Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 16:58   #1121
OK, razumijemo se da su u Njemačkoj uvijeti neuporedivo bolji, te stoga nema smisla uspoređivati npr. Nagel i RALU ni po pitanju primanja, ni uvjeta, itd!! Zato ti i velim, preporuči momka u svojoj firmi i neka uživa! Ali, ovdje je kolega iznio uvjete u firmi gdje vozi 20 godina star kamion, hebe ga gazda kako hoće te momak traži nešto bolje. U takvom KONTEKSTU, kontekstu jugoistočnoga europskoga prijevoza, RALU je miljama ispred ostalih firmi! Mislim da to moraš priznat, unatoč svim nedostacima kada ih uspoređujemo sa zapadinm tvrtkama. Obrati dakle pažnju na KONTEKST, i u tom kontekstu promatraj tu firmu!
E sad...vikend odmori...Nisi se dobro izrazio da vikend odmor mora biti u domicilu! To podrazumijeva svaki vikend kod kuće, a to ostvariti u međunarodnoj špediciji...znanstvena fantastika! Znamo da mora vikend odmor trajati 45 sati, te da se može skratiti na minimalno 24 sata van domicila. Ako je skraćen mora se nadoknadit taj 21 sat skraćenog vikend odmora u sljedeća tri tjedna. Nadalje, kada se skrati vikend odmor SLJEDEĆI MORA biti u punom trajanju, dakle 45 sati. E upravo za taj vikend poslije skraćenoga navedeno je da se mora provesti VAN VOZILA, što će reći u domicilu! Dakle, on bi morao biti u domicilu a ne svaki vikend odmor! E ako rade i taj vikend poslije skraćenoga van domicila, onda krše zakon. A ne krše svakoga vikenda provedenoga vani!!
ja 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 17:04   #1122
Al nam je kontekst ako se kao prednošt računa ako navuku kurton prije nego te naguze. Prednost samo taka ....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 18:05   #1123
Mislim da malo pretjeruješ...po pričanju njihovih vozača nije tako. Nije idealno, al je zadovoljavajuće i prihvatljivo. Opet kažem ako oni pogrešno pričaju, i ja ovdje pogrešno pričam, al nemamo razloga ne vjerovati tolikom broju ljudi! Ne radi se o priči jednoga ili dva čovjeka, nego više desetaka njih.
I ne shvaćaš me što želim reći, ne idealiziram, poprilično sam svjestan stanja konteksta, i u takvom kontekstu oni su u vrhu. Ajmo reći, od dva zla manje zlo. E ako je prihvatljivije čovjeku da ide vanka negdje onda nepotrebno pričam. Vani će naći bolje uvjete vjerovatno, mada nije sigurno. A mislim da je jednostavnije ostati ovdje i ako ostaješ ovdje ta tvrtka je na top-listi sigurno!
ja 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 10:06   #1124
Pitanje - čuo sam par priča da u Manovim kamionima postoji peti osigurač i kad ga se makne, kamion nema blokade i može jurit koliko već može. Jel to istina, ili je ta priča o "petom osiguraču" kafanska legenda?
MacAnony is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 11:24   #1125
Quote:
MacAnony kaže: Pogledaj post
Pitanje - čuo sam par priča da u Manovim kamionima postoji peti osigurač i kad ga se makne, kamion nema blokade i može jurit koliko već može. Jel to istina, ili je ta priča o "petom osiguraču" kafanska legenda?
Kod Scanije je prvi osigurač u gornjem redu. Garantirano radi. Ne vidim zašto bi na MAN-u bilo drugačije (možda ovi novi sa digitalcem rade drugačije - ali stari "na listić" nebih rekao.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:14   #1126
Aha, a to "peti osigurač" je onda možda samo za Man, ili je doslovno peti po redu osigurač taj koji se skida? Jel ima slika kako to uopće izgleda?
MacAnony is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 23:41   #1127
Pa, ak imaš elektronički limeter na 85 ili 90 km/h, kad spukneš osigurač za njega, on ne dela, dakle, kamion ide kolko već more iti stjecajem okolnosti. Samo je pitanje kaj to onda tahograf crta.....

Inače, kruži priča, koja je točna, da je jedan poznati zagorski meštar za izradu nadogradnji, kasona, ili kak ih već zovete, posudil, opet od jednog poznatog zagorskog autoprijevoznika traktor da odbaci poluprikolicu do "Slovenije". Na kraju je to bilo do granice Austrija - Njemačka, kamion je vrnul s praznim tankom, a pun je bil, osigurači uredno popukani van i čačkalica u tahografu tak da crta 80 uredno celim putem......

