Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 20:48   #1
Tuča zbog ženke

Koliko puta ste se potukli radi nesretne žene?
Kak je prošlo, koliko žrtava, kazni etc?
Ima li smisla to?
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:09   #2
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Koliko puta ste se potukli radi nesretne žene?
Kak je prošlo, koliko žrtava, kazni etc?
Ima li smisla to?
Nikad, niti imam namjeru.

Nema nikakvog smisla osim ako bi mi u pitanju bila supruga koju netko napadne.
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:27   #3
Quote:
dmarijan kaže: Pogledaj post
Nikad, niti imam namjeru.

Nema nikakvog smisla osim ako bi mi u pitanju bila supruga koju netko napadne.
debeli +1
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:31   #4
Zbog žena se tuku seljačine...

Pomogao bi ženi riješiti se dosadnjakovića kojeg se ona sama nije kadra riješiti, ili nekog tko je napastuje, no tući se za naklonost ženke je dokaz smanjene inteligencije.

Isto kao da je očekujem da se dvije žene tuku, pa koja pobijedi ima čast biti sa mnom...
__________________
potpis.
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:48   #5
Nisam se tukao da bi zaradio naklonost žena več kada sam vidio debile da tuku žene negdje u javnosti. A i to je dvosjekli mač jer su mi često znale govoriti da koji kurac ja tučem njihovog dečka, on to nju cipelari iz ljubavi.
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:56   #6
Quote:
Neugodnjak kaže: Pogledaj post
Zbog žena se tuku seljačine...

Pomogao bi ženi riješiti se dosadnjakovića kojeg se ona sama nije kadra riješiti, ili nekog tko je napastuje, no tući se za naklonost ženke je dokaz smanjene inteligencije.

Isto kao da je očekujem da se dvije žene tuku, pa koja pobijedi ima čast biti sa mnom...
Pa kaj s emene tiče, mogle bi se natjecati u blatu...
Al generalno se slažem, tuča zbog žene nema smisla, osim ak ti nije višegodišnja cura ili žena...
Pokazivanje ko ima veći kurac je neandertalski
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:11   #7
Quote:
m4rko kaže: Pogledaj post
Nisam se tukao da bi zaradio naklonost žena več kada sam vidio debile da tuku žene negdje u javnosti. A i to je dvosjekli mač jer su mi često znale govoriti da koji kurac ja tučem njihovog dečka, on to nju cipelari iz ljubavi.
ovo je najjača situacija koju možeš doživjeti...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:22   #8
Quote:
Neugodnjak kaže: Pogledaj post
Zbog žena se tuku seljačine...
End of discussion. Naravno da ces reagirati ako je netko napasan, ali tuci se radi neke potencijalne cure, hvala ali ne hvala.

Iako ih puno to i voli. Nema puno stvari sto moze povecati neciji ego nego dvije budale koje se mlate radi tvoje naklonosti.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 02:29   #9
Quote:
m4rko kaže: Pogledaj post
Nisam se tukao da bi zaradio naklonost žena več kada sam vidio debile da tuku žene negdje u javnosti. A i to je dvosjekli mač jer su mi često znale govoriti da koji kurac ja tučem njihovog dečka, on to nju cipelari iz ljubavi.
+1 - imao takvo iskustvo jednom dok sam bio mlađi (trgovački centar u Puli, svi gledaju ta tlane ko šupci i ja jednostavno to nisam mogao gledat- i razvalim lika šakom, ovaj ablegne i ova "žrtva" me napadne da šta joj radim od njene ljubavi života)

