Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2008., 23:14   #41


Ovih dana, točnije u ponedjeljak 29. rujna, započet će suradnja između stranica HDtehnika.com i Philips Electronics Representative Offices B.V, predstavništva renomirane nizozemske firme u Hrvatskoj na polju servisno-tehničke podrške čitateljima i članovima HDtehnika foruma. Ovo je jedinstven primjer suradnje između web portala i velike korporacije u cilju pružanja kvalitetnih informacija krajnjem korisniku Philipsovih proizvoda.
Philips.hr je regionalno predstavništvo zaduženo za upravljenje čitavom istočnom europom pa tako i našom regiom.
Ukoliko imate bilo kakvih servisno tehničkih pitanja slobodno se obratite. !

Na našem forumu je otvoren poseban podforum u kojem će te moći postavljati pitanja vezane uz ovu marku proizvoda, od pitanja tehničke naravi, raznih informacija o audio-video tehnici, pa sve do pitanja servisne prirode na koje će Vam odgovarati uvaženi članovi našeg foruma. Sva pitanja i detalje možete postaviti i pročitati na ovom linku : http://www.hdtehnika.com/phpBB/viewforum.php?f=74
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 17:27   #42
Thumbs up AV chat i rasprava o AV tehnologijama i rješenjima

Na zahtjev nekoliko forumaša, otvaramo i chat topic.

Dakle, ovdje je dopušten "razgovor" nevezano za teme, no ipak molim da se koliko je moguće chat svodi na audio/video tehniku.

Ova tema će se malo blaže moderirati, no to ne znači da Pravila ovdje ne vrijede niti da možete bilo koga vrijeđati!

Također, otvaranjem ove teme strože će se kažnjavati chat na drugim temama.

Molim da se ne odgovara samo sa smajlićima.

Uživajte!

Update 25.03.2011.

Chat temu proširujemo, sad je tu moguća rasprava o AV tehnologijama, novim rješenjima i sl. (primjerice, dolaze nam novi TV modeli itd).

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 01.04.2011. at 16:45.
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 18:34   #43
Bok svima,

Hvala Tony!
HasoMujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 18:51   #44
Imamo Chat

kad smo već tu,jel netko bio u novom prodajnom salonu Europatradea u Gunduličevoj,navodno ima novih modela 2009
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 22:07   #45
Inače ekipa kad me već zovete skračeno,svi me zovu TBF

Makar može i F1 nije da mi smeta
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 10:05   #46
Malo OT...trebalo se ići ove godine na SPA da vidimo tog tvog Vettela uživo ali dogodile su se neke komplikacije tako da je (šmrc) otpalo...da ne budemo potpuno off-topic, imaju dobre LED displeye tamo
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 12:11   #47
hehe, a s koje to pozicije Vettel danas starta?
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 12:35   #48
4 do prvog zavoja će bit 2,dva Brawna će se međusobno sudarit jer je Rubens ljut zato kaj njegov bolid ima LCD od 50 Hz u odnosu na Butonov sa NeoPDP Plazmom samim tim će Rubens isfrustriran razbit svoj i Butonov bolid a Sutil upotpunjuje njemačku dominaciju i završava na 2 mjestu,za nagradu svi će dobit nove panasonic Plazme za pregled vremena na bolidu u boxu

Weber će iz dobrote sparkirat bolid sa strane tak da Vettel pobijedi,Sutil bude drugi,a Rosberg završi kao 3 ,tak da Njemci imaju na domačoj utrci tri vozača na postolju

Myte šteta za Spa jel ideš kam ove ili iduće godine ja bi najžađe zapalil nekam daleko tipa Singapur ili AbuDabi ko zna možda i Japan ili Kinu,pa odemo skupa,fino pogledat trku kvalitetno se zarakijat i usput nabavit neke dalekoistočne AV novotarije
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 17:25   #49
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
4
Myte šteta za Spa jel ideš kam ove ili iduće godine ja bi najžađe zapalil nekam daleko tipa Singapur ili AbuDabi ko zna možda i Japan ili Kinu,pa odemo skupa,fino pogledat trku kvalitetno se zarakijat i usput nabavit neke dalekoistočne AV novotarije
Eh, daleko je to za Myta i pomalo skupo...ak je stajanje u SPA 1350 kn, koliko je tek u AbuDabiju za šeike

Čestitke Webberu i Vettelu, ne buju BBB (Britanci Button i Brawn) tak lako osvojili naslov...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 17:55   #50
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Eh, daleko je to za Myta i pomalo skupo...ak je stajanje u SPA 1350 kn, koliko je tek u AbuDabiju za šeike

Čestitke Webberu i Vettelu, ne buju BBB (Britanci Button i Brawn) tak lako osvojili naslov...
Pa možemo se namazat naftom i zamotat krpama pa tvrdit da smo Šeici iz Hrvatske,ko zna možda nas i puste u VIP ložu za badava
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 18:05   #51
Moramo povest i Stipu, on je dobar s "naftašima", morti onda zaista i upadnemo...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 18:31   #52
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Moramo povest i Stipu, on je dobar s "naftašima", morti onda zaista i upadnemo...
Čuj nisam ni ja za bacit,moj grad inače zovu mali Kuvajt Naftnih kačaljki na svakom čošku,a i cesta kroz šumu prema njima ,za zanimljive nočne radnje
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:39   #53
Ha, sigurno negdje Moslavina???
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 21:32   #54
Ivanić Grad ,pa znamo se i sa jednog drugog foruma,samo tam mi nick završava sa IG
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 04:09   #55
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Inače ekipa kad me već zovete skračeno,svi me zovu TBF

Makar može i F1 nije da mi smeta
aha, aha, ok, sve jasno, ovo je uglavnom mene išlo , nema frke-a može onda i "TBFD" ili "TBF1D"

joj, hebo vas/nas AV tehnika i sl., PM kolko sam u tome - danas ženi predlažem "kaj bumo loma (pazi sad, grr!) 16:9 malo za početak ili....?" i onda, naravno, muk, i sam sebe vlovim u verbalnom ćor-sokaku, ts, ts, ts, jado jadni , ... . . . . . .
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 13:33   #56
Imaš virus AVN1
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:21   #57
da, tak nekak.. loll
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 19:18   #58
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ivanić Grad ,pa znamo se i sa jednog drugog foruma,samo tam mi nick završava sa IG
Aha, znam koji forum al ne sjećam se točno nicka...čekaj čekaj, sad mi dolazi...da nije STIG!!!
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 19:59   #59
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Aha, znam koji forum al ne sjećam se točno nicka...čekaj čekaj, sad mi dolazi...da nije STIG!!!
niti blizu al dobra ideja

Ak bum otvaral novog klona definitivno je ovo nick za mene

ja sam onaj sa Philipsom 9603D i pokušajem čeprkanja po Tunerima i karticama nebi li postao H tj. MPEG4
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 20:13   #60
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

ja sam onaj sa Philipsom 9603D i pokušajem čeprkanja po Tunerima i karticama nebi li postao H tj. MPEG4
pa to si ti i s ovog Foruma

onda sam mislio na krivi Forum (jedan o autima) jer sam i tamo nabasao na jednoga iz Ivanića...zbunio si me...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.