Taj isti je inače na zavoju negdi h Sloveniji zgubil cijelu nadogradnju, jer se, kao ono malo brže dopeljal s teretom (neka mašina je bila u pitanju) u zavoj pa su šrafi malo popucali...... A znal je prejti kroz Austriju s kamionom za vrijeme koje je potrebno da se taj put prejde s autom, pa su ga na granici malo zajebavali........ i takve stvari, samo njega boli kita za to.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 00:52   #1128
Mislim da bi mi najmanji problem da me zaustave bil brzina, više bi se koncentrirali na 15-16 sati u komadu, zadnjih 28 listića, koje naravno nemam
Sime23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:58   #1129
Baš krasno...... Imam ti ja, nisu moji, al nisu ni legalni, isto tolko, na nekima čak i više sati u komadu
Šteta kaj ne delam više tam gdi jesam, samo zbog šofera, ničeg drugog.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:23   #1130
Majstori recite mi, jel se prvo piše tahograf pa pali kamion il se može kresnut pa u međuvremenu pisat listić ?
Ja osobno prakticiram ovo drugo.
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:25   #1131
Napiše se novi, izvadi stari, i pali se pila. Ja tako prakticiram.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:30   #1132
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
Majstori recite mi, jel se prvo piše tahograf pa pali kamion il se može kresnut pa u međuvremenu pisat listić ?
Ja osobno prakticiram ovo drugo.
kolega nema ti to veze,samo treba paziti da se ne spoji listić,odnosno da nebude prijepis preko...
ja nekad prije pišem,nekad kasnije,ovisi,ako dođem u ponedeljak ujutro,onda prvo kresnem makinu da fila zrak pa pišem listić...
nekad znam ispisat i kad idem na spavanje,ako krečem jako rano ujutro,onda alarm na 9 ili 11h kolko delam pauzu,i onda kresnem,zamjena listića i po gasu...
a čak mi se čini da ovi neki tahografi kaj imaju ladicu nebreš mjenjat ako nedaš kontakt,onda mi to dođe na isto...
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:35   #1133
A ak ne vozim svaki dan, recimo danas sam odvozio i sutra ne vozim, današnji listić vadim nakon vožnje il treba ostat da se vidi odmor ?!
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:44   #1134
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
A ak ne vozim svaki dan, recimo danas sam odvozio i sutra ne vozim, današnji listić vadim nakon vožnje il treba ostat da se vidi odmor ?!
ako znaš da sutra ne voziš vadi ga van,i onda možeš ručno unijeti svoj odmor, a ako bi sutra išao vozit,a recimo danas si počeo u 7 h vožnju i završio u 17h,onda ga ostavi,ali pod uvjetom da niko ne pomiče vozilo,ali onda vodi brigu da moraš doći i prije 7h mjenjat listić,jer u 7:01 on ide preko prijepisa vožnje ili odmora ili rada,i prelazi 24h i taj listić je onda nevažeći...
evo ja sam danas ostavio truck kod mehaničara,izvadio van listić,i sutra ili preko sutra kad opet dođem po truck,pišem iza pauzu i onda krečem dalje,znači svaki dan vozač mora imati dokaz svojeg rada ili vožnje ili odmora,a to može na listiću voditit evidenciju,ili potvrda o aktivnostima,koju izdaje poslodavac i mora biti u 2 primjerka jedna vozaču a druga poslodavcu za evidenciju i mora biti potpisana od jednog i drugog,napomena za potvrdu,ako se u njoj prikazuju lažni podaci to se smatra prekršajem
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:56   #1135
Kak se upisiva ručni odmor ?
I zanima me kakva pravila vrijede za kipere, pošto vidim da po cijele dane piče.
Istotako ja krenem oko pol 8 recimo, za pol sata sam na gradilištu i tek palim naprimjer u 17:00. Jel to prekršaj ?
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 23:06   #1136
ručni upis se radi na poleđini listića u raster di imaš grupe volan,čekić,kocka i krevet,znači ako radiš tjedni ili dnevni odmor a listić je vani onda u taj raster crtaš kemijskom svoj odmor.
za kipere vrijede ista pravila,znači za sve vrijede pravila koja je zakon donio,a to što se ne drži do zakona i pravila,je stvar policije i inspekcije...
a za tebe,moraš imati na umu i zakon o mobilnim radnicima,koji kaže da nakon 6h rada,znači maksimlno 4:30h vožnje i i ako imaš i 1:30h ostalog rada onda moraš imati minimalni odmor od 30 min.(ne brkati pojmove vožnja i ostali rad,jer utovar istovar,priprema kamiona to se računa u ostali rad znači oznaka čekići,a vožnja je vožnja)
a sve ovisi o tebi i tvojem vođenju grupa,znači ako dođeš na bauštelu i npr,radiš kranom,onda bi trebao imati na čekićima,znači da radiš,a ako ekipa ide na gablec onda prebaciš na krevet jer radiš odmor...
prema zakonu o vremenu upravljanja teretnim vozilom ili kak se več veli nisiu prekršaju,jer nemaš puno vožnje,ali obrati pažnju na zakon o mobilnim radnicima i radnom tjednu od 48h...ima tu svega,teško je to planirat kod nas gdje vlada opči kaos i nepoznavanje propisa
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 01:10   #1137
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
A ak ne vozim svaki dan, recimo danas sam odvozio i sutra ne vozim, današnji listić vadim nakon vožnje il treba ostat da se vidi odmor ?!
http://www.cvh.hr/cvh/propisi-i-uput...m-prometu.aspx evo ti zakon o radnom vremenu
Kruno12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 17:28   #1138
Eto markec je sve rekal vjerujem da bu Ruda potvrdio, uglavnom kolko sam ja pratio stvar je radno vrijeme != vrijeme vožnje, ak si za pol sata na baušteli i tam se muvaš pod oznakom ostalog rada možeš teoretski npr. skurit cjeli dan šihte, a da si efektivno vozil uru vremena...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 20:22   #1139
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Eto markec je sve rekal vjerujem da bu Ruda potvrdio, uglavnom kolko sam ja pratio stvar je radno vrijeme != vrijeme vožnje, ak si za pol sata na baušteli i tam se muvaš pod oznakom ostalog rada možeš teoretski npr. skurit cjeli dan šihte, a da si efektivno vozil uru vremena...
Da malo razjasnimo neke stvari....

