Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2009., 19:34   #781
....kupih si maloprije ove crne visoke,prije par dana one plave s krznom,odvest ce me u bankrot ovaj dajh....mislim da ce jedna od novogodisnjih zelja biti "necu vise nogom krociti u dajhman"....ali to tek za novu,do tad mozda upecam jos koje
sad ne znam,imam previse cizama...jos ovih dvoje novih,opskrbila sam par iducih generacija
jednih bi se od ovih dvoje dajhmanusa trebala rijesiti,ja bi nekako ovih plavih ali mama me odgovara,kao toplije su mi,prave zimske...blablabla
al crne mi nekako bolje stoje,sta ja znam...nisam pametna
inace,u dajhu ima svih brojeva cizmica,valjda su danas dobili robu
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 19:39   #782
jedne sakriješ da majka ne vidi
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 19:50   #783
Quote:
macka_ kaže: Pogledaj post
jedne sakriješ da majka ne vidi

ma ne moram ih skrivati,ne kupuje mi ih ona....sad joj je sinulo da bi ona htjela ove plave iako zna da su joj male,al sve samo da ih ne prodam jer su joj prekrasne
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:28   #784
tek sam u subotu u cc otkrila ovaj dućan
lijepih tenisica imaju
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:43   #785
vidjela danas u novinama claudia schiffer liniju,nije mi bas
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 19:57   #786
Deichmann cizme

Ovako, vidjela sam super cizme u AM, smede, onako malo vise, 700kn.
Nikad nisam nista kupila od njih pa me zanima kakve su kvalitete. Cizme su kozne.. Strah me dati pare pa da poslije ne potraju ni jednu sezonu...

I jos nesto, da li imaju istu robu u svim Deichmann ducanima u ZG, ili recimo ima jos nekih drugacijih modela u Cityu ili u Garden Mallu?
Chrimat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 21:57   #787
ima ko one uloske za cipele iz dajhaca? ima i nekih toplih vunenih i anatomskih i svakakvih
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 13:00   #788
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
vidjela danas u novinama claudia schiffer liniju,nije mi bas
Cindy Crawford

Full mi se sviđaju jedne čizmice iz te linije, ali su mi full široke oko gležnja , a to baš ne volim.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 13:23   #789
cure kakva je ponuda balerinki? one jednostavne, u bojama
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 13:46   #790
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Cindy Crawford

Full mi se sviđaju jedne čizmice iz te linije, ali su mi full široke oko gležnja , a to baš ne volim.
jel? meni bas to super. al meni je sve siroko oko gleznja i listova, kad imam tanje noge, i šapu broj 38, 39.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 15:30   #791
ups cindy je
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 16:55   #792
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
odlicne su mi ove cizme!
i ja bi si ih isto kupila, ali su mi malo previsoke
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 20:20   #793
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
cure kakva je ponuda balerinki? one jednostavne, u bojama
nema niš, katastrofa
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:58   #794
Quote:
Charlie3 kaže: Pogledaj post
Jučer sam bila u Trstu i vidjela ove uživo.
Mislila sam da će biti ljepše, ustvari, nisam očekivala da će izgledati tako cheesy
Probala sam ih i totalno su nekomotne, i to ne zbog vrtoglave pete, baš je neki čudan oblik cipele i nikako da komotno namjestim prste.
Uz to, platforma je visoka (oko 5 cm) i totalno loše i jeftino izgleda, naročito ovaj nakošeni dio ispod prsta.

Uglavnom, nemojte plakati ako ih nemate
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 20:05   #795
Postoje li u D. ijedne kožne? Meni je tamo sve plastično i neudobno
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 22:03   #796
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ima ko one uloske za cipele iz dajhaca? ima i nekih toplih vunenih i anatomskih i svakakvih
to i mene zanima, visi tamo htpa onih uložaka za cipele, a sad ide zima pa me zanima ima li tko nešto za preporučiti ?

i kakvi su to anatomsku ulošci koji se prodaju a da ti ortoped nije pogledao stopalo ?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 00:06   #797
Iskreno, ne znam koje sve uloške drže, meni je jedanput (u ljeti) prodavačica uvalila kožne uloške, više su mi odmogli nego pomogli, bacila sam ih.
Ako su bili koji frotirasti (s gornje strane frotir, s donje guma), oni su odlični za ljeto ako vam se stopala znoje, pa vam se s njima ne skliže u cipelama/patikama. Iako su mi i kroz zimu super za nosit u martama/čizmama jer brzo hodam pa mi se uvijek nekak skliže u obući (a ne uzmem prevelik broj)... Znači frotiraste i za ljeto i za zimu (s tim da ne griju).
A ako imaju vunene (gornja strana vuna, donja guma) - tih imam uvijek tokom zime za marte... Uzmem najveći broj, razrežem na komade i stavim u marte na pete da me ne tiskaju... Nikad ih drukčije nisam nosila, al navodno su izuzetno topli.

Anatomski - nekak univerzalno napravljeni, osobno mi nisu bili ok.

Nadam se da sam vam kaj pomogla...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 00:40   #798
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ima ko one uloske za cipele iz dajhaca? ima i nekih toplih vunenih i anatomskih i svakakvih
Ja u svim svojim cipelama imam te uloške na rezanje i uvijek kad kupim cipele u Dajhmanu kupim i uloške za njih, vunene nisam probala, ove ostale manje više jesam, najviše ih koristim zato što mi je mekše za taban kad ih stavim, pogotovo ako su više pete u pitanju, e sad kako tko voli

I naravno da te ortopedske ne mogu zamijeniti prave za koje ti uzme mjeru ortoped, to ti je ona ista fora sa diptrijskim naoćalama u dm, tko ima neku laganu diopriju su ok, ostali moraju po specijalne, tako i to.

Eto nadam se da sam pomogla
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 04:35   #799
[QUOTE=lonicera;22881930

i kakvi su to anatomsku ulošci koji se prodaju a da ti ortoped nije pogledao stopalo ?[/QUOTE]

a to su kao one koje imaju poviseno na cca sredini stopala s unutarnje strane kao univerzalno anatomske
nije idealno ali navodno nije ni lose
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 13:18   #800
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ne znam jesam li dobro pohvatala..
ako pričate o ovima gore na slici,definitivno su puno više od ovih sa satenskom mašnom. meni noge otpale u tim salonkama.ja pametna cijelu večer bila u njima vani
Tek sam sad vidila ovo

Nismo pričale o ovim sa zakovicama na potplatu, nego o onim običnim salonkama crnim, bez zakovica.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.