plafona, gore će mi biti posteljina i sl. dolje ladice za gaće i čarape i bit će još par pregrada.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 08:08   #24
Re: ugradbeni ormari

Quote:
Ananke kaže:
Zanima me kakve su cijene ugradbenih ormara.
bi li se isplatilo raditi to po sistemu sam svoj majstor ili nisu tako pretjerano skupi?
U Eduru je ormar dimenzija 200x260x60 oko 5-6000 kuna, ovisno o tome kakve kerefeke ubaciš unutra. Daju i neke popuste. Može se puuno uštediti ako ti te stvari idu od ruke. Neki ljudi kupe samo klizna vrata, a unutrašnjost rade sami, neki sve.
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 08:13   #25
kupih u eduru, ali je bio skuplji od ovoga što bankei_ri kaže, a manji...naravno ovisi o unutrašnjosti i sl.
meni vrijedi svake lipe jer je super zbilja.

i još - garancija na klizna vrata 7 godina.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 10:29   #26
ima na njihovoj stranici mogućnost da izračunaš kolko bi te koštao ormar kakav hoćeš

http://www.eduro.hr/
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 11:03   #27
Quote:
Tuco-il brutto kaže:
...mislim da će mi 700 kuna biti dosta za materijal i ruke...

Možda 1700
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 08:21   #28
NApravio sam si ga sam i ispao je baš onako kako sam htio. Cijena? Neka sića...došao me 12 puta jeftinije nego dasam kupio u dućanu
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 07:32   #29
garancija na klizna vrata?? što se tu ima pokvariti? opet nije li 5-6000 malo reviše za tak nekaj??
road runner opcija je ok. bar znaš kaj imaš.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 08:14   #30
Skupo je al zato kaj sistem kliznih vrata košta puno. A ko je rekao da ugradbeni ormar mora imati klizna vrata? Možeš staviti na obične pante i uštedio si 1000 kn.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:07   #31
ne košta toliko, malo te zafrkavaju. moraš se raspitati koliko košta sistem, a i nije bog zna kaj to takovoga.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:21   #32
Dosad sam napravio tri ormara sa kliznim vratima sa dva različita sistema, a trenutno radim sa trećim sistemom, pa mislim da ipak znam koliko koštaju i da se ne moram raspitivati.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:45   #33
1000 kn razlike
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 10:07   #34
Quote:
keš kaže:
1000 kn razlike
Između čega?
Uopće ne kužim o čemu pričaš i o kojim ciframa govoriš.
Za primjer, kod ovog ormara se radi o vodilicama SCH5, sistem 3.5 m/ 5 vrata i koštao je 2400 kn (vodilice gornje/donje, kotačići, zaustavljači...). Pa onda izračunaj koliko bi koštao približno sistem za gore navedeni ormar 2m/2 vrata.
A obične pante koštaju 4 kn komad
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 10:10   #35
Ma u biti, da skratim priču, ako vam je bitna cijena, nemojte stavljati klizna vrata tamo di imate prostora za obična, ne isplati se.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 14:28   #36
Napravi čeličnu konstrukciju od cijevi.
Naprijed postavi klizna vrata sa razmakom od poda i plafona da može strujati zrak. Ostale stranice ti ne trebaju.
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 23:26   #37
[QUOTE]MadVlad kaže:
[B] Između čega?
Uopće ne kužim o čemu pričaš i o kojim ciframa govoriš.
Za primjer, kod ovog ormara se radi o vodilicama SCH5, sistem 3.5 m/ 5 vrata i koštao je 2400 kn






..kaj si ti napravio ovaj ormar?
..odlicno mi izgleda..ja bi toooo


...frendica je u Solidumu kupila ogroman ormar sa kliznim vratima za cca do 3000 kn..sa svake strane precke za vjesanu robu, gore velika polica i u sredini police po cijeloj visini...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:25   #38
meni doma isto treba ugradbeni ormar dug oko 2 metra
prije nekih 6 mjeseci sam se raspitivao i svi su mi davali cijene od 5000 kuna na više.
za 5k se dobije najobicniji ormar bez ikakvih vanjskih ili unutarnjih dodataka. ako ce na vratima biti staklo, ogledalo, aluminij i sl, onda se cijena penje na oko 8k kuna

sve u svemu, nije jeftin sport
__________________
jozo
jozodz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 08:46   #39
Meni su u Eduru dali ponudu za ugradbeni ormar 300x260x60 od 14000 kn. moram napomenuti da je njihova ponuda bila najjeftinija.....Ja sam napravio isti ormar i na kraju me ispao cca 9000 kn. Najskuplji dio su klizni alu. mehanizam i okvir SCH44 koji je koštao oko 4500 kn.
buks28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 00:17   #40
pozdrav...

evo citam ovih nekoliko topica o ugradbenim ormarima i sl. pa imam par pitanja...
imam (imat cu ) hodnik širine 150cm, dugacak cca 4m u kojeg bi stavio ormar širine 250cm... budući da sam hodnik nije jako širok, mislio sam napraviti ormar dubine 40-50cm (na 150cm širine hodnika)... dio ormara (50-70cm) bi ostavio otvorenim za svakodnevno vješanje jakni... stavio bi koju policu zza cipele... ostalo standardne police i prostor za vješanje... vrata klizna ili klasicna, svejedno...
neka procjena koliko bi to moglo koštati? na Eduru mi javlja grešku na stranici kod izračunavanja... na velesajmu u jednom ducanu mi je žena rekla da oni rade ugradbene ormare po cijeni od 1500kn za kvadratni metar, bez obzira na dubinu... nekoliko puta skuplje od ovoga gore što je napravio MadVlad za 2400kn...
MadVlad, jesam te dobro shvatio? 2400kn je bila cijena za 3.5m široki ormar sa 5 vrata?

__________________
"I didn't do it, nobody saw me do it, there's no way you can prove anything!"
siljo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.