Vožnja jednako = rad

birač grupe na tahografu sa oznakom čekića = ostali rad
to može biti istovar, točenje goriva, promjena gume, pranje vozila, čak i samo prisustvo u firmi bez da išta radiš ( ono gazda nema posla ali te beje da dođeš u firmu)

Kvadrat onaj prekriženi = vrijeme pripravnosti = čekanje na granici, čekanje na istovar ( ali ako na tu grupu za čekanje istovara staviš onda si bedast)
u biti sve što spada u prisustvo uz vozilo da MORAŠ BITI a da nemaš drugog posla već da čekaš da nešto krene....umjesto na tu grupu mnogi stavljaju na "krevet" ....i onda s Mađarima problemi

Krevet= odmor, bilo da se radi o "prekidu vožnje zbog zakonske obveze" ili da se radi o "dnevnom odmoru" koji mora biti najmanje 9 sati u tijeku 24h a u pravilu treba biti 11 sati u tijeku 24h!

A sad o "šihti" ...od momenta stavljanja listića u tahograf počinje vradno vrijeme! O vremenima rada i vožnje sam već prisao kojih 20 strranica prije u ovom topicu! Ta šihta smije biti maks 13 sati dnevno ( u tijeku 24h) s mogućnosti 15h dnevno ali samo 3x u tijeku jednog tjedna!

Ono što je Markec htio reč jeste
1. Bez obzira i ako nisi napravio 4,5 sata vožnje ali nalaziš se na poslu najkasnije nakon 6 sati "drugog rada" ili kombinacija koja prelazi to npr. 2 vožnje + 4 sata pranje vozila, promjena gume , itd ....po zakonu o radu moraš stavit na pola ure "odmor" .

2. što je markec htio reč jeste da je vozač dužan za razliku od drugih profesija dokazivat bilo listićem bilo zapisom na vozačkoj chip kartici i što je radio u svoje slobodno vrijeme...tj da je "odmarao"

uzmimo primjer vozača koji vozi svaki dan jednu smjenu i ide doma na spavanje a vozi vozilo s analognim tahografom....

u 7h stavlja listić i nakon 13 sati smjene u kojoj je vozio 9 sati i 1 sat istovario i utvario .....i u kojoj je imao 45 minuta odmora nakon 4,5h sata vožnje. Znači ide doma u 20h .....zbog toga što napušta vozilo mora OBAVEZNO IZVADIT LISTIĆ IZ TAHOGRAFA !

Pošto ujutro opet u 7h preuzima vozilo ....na poleđini svog današnjeg listića obavezan je ručno povuć liniju od sata kad je izvadio listić iz tahografa ( 20h) do 24h.....na sutrašnjem listiću prije stavljanja u tahograf onda vuće ručno liniju na "krevetu" od 0:00h do 7:00h kada počinje s radom i stavlja listić u tahograf! Napomena da je obvezan ako je recimo došao u firmu u 7 i počeo s nekim radom .....a tek u 8 stavlja listić, onda do 7:00 vuče "krevet" od 7-8 vuče na čekić....i od 8:00 je listić u tahografu i bilježi vožnju!

Ajde napravit ću nekoliko primjera ovih dana!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 22:28   #1140
od jednostavnog ispisivanja listića do kako zakomplicirati sve živo
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.