Inače- ić se tuć radi ženske s tipom mogu jedino ako je napadnuta, a u slučaju da se ide s nekim karat pa da ih otkrijem, mogu njoj odvalit šamarčinu i sterat i tri pizde materine a njega počastit pivom jer mi je oči otvorio...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 02:43   #10
Quote:
m4rko kaže: Pogledaj post
Nisam se tukao da bi zaradio naklonost žena več kada sam vidio debile da tuku žene negdje u javnosti. A i to je dvosjekli mač jer su mi često znale govoriti da koji kurac ja tučem njihovog dečka, on to nju cipelari iz ljubavi.
Ovak nešto slično se i meni dogodilo, odonda više ne uskaćem "damama" u nevolji. Hoda lik po ulici i gura ispred sebe curu držeći ju za kosu i povlačeći ju tamo amo i dere se nekej tipično za neandartalce koji još nisu izašli iz pećine.
"Zašto mi se kujo nisi javljala na mobitel je*** ti mater šugavu. Moraš mi se svaki put javit kad ideš negdje da znam di si. Znam ja tebe varaš me."
I onda ja uletim jer jebiga ne mogu mirna srca gledat takva sranja i primitivizam na ulici. Lik se primiri i pusti ju, al je izgledao ko da bi svake sekunde mogao opet grunuti. Cura se malo strese, popravi frizuru i kaže mi.
"A koju p.m. ti želiš i kaj se miješaš."
Jednu cijelu minutu sam samo stajao pred njima s izrazom face nešto između ovo dvoje .
Onda sam im poželio sve najbolje i produžio dalje .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 13:12   #11
Isto se i meni dogodilo, frajer nateže žensku na sred ulice, jebanje majke itd...uletim jer vidim da je žena u pitanju, na kraju se lik makne, a glupača skoči na mene da kaj se ja mješam...malo je falilo na kraju da nju ne zavarim šakom i da zalegne, ali ipak ne tučem žene...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:05   #12
pita haso muju: a što bi ti učinio da ti i fata idete kroz šumu i medvjed napadne fatu? a mujo će u čudu: što što bi ja učinio? sam ju je napao, sam nek se i brani
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 11:57   #13
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Ovak nešto slično se i meni dogodilo, odonda više ne uskaćem "damama" u nevolji. Hoda lik po ulici i gura ispred sebe curu držeći ju za kosu i povlačeći ju tamo amo i dere se nekej tipično za neandartalce koji još nisu izašli iz pećine.
"Zašto mi se kujo nisi javljala na mobitel je*** ti mater šugavu. Moraš mi se svaki put javit kad ideš negdje da znam di si. Znam ja tebe varaš me."
I onda ja uletim jer jebiga ne mogu mirna srca gledat takva sranja i primitivizam na ulici. Lik se primiri i pusti ju, al je izgledao ko da bi svake sekunde mogao opet grunuti. Cura se malo strese, popravi frizuru i kaže mi.
"A koju p.m. ti želiš i kaj se miješaš."
Jednu cijelu minutu sam samo stajao pred njima s izrazom face nešto između ovo dvoje .
Onda sam im poželio sve najbolje i produžio dalje .
... prekinuo si predigru
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 12:05   #14
To je normalna pojava u životinjskom svijetu, tako ženke odabiru partnera koji će prenjeti jake gene, da ima zdrave i jake mladunce.

Kod ljudi je to debilno, jer ženka čovjeka gleda nešto drugo, a to su pare, da ulovi mužjaka koji će moći opskrbiti njoj i njenim potomcima lagodan život.

Doduše ima i kod ljudi zaostalog životinjskog instinkta, nakon para onda bi išlo ovo drugo, smatra se da mužijak koji ima "trokut" i mišićav je i nema trbuščinu ima zdrave gene, pa je to ženkama lijepo ali je to zato što vide zdrave gene za buduće potomke.

Tako da bi u današnjem svijetu, tuč se za žensku je debilno jer im to nije prioritet da na taj način odabiru partnera.
To je možda do prije stotinjak godina bilo visoko na listi, ali u današnjem modernom društvu jako nisko na ljestvici prioriteta.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 12:16   #15
Jedan moj prijatelj je doživio istu situaciju kad se on jadan našao u obrani nepoznate od njene "ljubavi". Zamolio je kulturno lika da joj pusti kosu jerbo da nije lijepo prema ženama tako i slično. Kad glupača njemu da koji kurac on hoće i nek gleda svoja posla. Prvo je gledao pola minute ko tele a onda se sabrao, ispričao se čovjeku, zgrabio glupaču za kosu i vratio njenu kosu u ruku ovoga šta ju je navlačio po cesti.
__________________
Mozak van da skoči!
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 02:07   #16
Quote:
Morgoth_hr kaže: Pogledaj post
Jedan moj prijatelj je doživio istu situaciju kad se on jadan našao u obrani nepoznate od njene "ljubavi". Zamolio je kulturno lika da joj pusti kosu jerbo da nije lijepo prema ženama tako i slično. Kad glupača njemu da koji kurac on hoće i nek gleda svoja posla. Prvo je gledao pola minute ko tele a onda se sabrao, ispričao se čovjeku, zgrabio glupaču za kosu i vratio njenu kosu u ruku ovoga šta ju je navlačio po cesti.
Pogledaj moj post par postova iznad.

Jel se mi poznamo .

Jozo jes to ti .

Zadnje uređivanje Nick7 : 29.03.2012. at 02:21.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 14:43   #17
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Koliko puta ste se potukli radi nesretne žene?
Kak je prošlo, koliko žrtava, kazni etc?
Ima li smisla to?
Nikad, niti se namjeravan.

ovo ne podrazumijeva tipa da vidin da neki kreten na ulici curu mlati i sl pa da neću pomoć, nego nikad se neću mlatit da impresioniran neku glupaču ili obranin od udvarača , ako ne zna sama nek se jebe
Kacunar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:44   #18
nikad, u mojem selu nema pićke ni za lijek, kaj je to uopće žena?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 16:18   #19
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
... u mojem selu nema pićke ni za lijek, kaj je to uopće žena?
to je ono što te renom zorom zazove sa MUUUUU
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 16:23   #20
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
nikad, u mojem selu nema pićke ni za lijek,
Skoći do susjednog sela .
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
kaj je to uopće žena?
"Žena je, znanstvenim rječnikom, ženka homo sapiensa. Sam izraz žena se koristi najčešće za odrasle ženske osobe".

Ovak glasi službena definicija s Wikipedije.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger