Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 23:56   #1
FM parfemi

jeste cule za te parfeme? ja sam danas prvi put cula za njih od frendice...

kakvi su?

http://www.fm-parfemi.com/
__________________
.
-ana- is offline  
Old 26.09.2007., 18:55   #2
Ovo....

https://www.forum.hr/showthread.php?t=257982
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Old 28.09.2007., 13:36   #3
Parfemi su jako dobri, a i provizija za distributere je odlična pa se stvarno isplati postat distributer FM grupe!
stils24 is offline  
Old 29.09.2007., 14:14   #4
ne kužim, u čemu je stvar...?
oni prodaju sve parfeme? kako ? zašto? jel nešto po nižoj cijeni? u čemu je fora??
extreme is offline  
Old 29.09.2007., 14:29   #5
pogledala sam site i djeluje mi, blago rečeno, muljatorski.
a i čini mi se da se netko ovdje na forumu želi besplatno reklamirati!
aryna is offline  
Old 29.09.2007., 15:41   #6
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ne kužim, u čemu je stvar...?
oni prodaju sve parfeme? kako ? zašto? jel nešto po nižoj cijeni? u čemu je fora??

Ovako, da ja pokušam objasniti ukvirno o čemu se radi.
FM (Federcio Mahora) Group je poljska firma koja proizvodi kopije parfema poznatih marki. Kad kažem kopija znači ne 100% identični, ali mnogo ljudi kojima sam ja osobno prodao parfeme kažu da nisu osjetili razliku. Ponekad se dogodi kod pokojeg parfema da postoji odstupanje od originala, premda su parfemi kvalitetni i ljudi koji prvo probaju testere a zatim i kupe se ne bune.

FM Group u svoj sustav uključuje distributere koji su kupcima posrednici za kupovinu parfema. Distributer (tj. član FM Group-a) sve parfeme (150 vrsta) naručuje of FM-a po članskim cijenama, a prodaje normalno po prodajnim cijenama.

Cijene su nerijetko i višestruko jeftinije od originalnih proizvoda modnih kuća, ali u 95% slučajeva ljudi ne primjećuju odstupanja od originala, ili su odstupanja minimalna.

FM Group ima certifikat od firme Drom (firma koja proizvodi esencije za sve poznate marke, pokriva 80% svj. tržišta) da se radi o parfemima a ne o razrjeđenim vodicama kao što npr. proizvodi Refal i još neke slične firme.

Distributer može učlanjivati i druge ljude u posao, pa dobiva bodove kako od osobne tako i od grupne prodaje. Što više ljudi ima uključenih pod sobom, to više bodova dobiva, a ti bodovi se zatim mogu od FM-a pretvarati u gotovinu koja sjeda na vaš žiro ili tekući račun. Firma je tek u srpnju ove godine počela raditi tako da je sad zrela za učlanjivanje a bit će puno puno članova, tako da je sad zlatno doba za učlanjivanje.

Eto to je ukratko od mene
lkomarci is offline  
Old 29.09.2007., 15:53   #7
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pogledala sam site i djeluje mi, blago rečeno, muljatorski.
a i čini mi se da se netko ovdje na forumu želi besplatno reklamirati!

Zato što firma u reklame ne upucava milijune i milijune eura ne znači da je muljatorska. Site je tek toliko da se okvirno zna o čemu se radi. FM reklamiraju sami distributeri, a ne website-ovi, časopisi, TV ili slično.

Samo zato jer su ovi proizvodi jeftiniji ne znači da ne vrijede.

Ako ti starci imaju viška love, ili ti sama, kupuj originale, nemam ništa protiv. Ali prvo probaj FM parfeme, pa ako kažeš da niti jedan nije vrijedan 97 kn, onda ću te podržati da i dalje kupuješ originale.
lkomarci is offline  
Old 29.09.2007., 20:00   #8
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pogledala sam site i djeluje mi, blago rečeno, muljatorski.
a i čini mi se da se netko ovdje na forumu želi besplatno reklamirati!
ma ja ću si naručiti po jedan za sebe i mm-a pa kud puklo..
sad čekam da mi se lik javi!
extreme is offline  
Old 29.09.2007., 20:01   #9
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
Ovako, da ja pokušam objasniti ukvirno o čemu se radi.
FM (Federcio Mahora) Group je poljska firma koja proizvodi kopije parfema poznatih marki. Kad kažem kopija znači ne 100% identični, ali mnogo ljudi kojima sam ja osobno prodao parfeme kažu da nisu osjetili razliku. Ponekad se dogodi kod pokojeg parfema da postoji odstupanje od originala, premda su parfemi kvalitetni i ljudi koji prvo probaju testere a zatim i kupe se ne bune.

FM Group u svoj sustav uključuje distributere koji su kupcima posrednici za kupovinu parfema. Distributer (tj. član FM Group-a) sve parfeme (150 vrsta) naručuje of FM-a po članskim cijenama, a prodaje normalno po prodajnim cijenama.

Cijene su nerijetko i višestruko jeftinije od originalnih proizvoda modnih kuća, ali u 95% slučajeva ljudi ne primjećuju odstupanja od originala, ili su odstupanja minimalna.

FM Group ima certifikat od firme Drom (firma koja proizvodi esencije za sve poznate marke, pokriva 80% svj. tržišta) da se radi o parfemima a ne o razrjeđenim vodicama kao što npr. proizvodi Refal i još neke slične firme.

Distributer može učlanjivati i druge ljude u posao, pa dobiva bodove kako od osobne tako i od grupne prodaje. Što više ljudi ima uključenih pod sobom, to više bodova dobiva, a ti bodovi se zatim mogu od FM-a pretvarati u gotovinu koja sjeda na vaš žiro ili tekući račun. Firma je tek u srpnju ove godine počela raditi tako da je sad zrela za učlanjivanje a bit će puno puno članova, tako da je sad zlatno doba za učlanjivanje.

Eto to je ukratko od mene
hvala na objašnjenju..
a jel i ti prodaješ te fm parfeme.?
extreme is offline  
Old 29.09.2007., 20:33   #10
Da, ja ih isto prodajem. Ako želiš možeš me kontaktirati na moj e-mail

Mail obrisan jer nije dozvoljeno objavljivanje privatnih informacija. Koristite privatne poruke. patientia

Zadnje uređivanje patientia : 30.09.2007. at 13:51. Reason: Objavljivanje privatnih informacija
lkomarci is offline  
Received Infraction
Old 29.09.2007., 22:49   #11
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a i čini mi se da se netko ovdje na forumu želi besplatno reklamirati!

NIJE mi to bila namjera.

nisam danas dosla na forum, pa da ne znam koja su pravila foruma.

htjela sam samo prokomentirati sa curama jel ti parfemi valjaju/vrijede ili su šrot.
__________________
.
-ana- is offline  
Old 29.09.2007., 22:51   #12
ja ne prodajem navedene parfeme, niti ih namjeravm prodavati.


zanima me samo vase misljene.


u suprotnom, molim pat da zatvori thread.


ili da makar pobrise neke postove koji su neprikladni.
__________________
.
-ana- is offline  
Old 30.09.2007., 13:33   #13
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
Da, ja ih isto prodajem. Ako želiš možeš me kontaktirati na moj e-mail:

Mail obrisan jer nije dozvoljeno objavljivanje privatnih informacija. patientia
ha ha, znala sam!
pa to se tak ne radi, ljudi dragi!
aryna is offline  
Old 30.09.2007., 17:45   #14
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ha ha, znala sam!
pa to se tak ne radi, ljudi dragi!
ma mislim, možeš saznati odakle je netko, kojeg je spola, ma u biti sve, ali e-mail adresu nikako
lkomarci is offline  
Old 30.09.2007., 17:49   #15
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
ma mislim, možeš saznati odakle je netko, kojeg je spola, ma u biti sve, ali e-mail adresu nikako
za to sluzi pm.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 01.10.2007., 01:12   #16
Objavljivanje mailova nije dozvoljeno jer ne mozemo biti sigurni da je upravo taj mail osobe koja ga napise, a moze prouzrociti puno spema. Imate privatne poruke preko kojih mozete razmijeniti privatne informacije.
patientia is offline  
Old 01.10.2007., 12:27   #17
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Objavljivanje mailova nije dozvoljeno jer ne mozemo biti sigurni da je upravo taj mail osobe koja ga napise, a moze prouzrociti puno spema. Imate privatne poruke preko kojih mozete razmijeniti privatne informacije.
dogovoreno
lkomarci is offline  
Old 01.10.2007., 12:37   #18
zanima me kad bih se htjela prodavati te parfeme da li postoji mogućnost naručiti testere svih parfema
viky78 is offline  
Old 01.10.2007., 19:59   #19
Quote:
viky78 kaže: Pogledaj post
zanima me kad bih se htjela prodavati te parfeme da li postoji mogućnost naručiti testere svih parfema
dobiješ kutiju sa testerima svih parfema. tako su meni rekli jer sam se i ja zanimala za to.
extreme is offline  
Old 01.10.2007., 23:51   #20
Ne dobiješ kutiju već kupiš starter set sa svim uzorcima...
stils24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.